Kısa Sürede Sonuç Veren Büyüler

/ 12 Nisan 2021 / 1.056 / yorumsuz
Kısa Sürede Sonuç Veren Büyüler

Kısa sürede sonuç veren büyüler birçok kişi tarafından tercih edilen büyülerdendir. Yapılma durumuna bağlı olarak, yaptıran kişiler sonuçlarını hemen görmek istemektedir. Büyüler medyum hocalar tarafından iyi amaçla yapılan büyüler ve kötü amaçla yapılan büyüler olarak ayrılmaktadır. Eğer bir büyü yaptırmak isteniyorsa öncelikle nasıl bir etki sağlaması istendiği net bir şekilde medyum hocalara belirtilmelidir.

Yapılan büyüler arasında en çok merak edilenleri de kısa sürede sonuç veren büyüler olmaktadır. Bu büyüler en etkili büyü çeşitleri olarak da bilinmektedir. Özellikle mum büyüsü, papaz büyüsü, kara büyü ya da sabun büyüsü en çabuk etkileşim gösteren büyüler arasında yer almaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken her büyü kendine özgü işlemler sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de yapılan büyünün sonuç verme süresi de değişiklik göstermektedir.

Büyü yaptıracak olan kişilerin en başta dikkat etmesi gereken durum büyünün tutması konusudur. Yapılması istenen büyü çeşidine göre, bu işte uzman olan medyumlardan destek alınması faydalı olacaktır. Aksi takdirde yapılan büyüler fayda sağlamayacaktır. Geri dönülemez hataların ortaya çıkmaması için mutlaka iyi araştırılmalıdır.  Büyünün hızlı bir şekilde etkileşim göstermesi için yararlanılacak bazı ilimler bulunmaktadır. Bu ilimler üzerinde bilgi sahibi olan medyum hocalar tarafından yapılması etkinliğini arttırmaktadır.

En Etkili Büyü Çeşitleri

Büyü yaptırılacağı zaman önemli olan ve birçok kişinin dileği kısa sürede sonuç veren büyüler konusudur. Büyü yapımında, büyünün tutup, tutmaması önem arz etmektedir. En etkili büyüler adımında ve hızlı sonuçlar verme aşamasında birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

 • Aşk Büyüsü: En çabuk etkisini gösteren büyü çeşitlerinin başında aşk büyüsü gelmektedir. Aşk büyüsü yapılan kişiye bağlı olarak kısa sürede etkisini göstermektedir. Sevmesini istediğimiz ya da aşk anlamında bize bağlanmasını istediğimiz kişiler için yapılması önerilen büyü çeşitleri artasında en başta gelmektedir.
 • Papaz Büyüsü: Kısa sürede sonuç veren büyüler anlamında en başta papaz büyüsü gelmektedir. Çok fazla bilinen ve en çok yaptırılan büyülerden bir tanesidir. Etkili olmasının yanı sıra tehlikeli bir büyü olarak da bilinmektedir. Yanlış bir uygulama yapılması adımında farklı sonuçlar doğurabilmektedir.
 • Domuz Büyüsü: Adından anlaşılacağı üzere domuzun yağı kullanılarak yapılan bir büyü çeşididir. Kara büyü olarak da bilinmektedir. Bu nedenle de çok çok etkili bir çeşittir. Papaz büyüsü gibi tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır.
 • Bağlama Büyüsü: Aşk büyüsünden farklı olarak bağlama büyüsü genel olarak hayatımızda var olan sevgili ya da eşin daha farklı şekillerde bağlanması için yapılan büyüdür. Sevdiğiniz kişinin ya da eşinizin evine bağlanması daha çok ilgilenmesi adımında yapılmaktadır.
 • Ayırma Büyüsü: Çok etkili olan ve kısa sürede etki gösteren bir büyüdür. Kısa sürede sonuç veren büyüler sıralamasında en çok yaptırılan büyüler arasında yerini almaktadır. Daha çok evli bireyleri ayırmak için yapılan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Kötü niyetli büyü olarak bilinir.
Kısa Sürede Sonuç Veren Büyüler
Kısa Sürede Sonuç Veren Büyüler

Kısa Sürede Sonuç Veren Büyüler Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyü yapılması esnasında en çok dikkat edilmesi gereken durum, yapan medyum hocanın ilim sahibi olmasıdır. Bunun yanı sıra büyü yaptırmak isteyen kişi bu konuda emin olmalıdır. Büyü yapılmasının her zaman için bir riskinin olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle de özellikle emin olunarak büyü yapılmasına karar verilmelidir.

Aynı zamanda büyünün etkili bir şekilde sonuç vermesi adımında medyum hoca seçimi de çok büyük önem arz etmektedir. Özellikle aşk ve bağlanma büyülerinin yapılması aşamasında ilim ve bilim konusunda mutlaka deneyimli olması gerekmektedir. Bu nedenle hoca seçiminin ne kadar önem arz ettiği unutulmadan araştırma yapılmalıdır.

