Medyum Hoca Kime Denir?

/ 14 Aralık 2020 / 953 / yorumsuz
Medyum Hoca Kime Denir?

Medyum kelimesi Latince kökenlidir. Medyum hoca, insanların isteklerini yetenekleri sayesinde yaptığı ruhsal uygulamalarla gerçekleştiren, gerçekleşmesine vesile olan kişilere denir. Herkesin bildiği gibi yaşadığımız dünyanın hem maddi hem de manevi açıdan etkilendiğimiz belli bir düzeni vardır. En iyi medyumlar, bir nevi bu düzene etki etmek için vardır.  Sizlerin istekleri doğrultusunda manevi açıdan girdiğiniz sıkıntıları aşmanıza vesile olurlar.

Maneviyat açısından bilgiler barındıran çeşitli ilim kitapları vardır. Medyumlarla ilgili bilgilere bu tip kitaplardan da ulamanız mümkün. Yüzyıllardır var olan medyumlar insan hayatına çokça dokunan kişilerdir. Günümüzde birçok insanın araştırdığı, ilgiyle baktığı en iyi medyumlar konusu pek çok insanın hayatına ışık vermiştir. Eğer siz de bu konu hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız yazımız size oldukça faydalı gelecektir, emin olun. En iyi hocayı bulmanız sizin de isteklerinizi çabucak gerçekleştirebilmeniz demektir.

Medyum denince insanların aklına gelen birkaç terim vardır: fal bakan kişi, gelecekten haber veren kişi, büyü yapan kişi vb. Aslına bakarsanız bu tabirler yanlış değildir ama eksiktir. Medyumların nasıl büyü yaptığı, nasıl fal baktığı, geleceğe dair nasıl bilgi sahibi olduğunu bilmezseniz bilgileriniz eksik kalacaktır. En iyi hocalar, altıncı hisleri oldukça kuvvetli olan kişilerdir ve bu hisleri sayesinde yetenekli oldukları keşfedilir.

Medyumluk, ruhçuluk bilimiyle yakından ilişkisi olan bir kavramdır. Öyle ki medyumluk gelecekten haber veren ve kahinlik yapan kişi anlamıyla da bilinir. Medyumlar gelecekten haber verirken ruhani dünya ile yaşadığımız dünya arasında bağlantı kurarlar. Bu bağlantı kurulurken medyumlar transa geçerler. Tüm enerjilerini transa geçmeye harcadıklarında maddi dünya ile bağlantıları o anlık kopar. En iyi medyumlar, transa geçme yöntemini çok başarılı şekilde kullanırlar ve size gelecekten haber verirler hatta ruhani dünya ile iletişime geçip geleceği de değiştirebilirler.

En İyi Medyum Hocalar Ruhani Dünya ile Nasıl İletişime Geçerler?

Medyum hocalar trans yönteminin kullanarak ruhani dünya ile iletişime geçerler. Medyumlar yalnızca dolaylı yoldan değil doğrudan da transa geçebilirler. Zaman ve mekana bağlı kalmazlar, herhangi bir eşyaya (tarot kartları, su, küreler vb.) ihtiyaç duymazlar. Enerjileri onlara verilmiş büyük bir nimettir ve ihtiyaç duydukları tek şey enerjileridir dolayısıyla da her an enerjileri onlarla birlikte olduğundan istedikleri zaman transa geçebilirler. En iyi medyum hocalar işinin ehli oldukları için kolayca ruhani dünya ile iletişime geçebilirler.

Gerçek medyumlar ömürlerini manevi çalışmalara adamışlardır. Trans işlemini yaparken de kısa bir zaman dilimi içerisinde ruhları bedenlerini terk eder ve ruhani dünyadan haberler almaya başlar. Bu enerji yükselmesi esnasında tüm dikkatleri oradadır, bu olay tamamen odaklanmaya bağlıdır. Tamamen transa geçmeye fokuslanmaları sayesinde ruhani dünya içerisinde başka bir vücuda bürünürler.  Bu süreçte enerjilerini tamamen buna verdikleri için içinde bulunduğumuz maddi dünyada enerjileri gitgide azalmaya başlar. Aynı zamanda bu esnada medyum hocanın yanındaysanız oldukça hızlı soluk alıp verdiklerini ve kan dolaşımlarının yavaşladığını gözlemleyebilirsiniz.

Medyumluk Doğuştan Gelen Bir Sıfat Mıdır?

Medyumlar sıradan insanların ulaşamayacağı bilgilere ulaşan, üstün yetenekleri olan bireylerdir. İnsanlar medyumların kolaylıkla yapabildiği birçok şeyi yapmaya çalışırlar fakat başarılı olmaları mümkün değildir. Yani medyumluk öyle kolay kolay sahip olunabilecek bir sıfat değildir hatta ve hatta sonradan sahip olmanız imkansızdır sadece sonradan kendi özelliğinizi keşfetmiş olabilirsiniz. Kısacası yeteneğe sahip olmak medyum sıfatına ulaşmak için tek başına yeterli olan bir şey değildir, bu üstün yeteneğinizi fark etmediyseniz önemi yoktur.

