Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım?

/ 8 Nisan 2021 / 751 / yorumsuz
Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım?

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım konulu başlığımızda kısmet açma büyüsü nedir, nasıl yapılır, kimlerden yardım alınır gibi alt başlıkları da inceleyeceğiz. Ne yazık ki bazı insanlar iş hayatı, özel hayatı, aşk hayati gibi durumlarda şanssızlıklar yaşayabilirler. Yani bu insanların kısmetleri doğuştan kapalı olabilir. Bu insanlar başarılı olsalar da veya çok güzel olsalar da sürekli bir engele takılırlar.

Ancak bazı insanlar sonradan başkaları tarafından kısmet kapama büyüsüne maruz bırakılırlar. Kısmet açtırma büyüsü sayesinde insanlar bu negatif enerjilerden kurtularak hayatlarında başarı ve mutluluğa adım atmaktadırlar. Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için alanında uzman medyum hocalara başvurup yardım alabilir ve bu etkili büyünün sayesinde hayatınızdaki olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz.

Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak ve Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım konusuna bakmadan önce kısmet açma büyüsü nedir onu inceleyelim. Kısmet açma büyüsü olarak bilinen büyü, en etkili ve güvenilir büyülerden bir tanesidir. Kısmet açma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, bir medyum hocaya giderek bu etkili büyünün yararlanma faydası bulabilirler. Kısmeti kapalı olan kişilerin kısmet açtırma büyüsü yaptırmalı son derece önemlidir. Üstelik medyum hocalar her büyü konusunda başarılı olsalar da kısmet açma konusunda oldukça başarılıdırlar.

Kısmet açma büyüsü genellikle muska şeklinde yapılmakta ve bu işlemde çok özel dualar okunmaktadır. Bu büyünün etki etme süresi oldukça kısadır. Kısmet açma büyüsü sadece evlilik üzerine yapılan bir ritüel değildir. Aynı zamanda insanın iş hayatında olumsuz giden süreçler için yapılabilir.  Bazı kişilere göre kısmet açma işlemi kişinin kaderini değiştirmek olarak bilinir. Aslında bu işlem kısmeti kapalı olan birinin hayatındaki engelleri kaldırmak için yapılmaktadır.

Günümüzde oldukça tercih edilen bu büyünün, kimler tarafından yapıldığı, nasıl yapıldığı veya etkisi nasıl görülür oldukça fazla araştırılmaktadır. Öyleyse bu soruların cevabı ile birlikte kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım sorusunun cevabını da verelim.

Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım?
Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım?

Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak ve Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım sorusunun cevabını vermeden önce kısmet açma büyüsü nasıl yapılır ona bakalım.

Kısmet açma büyüsü, kişiye özel bakım yapılarak yapılan bir işlemdir. Burada kişi eğer kısmetinin kapalı olduğunu düşünüyorsa bir medyum hocaya başvurur. Medyum tarafından kişiden bilgiler ve kişinin hayatında engellerin var olup olmadığı tespit edilir. Eğer hoca tarafından bu kişide engeller tespit edildiyse muska hazırlanır. Ayrıca kişide bağlama büyüsü var mı yok mu ona bakılır. Eğer ki kişide bağlama büyüsü tespit edilirse öncelikle bu büyünün bozulması gerekir.  Ardından kişinin kısmeti açılması için dua oluşturulur. Kısmet açmada en etkili yöntem vefk muskasıdır.

Kısmet Açma büyülerinde bazı çeşitli yöntemler vardır. Bunlar at nalı, kurşun, pamuk çekirdeği, biber, tırnak, sac, sevilen eşya, yarasa, mum, gül, şeker yöntemleridir. Bunlarla da kısmet açma büyüsü yapılabilir. Ama en etkili yöntem medyum hoca tarafından hazırlanan vefk muskasıdır. Peki vefk muskası nedir? Burada çeşitli ayet ve melek isimleri kullanılmaktadır. Vefk muskasi, harf, rakam, şekil ve tılsımlardan oluşabilir. Kısmet açma büyüsü, dualar ile yapılan bir ritüeldir.

