Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

/ 23 Aralık 2020 / 801 / yorumsuz
Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Bazen hayatınızda yolunda gitmeyen durumlar olabilir. Neye el atsanız başarısız oluyormuşsunuz hissine kapılabilirsiniz. Bu durum ekonomik konuda da özel hayatta da geçerlidir. Devamlı bir engeller ve sorunlar peşinizi bırakmıyorsa kısmetiniz kapanmış ya da kapatılmış demektir. Bu durumda kısmet açma büyüsü yaptırmak, kapanan şansınızın geri gelmesini sağlayacaktır.

Ticaretle uğraşan kişiler bazen gece gündüz çalışsa da emeklerinin karşılığını alamazlar. Kazanmak bir yana dursun devamlı kaybederler. Daha da büyüyüp gelişeceklerine iflasa doğru sürüklenirler. Sizler için bu durum geçerliyse kapanan bu talihinize dur demenin vakti gelmiş demektir. Çünkü çok çalışıyorsanız çok kazanmalısınız. İşinizi büyütmek yerine kayıplar yaşıyorsanız bunun nedenlerini düşünmeniz gerekmektedir.

Özel hayatında evlenmek isteyenler, evlilik yaşı gelmiş ama hala aradığını bulamayanların da kısmetleri kapanmış olabilir. Yıllardan beri evlenmek için çaba sarf etmiş olabilirsiniz. Bu niyetle karşı cinslerle tanışmış ve ileriye dönük bir beraberlik hayali kurmuş da olabilirsiniz. Ama bu çabalarınız hiç başarılı olmadıysa bunun nedenlerini de düşünmeniz gerekir. Acaba kısmetiniz kapalı mı? Art niyetli kişiler tarafından kapatıldı mı? Evlenmek için kapanan kısmetinizi açtırmak için de kısmet açma büyüsü yaptırabilirsiniz. Böylelikle hayalinizdeki insanla tanışarak mutlu bir yuva kurabileceksiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Önceden hocalar okuyup üfleyerek kısmeti açmak isterlerdi. Günümüzde bu işleri yapan deneyimli kişiler bulunmaktadır. Yapılması gereken, doğru insanı bulmak ve ondan yardım istemektir. İşinde uzman, devamlı bu tür büyüler yapan kişiler sizi amacınıza ulaştıracaktır. Dikkat etmeniz gereken sizin iyi niyetinizi suiistimal etmeye çalışan insanlardan uzak durmanızdır. Peki sıradan ve deneyimsiz birine denk gelirseniz ne olur?

Öncelikle kısmet açma büyüsü için müracaat ettiğiniz kişi, deneyimli değilse ve bu işi öylesine yapıyorsa; öncelikle sizler psikolojik olarak bundan etkilenirsiniz. İnanarak gittiğiniz yere sonucu görememek sizleri üzer. Bir daha başka kimselere inanmak istemezsiniz ve kısmetinizin devamlı kapalı kalacağını düşünürsünüz. Bu duygularla yaşamak sizleri derin üzüntülere boğacaktır. Ayrıca vermiş olduğunuz ücret boşa gitmiş demektir. Ekonomik olarak kayıp yaşamamak için işinin ehli insanlara başvurmanız gerekmektedir. Tecrübesiz kişilerce yapılan büyünün yan etkileri olabileceği de unutulmamalıdır. Büyü ters gidebilir. Kısmetin açılacağı yerde daha da kapanabilir. O yüzden işinin uzmanı her zaman için ilk tercih olmalıdır.

İşinde uzman kişi ne gibi aletlere ihtiyacı olduğunu bilir. Hangi duaların okunması gerektiğini bilen kişidir. Sizden bazı şeyler isteyebilir. Bu büyü yapılacak kişinin özel eşyası ya da saçının bir parçası olabilir. İhtiyaç duyulanlar medyumun çalışma şekli, işi iyi bilmesi ve ne istediğini bilmesiyle alakalıdır. Onun isteklerini getirdiğinizde dualar okunur, iyi niyetler söylenir ve büyünün tutması beklenilir.

Büyü tutmasındaki en önemli etkenlerden bir tanesi inanmaktır. İnandığınız zaman tutma süresi hızlanacaktır. Amaca ulaşmak inanmakla ortaya çıkacaktır. Zaten her şeyde de öyle değil midir? İnanarak yapılan her şeyin evrene gönderdiği pozitif enerjiler bizi amacımıza ulaştırır.

Kısmet Açma Büyüsünün Amacı Nedir?

Kısmet açma büyüsü amacında iyi niyetler bulunmaktadır. Amaç sizinle ilgilidir. Başkasına kötü niyetler besleyerek, zarar vermek amacıyla yapılmamaktadır. Bilindiği üzere kötülük olsun diye yapılan birçok büyü çeşidi vardır. Bunlar insanları ayırmak, birbirinden soğutmak hatta zarar vermek için de yapılmaktadır. Kısmet açmada konu sadece sizin kapanan bahtınızla ilgili bir konudur. Yani başkalarına zarar vereceğinizi düşünmediğinizden dolayı bu büyüyü yaptırabilirsiniz.

