Uzaktan Aşk Büyüsü

/ 4 Şubat 2021 / 819 / yorumsuz
Uzaktan Aşk Büyüsü

Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna yanıt bulmak ve bu büyü hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşmak için bir araştırma yapıyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Bazı büyüler hem uzak mesafeden hem de yakın mesafeden yapılabilmektedir. Bunlardan bir tanesi de şüphesiz ki aşk büyüleridir. Platonik aşkınızın size âşık olmasını istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu büyüler bağlama büyüleri olarak da geçmektedir.

Uzaktan yapılan aşk büyüsünü tek çeşit olarak düşünmeyin, birkaç çeşidi bulunmaktadır. Uzak mesafede yaşayan sevgilinizi ya da nişanlınızı kendinize bağlama konusunda amacınıza kolay yoldan ulaşmak isterseniz uzman bir medyum hocaya başvurmanız yeterli olacaktır.

Yalnız uzman bir medyuma ulaşmadan önce uzaktan aşk büyüsü hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olduğunuza emin olmasınız. Eğer ki emin değilseniz ve bir araştırma içindeyseniz yazımızın sizin için oldukça faydalı olacağını bilmelisiniz. Yüzyıllardır insanlar tarafından çok fazla ilgi gören bu uygulama hem erkekler için hem de kadınlar için rahatlıkla uygulanabilmektedir.

En güzel duygulardan bir tanesi olan aşk, karşılıklı olmadığında takdir edersiniz ki güzel olmayacaktır. Güzelleştirmek adına elinizden gelenin fazlasını yaptığınız halde başarılı olamadıysanız ihtiyacınız olan şey belki de bir medyum hocadır.

İşinin ehli olan bir medyum hocanın ihtiyaç duyduğunuz güzel aşk hayatına sizi kavuşturacağına emin olabilirsiniz. Bu büyü sayesinde hayatınız boyunca mutlu bir şekilde sürecek aşk hayatına zemin hazırlamış olacaksınız. Sevdiğiniz kişi tarafından sevilmiyorsanız veya sevgilinizden/nişanlınızdan artık eskisi kadar ilgi görmüyorsanız bu büyüyü gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

İlgisizlik bir ilişkiyi bozacak en büyük sebeplerden bir tanesidir. Kişileri hem üzüntüye hem de duygusal bir çöküntüye sürükleyen bu durumdan kurtulmak çok önemlidir. Bu durumla karşı karşıyayken hayatınızı devam ettirmeniz kolay olmayacaktır. Bu durumdan bir an önce kurtularak hayatınızı güzelleştirebilirsiniz.

Uzaktan Aşk Büyüsü Çeşitleri

Bu büyü bağlama büyüleri arasında bulunan ve çokça sayıda insan tarafından tercih edilen bir büyüdür. Genel olarak platonik âşık olan kişiler tarafından uygulandığı bilinmekle beraber flört eden ya da nişanlı çiftler tarafından da uygulanabilmektedir. Bu büyüler yakın mesafede olan kişiler için değil de aralarında uzun mesafe bulunan kişiler için uygulanmaktadır. Kendinize yaklaştırmak istediğiniz fakat bir türlü başaramadığınız kişilerle bu büyü sayesinde yakınlaştığınızı göreceksiniz. Yani mesafeden kasıt hem manevi olarak hem de fiziksel olarak uzaklıktır diyebiliriz. Bu mesafeden yapılan uzaktan aşk büyüsü çeşitleri denildiğinde sıralanacak birkaç çeşit vardır. Bunlardan bahsetmek gerekirse;

  • Düğüm aracılığı ile yapılan uzaktan aşk büyüsü
  • 41 adet nohut ile yapılan uzaktan aşık etme büyüsü
  • Evde yapılacak kaşık büyüsü ile uzaktan aşık etme
  • Dolunay büyüsü aracılığıyla uzaktan aşık etme
  • Uzaktan salatalık ile yapılan aşk büyüsü

Yukarıda bahsedilen tüm büyü çeşitleri platonik aşk yaşayan, sevgilisi ya da nişanlısı tarafından ilgi görmeyen kişiler tarafından yaptırılabilir. Yalnız özellikle ilgili kişinin uzak mesafede olduğu durumlarda yapılması uygun görülür. Bu mesafe daha önce de bahsedildiği gibi hem fiziksel uzaklık hem de manevi olarak uzaklıktır diyebiliriz. Bahsedilen büyü çeşitleri halk tarafından geçmişten günümüze tüm süreçte çok rağbet görmüştür. Çokça rağbet görmesinin sebebi de etkili olmasıdır yani başarılı sonuç verme olasılığı oldukça yüksektir. Yalnız bu durum sadece medyum hocalar tarafından yapıldığında geçerli olacaktır elbette.

