İşini En İyi Yapan Medyumlar

/ 2 Haziran 2021 / 5.018 / yorumsuz
İşini En İyi Yapan Medyumlar

İşini En İyi Yapan Medyumlar, tarihin ilk zamanlarında ortaya çıkan yüksek ilim sahibi kişilerdir. Pek çok konuda insanlara yardımcı olmayı sağlamaktadır. Özellikle altıncı hissi yüksek olan medyumlar işlerini çok iyi yaparak kişileri kendisine hayran bırakmaktadır.

Medyumluk giderek popülerleştiğinden dolayı ortaya dolandırıcılar ve işinde iyi olmayanlar da özellikle son zamanlarda bir hayli fazlalaştı. Bu nedenle doğru medyumu bulmak için ekstra çaba göstermek gerekti. Ancak işini en iyi yapan medyumlar kalite farkını ortaya koyarak kendisinin daha iyi ve güvenilir olduğunu ortaya çıkarmaya başladı.

Yine de doğru medyumu bulamayanların kafasında işini en iyi yapan medyumlar nasıl anlaşılır, kimlerdir ve ne yaparlar gibi sorular oluşmaktadır. Peki iyi medyumlar nasıl anlaşılır?

İyi Medyum Nasıl Anlaşılır?

Büyü bozmak, nadiren de olsa büyü yapmak ve bazı hayat tavsiyeleri almak için medyumlar ile iletişime geçilmektedir. Bu durumlarda ise en uygun fiyata en iyi medyumu bulmak istenir. Peki iyi medyum nasıl anlaşılır?

 • İşini en iyi yapan medyumlar asla yalan söylemezler. Çünkü medyumların Allah’tan korkulması gerektiğini bilir ve olabildiğince günahtan uzak durmaya çalışır.
 • Bunun yanında iyi bir medyumu anlamak için medyumun düşündüklerinizi anlayıp anlamamasına bakılması gerekir. Bir medyum psikoloji ve düşünce konularında da çok başarılı olduğundan kişinin aklından ne geçirdiğini az çok tahmin edebilmelidir.
 • İyi bir medyumda olması gereken bir başka özellik ise cinler ile çalışmamasıdır. Çünkü cinler insanlardan alt varlıklardır ve yanlış bilgiler verebilirken yanlış şeyler de yapabilirler. Bu nedenle cinler ile çalıştığını söyleyen hiçbir medyuma iyi denmesi doğru değildir.
 • İşini iyi yapan bir medyum parayı çok dert etmez ve pazarlıkta karşı tarafın mutlu olacağı şekilde anlaşma sağlar. Çünkü gerçek medyumlar yalnızca Allah’ın rızasını kazanmaya çalışır ve eğer parayı bu konudan daha çok önemsiyorsa işinde iyi de olsa güvenilir olmayacaktır.

Medyumların iyi olduğunu anlamanın daha pek çok yöntemi bulunsa da bir medyumun kalitesini ortaya çıkaran en temel durumlar bu şekildedir. Bir medyumda yukarıda bahsedilen özelliklerin tamamı bulunuyorsa o medyum yüksek ihtimalle iyi ve güvenilir bir medyum olacaktır. Ayrıca medyum olmanın altın kuralları bulunur ve bu kurallar da mutlaka bilinmelidir.

 

Medyum Olmanın Altın Kuralları Nelerdir?

Medyumluk, herkesin yapabileceği bir meslek olmadığı için ince noktalar ve altın kurallara sahiptir. Bu nedenle medyumluğun altın kurallarını bilmek ve bir medyum ile tanışıldığında bu noktalara değinmek gerekir. Peki medyum olmanın altın kuralları nelerdir?

Medyumluk, doğuştan gelen ilim sayesinde anlaşılmaktadır. Kimi zaman 10 yaşında kendini fark ettiren bu ilim kimi zaman çok geç yaşlarda kendisini fark ettirebilir. Burada önemli olan bir medyumun medyumluğunu nasıl anladığıdır. Eğer karşınızdaki medyum çok çalışarak medyumluk yaptığından bahsediyorsa o işini en iyi yapan medyumlar arasına giremeyip medyum bile olamamaktadır.

Medyum olmanın altın kuralları arasında bulunan bir başka kural ise kalp gözünün açılmasıdır. Medyumlarda kalp gözü açık olacağından dolayı bir medyumun kalp gözünün açık olması gerekir ve eğer kalp gözü kapalı olan bir kişi medyum olduğunu iddia ediyorsa bu kesinlikle yalandır.

Medyum Olunduğu Nasıl Anlaşılır?

Medyum olunduğunu anlamak için dikkat edilmesi gereken yerler bulunmaktadır. Peki medyum olunduğu nasıl anlaşılır?

Medyum olunduğunu anlamak için kişi öncelikle yeteneklerini keşfetmelidir. Eğer medyum olduğunu düşünen kişinin yetenekleri doğuştan geldiyse bu kişinin medyumluğunu keşfetmesi için gereken temel işlemi oluşturmuş demektir.

