Büyülerin Kesin Sonuç Vermesi İçin Medyumun Önemi

/ 13 Haziran 2021 / 986 / yorumsuz
Büyülerin Kesin Sonuç Vermesi İçin Medyumun Önemi

Büyülerin Kesin Sonuç Vermesi İçin Medyumun Önemi nedir? Bu yazımızda sizlere bunu paylaşacağız. Büyüler çok eski zamanlardan beri günümüze kadar uzanan ritüellerdir. İnsanlar pek çok farklı amaç için büyü yaptırmaktadırlar. Özellikle de aşk ve bağlama büyüleri gibi büyüler ön plana çıkmaktadır. Havas ilmine sahip medyumlar doğa üstü güçler ile iletişime geçebilen kişilerdir. Bu yüzden de büyülerin tutmasında ve etkili sonuç vermesinde medyumların önemi oldukça büyüktür. Peki medyum kimdir, ne gibi işlerle uğraşmaktadır, medyumun özellikleri nelerdir? Bu sorulara cevap verelim.

Medyum Nedir? Medyumun Tanımı

Büyülerin kesin sonuç vermesi için medyumun önemi oldukça fazladır. Peki medyum nedir? Onu değerlendirelim. Pek çok kişinin aklına kurcalayan ve merak edilen bir konudur aslında bu. Medyumlar dış dünya ile bağlantılarını kesen ve ruhani varlıklar ile iletişime geçme özelliği olan ve bunun yanı sıra özel yeteneklere sahip olan kişilerdir.  Bu özel yetenekleri sayesinde de zihinsel olarak doğa üstü varlıklar ile iletişim kurabilmektedirler. Piyasada birçok medyum bulunmaktadır. Bu kişiler güçlerini hem insanlara yararı olan hem de insanlara zarar veren büyüler yapmak için kullanmaktadırlar. Ancak gerçek bir medyum asla kötü amaçlı büyüler yapmamaktadır. Bu kişilerin yaptıkları büyüler sadece iyi niyetli ve insanlara fayda sağlaması gereken büyülerdir.

Medyumlar Neler Yapar?

Medyum kişilerin bazı özel yetenekleri olduğundan bahsetmiştik. Bu kişiler 5 duyu organın yanı sıra farklı yetenekleri sayesinde ruhani varlıklar ile iletişime geçmektedirler. Medyumlar neler yapar aslında bu sorunun cevabını açıklamaktadır. Ruhani varlıklar ile iletişime geçmek için medyumlar özel hissiyat duygularını kullanmaktadır. Ve yapılacak büyü çeşidine göre de bu doğa üstü varlıklar ile farklı şekillerde iletişim kurmaktadırlar. Bu da büyülerin kesin sonuç vermesi için medyumun önemi nedir sorusunu en iyi şekilde açıklamaktadır.

Medyumlar genellikle insanların dertlerine çare bulmak için büyü yapmaktadırlar. Büyü yaparken çok titiz davranan medyumlar, insanların yaptırılan büyüden etkili sonuç almasını sağlamaktadır.  Yapılan bu büyüler sayesinde insanlar huzuru ve mutluluğu yakalamaktadır. Medyumların yaptığı büyülerin bir kaçından burada bahsedebiliriz. Örneğin aşk büyüsü, papaz büyüsü, büyü bozma gibi büyü çeşitleri yapmaktadırlar.

Aşk büyüsü, en çok tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Özellikle platonik aşıklar ve giden sevgiliyi, eşi geri getirmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Bunun için güvenilir, ilim sahibi bir medyuma başvurmak gerekir. Bu da büyülerin kesin sonuç vermesi için medyumun önemi sorusuna verilecek en iyi cevaplardan bir tanesidir. Aşk büyüsü yapmak için medyumlar yapılacak büyü çeşidine göre bazı malzemelere ihtiyaç duymaktadırlar. Yapılan büyüden etkili ve kesin çözüm almak için gerçek bir medyum ile çalışmak gerekmektedir.

Papaz büyüsü en etkili büyüler arasında yer almakta ve çok hızlı sonuç vermektedir. Bu yüzden yaptıracak kişinin büyüyü yaptırmadan çok iyi düşünmesi gerekir. Papaz büyüsü oldukça zordur ve tecrübe gerektiren bir büyüdür. Bu sebeple bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler güvenilir ve tecrübeli bir medyum bulmaları gerekmektedir. Aşk, bağlama ve iki kişiyi ayırma gibi pek çok farklı konuda yapılan bu büyü türü, direkt olarak yapılan kişinin iradesine hükmetmektedir. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş olan bu büyünün etki süresi oldukça kısadır.

Büyü bozma işlemi yaptırmak için de muhakkak bir medyuma gidilmesi gerekir. Çünkü büyü bozma işlemi de büyü yapma işlemi gibi bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Büyü bozmada da farklı yöntemler ve teknikler kullanılmaktadır.  Aynı şekilde ruhani varlıklar ile iletişime geçilerek bozulan büyüler de kısa sürede kişi üzerinde etki göstererek eski yaşantısına geri dönmektedir.