Uzaktan Aşk Büyüsü Etkileri

Uzak mesafeden yapılan aşk ve bağlama büyülerinin etkisi oldukça kuvvetli olur. Hatta yakın mesafeden yapılanlar kadar etkili olacaktır diyebiliriz. İşini iyi icra eden uzman medyum hocalar tarafından yapılması başarı olanağını arttıracaktır. Aksi takdirde bir başarı beklemeniz kesinlikle doğru değildir. Uzaktan aşk büyüsü etkileri arasında en çok bilineni elbette ki tesir altında olan kişinin büyü yaptıran kişiye âşık olmasıdır.

Evli olan çiftler için de bahsedilen büyü elbette yapılabilir. Bazen kişiler yurtdışına seyahate çıkabilirler yani bu durumda aralarında mesafe oluşacaktır. Oluşan bu mesafe uzaktan yapılan aşk büyülerini akla getirecektir. Evli olsanız dahi uzman bir medyuma başvurduğunuzda sizin için en uygun olan seçimi yapacak ve sizi istediğiniz mutlu, aşk dolu evlilik hayatına kavuşturacaktır. Eşiniz bu vesileyle size yeniden eskisi kadar hatta daha da fazla âşık olacaktır, sizi aklından çıkaramaz hale gelecektir. Bir an önce seyahatten dönüp size kavuşmak için can atacaktır.

Platonik olarak âşık olduğunuz fakat size karşı hiçbir zaman aşk duygusu beslememiş olan kişiler bu büyü sayesinde size mutlak suretle âşık olacaktır, görülen en büyük etki tabii ki budur. Âşık olmasının beraberinde birçok olay daha gelişecektir. Örneğin; kişi sürekli sizinle iletişime geçmeye çalışacak ve sizi etkilemek için çabalayacaktır. Siz de bu kişiye karşı hisler beslediğiniz için mutlaka etkileneceksinizdir. Karşılıklı duygular sayesinde mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız ve hatta sonucunda evlenme kararı alçaksınızı desek yalan olmaz.

Uzaktan Aşk Büyüsü Kalıcılığı

Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin aklına gelen ilk soru uzaktan aşk büyüsü kalıcı mıdır sorusu olacaktır desek yanlış olmaz herhalde. Bu konuda verilecek en doğru bilgi işinin ehli uzman medyumu bulduğunuzda kalıcılığı arttırmış olacağınızdır. Etkilerin bir an önce görülmesini istiyor olabilirsiniz fakat görülmeye başlaması biraz zaman alabilmektedir. Bu zaman kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik cinsiyete, kişinin karakteristik özelliklerine, mesafenin ne kadar olduğuna bağlıdır.

Etkiler görülmeye başladığında kalıcılığının ne kadar süre olacağını medyumunuzla birebir görüşme yaptığınızda net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Fakat aşağı yukarı bir süre vermek gerekirse bu sürenin en az 8 ila 10 yıl arasında değişiklik göstereceğini söyleyebiliriz. Bu süre zarfında size kör kütük âşık olan partneriniz zaten büyünün etkisi geçse bile size aşkla bakmaya devam edecektir. Etki geçtiğinde aşk tamamen yok olacak diye düşünmeniz yanlış olacaktır.

Ortalama 8 ila 10 yıl süren bu süreçte kişiler etkilerin ilk günkü kadar yoğun olduğunu göreceklerdir. Yani bu süre zarfında etkiler azalarak yok olmaz, aynı yoğunlukta devam eder. Yalnızca bahsedildiği gibi bu sürenin sonunda etkiler azalmaya başlayacaktır, en azından öngörülen bu şekilde olmasıdır. Bu büyüler elbette ki kişiye özel olarak yapılacağından etkileri de kişiye bağlı değişkenlik gösterir demiştik.

Aynı etkilerinde olduğu gibi kalıcılığında da kişinin tüm özelliklerinin etkili olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca birçok büyüde hatta nerdeyse tüm büyülerde olduğu gibi kalıcılığı arttıran olguların ruhani varlıklar olduğunu bilmelisiniz. Bu varlıklarla iletişim medyum tarafından ne kadar kuvvetli kurulursa kalıcılık da o derece artış gösterecektir.

Uzaktan Aşk Büyüsünün Genel Özellikleri

Yüzyıllardır uygulanan bu etkili işlem nerdeyse tüm medeniyetler tarafından kabul görülmüştür. Hatta en etkili bağlama ve aşk büyülerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Böyle görülmesi aslına bakarsınız hak ettiği değeri görmesi anlamına geliyor diyebiliriz. En çok da karşılık göremediği aşkın acısını çekenler tarafından yani kara sevdaya tutulanlar tarafından rağbet gören bu büyü günümüzde uzman medyumlar tarafından rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Hem uygulama aşamasında görülen değişiklikler hem de farklı ritüellerle destekleniyor olması eskiye nazaran daha kuvvetli olmasını beraberinde getirmiştir.