İş hayatında inişli çıkışlı birçok sorun ile karşılaşmanız gayet doğal bir durumdur. Ama bunlar hep iniş yönündeyse bu işte bir terslik var demektir. Çünkü insan hayatında hep kayıplara uğramaz. Yeri geldiğinde bol paralar kazanacak yeri geldiğinde az kazanacak yeri geldiğinde de kaybedecektir. İş hayatı böyledir. Kazanırken her şeyin yolunda olduğunu fark ederken kaybetmenin de bir sınırı olduğunu unutmamalısınız. Daha fazla kayıplara uğramadan kapanan bahtınızı açtırabilirsiniz.

Çok güzel bir genç kız olabilirsiniz. Mesleğiniz de vardır. Herkesle uyum sağlayan hem neşeli hem mütevazi bir huya da sahip olabilirsiniz. Bu durumda evlenmenize etken hiçbir şey yok gibi görünmektedir. Sizinle evlenmek isteyen birçok kişinin olması yani taliplerinizin olması doğaldır. Evlenince mutlu bir yuvanın sahibi olacağına da inanıyorsunuzdur. Ama durum hiç de sizin düşündüğünüz planladığınız gibi değildir. Hayalini kurduğunuz muylu yuvaya bir türlü ulaşamıyorsunuzdur. Bu durumda kısmetiniz kapanmış ya da kapatılmış olmasın? Bu konuyu düşünmelisiniz.

Yine aynı şekilde çok yakışıklı, iş güç sahibi, maddi imkanları olan, iyi bir aileye sahip bir erkek de olabilirsiniz. Böyle bir erkekle hangi genç kız evlenmez ki? Zaten genç kızların istedikleri de bunlardan ibarettir. Yakışıklı bir koca, işi olan, maddi sorunu olmayan iyi bir aileye sahip bir eş modeli…Bütün bu imkanlar size sunulmuş, evlilik yaşınız gelmiş hatta geçmesinden korkuyorsunuz ama hala gönlünüzdeki kraliçeyi bulamamışsınız. Bu durumda da bir terslik var diye düşünmelisiniz. Kısmetiniz kapanmış olabilir mi?

Bütün bunlardan yola çıkarak kısmet açma büyüsü yaptıranlar, kendileri hakkında işlerinin yolunda gitmesini isteme amacını gütmektedirler. İş, aşk, ev gibi özel hayatlarındaki tersliklere ve olumsuzluklara dur demek için bu büyü yapılmakta ve yaptırılmaktadır. Bunda da sıkıntılı herhangi bir durum yoktur. Sizler de hayatınızdaki bütün bu olumsuzlukları düşünerek bu büyüyü yaptırmak ya da yaptırmamak tamamen sizin düşüncenizle ilgili bir durumdur.

Kısmetinizin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Kısmetinizin kapanmış ya da kapatılmış olduğunu anlamanız aslında oldukça basittir. İşlerinizin yolunda gitmiyorsa, oldukça güzel ve iyi huylara sahip olmakla birlikte evlenecek birini bulamıyorsanız sizin kısmetiniz kapanmış demektir. Ayrıca büyünün tesirinde olan kişiler çevresindeki insanlarla anlaşamazlar. Onlarla devamlı tartışırlar. Yani huysuz ve aksi bir hal aldığınızı düşünüyorsanız da kısmetiniz kapanmış demektir. Eşiniz, sevgiliniz ve yakın çevrenizle ilgili problemler yaşıyorsanız size yapılmış olan büyünün tesirinde kalmışsınız demektir. Kötü niyetli kişilerin sizin kısmetinizi kapattırmış olacağını da düşünmelisiniz.

Nasip kısmet denilen olay sizlere zor günler yaşatabilir. Kendinizde bu gibi olumsuzlukları gören kişi en kısa zamanda bir medyumu ziyaret etmelidir. Kısmet açma büyüsü ile kapanmış olan nasibinizi tekrar açtırabilir ve eski mesut, güzel günlerinize kavuşabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Duaları

Dua etmek, olmasını istediğimiz her işimizde yapılması gereken bir durumdur. İnanan bütün insanlar gönüllerinden geçen bir şeyin olması için muhakkak ki dua ederler. Bazen kendi ettiğimiz duaların yanı sıra daha kuvvetli destekler almak isteyebiliriz. Kısmet açma büyüsü yapan kişiler, bu büyünün olması ve kapanan talihin tekrar geri gelmesi için bazı dualar okurlar. Bunlar 3-5 kez hatta daha fazla da okunmaktadır. Dua okunmadan hiçbir büyü yapılmaz.

Gerekli olan diğer malzemelerin yanı sıra dua kısmet açma büyüsünde oldukça etkendir. Yapılan dua ile birlikte niyet söylenir. Bu niyetin gerçekleşmesi istenilir. Gerçekleşeceği zaman iple çekilir. Bunun olabilmesi yani büyünün gerçek amacına ulaşabilmesi için büyüyü yaptıran kişinin buna inanması, büyüyü yapan kişinin de işinde uzman olması gerekir. Uzman biri her türlü büyüyü yapabilecek teknik güçlere sahiptir. Altıncı his dediğimiz hisleri kendinde bulundurur. Onların enerjisi ayrıcalıklıdır. Herkes de olmaz.

