Güvenilir Medyumların Yaptıkları Büyülerin Çeşitleri

/ 2 Haziran 2022 / 110 / yorumsuz
Güvenilir Medyumların Yaptıkları Büyülerin Çeşitleri

Güvenilir Medyumların Yaptıkları Büyülerin Çeşitleri

Güvenilir medyumların yaptıkları büyülerin çeşitleri oldukça fazladır. Büyülerin hayatımıza giriş vakitleri oldukça eskiye dayanır. İnsanlığın ortaya çıkasıyla birlikte büyüsel uygulamalardan faydalanan birçok kişi olmuştur. İlk zamanlarda büyü yapan kişilere büyücü ya da sihirci denilirdi. Bu kişiler topluma faydalı olabilmek için birçok büyüler yaparlardı. Öncelikle sağlık ve sıhhat konuları sonrasında bolluğun ve bereketin arması için yapılan büyüler bulunmaktaydı. Aşk ve evlilik üzerine de birçok büyü yapılarak insanlara fayda sağlanmaya çalışılırdı. Günümüzde büyü çeşitleri oldukça arttı. Kişiler kendi ihtiyaçlarına uygun olan büyüleri yaptırmak için kendilerine güvenilir medyum aramaya başladılar.

Güvenilir medyum demek, kişilere güven duygusunu verebilen demektir. Neticede bir insan hayatında çok kez medyuma gitmez. İhtiyaç duyduğu anlarda giderek ondan yardım ister. Kişinin medyuma güvenmesi ve ona sıkıntılarını anlatması gerekir. Medyuma açık davrananlar dertlerine deva olabilecek uygulamaların yapılmasını sağlarlar. Kişinin gitmiş olduğu medyuma güveniyor olması uygulamalardan istenilen sonuçları da almasını sağlayacaktır. Güvenilir medyum hal ve hareketlerinden, konuşmalarından, size verdiği vaatlerden anlaşılır. Onlarla konuşurken kendinizi iyi hissedersiniz ve tüm dertlerinizi anlatırsınız. Medyumun sizi yönlendirmesiyle ihtiyaç duyulan büyü yapılır. Bu konuda bir bilgi daha sunmak isteriz. Eğer büyü uygulamalarına inancınız yoksa ve büyülere ters bakıyorsanız herhangi bir büyü türüne yönelmemeniz daha doğru olacaktır.

Güvenilir Medyumların Yaptıkları Aşk Büyüleri

Güvenilir medyumların yaptıkları büyülerin çeşitleri içinde aşk büyüsü oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu büyü ile karşılıksız aşklar sevgiye ve aşka dönüşür. Kavuşamayan aşıklar kavuşur. Nişanlı olan kişiler aşk duygusunu yaşar. Evli kişiler aralarında yok olup gitmekte olan aşkı tekrar yakalar. Aşk büyüleri uzun yıllardan beri yapılır. Bu büyü türünde uzman olan medyuma ulaşmanız aşk büyülerinden istenilen sonuçları almanızı sağlayacaktır. Birçok farklı aşk büyüsü çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler değişik isimlerle anılır. Eğer platonik olarak birine aşıksanız istediğiniz türdeki aşk büyüsü size yapılacaktır. Eğer sevdiğiniz kişinin aşkından emin değilseniz yine aynı şekilde aşk büyüleri bu soruna çözüm getirir. Daha sağlam ilişkiler ve daha güzel aşkları yaşamak için bekarların tercih sebebi olabilir. Böylelikle daha mutlu bir hayata adım atabilirler.

Evli kişiler için de aşk büyüleri büyük bir önem taşır. Çünkü evliliklerde aşk duygusu olmazsa hayat çekilmez bir hal alır. Birbirine tahammül etmek zorunda kalan çiftler mutsuz bir evlilik hayatını sürdürmek zorunda kalmaktadır. Yeryüzünde bu şekilde yaşayan binlerce çift bulunur. Aralarında aşk bitmiş fakat hala kendilerini evli olmak zorunda hissedenler boşanmak istemez. Düzeni bozmak onlara zor gelir. Halbuki aralarında aşk duygusu canlı kalsa işte o zaman ayrılıklar da yaşanmaz. Bazen evi terk edip giden eş için de aşk büyüsü tercih edilir. Onun eşine tekrar aşık olmasını sağlamak için yapılan büyü sonucunda çiftlerin arasındaki aşk tekrar yaşanacaktır. Böylelikle dağılmak üzere olan yuvalar kurtulacaktır. Medyuma gittiğinizde derdinizi anlatırsanız hemen sizin için uygun olan aşk büyüsü yapılacaktır.

