Kara Büyü Nedir? Kara Büyü Nasıl Yapılır?

/ 23 Aralık 2020 / 11.252 / yorumsuz
Kara Büyü Nedir? Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü nedir? Kara büyü nasıl yapılır? Konusu son günlerde en çok merak edilen ve sorulan sorular arasında yer almaktadır. Bu konuyu açıklamaya başlamadan evvel büyü hakkında genel bilgiler vermekte yarar vardır. Büyü, herhangi bir kişi ya da herhangi bir şeyi bilgili ve konunun uzmanı denebilecek bir kişiden yardım almak suretiyle etki altına almaktır. Bir anlamda olayın akışını değiştirmek için birtakım teknikler uygulamaktır. Büyü iyi niyetli ve kötü niyetli olarak yaptırılabilir. Yaptıran kişinin taşıdığı niyet çok önemlidir.

İnsanlar Neden Kara Büyü Yaptırır?

Her zaman insan hayatı düzenli ve istenildiği gibi gitmeyebilir. İnsan hayatı inişli çıkışlıdır. Kimi zaman bir insanı seversiniz fakat o sizi sevmez ya da terk eder. Aşk acısıyla siz kıvranırken elinizden keşke bir şey gelse diye düşünürsünüz. Ya da evlisinizdir. Eşinizi siz çok seviyorsunuzdur fakat eşiniz sizi sevmiyordur artık. Veya eşiniz sizi bir başkası için terk etmiştir ve siz çok acı çekiyorsunuzdur. Belki çok istemenize rağmen bir türlü çocuğunuz olmuyordur. Mutlu değilsiniz belki de. Oysa mutluluğu hak ettiğinizi düşünebilirsiniz ki mutluluğu herkes hak eder. Ya da her şey hayatınızda normal ve yolundadır. Özel hayatınız dört dörtlüktür, çok mutlu ve huzurlusunuzdur, işiniz gücünüz de yerindedir. Fakat bir anda işleriniz durgunlaşır ticaretiniz zayıflar. İşleriniz bir anda ters döner, bozulur. Maddi anlamda çok büyük bir sıkıntıya düşmüşsünüzdür. Bir çıkış yolu aramaktasınızdır.

Kara Büyüden Başka Büyü Çeşitleri Nelerdir?

İşte bütün bu sayılan olaylar için insanlar büyü yaptırmak isteyebilmektedir. Büyüler yapılış amaçlarına göre isimler alırlar. Maddi ya da manevi amaçlarla yaptırılan kısmet açma büyüsü, birini kendine bağlamak için yapılan büyü adından da anlaşılacağı gibi bağlama büyüsü, İki kişi arasındaki muhabbeti bozmak için yapılan büyü soğutma büyüsü olarak adlandırılır. Sicim büyüsü kara büyüler arasında yeri olan başka bir büyü türüdür. Çok özel malzeme ve kuralları ile zor yapılan bir büyüdür. Kaşık büyüsü tecrübeli ve işini çok iyi yapabilen iş ehli bir medyum tarafından yapılırsa çok kısa bir sürede tutabilen bir büyüdür.

Sabun büyüsü çok sık yaptırılan tehlikeli ve kısa zamanda tutan bir kara büyü türüdür. Kara büyü çeşitleri elbette bu kadarla sınırlı değildir. Aşk büyüsü, muhabbet büyüsü, geri getirme büyüsü, kara büyü. Birçok çeşidi olan büyüler arasında en çok bilinenler ve en sık yaptırılan büyü çeşitleridir.

Kara Büyü Nedir?

Büyüler arasında yer alan en tehlikeli büyü şeklidir. Kara büyü yapılan kişiye çok büyük zarar vermek amacıyla yaptırılan bir büyü çeşididir. Kara büyü yapılan kişinin üzerinde birçok olumsuz ve çok kötü etkisi olmaktadır. Bu büyü yapılan kişinin üzerinde şu tür kötü etkiler yapmaktadır:

  • Maddi olumsuz etkiler
  • Manevi olumsuz etkiler
  • Ruhsal ve psikolojik olumsuz etkiler
  • Fiziksel olumsuz etkiler

Kara büyü yapılan kişinin ölümüne bile neden olabilmektedir. Kara büyü birçok yöntemle yapılan büyü türlerindendir.

Kara Büyü Ne İçin Yapılır?

Kara büyü ne için yapılır? Sorusunun cevabı aslında sorunun içinde bulunmaktadır. İnsanların kara büyü yaptırmak istedikleri kişiyi düşman gibi gören kişiler bu kişiye zarar vermek isterler. Ve bu nedenle kara büyü yaptırmaya karar verebilir. Kara büyü yaptırmak isteyen kişinin amacı büyü yaptırmak istediği kimseye büyük zarar vermektir. Kara büyü yapıldığı amaca göre isimler almaktadır. Ne niyetle yapılıyorsa o adı alır.