Kısa sürede sonuç veren büyüler ortaya çıkması için medyum hocalar tarafından önerilenlerin de yapılması gerekmektedir Bazı büyü çeşitleri için etkili bir sonuç almak isteniyorsa önerilere adım adım uymak gerekmektedir. Bir diğer önemli ve dikkat edilmesi gereken durum ise büyünün etkilerine karşı kendinizi hazır hissetmenizdir.

Büyü yapılan kişi üzerinde ve yaptıran kişi üzerinde farklı etkiler yaratacaktır. Bu nedenle hazırlık aşaması bir o kadar önemlidir. Hatta hoca seçiminden sonra en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesidir. Aynı zamanda büyü yapımı aşmasında yaptırılacak olan büyünün uygulanması için doğru bilgilerin verilmesi gerekmektedir. Bu büyünün tutması ve etkisini kısa sürede göstermesi için önemlidir.

Büyü Yapılmış Olan Kişi Nasıl Anlaşılır?

Büyü yapılmış olan kişilerde bazı durumlar ortaya çıkabilmektedir. Kişiden kişiye farklılıklar göstermektedir. Kendisinde büyü olan kişi bunu hissetmeyebilir. Ancak büyüyü yaptıran kişi bunu gözlemleyerek bunun farkına varmaktadır. Kısa sürede sonuç veren büyüler etkisini göstermeye başladığında kişide ortaya çıkan sonuçlar gözle görülür niteliktedir. Kendisinde büyü olan kişiler;

 • Eğer kişi sosyal olarak aktif bir kişi ise bu aktifliğinin yerini içine kapanma alacaktır. İletişim anlamında sorunlar yaşayabilmektedir. Yakın çevresi ile sorunlar yaşar ve konuşmada güçlük yaşarlar.
 • Özellikle aile içinde sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Aile içi iletişimde isteksizlik, ilgisizlik ortaya çıkabilmektedir.
 • Genel anlamda büyü yapılan kişide agresif davranışlar ortaya çıkabilmektedir. Tahammülsüzlük ve sınırların zorlanması durumunu ortaya sürebilmektedirler.
 • Rutin işlerinde isteksizlik duyma, işlerini yerine getirmekte zorlanmalar ortaya çıkacaktır.
 • İştah azalması, yemeklere olan ilgisizlik ortaya çıkmaktadır.
 • Özellikle dini anlamda isteksiz olma durumu ortaya çıkabilmektedir. Dini olarak vecibeleri yerine getiren bireylerken, bu anlamda bir uzaklaşmanın olması ortaya çıkmaktadır.
 • Özel hayatında kişisel hijyenine özensiz olma, önem vermeme ve yaşanılan yerlerin bile temizliğinden kaçınma
 • Uyku sorunlarının ortaya çıkması, sürekli uykuda olma durumu, 12 saatten uzun uyuma isteğinin ortaya çıkması
 • Kişide oluşan dalgınlık nedeni ile şahsi eşyaları unutma ya da kaybetme durumu ortaya çıkmaktadır.
 • Çok uzun uyku sürecinin olması esnasında huzurlu bir uykunun olmaması eşlik etmektedir. Uyku sürecinde sürekli kabuslarla uyku bölünmektedir.
 • Okul hayatı varsa başarılı bir öğrenciliği bulunan bireylerin, başarısızlık yaşaması durumu ortaya çıkmaktadır.
 • Genel olarak kendisinde büyü olan kişi hayvanlar tarafından sevilmez ve saldırıya uğrayabilirler. Bazı durumlarda korkma ve kaçma ortaya çıkabilmektedir.

Büyü Tespit Edildiğinde Ne Yapılmalıdır?

Kısa sürede sonuç veren büyüler göz önüne alındığında, büyü yapılan kişiler etkileri yaşamaya başlayacaklardır. Bu etkiyi kişinin kendisinden daha çok çevresinde bulunan kişiler gözlemlenebilmektedir. Bu gözlem sonucunda bir kişide bir büyü bulunuyorsa yapılması gerekenler bulunmaktadır. Öncelikle büyü olduğu anlaşılan kişiye yapılan büyüm çeşidi ortaya çıkarılmalıdır. Bunun için de medyum hocalara iş düşmektedir. İşinde uzman olan medyum hocalar büyünün bozulması aşamasında ne yapılması gerektiğini belirteceklerdir.

Eğer büyü yapıldığına dair bulunan materyaller varsa bunlar hocaya belirtilmelidir. Bu materyaller sayesinde nasıl bir büyü olduğu ortaya konacaktır. Bu da büyünün bozulması aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Konusunda uzman olan medyum hocalar tarafından bir büyü bozma işleminin yapılması sağlanmalıdır.