Bu değişimler nerdeyse tüm büyülerde görülmektedir. Elbette ki bu değişimlerden uzaktan aşk büyüsünün de etkilenmesi kaçınılmaz olmuştur. Diğer aşk büyülerinden biraz daha farklı olan bu uygulama oldukça etkili için birçok büyüyle karşılaştırıldığında üstünlük göstermektedir. Örneğin; bağlar kopma noktasına dahi gelse uygulanabilir ve başarılı sonuçlar alınabilir olması büyük bir avantajdır. Bunun yanı sıra pek çok büyü uzaktan yapıldığında tutmayabilir hatta yüksek ihtimalle tutmayacaktır. Fakat bu büyü bambaşkadır, tesir altına girecek kişi dünyanın diğer ucunda olsa dahi etkilerini gösterecektir.

Aranızdaki bağlar kopmamışsa ama kopma derecesine gelmek üzereyse de bu büyü rahatlıkla yaptırabilirsiniz. İlla ki ortada ayrılık olmasına gerek yoktur, ufak bir anlaşmazlık varsa bile uygulama için medyuma başvurabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan uygulamayı kusursuzca işleme sokacağından emin olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi kilometrelerce uzağınızdaysa tercih etmeniz gereken büyünün uzaktan aşk büyüsü olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Farklı ilde veya farklı ülkede olması etkilerinde azalmaya sebep olmayacaktır, emin olabilirsiniz.

Uzaktan Aşk Büyüsü Yapımı

Sevdiği insandan uzakta yaşam süren kişiler bir süre sonra hayattan bezmiş hale gelirler. Bu durum gün geçtikçe daha can sıkıcı olmaya başlar. Birçok çözüm yoluna başvuran bu bireyler çareyi büyüde ararlar. Uzman bir medyum sayesinde yapılan bu büyü sayesinde de hayalini kurdukları mutlu ve aşk dolu hayata kavuşurlar. Pek çok büyü kitabında bahsi geçen bu işlemin yapımını merak ediyorsanız yazımızın devamı sizin için faydalı olacaktır, merakınızı giderebilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken elbette ki işinin ehli uzman bir medyuma ulaşmaktır. Bu aşamayı doğru adrese ulaşarak tamamladığınıza göre devamındaki işlemlere geçebilirsiniz demektir. Medyuma ulaşma aşamasından sonraki işlemler medyumun sorumluluğundadır demek yanlış olmaz. Elbette ki büyü yaptıran kişinin de etkisi vardır fakat büyük pay medyumdadır.

İlk yapmanız gereken adım medyumla bilgilerinizi paylaşmaktır. Bu adımda dürüst olmanız, yanlış bilgi vermemeniz çok önemlidir. Bu bilgilerden kabaca bahsedelim isterseniz. Sizin adınız ve soyadınız, karşı tarafın adı ve soyadı, sizin ve yine aynı şekilde karşı tarafın doğum tarihi medyumun bilmesi gereken bilgilerin başında gelirler.

Ayrıca pek çok medyum büyü yaptıracağı kişiyle yüz yüze görüşür fakat büyünün yapılması istenen kişiyi görmez. Görmek isterse mutlaka bir fotoğrafa ihtiyaç duyacaktır, böyle bir durumda medyuma kişinin fotoğrafını mutlaka iletmelisiniz. Sonraki aşamada vefk çalışmalarına başlanacaktır. İşlemlerin hepsi tamamlandıktan sonra vefk kişiye iletilir ve güzelce gizlenmesi istenir. Büyünün etkisine girecek kişi vefkten haberdar olmamalıdır.

Uzaktan Aşk Büyüsü Yapımında Medyumun Önemi

Tüm büyüler için geçerli olan bir kural vardır. Bu da hepsinin mutlaka uzman bir medyum tarafından icra edilmesi gerektiğidir. Aksi takdirde almak istediğiniz sonuçları alamazsınız. Hatta istediğiniz sonuçları alamadığınızla kalmayıp istenmeyen sonuçlarla da karşı karşıya gelebilirsiniz. Büyüleri yaptırırken medyum hocalar bir nevi vekalet vermiş olursunuz. Hayatınızda vereceğiniz en büyük karar belki de büyü yaptırmaktır çünkü bazen hayati önem taşıyan sonuçlar doğurur. Bu sebeple de kendiniz için kime vekalet vereceğinizi dikkatle seçmelisiniz.

Uzaktan aşk büyüsü yaptırmaya karar verdiyseniz ve almak istediğiniz bilgileri aldıktan sonra medyum arayışına girdiyseniz artık arayışınıza bir son verebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz, ihtiyaç duyduğunuz medyumun bir telefon kadar yakınınızda olduğunu belirtmeliyiz. Her daim derdinize derman olmak için hizmetinizde olan medyum sizi kara sevdadan kurtarmak için hazırdır. Günümüzde uzman bir medyuma ulaşmak bu denli kolayken bir an önce girişim göstererek dilediğiniz aşk hayatına kavuşabilirsiniz.