Kapalı Olan Kısmetinizi Nasıl Açarsınız?

/ 15 Mart 2021 / 24.558 / yorumsuz
Kapalı Olan Kısmetinizi Nasıl Açarsınız?

Kapalı olan kısmetinizi nasıl açarsınız? sorusuna sizlerde bu yazımızda yanıt bulacağız. Kısmet kapalılığı çoğu insanda karşılaşılan bir durumdur. İnsanların nasipleri ve kısmetleri bazı dönemlerde kapalı kalmış olabilir. Bunu anlamanızın birçok yolu vardır. Anladığınız zamanlarda da kapalı olan kısmetinizi nasıl açarsınız? Konusu gündeme gelmektedir. Kapanan kısmetin açılmasıyla işleriniz yolunda gider. Neye el atsanız o iş bereketlenir. Bu durum sizlerin mutlu olmasını sağlar. İnsanlar yaptıkları işlerde başarılı olmayı isterler. Bu başarı neticede onların para kazanmasını ve yüksek mevkilere ulaşmasını sağlamaktadır.

Kısmet kapanması sadece işle ilgili konularda geçerli değildir. İnsanlar özel hayatlarında da bazen çok bahtsız olduklarını söyler. Hiç arkadaşının olmaması, insanlarla ilişki kuramaması ve sevgilisinin olmaması onların özel hayatlarında kısmetlerinin kapalı olduğuna işarettir. Bu dönem gelip geçici bir durumsa fazla sorun teşkil etmez. Ama uzun süreli yaşanıyorsa o zaman bazı önlemler almanız gerekebilir. Öncelikle kapalı kısmet nasıl anlaşılır? Konusuna değinmemiz oldukça faydalı olacaktır.

Kısmetinizin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Yaşadığınız süre içerisinde hayatın inişli çıkışlı yolları ile karşılaşabilirsiniz. Bazı zamanlarda sizin karşılaştığınız zorluklar artık üstesinden gelemeyeceğiniz bir hal alabilir. Bu zamanlarda isyan ederek “hayatım hep böyle ters mi gidecek” diye düşünebilirsiniz. İsyan etmek inancımıza oldukça ters bir durumdur. İşlerinizin ters gitmesi Allah’ın size verdiği kısmetlerle ilgilidir. Çünkü Allah rızkını bazı kişilere az bazı kişilere çok verir. Bazılarından tamamen alır bazılarına da bol bol verir. Aldıkları da verdikleri de sizin bu dünyadaki imtihanınızdır.

Verdiği zamanlarda nimetleri nasıl kullanacaksınız? Başkaları ile paylaşarak infak da bulunacak mısınız? Gibi konular nasibinin oldukça geniş olduğu kişiler için geçerlidir. Kısmet darlığı yaşıyorsanız bu duruma sabır ederek, bunun geçmesi için dua ederek serin kanlı hareket edebilirsiniz. Peki, kısmetinizin kapalı olduğunu nasıl anlarsınız? Bunu anlayınca kendince bazı tedbirler almanız gerekecektir. O zaman da kapalı olan kısmetinizi nasıl açarsınız? Sorusuna cevap bulmalısınız.

Kısmetinizin kapalı olduğunu gösteren haller:

  • Gece gündüz çalışmanıza ve oldukça gayret göstermenize rağmen yaptığınız işte devamlı zarar etmek.
  • Ticaretle uğraşan kişilerin işlerini büyütememesi, büyük firma haline gelememesi
  • İş arayanların bir türlü iş bulamaması
  • Dükkanınız varsa ve az müşteri geliyorsa, böyle olunca da para kazanamıyorsanız
  • Özel şirkette çalışanların çok çalıştıkları ve bekledikleri halde üst mevkilere yükselememesi
  • Sınavlara çok çalıştığınız halde sınava girince başarılı olamıyorsanız, okul ya da iş hayatında yükselemiyorsanız
  • Evlenme çağına geldiyseniz bunu arzuluyorsanız ama karşınıza hiç kısmetiniz çıkmıyorsa
  • El attığınız bütün işlerde başarısız oluyorsanız kısmetiniz kapalı demektir.