Gerçek Medyumların Özellikleri Nelerdir?

Büyülerin kesin sonuç vermesi için medyumun önemi nedir yukarıda bundan bahsetmiştir. Peki gerçek medyumların özellikleri nelerdir? Bu konu hakkında sizler ile bilgilerimizi paylaşalım.

Günümüzde piyasada kendini medyum olarak tanıtan pek çok kişi vardır. İnsanlar medyuma gitmeden önce iyi bir araştırma yapması gerekir. Gerçek Medyumların kendine has bir takım psişik özellikleri bulunmaktadır.  Mesleğini doğru bir şekilde icra eden medyumların özel olarak yaratılmış karakterlere sahip oldukları bilinmektedir. Medyumların en büyük ve en önemli özelliği ise bu özel yetenekleri sayesinde zihinsel ve ruhsal olarak ruhlar alemindeki varlıklar ile iletişime geçebilmesidir. Bu yüzden insanların medyuma başvururken bu özelliklere sahip olup olmadıklarını göz önünde bulundurması gerekmektedir.

Gerçek Medyumlar Nasıl İletişim Kurarlar?

Büyülerin kesin sonuç vermesi için medyumların önemi hakkında sizlerle bilgiler paylaştık. Şimdi de gerçek medyumlar nasıl iletişim kurarlar? Bu konuya değinelim. Medyumların okuduğu bir okul yoktur. Aslında medyumluk bir meslek de değildir. Bu kişiler doğuştan bazı güçlere sahiptirler. Sürekli araştırma yaparak yeni şeyler öğrenerek kendilerini geliştirmektedirler.

Gerçek medyumlar kendilerine başvuran kişilerin sorunlarına çözüm olarak çareyi büyü yapmakta bulurlar. Özel yetenekleri sayesinde doğa üstü güçlerle iletişime geçerler, ancak yeteneklerini kötü niyetli olarak hiçbir zaman kullanmazlar. Diğer insanlardan farklı olarak ruhlar alemi iletişime geçen bu kişilerin aynı zamanda kendi aralarında da faklı iletişim güçleri vardır. Örneğin bir kısım medyum kulağa gelen ses ile iletişime geçebilirken diğer bir kısım da altıncı hislerini kullanarak ya da düşüncelerini kullanarak bu yeteneklerinden faydalanmaktadırlar.

Gerçek Medyumların Çeşitleri Nelerdir?

Medyumlar ile merak edilen bazı bilgilere cevap verdikten sonra gerçek medyumların çeşitleri nelerdir? Bu konuyu inceleyelim. Medyumların da aralarında çeşitlilikler mevcuttur. Bunları kullandıkları iletişim gücüne göre belirlemek mümkündür. Örneğin zihin ile kurulan iletişimde doğrudan ruhsal alem ile iletişime geçilmektedir. Bu durum zihinsel medyumluk olarak adlandırılmaktadır. Fiziksel medyumluk olarak adlandırılan durumda ise materyalizasyon, levitasyon gibi bazı fiziki durumlar ön planda tutulmaktadır.

Mekanik medyumluk durumunda medyum kendi iradesi ile hareket etmemektedir. Burada medyum olaylara tanıklık etmektedir ve bu olaylara çözüm bulmaktadır. Sezgisel yönden medyumluk yapan kişiler ise ruhsal alem ile sezgisel yönden iletişim kurmaktadırlar. Bir de otomatik medyumlardan bahsetmekten mümkündür. Bu kişilerde irade yoktur. Bunlar hareketlere ve olaylara göre çözüm bulmaktadırlar.

Gerçek Medyum Nasıl Olunur?

Büyülerin kesin sonuç vermesi için medyumun önemi nedir bu konuda bilgi verdikten sonra gerçek medyum nasıl olunur? Buna dikkat çekelim.

Medyum olan kişiler doğuştan gelen bazı özel yeteneklere sahiptir.  Bu da demek oluyor ki sonradan medyum olunmaz. Bu özel yeteneklerini de doğru işler ve insanların iyiliği için kullanmaktadırlar. Sahip oldukları bu özel yetenekleri doğru işlerde kullanmayan kişiler gerçek birer medyum sayılmaz. Ruhlar aleminde var olan kötü ruhani varlıklar medyumlar tarafından doğru işler için yönlendirilmesi gerekmektedir. Aksi halde gelişecek olayların sonuçları çok kötü olabilir. Bu yüzden herkes medyum olamaz. Ayrıca medyumlar kuvvetli altıncı hisse sahiptirler.

Doğru Medyumu Anlamanın Önemi

Doğru medyumu anlamanın önemi oldukça büyüktür. Bu da büyülerin kesin sonuç vermesi için medyumun önemi ne kadar fazladır bunu açıklamaktadır. Medyum denilince insanların aklına genellikle ol dediği zaman her şey olan, sihirli bir değneğe sahip olan kişiler gelmektedir. Peki doğru medyum nasıl anlaşılır.