Bu yeteneklerin ardından kişi ruhani varlıklar ile iletişime geçebildiğini keşfettiyse bu da medyum olduğunun göstergesidir. Ruhani varlıklar ile iletişime geçebildiğini fark eden kişinin medyum olma potansiyeli giderek artmıştır.

Medyum olup olmadığını fark ettiren en önemli konu ise kişinin insanlar ve nesneler arasındaki etkileşimi olmaktadır. Eğer kişi nesneler ile insanları etkileyebiliyorsa çok yüksek ihtimalle medyum olabilir. Eğer kişi başkasının kafasının içerisine girip düşüncelerini anlayabiliyor ve yönlendirebiliyorsa bu da medyum olduğunun mutlak göstergesidir. Özellikle işini en iyi yapan medyumlar arasında bulunan bu özellik medyumluğun temel gereksinimleri arasındadır.

İyi Medyumu Anlamak İçin Belirtiler

İyi medyumu anlamak için belirtiler bulunmaktadır. İyi bir medyumda bulunan en temel belirti medyumun doğa üstü varlıklar ile iletişime geçmesidir. Eğer bir medyuma başvurduysanız ve o medyum ruhani varlıklar ile iletişime geçebiliyorsa bu o medyumun iyi olduğunu anlamak için gereken bir belirtidir.

İyi medyumlarda bulunan başka bir özellik ise medyumun kişiyi etkisi altına alması ve düşüncelerini kontrol edebilmesidir. Bir medyum kişinin düşüncelerini okuyup onlara yön verebiliyorsa bu iyi olduğunun kesin belirtisidir. Ayrıca medyum bu özelliğini işi haricinde kullanıyorsa bu da onun güvenilir olmadığını göstermektedir.

Medyumlar, nesneler üzerinde de etkili güçlere sahiptir. Nesneler ile özelliklerini gösterebilen medyumlar iyi medyumlardır. Ancak nesneleri kontrol edici gücü bulunmayan medyumlar iyi değildir.

Gerçek medyumlar büyü yapmaz. Büyü yapanlar gerçek medyum değildir ve aslında büyücü bir hoca olarak anılırlar. Bu nedenle bir medyum büyü yapıyorsa bu onun iyi olmadığının göstergesidir. Eğer medyum büyü bozmak, vefk hazırlamak ve dualar hazırlamak için çalışıyorsa bu onun iyi ya da güvenilir olduğunun göstergelerinden bir tanesidir.

Güvenilir Medyum Nasıl Anlaşılır?

Bazı medyumlar işinde iyi de olsa güven vermezler. Bu nedenle iyi bir medyum bulunduğunda hemen güvenmemek ve güvenilirliğini de test etmek gerekmektedir. Peki güvenilir medyum nasıl anlaşılır?

Güvenilir medyumu anlamak için medyumun dürüstlüğü test edilmelidir. Eğer medyum size karşı sürekli dürüst davranıyor ve hep pembe düşüncelerle yaklaşmayıp gerçeği söylüyorsa bu o medyumun gerçek olduğunu kanıtlamaktadır.

Gerçek bir medyumun Allah korkusu bir hayli fazladır ve İslam’ın şartlarını en iyi şekilde uygulamaya çalışır. Bu nedenle iyi bir Müslüman olmayan kişi asla iyi bir medyum değildir.

Güvenilir bir medyum kişiye inanılmaz derecede saygılı olmalıdır. Tüm dünlere saygı çerçevesinde işini gerçekleştirecek olan medyumlar enerjisiyle kişiye samimiyet sağlıyorsa bu onun güvenilir olduğunun göstergesidir.

Bir medyumun güvenilirliğini anlamak için en önemli etken o medyumun daha öncesinde yaptığı işlerdir. Bu işlerde bir sıkıntı olmadıysa ve her şey güzel bir şekilde yapıldıysa bu durum o medyumun gerçek, işinde iyi ve güvenilir olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Medyumların Görevleri Nelerdir?

İşini en iyi yapan medyumlar pek çok alanda hizmet vermektedir. Kişilerin hayatına etki edecek faktörlerde devamlı yardımcı olmak için çabalayan medyumlar işini en iyi şekilde yapıyorsa 8 alanda görev yapmaktadır. Peki medyumların görevleri nelerdir?