Medyumlar bu işte uzmandır. Hele bir de üstün doğa güçlerine sahipse o zaman büyünün tutması yüksek ihtimaldir. İsteyen herkesin medyum olamayacağı bir gerçektir. Bunun eğitimi ve yolları olmuş olsa da kişilerdeki enerji ve üstün güçler yeterli değilse medyum olmak bir hayaldir. Yapılan duaları bilmek, gereksinim duyulan özel eşyaları belirlemek medyumun kalitesiyle ve işini iyi yapmasıyla ilgili bir durumdur.

Kısmet Açma Büyüsü Sonuçları

Hayatımızda olmasını isteyip de olduramadığımız gelişmeler varsa; destek almak isteriz. Bunlar için farklı büyüler bulunmaktadır. Büyü yaptırmak insanlığın var oluşundan bu yana baş vurulan bir yöntemdir. Kısmet açma büyüsü de uzun asırlardan bu yana uygulanan bir yöntemdir. Büyü olumlu sonuç verdiğinde kişinin iş hayatı bol kazançlı bir hale gelmektedir. Aşk hayatında da olumlu gelişmelerle karşılaşacaktır.

Evli ya da bekar kişiler iş ya da aşk hayatında bu büyüye baş vurmaktadırlar. Büyünün sonucunda hayatınızın yolunda gittiğini göreceksiniz. Kapanan talihinizin geri geldiğini ve işlerinizin sizin istediğiniz doğrultuda yürüdüğünü almış olduğunuz destekle görebilirsiniz. Bu durumda mutlu olmamanız için de hiçbir engel kalmamış demektir. Eski mutlu ve güzel günlerinize tekrar kavuşmanız mümkündür.

Kısmet Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet açma büyüsü yaptıranlar, kısmetlerinin oldukça arttığını göreceklerdir. Normalden fazla kısmet görüldüğünde bu büyünün bozulması da söz konusudur. Nasıl ki büyü yapılıyorsa onun bozulması da gerçekleştirilir. Bu durumdan hariç kötü niyetli kişilerin başkalarına yaptırdıkları kısmet kapanma büyüsünü bozdurmak da mümkündür. Üzerinizde bir ağırlık hissediyorsanız, asabi ve sinirli bir hale girmişseniz ve bunun nedenini anlamıyorsanız size büyü yapılmış olabilir.

Üzerinizde gördüğünüz bu olumsuzlukların yanı sıra hayatınızdaki her şey ters gidiyorsa kısmetiniz kapatılmış olabilir. Bu durumda yapılması gereken üzerinizdeki büyünün bozulmasıdır. Bunu da işinin ehli kimselerden yardım alarak başarabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsünü Kimler Yapar?

Kısmet açma büyüsü çok etkili olan ve şans getiren bir büyü çeşididir. Hayatında hep olumsuz olaylar yaşayan insanların tercih ettiği bir büyüdür. Bu büyüyü yaptıran kişiler okul hayatın da başarısız iseler büyüden sonra başarılı olurlar. İlişki konusunda hiçbir zaman evet diyemiyor ya da karşı taraftan olumlu cevap alamıyorlarsa olumlu cevap almaya başlarlar. İş bulamıyorlarsa iş bulurlar. İş bulup çalıştıkları yerde hayır görmüyor ve sürekli sorun yaşıyorlarsa işleri bir anda düzene girer.

Çalıştıkları yerin en gözde çalışanı olurlar. Yeni bir iş yeri açıp işleri iyi gitmiyor ise işleri iyiye gider, iş yerinin bereketi artar. İnsanların sürekli yaşadığı olumsuzluklara karşı çok etkili bir çözümdür. En kısa sürede kısmetiniz açılır ve artık şans sizden yana olur. Büyü iyi bir medyum tarafından yapıldıktan kısa bir süre sonra etkisini göstermeye başlar. Büyünün etkisini gösterme süresi yapıldığı konuya göre değişir ancak kesin sonuç verir.

Bu büyüyü yapmak için işinin ehli ve tecrübeli bir medyumdan yardım almak yapılması gereken doğru davranışlardan bir tanesidir. Gelişigüzel biri ile bu büyüyü yaptırırsanız hem olması gereken sonucu alamazsınız hem de hayal kırıklığına uğrarsınız. Hatta daha kötü sonuçlarla da karşılaşabilirsiniz. Sizin ihtiyacınınız olan doğa üstü yeteneklere sahip ve işinde tecrübeli bir medyumdan yardım almak olmalıdır. Bunun için güvenilir birini bularak randevu alabilir ve kısmetinizin açılması için harekete geçebilirsiniz. İşini bilen bir medyum tarafından yapılan kısmet açma büyüsü tam amacına ulaşır ve sizin de kapanmış olan nasibiniz tekrar geri gelir.