Güvenilir Medyumların Yaptıkları Bağlama Büyüleri

Güvenilir medyumların yaptıkları büyülerin çeşitleri içinde bağlama büyüsü ayrı bir öneme sahiptir. Sevgilileri, eşleri bağlamak için yapılan bu büyü kişiler için ayrı bir öneme sahiptir. Kendiniz sevdiğiniz için bu büyüyü yaptırırken başkaları da sizin için yaptırabilir. İki kişinin arasındaki bağın kuvvetlenmesi için tercih edilmektedir. Böylelikle kişilerin birbirinden ayrılmadan yaşam sürmesi hedeflenmektedir. Karşısındaki kişinin ayrılmasını istemeyenler başkalarına bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Eşler arasındaki bağı kuvvetlendirmek ve bir olmak için tercih edilir. Ayrıca kocası uzak memleketlerde çalışan kadınlar onlara bağlama büyüsü yaptırarak başkasına bakmalarını da engellemektedir. Farklı kişiler bu büyüyü yaptırsa da amaç genellikle aynıdır.

Bağlama büyüleri kötü amaçla da yapılır. Başkasının işini ya da nasibini bağlamak isteyenler de bu büyüye başvurmaktadır. Kötü amaç güden büyülerin yaptırılması tavsiye edilmez. Hatta güvenilir medyum hocalar bu tür büyüleri de yapmazlar. Bağlama büyüleri içinde eve bağlama büyüsü türü bulunur. Bununla eşinizi ya da çocuğunuzu eve bağlamak mümkündür. Dil bağlama büyüsü sizin hakkınızda kötü konuşan kişilere yaptırılır. Böylelikle onların sizin mutluluğunuzu bozması engellenir. Göz bağlama büyüsü yaptıranlar sevdiği kişinin sadece kendisine bakmasını sağlar. Erkeklik bağlama büyüsünde ise eşinizin sizden başkasıyla cinsel olarak yakınlaşması engellenir. Görüldüğü üzere güvenilir medyum hocalar farklı birçok bağlama büyüsü yapabilir.

Güvenilir Medyumların Yaptıkları Evlilik Büyüsü

Güvenilir medyumların yaptıkları büyülerin çeşitleri içinde evlilik büyüsü çok kişi tarafından tercih edilir. Bazı kişilerin uzun süreli beraberlikleri söz konusu olabilmektedir. Kadın ya da erkek evlilikten uzak durarak karşısındaki kişi ile evlenmez. Hep bir bahanesi bulunur. Sevdiğiniz kişiyi evlenmeye razı etmek için bu büyü yapılmaktadır. Bazı malzemeler büyülerde kullanılır. Mesela evlenmek istediğiniz kişinin resmini medyuma iletirseniz bu resme dualar okunacak isimler yazılacaktır. Belli bir sürenin sonunda karşınızdaki kişinin evliliğe razı olduğu görülür. Özellikle çocukları evlilikten uzak duran kişiler de bu büyü ile çocuklarının evlenmesini sağlayabilir.

Evlenme büyüsü, evlilik çağına gelenler için yapılır. Daha reşit olmayan ya da akli dengesi yerinde olmayan kişiler için yapılmaz. Genellikle büyü yapılmaması gereken kişiler arasında çocuklar ve akli dengesi yerinde olmayanlar bulunur. Ayrıca hoca ve ilim adamlarına da büyü yapılmaz. Büyülerde cinlerden yardım alındığı için cinlerin onlara musallat olma durumları söz konusu olacaktır. Bu da istenmeyen bir durumdur. Evlenme büyüsü ile evlilikten kaçan, uzak duran, ben evlenmem diyen çoğu kişinin evliliğe sıcak baktığı görülür. Bu konuda güvenilir medyum yardımı almak ve ona durumu anlatmak gerekir. Yapılması gerekenler medyum aracılığı ile uygulanır ve kişilerin evliliğe razı olması sağlanır. Bir müddet beklendiğinde istenilen sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Güvenilir Medyumların Yaptıkları Ayırma Büyüsü

Güvenilir medyumların yaptıkları büyülerin çeşitleri içinde ayırma büyüleri de bulunur. Ayırma denilince ilk önce akıllara kötü amaçla yapılan kara büyüler gelir. Ayırma büyüsü sadece kötü amaçla yapılmaz. Mesela eşinden bir türlü ayrılamayan kişiler vardır. Eşlerini ayrılmaya razı edemeyen kişiler bu büyüye başvurur. Böylelikle karşısındaki kişinin kendinden ayrılmasını sağlar. Kocasından şiddet gören ve hor görülen kadınları düşünürsek; bu kadın haklı olarak kocasından ayrılmak ister ama eşi onu bırakmıyorsa evlilikleri de dayanılmaz bir hal alır. Bu kadının ayrılma büyüsüne başvurması onun rahatlaması anlamına gelmektedir. Buradaki amaç iyi niyetlere dayanmaktadır. Ya da yıllarca mahkemesi devam eden ama bir türlü eşini anlaşmalı boşanmaya ikna edemeyen kişilerin de tercih ettiği görülür.