  • Sevenleri ve eşleri ayırmak için yapılan kara büyü,
  • İnsanların aralarını bozmak için yapılan kara büyü,
  • Kısmet kapatmak için yapılan kara büyü,

İşlerinin bozulması ve iflas edilmesi için yapılan kara büyü şeklinde isimler yapımı amaçlarına göre değişmektedir. Bunlar bazı kara büyü çeşitleridir. Fakat bundan daha kötü bir çeşidi daha vardır ki çok tehlikeli bir kara büyüdür. Kara büyünün bu çeşidini ancak çok kötü ve şeytanlaşmış insanlar yaptırmak isterler.

Kara Büyünün Etkileri Nelerdir?

Kara büyü yapılan insanın üzerinde son derece olumsuz etkileri olan son derece kötü niyetle yapılan, kötü etkilerini hemen gösteren bir büyü çeşididir. Bu büyü sadece yapılan kişiyi etkilemekte kalmaz büyü yapan hocanın üzerinde bile olumsuz etkileri görülebilmektedir. Kara büyüler yapılmasından bir hafta sonrasında kötü etkilerini göstermeye başlamaktadır.

Kara büyü yapılan kişi bir süre sonrasında sağlıklı düşünemez hale gelecek mutsuz ve depresif olacaktır. Sürekli herkesle kavga etmeye başlayarak depresyona girer iyice sağlığı bozulur. Yapılan büyünün üzerinden fazla zaman geçtikçe büyü yapılan kişinin akıl ve ruh sağlığı bozularak kendi kararlarını sağlıklı alamaz hale gelecektir. Sürekli mutsuz sürekli üzgün bir hal içinde olması onun büyünün kötü etkisinde olduğunu göstermektedir. Yani kısacası Kara büyü yapılan kişi üzerinde maddi, manevi, fiziksel ve ruhsal birçok zararlar vermektedir. Bu büyü yapılan kişi intihara meyilli olabileceği için canını tehlikeye atacak hareketlerden hiç çekinmeyecektir. Ölümle sonuçlanan kara büyü bile vardır.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Birçok çeşidi olan kara büyü için kullanılan teknikler de pek çoktur. Kara büyü ne kadar kuvvetli yapılırsa tutma şansı ve etkisini göstermesi de o kadar etkili olacaktır. Kara büyü çeşitlerine göre kullanılan yöntemler farklı farklıdır. Farklı amaçlar için yapılan kara büyüleri yaparken kullanılan yöntemlerde değişmektedir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyü yapıldığından şüphelendiğiniz herhangi birisine yardım etmek isterseniz ona çok büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Çünkü kara büyü yapılan kişi tarifi imkansız acılar ve huzursuzluklar çekmektedir. Aslında bundan daha da kötü olanı şudur. İçinde bulunduğu kötü durumu ağrılarını acılarını çeker fakat bunların nereden kaynaklandığını bilmez. Eğer büyü yapılan kişiye yardım edilip büyü bozdurulmazsa zaman geçtikçe çok daha kötü durumlara düşecektir. Bu büyü yapılan kişi kendisini bekleyen sondan habersizce içinde bulunduğu sıkıntılı durumu yaşamaktadır. Aslında tam bir zavallıdır.

Kara büyü yapılan kişiye müdahale edilmezse sonunda aklını kaybederek delirebilir. Bu tür durumlarda canına kıyanlar bile olmaktadır. Peki kara büyü yapılan kişiye nasıl yardım edilebilir? Etrafınızda kendisine kara büyü yapılmış olan bir kişi biliyorsanız hemen o kişiyi yapılan kara büyünün etkilerinden kurtarmak için yapılan büyünün derhal bozulması gerekmektedir.

Kara büyüyü bozmak için kesinlikle çok tecrübeli ve uzman bir hoca ya da medyuma başvurmak gerekmektedir. Bu tür kötü niyetli büyüleri yapmak da çok zordur, bozmak da çok zordur.

Kara Büyü Kimlere Tutmaz?

Bazı durumlar vardır ki büyüyü yapan medyum çok bilgili ve tecrübeli olmasına rağmen büyü yapılan kişi üzerinde etkisiz kalabilir. Büyünün tutmamasının nedeni ise büyü yapılan kişi üzerinde daha evvelden yapılmış olan bir koruma büyüsü olmasıdır. Öncelikle bu büyünün ortadan kaldırılması gerekir. Nasıl ki büyü yapılabiliyorsa onun bozulması da mümkündür. Yapılan büyünün bozulması için hoca ve medyumlardan yardım almak gerekir.

Büyü bozma özen isteyen bir iştir. Herkes büyü bozma işleminde doğru sonuca ulaşamayabilir. İşinin erbabı hoca edilen dualarla kişilerin üzerindeki kötü büyüleri bozabilir. Böylelikle büyünün tesirinde olan kişi rahatlayacak ve üzerindeki olumsuzluklar gidecektir. Koruma büyüsü bozulduktan sonra kara büyü hocanın uyguladığı yöntemlerle yapılmaktadır.