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım sorusuna cevap verecek olursak eğer bu kesinlikle bir medyum hoca olmalıdır. Bu medyum hocaların doğuştan gelen bazı yetenekleri vardır. Bunun yanı sıra medyumlar uzun yıllar boyunca gizli ilimler konusunda kendilerini yetiştirmektedir. Eğer sizde kısmet açtırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız tecrübeli bir medyum hocadan yardım alabilirsiniz.

Evde kendi başınıza büyü yaparken büyünün ters etkileri ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü büyü yaparken bazı ruhani varlıklardan yardım alınmaktadır. Ve hayatınız boyunca bu büyünün negatif etkileri ile yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak için havas ilmine sahip medyumlardan yardım almaları gerekmektedir. Bu kişiler doğuştan yetenekli veya sonradan kazandıkları bazı özellikler sayesinde güvenilir hocalardır.

Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım, Kısmet Açma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım sorusuna cevap verdikten sonra kısmet açma büyüsü etkileri nelerdir bakalım. Eskiden olduğu gibi günümüzde de fazla tercih edilen kısmet açma büyüsünün etkileri gerçektir.  Yaptıran kişinin olumlu sonuçlar alması için büyünün doğru ve eksiksiz bir biçimde yapılması gerekir. Büyüyü yaptırdıktan sonra kişi kendisine uygun eş veya sevgili adayını sürekli düşünmeye başlar. Özellikle karşı cinsten kişilerden uzak duran insanlar yeni kişiler ine tanışır ve konuşma ya başlarlar. Eskisi gibi yeni kişiler ile tanışmaktan korkmazlar. Düşünceleri sürekli olarak olumludur ve enerjileri oldukça yüksektir.

Kısmet açma büyüsü yaptıran kişiler, bu büyüden sonra evliliğe daha sıcak bakmaya başlarlar. Ayrıca hayata olan bakış acıları değişir ve işlerinde ilerleme kaydederler. Burada önemli bir nokta da kişilerin mutluluğu için yapılan bu kısmet açma büyüsünün yaptıran kişilere herhangi bir zararı yoktur. Kısmet açma büyüsünün en önemli etkisi evlenmek isteyen kişilerin evlenecekleri olan kişiyi bulması ve iş yerinde veya özel işlerinde her şeyin yoluna girmesidir. Birçok büyü arasında yer alan kısmet açma büyüsü, insanların şansları ile alakalıdır.

Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım, Kısmet Açtırma Büyüsü Tutar Mı?

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım sorusunu cevaplandırdıktan sonra, kısmet açtırma büyüsü tutar mı sorusunun cevabına bakalım.  Dünya genelinde ve ülkemizde büyü işleri ile uğraşan çok fazla sayıda medyum hoca vardır. Bu kişiler doğuştan yetenekli veya sonradan kazandıkları bazı özellikler sayesinde güvenilir hocalardır. Eğer kısmet açtırma büyüsü tutar mı gibi sorulara cevap arıyorsanız, alanında uzman, havas ilmine sahip medyumlardan yardım almanız halinde, bu büyünün olumlu etkileri ile karışılacaksınız. Evlenmek isteyip de evlenemeyeler, işyerinde çabaya rağmen yükselemeyeler, işleri düzgün gitmeyenler, rızık darlığı çekenler, kısmet açma büyüsünün yararlarından faydalanmak için kısmet açma büyüsünü tercih etmektedirler.

Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım, Kişi Kısmetinin Kapatıldığını Nasıl Anlayabilir?

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım sorusunun cevabını yukarıdaki alt başlıklarda açıklamıştık. Şimdi kişi kısmetinin kapatıldığını nasıl anlayabilir bunu açıklayalım.  Bir insanın kısmetinin kapalı olup olmadığını anlamak mümkündür. Burada önemli olan nokta ise belirtilere bakmaktır. Eğer kişi çaba harcadığı halde hiçbir alanda başarılı olamıyorsa veya önceden kısmetinin açık olduğunu biliyorsa bu kişide kısmet kapama büyüsü olabilir. Kişiye eğer kısmet kapama büyüsü yapılmış ise kişide şu belirtiler ortaya çıkacaktır.