Ayrılma büyüsü kötü niyetlerle de yapılır. Birbirini seven kişileri ayırmak onların arasını bozmak için yapılanlar kötü niyet içermektedir. Kötü amaç güden büyülerden uzak durmak gerekir. Büyü yaptırmak zaten dinimizce günahtır. Böyle olmasına rağmen sorunlarına çözüm bulmak isteyen kişiler büyüsel uygulamalara başvurabilir. Netice inanmak ya da inanmamak kişinin kendisiyle ilgili bir durumdur. İsteyenler büyülerden yardım alır isteyenler ise dua uygulamalarından faydalanır. Kişiler hür iradesine göre kendi kararını kendisi verebilir. Ayırma büyülerinde kötü amaçlar gütmek sevenlerin ayrılması düşünülürse daha da günahtır ve bu amaçtan uzak durulmalıdır.

Güvenilir Medyumların Yaptıkları Kısmet Açma Büyüsü

Güvenilir medyumların yaptıkları büyülerin çeşitleri arasında kısmet açma büyüleri oldukça fazla talep edilir. Nasip kısmet konusu oldukça önemlidir. Kişinin nasibi kapalı olduğunda her işi ters gider. İş hayatında başarısız olur ve para kazanamaz. Yükselmek istiyorsa yükselemez. Ne kadar gayret gösterse de başarılara imza atamaz. Bazı kişilerin karşısına bir kısmet çıkmadığı için evlenemez. Kişi kendinin bahtının kapandığını düşünür ve kendini kısmetsiz olarak nitelendirir. Bu sıkıntılar uzun süreli oluyorsa ve geçmiyorsa manevi yardım alınabilir. İşte bu gibi hallerde kısmet açma büyülerine başvurulur. Hem iş hem de özel hayatta bu büyüler tercih edilir.

Kısmet açma büyüsü konusunda uzman olan medyuma gitmek gerekir. Ona sorun anlatılarak çözüm bulunması istenmelidir. Bazen kısmet açma muskası ya da duaları soruna çözüm olabilir. Bazen de büyü yapılması gerekebilir. Bunun kararını hem siz hem medyumunuz verebilir. Güvenilir medyuma gitmek burada da büyük bir önem taşımaktadır. İşinde profesyonel olan medyum hangi uygulamanın doğru olacağına karar vererek hemen onu uygulayacaktır. Böylelikle kişilerin hem özel hayatı hem de iş hayatı rayına girer. Elini neye atsa kısmetleri çoğalır ve böylelikle de kişi mutlu olur. Bu mutluluk onun bütün hayatına yansır. Ortama verdiği pozitif enerji herkes tarafından hissedilir. Kısmetin kapalı olması kişilerin buhran içinde olmalarına neden olacağı için hemen açılması için yardım almak gerekmektedir.

Güvenilir Medyumların Yaptıkları Büyülerin Sonuçları

Güvenilir medyumların yaptıkları büyülerin çeşitleri ve onların sonuçları oldukça fazla merak edilir. Kişiler hangi büyüyü yaptırıyor olursa olsun sonuç almak istemektedir. Ancak işini bilen ve güvenilir olan medyumların yaptığı büyüler gerçek sonucuna ulaşacaktır. Acemice yapılan büyülerden istenilen sonuç ortaya çıkmadığı gibi hayal kırıklığı yaşanmasına da neden olmaktadır. Kişilerin vahim sonuçlarla karşı karşıya kalmaması için işinde uzman medyumdan yardım alması gerekir. Medyumun hem güvenilir hem de garantili sonuç vermesi kişinin sorununa çözüm bulması açısından önemlidir. İyi bir araştırma yapmak kişileri doğru insana ulaştırır. İşte o zaman derdinize derman bulmak mümkündür.

Derde derman bulmak için sadece büyüler size yardımcı olmayacaktır. Daha birçok uygulama zor zamanlarda tercih edilebilir. Mesela birine aşık olan kişi aşk büyüsü yaptırmak yerine aşk celbi ya da aşk duası yardımı alabilir. Bu tamamen kişinin inancıyla ilgili bir durumdur. Kişi inancı gereği hangi yöne daha yakınsa ona doğru yönelmelidir. Sizler de sorunlarınızda istediğiniz yolu tercih edebilir bunu medyum hocaya bildirebilirsiniz.

Güvenilir Medyumların Okudukları Dualar

Güvenilir medyumların yaptıkları büyülerin çeşitleri içinde her zaman dua okur. Büyünün tutmasında dualar önemlidir. Hem medyumun gücü hem okunan dua hem de cinlerden alınan yardımla büyü sonlanır. Büyü duaları genellikle şöyle okunur:

Allâhümme innî es’elüke bienne leke’l-hamdü. Lâ ilâhe illâ ente’l-mennânü bedîu’s-semâvâti ve’l-ard. Yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm. Yâ Hayy, yâ Kayyûm.

Elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayniİz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütunaYühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillahZüyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meabkiramen katibine ya’lemune ma yafalunAllahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.