İlim irfan sahibi medyum hocalar tarafından büyünün bozulması için destek alınmalıdır. Bir kişide büyü olduğu anlaşılmasının hemen ardından profesyonel olarak bir hocadan yardım istenmesi önemlidir. Bazı durumlarda büyünün evde bozulabileceği söylenmektedir. Fakat önemli olan nasıl bir büyü olduğunun bilinmesi gerekmektedir. Yapılan büyünün niteliğine göre bir bozma işlemi uygulanacağından dolayı evde bir bozma işlemi yapılmaması önerilmektedir. Yanlış yapılacak olan işlemler çok daha farklı sonuçlara sebebiyet verecektir.

Büyü bozma işleminin yapılmasının ardından da okunacak belli başlı dualar bulunmaktadır. Medyum hoca tarafından bildirilecek olan korunma duaları sayesinde büyü yapılan kişi bu derdinden kurtulacaktır. Eski yaşam tarzına geri dönecek ve büyünün olumsuz etkilerinden kurtulacaktır.

Büyüden Korunma Duası

Kendinizde ya da çevrenizde büyü olduğunu düşünüyorsanız ya da büyü yapılmasından korkuyorsanız bunun için bir korunma duası okunması önemlidir. Özellikle kısa sürede sonuç veren büyüler yapıldığında etkilerini hızlı bir şekilde göstereceğinden dolayı kişide sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Bunlardan korunmak için okunacak dualar bulunmaktadır. Büyülerden hem kendinizi hem de aile büyüklerinin korunması anlamında bu duaları okuyabilirsiniz.

Büyülerin her çeşidinden kurtulmak için Nas Suresinin okunması medyum hocalarca tavsiye edilmektedir. Nas suresi okunuşu;

“Kul e’ûzü birabbinnâs. Melikinnâs. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsilhannâs. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs” Nas Suresinin Türkçe meali ise; “De ki: “Cinlerden olsun insanlardan olsun, insanların kalplerine vesvese sokan sinsi şeytanın şerrinden insanların rabbine, insanların mâlik ve hâkimine, insanların mâbuduna sığınırım!” şeklindedir. Büyü ve her türlü kötülüklerden korunmak için gün içinde okunması gerekmektedir.

Büyü Bozmak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Büyü bozma işleminin uygulanması için öncelikle bir medyum hocadan yardım alınması gerekmektedir. Nasıl bir büyü yapılmışsa ona göre bir büyü bozma işlemi uygulanacaktır. Bu nedenle de işinde en iyisi olan medyum hocalardan destek alınmalıdır. Öncelikle kendinizde ya da çevrenizdeki kişilerde büyü olduğu düşünülüyorsa bu büyünün bozulması sağlanmalıdır. Büyü bozma işleminin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasından uygun olanlar seçilerek bozma işlemi yapılmaktadır.

Kısa sürede sonuç veren büyüler genel olarak kara büyüler olarak bilinmektedir. Bu nedenle büyü bozma işlemi esnasında nasıl yapıldığı medyum hoca tarafından anlaşılacak ve buna göre bir işlem uygulanacaktır. Büyü bozma çeşitleri arasında en çok bilinen yöntemler arasında iğne ile büyü bozma yöntemi, sirke ile büyü bozma yöntemi ve dua ritüeli ile büyü bozma işlemidir.

Özellikle aşk ve bağlanma büyüsü yapılmış kişilerdeki büyüler için iğne ile büyü bozma işlemi uygulanmaktadır. Kısa sürede sonuç veren büyüler arasında en çok rastlanan iki büyü olan aşk ve bağlama büyüsü için bu işlem uygulanmaktadır. Bu işlem esnasında içine bol miktarda tuz ve su konulmuş bir cam şişe içine okunmuş iğne kapatılmalıdır. Kişiden de dua okunması istenmektedir. Bu şekilde bozam işlemi başlatılmakta ve kısa sürede sonuç veren büyüler algısını ortadan kaldırmaktadır.

Diğer Büyü Bozma Yöntemleri

Sirke ile büyü bozma yöntemi ise en çok bilinen büyü bozma yöntemlerindendir. Uzun yıllardır bilinen en köklü uygulamadır. Kolay uygulanabilen bir yöntem olması nedeni ile toplum arasında en çok bilinenlerden bir tanesidir. Bazı durumlarda kişinin yıkanma suyu içerisine konarak büyünün bozulması sağlanmaktadır. Evde bulunan büyüler içinde sirkeli su ile evin silinmesi önerilmektedir.

Kısa sürede sonuç veren büyüler yapılarak kişilerin elde etmek istedikleri duruma ulaşılmaktadır. Fakat bazı durumlarda büyüler insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Durum böyle olunca da bu büyünün bozulması gerekmektedir. Büyü bozma yöntemleri arasında dua ritüeli de uygulanmaktadır. Bunun için Felak ve Nas sureleri oldukça etkilidir. Medyum hocalar tarafından yapılan işlemler esnasında dua ritüeli uygulanması istenebilmektedir. Bunun kararını medyumlar verecektir.