Kapalı Olan Kısmeti Açmak İçin Dua Etmek

Kapalı olan kısmeti açma yolları arasında dua etmenin ayrı bir yeri bulunmaktadır. İnsanlar dua ederek öncelikle kendilerini rahatlatırlar. İçinize yerleşen pozitif düşünceler sonrasında bu ruh haliniz yaşantınıza rastlayacaktır. Dua etmeyi alışkanlık haline getiren insanlar, günü gelince dualarının kabul olduğunu da görürler. Ama bunun için sabırlı olmanız ve duayı yaşantınızdan eksik etmemeniz gerekmektedir. Kapalı olan kısmetinizi nasıl açarsınız? Bu konuda duaların hayatımızda oldukça fazla yeri vardır. Sizlerle birkaç duayı paylaşacağız. Onları okuyarak ve kısmetinizin açılmasını dileyerek amacınıza ulaşabilirsiniz.

Kısmetini açmak isteyenler Taha suresinin 131 ve 132nci ayetlerini okuyabilirler. Orada diyor ki: Ve lâ temuddenne ayneyke ilâ mâ mettâ’nâ bihî ezvâcen minhum zehratel hayâtid dunyâ li neftinehum fîhi, ve rızku rabbike hayrun ve ebkâ.

Anlamı: Ve onlardan bazılarına, onları imtihan etmemiz için, onlarla metalandırdığımız (faydalandırdığımız) dünya hayatının ziynetlerine gözlerini dikme Ve Rabbinin rızkı daha hayırlıdır ve bâkidir (devamlıdır).

Ve’mur ehleke bis salâti vastabir aleyhâ, lâ nes’eluke rızkâ(rızkan), nahnu nerzukuke, vel âkıbetu lit takvâ.

Anlamı: Ve ehline (ailene ve etrafındakilere) namazı emret ve onun üzerinde (namazda) sabırlı ol. Senden rızık istemiyoruz. Seni, biz rızıklandırırız. Akibet (en güzel sonuç) takva sahiplerinindir.

Ayrıca İnsan suresinin 1 ve 2 ayetini 313 defa okurlarsa kapalı olan kısmetleri açılacaktır.

Kapalı Olan Kısmetinizi Nasıl Açarsınız?
Kapalı Olan Kısmetinizi Nasıl Açarsınız?

Evlilik Konusunda Kısmet Açmak İsteyenlerin Okuyacağı Dua

Evlilik konusunda kısmet açmak isteyen kişiler Furkan suresinin 74’üncü ayetini okuyabilirler. Vellezine yekulune Rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurrate a’yüniv vec’alna lil müttekiyne imama.

Anlamı: Ve onlar ki, Ey Rabbimiz, lütfunla eşlerimizden, çocuklarımızdan bizlere göz aydınlıkları ihsan et, bizi takva sahiplerine önder kıl, derler.

Evlilik konusunda kısmeti açılsın isteyen kişiler Fatiha, İhlas, Felak, Nas ve Ayetel Kürsi dualarını 7 şer defa okumaları oldukça makbuldür. Niyet edilip kılınacak namazların ardından bu duaları okuyarak Allah’a seslenmelisiniz. “Allah’ım okumuş olduğum bütün duaları senin rızan için okudum. Sana sığındım. Senden benim için hayırlı bir eş diliyorum. Sen duaları kabul edensin. Benim dualarımı da kabul et. Kısmetimi aç ve karşıma hayırlı bir eş çıkar. Amin”

 Hayırlı Bir Eş Konusunda Kısmetini Açmak İsteyenlerin Okuyacağı Dua

Evlenmek ve hayırlı bir yuva kurmak herkesin hayalidir. Bunun için de edilen dualar bulunmaktadır. Aşağıdaki duayı sabah namazından sonra 70 defa okursanız kapalı olan kısmetiniz açılacak ve en kısa zamanda karşınıza hayırlı bir eş çıkacaktır.