  1. Kısmeti kapalı olan kişiler insanlarla anlaşamazlar
  2. Çevresindeki insanlar ile sebepsiz yere tartışırlar
  3. Daha önce işleri iyi giderken sonradan kişinin işleri bozulabilir ve kazancı azalabilir
  4. İkili ilişkilerinde ortada bir sorun yok iken sebepsiz yere tartışmalar olmaktadır.
  5. Kısmet kapanma büyüsü olan kişiler çevrelerindeki insanlar tarafından sevilmezler

Bu gibi belirtileri olan kişiler, bir medyum hocaya giderek kısmet kapama büyüsünün etkisi altından kurtulmaları gerekir. Bu kişiler ne kadar çok bu büyünün etkileri altında kalırlar ise büyünün bozulma işlemi oldukça zor hale gelir. Kişi kendinde bu etkileri hissettiğin an hemen bir medyum hocaya başvurmalıdır. Aksi halde bu kısmet kapama büyüsünü bozmak mümkün olmayabilir.

Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım, Kısmet Açtırmak İçin Hangi Yöntemler Kullanılır?

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım sorusunu yukarıda cevaplamıştık. Şimdi kısmet açtırmak için hangi yöntemler kullanılır onlara bakalım. Bu yöntemler farklı şekillerde olabilir. Eğer kişi başka bir kimsenin yaptırdığı kısmet kapama büyüsü etkisinin altında ise Cuma günleri kısmet açma duası okuyarak bu büyünün olumsuz etkileri altından kurulabilir.  Bu yöntemler kadınlar ve erkeklere göre farklılık göstermektedir. Eğer kısmet kapama büyüsünün etkisi altında ise bu büyünün etkisinden kurtulmak için bez bebek yönteminden yararlanabilir. Eğer kişi erkek ise bu yöntemden yararlanamaz.

Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım, Vefk Bebeği İle Kısmet Nasıl Açılır?

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım sorusuna cevap olarak havas ilmine sahip medyum hocalar dedik. Peki vefk bebeği ile kısmet nasıl açılır ona değinelim. Bu yöntem kısmet açma için en sık kullanılan yöntemlerden biridir. Eğer kişinin kısmeti bağlandıysa oldukça fayda sağlamaktadır. Burada kişinin beyaz bir bez kullanarak bez bebek yapması gerekir. Bu bez bebek sadece kişinin kendisi tarafından yapılmalıdır. Bu bebeği hazırlarken iş açmak için dua, kısmet açmak için dualar okunmalıdır. Kişi hazırladığı bu bebekleri çantasında veya iç cebinde taşımalıdır. Burada önemli bir husus vardır ki, o da bu yöntemden sadece kadınlar yararlanabilir. Etkenlerin yararlanması mümkün değildir.

Kısmet Açtırma Büyüsü Yaptırmak İçin Kimden Yardım Almalıyım? Kısmet Açma İçin Hangi Dua Okunmalıdır?

Kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım sorusuna cevap verdikten sonra kısmet açma için hangi dua okunmalıdır onu inceleyelim. Bir kişi eğer birinin kendisine kısmet kapama büyüsü yaptırdığını düşünüyor ise Cuma günleri şu duayı okumalıdır.

Allahümme ya Rabbi Cebrâîle ve Mîkâile ve İsrâfile ve Azrâile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube ve münzilel berakâti vet Tevrâti vez-Zebûri vel İncili vel Furkan. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil azim. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin. Yemliha, Mekseline, Mislina, Mernüş, Debernüş, Şazenüş, Kefetatayyuş, Kıtmîr.

Aşk ve iş hayatında başarılı olmak isteyen kişiler veya rızık bolluğu isteyenler bu duayı okuyarak fayda görülürler. Her dua da olduğu gibi burada önemli olan şey kalp temizliği ve duanın kabul olunacağına inanılmasıdır.

Bu yazımızda kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimden yardım almalıyım ve kısmet açma duası ve büyüsü ile ilgili bilgiler verdik. Çoğu insanın kısmeti doğuştan kapalıdır. Bazıları ise başkaları tarafından kısmet kapama büyülerinin etkisi altında  kalmaktadır. Bu yüzden hayatlarında sürekli bir engelle karşı karşıya kalırlar. Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişiler, hava ilmine sahip medyum hocalara başvurmaları gerekir. En güvenilir büyüler arasında yer alan kısmet açma büyüsü kişiye hiçbir zararı olmayan bir büyü çeşididir. Kısmet açma büyüsü sayesinde insanlar hayatlarında mutluluğu yakalarlar.