Medyum olmak için manevi çalışmalar yapılması gereklidir, zamanla medyumluk sıfatı gelişme gösterebilir yalnızca yoksa sonradan oluşması mümkün değildir. Medyum sıfatına sahip olmak belli bir eğitimle olacak iş değildir. Hali hazırda var olan yeteneklerin, olağanüstü özelliklerin keşfedilip eyleme dönüştürülebilmesiyle ortaya çıkan bir sıfattır.  Medyumların kalp gözü açıktır, hisleri inanılmaz derece kuvvetlidir. Bu özellikler sonradan sahip olunması imkansız olan özelliklerdir ve elbette ki bu özelliklere sahip olmadan da medyum olunmaz.

Medyum Hocaların İnsanlara Nasıl Faydası Dokunur?

En iyi medyum hocalar, insanlara oldukça faydası dokunan kişilerdir. Bu faydalardan biraz bahsedelim. Medyum hocaların var oluşunu tüm semavi dinler kabul etmiştir. Medyum hocaların yaptığı manevi açıdan çok kuvvetli birçok işlem vardır ve bu işlemlerin her biri ayrı ayrı güzel faydalar sağlar. Medyumlar üstün yeteneklerini insanlara açarlar ve bu yeteneklerini insanların çıkarları doğrultusunda kullanırlar. Yani siz ne gibi bir fayda sağlanmasını isterseniz onun gerçekleşmesine yardımcı olurlar.

Medyumlar gizli ilimler açısından bilgi sahibi, tılsım hazırlanışı konusunda bilgi sahibi ve aynı zamanda dinler hakkında da fazlasıyla bilgi sahibi olan kişilerdir. Bu sahip oldukları bilgiler sayesinde sizin isteklerinizi gerçekleştirirler. En iyi medyumlar bu konularda ucu bucağı olmayan bilgilere sahiptirler ve bu sayede de size en faydalı olacak kişiler şüphesiz ki iyi medyumlardır. Doğru medyumu bulduğunuzda sizin hayatınıza nasıl faydalı olduğunuzu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Medyumlardan Yardım Almak Tehlikeli Midir?

Bu konu insanların aklında hep soru işareti olarak kalmıştır. Doğru medyumu bulduğunuzda medyumun hiçbir tehlikesini göremeyeceksiniz. Medyumlar hakkında internetten veya kitaplardan araştırma yaparak birçok bilgiye ulaşabilirsiniz keza bu yazımızda da bilgi vereceğiz.  Kendi üzerinizde büyü varsa ve bu büyüyü bozdurmak istiyorsanız ya da başka birine büyü yaptırmak istiyorsanız bir medyuma ulaşabilirsiniz. Medyuma ulaşmak size faydalı olacaktır, zarar vermeyecektir.

Aynı zamanda medyumdan geleceğe dair merak ettiğiniz bir şey hakkında haber de almanız mümkündür. Medyuma bunun için başvurmak sizin için neden tehlikeli olsun ki? Aksine sizi rahatlatacak, kafanızdaki soru işaretlerini silmenize yardımcı olacaktır. Güvenilir bir medyuma ulaştığınız takdirde üzerinizdeki büyüyü bozdurabilirsiniz, bu da sizin için aslında tehlikeli olan bir şeyi ortadan kaldırmış olmanızı sağlayacaktır. Üzerinizde bir büyü olup olmadığına dair şüpheniz varsa ya da bir yakınınızın üzerinde büyü olup olmadığını merak ediyorsanız da medyuma başvurmalısınız. Bu sebeple medyuma başvurduğunuzda büyü olup olmadığını öğreneceksiniz ve içiniz rahatlayacak. Medyumların size sunduğu yeteneklerden faydalanın ve kendinizi olası tehlikelerden koruyun.

Medyumların Ne Gibi Yetenekleri Vardır?

Medyumların yetenekleri saymakla bitmez aslına bakarsanız ama kısaca bazılarından bahsedelim. Medyumluk doğuştan gelen bir yetenektir, bir hüner değildir. Medyumluk sıfatına sahip olan kişiler kendilerini insanlardan üstün görmemelidir, insanları küçük görmemelidir. Kendisine verilen bu yeteneği insanlara yardım etmek için kullanmalıdır. Bir medyum Türkiye’nin en iyi hocası olsa bile insanları küçük görecek davranışlar içerisine girmesi yanlış olacaktır. Günümüzde medyumlara falcı gibi bakılsa da bu tabir çok yanlıştır.