Bismillahirrahmanirrahim

Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul habir. Allahu la ilahe illa hüves semiul basir. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadun. Allahu la ilahe illa hüvel rahmanirrahiym. Allahu la ilahe illa hüvel ferdussamed. Allahu la ilahe illa hüvel zahirul batınınu. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadussamed.Allahu la ilahe illa hüvel fettahul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel kariybul musavvir.Allahu la ilahe illa hüvel mennanul hannanu. Allahu la ilahe illa hüvel rafiul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul keriym.

Allahu la ilahe illa hüvel melikül kuddus. Allahu la ilahe illa hüvel hakkul mubiyn. Allahu la ilahe illa hüvel aziyzul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel ehadus samed.Allahu la ilahe illa hüvel baisul varisu.Allahu la ilahe illa hüvel fad uhu muhlisiyne lehuddiyn velhamdülillahi rabbil alemiyn. Allahümme salli ala Muhammedinil fatihi ebvab kezalike zevvecnahüm bihurinıyn. Amin.”

Kapalı Olan Kişilerin Kısmetini Açtırmaları İçin Muska

Birçok konuda yazılan muskaların içinde dualar yer almaktadır. Kişiler bu muskaları üzerinde taşıyabildikleri gibi yataklarında, yastıklarında, kıyafetlerinde ya da evlerinin bir bölümünde de saklayabilirler. Kapalı olan kısmetinizi nasıl açarsınız? Cevaplarından bir tanesi de kişilere yazılan muskalardır. Muskada yer alan duanın her an yanınızda olması sayesinde kapanan kısmetler açılmaktadır.

Bu muskalar medyum hocalar tarafından yazılmaktadır. Görüşmeye gittiğiniz medyum öncelikle sizin hangi konularda kısmetinizin kapalı olduğunu anlayacaktır. İş ya da evlilik konusunda kısmetleri kapalı olan kişilere farklı dualar yazılı olan muskalar hazırlanmaktadır. Muska yüzyıllar öncesinden beri var olan bir yöntemdir. Bu yöntemde kişilerin sıkıntıları ile ilgili konularda dualar bir kağıda yazılmaktadır. Bu kağıt üçgen şeklinde kıvrılarak sudan ve kötülüklerden etkilenmesin diye muhafaza edilmektedir.

Bu muhafaza şekli bir deri parçasına sarılarak yapılabilir. Kalın kumaş parçalarına yapılarak da sağlanabilir. Amaç onun yıpranmasını engellemek olduğu gibi kötü niyetli ruhani varlıklardan da korumaktır. İçinde dua olduğu için iyi korunmalıdır. Muska yazdırdıysanız onunla kötü ve kirli yerlere girmeyiniz. Bayanların adetliyken kullanması doğru değildir. Tuvalete girerken çıkarılması gerekir. Bugüne kadar yazılmış olan muskalarla birçok kişi hastalığına derman bulmuştur. Psikolojik sorunları olanlar bu sıkıntılarına çare olarak yazılmış duaları devamlı yanlarında taşımışlardır. O yüzden kapalı olan kısmetinizi açtırmak için medyuma giderek muska yazdırabilirsiniz.

 Kapalı Olan Kısmetin Açılması İçin Kısmet Açma Büyüsü

Kapalı olan kısmetler bazı durumlarda büyü yapılarak açılmaktadır. Kısmet açma büyüsü kişilerin başvurdukları yöntemlerden birisidir. İnsanlar kapalı olan talihlerini, bahtsız olan kaderlerini ve tutulmuş kalmış olan hayatlarını kısmet açma büyüsü ile normale döndürmek isterler. Bu büyüde kullanılan malzemeler ve okunan dualar vardır. Kısmet açma büyüsü yaptıranlar en kısa zamanda hayatlarının normale döndüğünü söylemektedirler. Böylelikle hayatındaki olumsuzluklardan kurtulan kişiler daha mutlu ve refah içerisinde ömürlerini sürdürmektedirler.