Kimler Kara Büyü Yapabilir?

Öncelikle şunu söylemek gerekir. Kesinlikle evde kendi başınıza ve kendi imkanlarınızla büyünün hiçbir çeşidini yapmaya kalkmayın. Eğer bu tür bir işe girişirseniz yapacağınız küçücük bir yanlış çok büyük sorunlar olarak size zarar verebilir. Peki kimler kara büyü yapabilir? işte bunu çok iyi bilmek gerekmektedir.

Kara büyü çok yetenekli, algıları ve sezgileri çok güçlü medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu büyüyü yapabilmek için gerekli duaları kesinlikle ezbere bilmek gerekir. Kurallara uyulmadan yapılan büyüler asla tutmaz. Kara büyüyü yapmak tecrübe gerektirir.

Kara Büyüye Rağbet Edenler?

Aslında sadece kara büyü değil bütün büyü çeşitlerine karşı ihtiyaç hisseden kadınlar ve erkekler ilgi göstermektedir. Fakat istatistiksel olarak büyü özellikle de kara büyü ve kara büyünün bütün türlerine kadınlar daha çok rağbet etmektedirler. Bunun nedeni ise kadınların duygularını fazla uçlarda yaşamalarıdır. Fakat yine de bu durumda bir genelleme yapmak doğru olmaz. Yeri geldiğinde erkekler de en az kadınlar kadar büyü yaptırmak isteyebilirler.

Kara Büyü Yapan Hocalar ve Medyumlar

Önce şunu söylemeliyiz. Hiç kimse ben asla büyü yapmam da yaptırmam da dememelidir. Zaman sürekli değişiyor ve kimin başına ne zaman ve ne geleceğini bizler bilemeyiz. Öyle bir zaman gelir ki kendimizi çıkmaz bir sokakta gibi hissedebileceğimiz bir kaosun içinde buluveririz. Atalarımız ne demiş unutmayalım; büyük lokma ye büyük laf konuşma. Bu dostane hatırlatmayı yaptıktan sonra kara büyü yapan hocalar ve medyumlar kimlerdir ve bu bahsettiğimiz kıymetli insanlarla iletişime nasıl geçilir konusunda bilgiler verebiliriz.

Kara büyü yapabilmek öyle kolay kolay her hoca ya da her medyumun yapabileceği bir büyü değildir. Tecrübeli ve yetenekli olmak kesinlikle yeterli değildir. Yapacağı büyünün gerektirdiği tüm dua ve tılsımları bilmek hem de ezbere bilmek gerekmektedir. Bu konularla ilgili önsezileri çok kuvvetli hoca ve medyumlara nereden ve nasıl ulaşabilirsiniz konusu ise çok önemlidir.

Bu kıymetli insanlara yakın çevremiz ya da yakın çevremizden herhangi birinin tanıdıkları arasından büyü yaptırmış olan kimseler aracılığı ile yani tavsiye yoluyla ulaşabiliriz. Başka bir ulaşma yolu ise bu değerli insanlar verdikleri hizmetler hakkında bilgi vermek için kurmuş oldukları internet siteleri aracılığı ile ulaşmak da mümkündür.

Bu hocalar ve medyumların internet sitelerini ziyaret ederek verdikleri geniş hizmet çeşitleri hakkında daha fazla bilgiler de edinmek mümkündür.

Büyü yüzyıllardan beri insanlığın tercih ettiği bir olgudur. Uzun zaman öncesinde de hayvanlarla, nesnelerle, cisimlerle ve bazı objelerle büyülerin yapıldığını bazı kaynaklardan görülmekteyiz. Genellikle iyi niyetle yapılmak istenilenlerin yanı sıra kötü niyet düşünülerek de yapılan büyüler bulunmaktadır. Kendi hayatımızın yoluna girmesi ve mutlu olmak için yapılan büyülerin yanı sıra başka kimselerin hayatlarına da müdahale etmek için büyü yapılmaktadır.

Büyü Yaptırmak İçin Medyum Hocalara Gidin!

Hiçbir büyü kendi çabalarınızla yapılmaz. Acemice yapılan büyüler de tutmaz. Kendiniz aldığınız duyumlarla ya da araştırarak bulduğunuz bilgilerle büyü yapamazsınız. Bu işlerde medyum hocalara gitmelisiniz. Çünkü her büyüde gereksinim olan objeler farklıdır. Dualar değişiktir. Tutma süresi farklıdır. Bunları bilmek ve uygulamak medyumların meziyetidir. Amaca ulaşmak ve kara büyü ya da farklı büyüler yaptırmak için deneyimli olan bir medyumdan yardım almalısınız. Bunun için randevu oluşturmak ve istediğiniz büyü çeşidini medyum hocaya söylemek yeterli olacaktır.