Medyumların sahip olduğu yetenekler sayesinde gelecekten bilgi aldıkları bilinmelidir.  Öyle ki falcıların aksine bunun dışında birçok yetenekleri vardır medyumların. Medyumlar kendilerine falcı etiketi yapıştırılmasından oldukça rahatsız olurlar. Yaptıkları iş falcılığa ne kadar benzese de falcılık değildir, bunu biliniz. Medyumlar yeteneklerini sadece maddi çıkarları için kullanmazlar, insanlara yardımcı olmak hayattaki en büyük amaçlarıdır. Medyumlar hakkında bilgi sahibi olduktan sonra yeteneklerini saymaya başlayabiliriz. Bu yeteneklerden birkaçı:

  • Medyumluk sıfatına sahip olmayan kişilerin aksine ruhani varlıklarla ne zaman isterlerse dolaylı veya doğrudan yolla geçilmesi fark etmeksizin iletişime geçerler.
  • Manevi açıdan sahip olmak istediği arzusuyla medyuma başvurulan kişilerin dileklerinin gerçekleştirmeye yardımcı olurlar.
  • Nazar ve büyü gibi hayati önem taşıyan konularda insanların hayatlarına dokunurlar, fayda sağlarlar.
  • Manevi yönden olumsuzluğa sebep olan varlıklar kişiye musallat olduysa bu beladan insanları kurtarırlar.
  • Kişilerin üzerinde bir manevi kalkan bulunur ve bu kalkan bireyi korur. Bu kalkan bazı sebeplerden dolayı zarar görmüş olabilir ve kişiyi koruyamaz hale gelmiş olabilir. Medyumlar bu hasarı tespit ederler ve onu tekrar işlev görmesi için bir nevi sağlamlaştırma işine koyulurlar.

Medyumların daha sayılacak birçok yeteneği vardır ama belirtmiş olduğum gibi bu yetenekler saymakla bitmez ve hatta bazılarını tarif etmek/tanımlamak mümkün değildir.

En iyi Medyum Hocaların Önemli Özellikleri

  • Medyumlar gizli ilimler hakkında bilgi sahibi olan kişilerdir. Aslına bakarsanız medyumlukla gizli ilimler birbirine tamamen bağlı konular değildir ama yine de gizli ilimleri bilmeyen medyumların başarılı olması mümkün değildir. Bu bilgiler nesilden nesle aktarılan bilgilerdir, sonradan öğrenilmez. Bu medyumların en önemli özelliğidir.
  • Nadiren bulunan birtakım büyü malzemeleri hakkında çokça bilgi sahibi olan kişilerdir medyumlar. Bu önemli malzemelerin etkilerini, yaratacakları olumsuz tepkimeleri ve sebep olacakları olumlu olayların hepsinin bilirler. Öyle ki faydalı malzemeler dışında insanlara zarar verecek malzemeler, bitkiler de vardır. Bunlar hakkında bilgi sahibi olmak hayati önem taşır.
  • Medyumlar Dünya’nın hareketlerini, gökyüzünde oluşan hareketlenmeleri kolaylıkla algılayıp onlar hakkında yorum yapabilirler. Bu astroloji biliminin vereceği bilgiler dışında çok daha ciddi hesaplamalar ve yorumlamalar yapmayı gerektiren bir konudur. Nasıl bir durum içerisinde olduğunuzu yorumlayıp size gezegenlerin konumlarından yola çıkarak birçok bilgiyi verebilirler.
  • Medyumlar aynı zamanda metafizik konusunda da bilgi sahibi kişilerdir. Nesilden nesle aktarılan bilgileri dışında bunun eğitimini de alıp kendilerini geliştirmişlerdir. En iyi medyumlar bunun dışında fizik ve kimya alanında da fikir sahibi kişilerdir. Öyle ki hayatlarınıza dokunabilmeleri için bilgi sahibi olmaları gereken aklınıza gelebilecek her konuda mutlaka fikirleri vardır.

Medyumların sahip olması gereken bu özellikler olmazsa olmazdır. Bu özelliklere sahip olmayan medyumlar ne yazık ki görevini yerine getiremez. Medyumların birçok özelliği kendi aralarında sır gibi sakladıkları şeylerden ibarettir. Bunlar yalnızca nesilden nesle aktarılabildiği için medyum olmak sanıldığı kadar basit bir iş değildir ve herkesin bu özelliklere sahip olması da mümkün değildir.

En İyi Medyumlar Kimlerdir?

En iyi medyumlar belirtilen özelliklerin hepsine sahip olan üstün yetenekli kişilerdir. Siz de en iyi medyum arayışına girdiyseniz doğru adrestesiniz demektir, emin olabilirsiniz. En iyi medyumlar adresleri ve telefonları bulunan, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bireylerdir. Güvenilir ve başarılı bir medyum bulmak aslına bakarsanız çok da kolay değildir. Doğru medyumu bulmak için medyumlar hakkında araştırma yapmanız gerekiyor. Sizlerin mağdur olmasını istemeyiz, isteklerini gerçekleştirmek isteyen bireyleri mutluluğa kavuşturmak biz en iyi medyumların temel görevidir. En iyi hocalar büyü yapmak, büyü bozmak, aklınıza gelebilecek her türlü arzunuza kavuşmanız için üstün yeteneklerini sizin için ortaya koyan kişilerdir. En iyi medyumlar neyi nerde ve ne zaman kullanacaklarını iyi bilen kişilerdir. Sahip olması gereken özelliklere sahip olmayan medyumlara ulaştığınızda değerli vaktinizi boşa harcamış olacaksınız. Sizin için zaman kıymetliyse ve isteklerinizin bir an önce hayata geçmesini istiyorsanız dilediğiniz her an yanınızda olmaya hazır olan bir medyum bir telefon kadar yakınınızdadır.