 • Doğru medyum olan kişiler zaman kavramını çok iyi bilmesi gerekir.
 • İnsanların dertlerini sonuna kadar dinlemesi ve sorunlarına yönelik çözümler bulması gerekmektedir.
 • Doğru medyum olan program yaparak kişiyi doğru yine yönlendirmesi gerekir.
 • Doğru medyumların sertifikaya sahip olması ve geçmiş yıllarda çalışması olması gerekmektedir.
 • Doğru medyumun alçak gönüllü olması, kişiyi doğru yönlendirmesi ve ilim sahibi olması gerekmektedir.

Gerçek Medyumlarda Güven Her Zaman Şart

Gerçek medyumlarda güven her zaman şart demek ne anlama gelir bununla ilgili bilgiler paylaşalım. Burada insanların dikkat etmesi gereken nokta gidecekleri medyumun geçmiş yıllarda kaliteli işler yapması, alanında ün yapmış olması ve ilim sahibi olması gerektiğidir. Çünkü günümüzde iyi ve doğru medyum olduğu kadar kendilerini sonradan medyum olarak ilan eden birçok kişi vardır. Medyuma gitmek isteyen kişiler gitmeden önce medyum hakkında iyi bir araştırma yapması ve daha önceden bu medyuma giden kişilerin yorumlarını okuması gerekmektedir.

Dünya genelinde pek çok insan ister kadın olsun ister erkek, dertlerine çare bulmak için gitmektedirler. Bunun için de medyum yorumlarını okuyarak doğru medyumu bulmaları gerekmektedir. Çünkü insanlar gerek sanal ortamda gerekse yüz yüze medyumlara dertlerini anlatmaktadırlar ve dertlerine çare aramaktadırlar. Medyumların yapacakları büyüler oldukça önemlidir. İnsanların dertlerine göre işlem yapmaktadırlar. Ayrıca eğer kendilerinin yapamayacağı bir büyü türü olursa insanları başka medyuma yönlendirirler. Ama doğru medyumlar yapamayacakları büyülere asla yapacağım diye yaklaşmamaktadırlar.

İnsanlarda oluşan algı şu yöndedir medyumların yapamayacağı iş asla yoktur. Ama hayır aslında medyumlarında yapmadığı işler vardır. Ancak yapacakları işlemi de en doğru ve kesin sonuç veren şekilde yapmaktadırlar. Bu yüzden de dertlerine çare olarak büyüyü seçen kişiler karşılarına ilk çıkan medyuma gitmemesi gerekir. Sanal platformda gerçek medyum yorumlarından yararlanabileceği gibi, etrafında daha önceden medyuma başvurmuş kişilerden de sonuçları ile ilgili bilgi alabilir.

Büyülerin Kesin Sonuç Vermesi İçin Medyumun Önemi
Büyülerin Kesin Sonuç Vermesi İçin Medyumun Önemi

Ruhsatlı Medyumlara İtibar Etmek Gerekir

Yukarıda doğru medyum hakkında ve ruhsatlı olması hakkında bilgiler verdik. Bir medyumun doğru ve gerçek bir medyum olabilmesi için ruhsat, sertifika sahibi olması gerekir. Bu yüzden de ruhsatlı medyumlara itibar etmek gerekir.

Her yaştan insan çoğu zaman sorunlarının altından kendi başına halletmeye çalışır. Başarılı olamadığı zamanlarda da çareyi büyü yaptırmakta bulur. Bu sebeple de medyum arayışına girmektedirler. Doğru ve gerçek medyumlar da kişinin derdine çare olmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadırlar. Bu yüzden de ruhsatlı medyumlara başvurmak gerekir. Çünkü bu medyumlar geçmişten günümüze kadar insanların dertlerine deva olmaya çalışmaktadırlar.

Ruhsatlı Gerçek Medyumlar

Ruhsatlı gerçek medyumlar, insanların dertlerine uzun yıllardır çare olmaktadırlar. Bu yüzden de pek çok kişi etrafındaki tanıdıklarına, arkadaşlarına bu medyumları önermektedirler. Bu hocalara ihtiyaç duydukları büyüyü yaptırmaları mümkündür. Bu büyüler arasında şu büyü türlerini sayabiliriz.

 • Papaz büyüsü
 • Bağlama büyüsü
 • Aşık etme büyüsü
 • Kısmet açma büyüsü
 • Kısmet kapama büyüsü
 • Geri getirme büyüsü ve daha birçok büyü çeşidi

Genel olarak bakıldığında medyumluk ciddiyet gerektiren bir iştir. Yaptıkları büyüler kişilerin hayatlarını etkilemektedir. Bu yüzden de doğru ve gerçek medyumları bulmak oldukça önemlidir. Ayrıca büyülerin kesin sonuç vermesi için medyumun önemi burada da anlaşıldığı gibi oldukça fazladır. Çünkü piyasada ruhsatlı gerçek medyum olduğu kadar daha sonradan sahte medyumlar da boy göstermiştir. Gerçek medyumlar işinin hakkını vererek büyü yapma, büyü bozma veya kişilerin ihtiyacı olduğu büyü çeşitlerini yapmaktadırlar. Medyumlara en çok başvuran kişiler ise genellikle genç popülasyon ve aşkına karşılık bulamayan kişilerdir.