Kısmet açma büyüsü medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Büyüde uygulanması gereken ritüeller onlar sayesinde yerine getirilir. Büyü sonrasında kişilerin işlerinde ve özel hayatlarında bazı dengeler değişir. Eskiden yaşanan bahtsızlık ve talihsizlik durumları yaşanmaz olur. Kazandıkları paraların bereketi çoğalır. Ne iş yaparlarsa yapsınlar devamlı kar edenler. İş arayıp da bulamayanlar iş bulur. Hayırlı bir yuva kurmak isteyenlerin bir yuvası olur. Kapalı olan kısmetinizi nasıl açarsınız? Sorunuzun yanıtı medyumlarda gizlidir.

Kapalı Olan Kısmetinizin Açılması İçin Gidilen Medyum

İnsanlar kapalı olan kısmetlerini açtırmak için medyumlara başvururlar. Medyum hocalar muska ya da büyü ile kişilerin bu derdine derman olmaktadırlar. Birçok büyüyü başarı ile yapmış olan medyumlar kısmet açma konusunda da oldukça başarılı kimselerdir. Onların altıncı hissi kuvvetlidir. Sizlere verdikleri manevi güçle hayatınızdaki olumsuzlukları olumlu hale çevirebilme gücüne sahiptirler. Bu güç onlara doğuştan verilmiş olan bir yetenektir. O yüzden medyum olmak ve medyumluk mesleğini yapmak herkese nasip olmamaktadır.

Sizlerin de kısmetinizde bağlılık varsa ve bunun sona ermesini istiyorsanız hemen bir medyumla iletişime geçebilirsiniz. Kısmet kapalılığında kendinizin okuduğu dualar yeterli gelmiyorsa, ne yaptıysanız yapın rızkınız artmıyorsa manevi bir yardım almanızın vakti zamanı gelmiş demektir. Kısmet kapalılığı bazen doğuştan da olabilir. Henüz anne karnındayken bazı insanların kısmeti kapalı olur. Sonradan kapanmışsa göze gelmiş olabilirsiniz. Sizlere nazar değmesi de kısmetinizi kapatabilir. Bunlardan başka art niyetli kişiler tarafından da kısmetinizin kapatılmış olma durumu da söz konusudur. Bütün sorularınızın cevabını gittiğiniz medyumda bulacaksınız.

Kapalı Olan Kısmette Medyumların Önemi

Kapalı olan kısmette medyumun büyük önemi vardır. Onların tecrübesinden faydalanmak isteyen kişiler kendi iradeleriyle bir medyum arayışı içerisine girebilirler. Edilen dualar ve söylenen tılsımlı sözcükler sonrasında kapanmış kısmet açılmaktadır. Bunun için medyumlar farklı yöntemler kullanmaktadırlar. Yöntemleri ve okunan duaları medyumun başarısı ve tecrübesi ile yakından ilgilidir. Sizler işlerinizin yolunda gitmediği zamanlarda önce düzelmesi için bir müddet beklemelisiniz. Sonra dualar ederek düzelmesini Allah’tan dilemelisiniz. Bütün çabalarınıza rağmen düzelme görmüyorsanız size yardım edecek birinden bu konuya çözüm getirmesini sağlayabilirsiniz.

Kapalı olan kısmetinizi nasıl açarsınız? Bütün yol ve yöntemler sizlere anlatılmıştır. Kapanmış kısmette bunun suçlusunun siz olduğunu düşünmeyin. Bu durum sizlere Allah tarafından verilmiştir. Yine onun tarafından çözülecektir. Sizin sabır etmeniz, gayret göstermeniz ve kısmetinizin açılması için elinizden geleni yapmanız gerekir. Hiçbir çaba göstermeden nasip açılmaz. Beklemekle de soruna çözüm bulamazsınız. Güçlü bir manevi yardım almak isterseniz medyum hocalar size her zaman bu konuda yardım edebilirler. Onun için de doğru adrestesiniz ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulacaksınız.

Tavsiye

Büyü Bozan En İyi Medyum