 • Medyumların görev yaptığı alanlardan birisi büyü bozmaktır. Bir hocaya büyü yapmak için gitmek günah olsa da bir medyuma büyü bozmak için başvurmak caizdir ve medyumlar da bu konuda yeteneklerini en iyi şekilde sergilerler.
 • Medyumlar, Allah’ın yüksek ilim sahibi kulları olduğu için kişinin geçmişi hakkında bazı bilgileri öğrenip gelecek hakkında çoğunlukla doğru olan çıkarımlar yaparlar. Geleceği yalnızca Allah bildiği için medyumların bu konuda yaptığı yalnızca tahmindir. Ancak bu tahminler genellikle doğru sonuçlanmaktadır.
 • Medyumların bir başka görevi de tılsım yapmaktır. Bir medyum için en önemli işlerden olan tılsım hazırlamak büyük çaba ve yetenek istediğinden tılsım yapabilen bir medyum işinde başarılıdır.
 • Aynı zamanda muska hazırlamak da medyumların yaptığı işler arasındadır. Muska her ne kadar caiz olarak görülmese de medyumlardan dilendiği takdirde muska hazırlatılabilir.
 • Medyumlar astroloji konusunda da çalışmaktadır ve gök cisimlerinin insanlara edeceği etkiyi göz önünde bulundurabilirler.
 • Gizli ilimler konusunda çalışmalar yapan medyumlar ruhani varlıklar ile çok özel ve kimsenin bilmediği konulara erişip bu olaydan devam edebilirler.
 • Medyumların bir başka görevi de rüya tabiri yapmaktır. Bazı rüyaların sırrı rüya tabiri yapan kitaplarda bulunmasa da medyumlar özel rüyaların da tabirini yüksek yorum becerisi ve yüksek ilimi sayesinde yapabilmektedir.

En İyi Medyumların Yaptığı Büyüler

Medyumluk içerisinde hep tartışma konusu olan bir durum bulunmaktadır. Bu durum medyumların büyü yapıp yapmadığıdır. Kimine göre büyüyü yapanlara büyücü değil medyum denebilse de kimisine göre büyü yapanlar büyücülerdir. Bu nedenle bu durum tartışmaya açık bir konudur. Ancak medyumlar büyü yapar fikri için en iyi medyumların yaptığı büyüler de açıklanmalıdır.

İşini en iyi yapan medyumlar kara büyü yapmazlar. Medyumların büyü yapıp yapmadığı tartışma konusu olsa da kara büyü yapanlara medyum değil büyücü denmektedir. Tartışmaya kapalı olan bu konu medyumların kara büyü yapmadığından bahsetmektedir. Peki medyumlar büyü yapıyorsa hangi büyüleri yaparlar?

Medyumlar, beyaz büyü yapmaktadırlar ve zararın neresinden dönersek kardır amacıyla kötülük yerine iyiliği amaçlayan büyüler yaparlar. Bunların başında gelen bir büyü de aşk büyüsüdür.

Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, yumurta büyüsü, karanfil büyüsü, kısmet açma büyüsü, ikna etme büyüsü, mutluluk büyüsü, muhabbet büyüsü, ticarette kazanma büyüsü ve çocuk sahibi olma büyüsü gibi beyaz büyüler yapan medyumlar bu büyüler ile kişilerin hayatlarını caiz olmayan bir yöntemle de olsa güzelleştirmeyi amaçlamaktadır.

Medyumlar ile Büyü Yapılmalı Mıdır?

İşini en iyi yapan medyumlar büyü yapmaktan uzaktırlar. Ancak yine de bazı medyumlar büyü yapmayı da amaçlayabilir. Bu durum medyumun güvenilirliğinden taviz verebilse de insanlar yine de büyüye başvurabilir.

Ancak medyumlar ile büyü yapmadan önce bilinmesi gereken bir konu medyumlar ile büyü yapılmalı mıdır sorusunun cevabı olmalıdır.

Medyumlar ile büyü yapılması hem İslam dini açısından uygun görülmemiştir hem de kaderi değiştiren olaylara vesile olacağından oldukça tehlikelidir. Bu durumda büyüden uzak durmak ve iyiliğe de hizmet etse yaptırmamak gerekir.

Zaten gerçek ve işinde iyi olan medyumlar büyü yapmamasının bilincinde olacaktır. Eğer şanslıysanız ve bu medyumlardan birisini arayıp bulduysanız zaten o medyum sizi büyüden uzaklaştıracak ve duaya yönlendirecektir.

Medyumlar ile Büyü Bozulabilir Mi?

Medyumlar ile büyü bozulabilmektedir. Ancak bu durumun İslam dinindeki yeri de merak konusudur. Bu nedenle kafalarda medyumlar ile büyü bozulabilir mi sorusu oluşmaktadır. Peki medyumlar ile büyü bozmak caiz midir?

Medyumlara büyü bozmak için gidildiğinde bu durum caiz görülmüştür. Ancak bu durumu günaha çevirmemek için yalnızca medyumdan değil en çok Allah’tan medet umulmalıdır.

Eğer medyumlar ile büyü bozulurken Allah’a dua edilmiyorsa bu olay medyumlar ile büyü bozmayı günaha çevirebilir. Bu nedenle ise işini en iyi yapan medyumlar ile de çalışılsa büyü bozulacağı esnada dualara sığınılmalı ve büyü bozmak için okunması gereken sureler ile Kur’an ayetleri okunmalıdır. Bu durumda medyumlar ile büyü bozmanın bir sakıncası bulunmamaktadır.

Tavsiye

Şükretmenin Önemi Nedir?