41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

/ 3 Şubat 2021 / 3.003 / yorumsuz
41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Nedir?

41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü nedir? sorusu son dönemlerin en çok merak edilen büyü çeşitlerinden biridir. Bu büyü tarihteki en eski aşık etme büyülerinden bir tanesidir diyebiliriz. Bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin öncelikle aşk büyüsünün ne olduğu hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Bu büyü 41 zeytin çekirdeği ile yapılan aşk büyüsü adının yanı sıra zeytin çekirdeği büyüsü adıyla da bilinmektedir. Dilerseniz öncelikle aşk büyüsünün ne olduğu hakkında kısaca bilgi verelim. Bunlar kişilerin birbirine bağlanması için, birbirini sevmesi için veya yakınlaşması niyetiyle yapılırlar. Etkisi de uzman bir medyum tarafından yapıldığında çok kuvvetli şekilde görünür.

Büyüler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler eski zamanlarda kitaplardan faydalanırlardı. Fakat artık kitaplara gerek olmadan nerdeyse hiçbir uğraş vermenize gerek kalmadan bilgi ayaklarınıza kadar geliyor diyebiliriz. Elbette büyüleri yaptırmadan önce veya bozdurmadan önce herkes bilgi sahibi olmak ister. Eğer siz de böyle bir araştırma içerisindeyseniz ve merak ettiğiniz büyü de 41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü ise doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Bu büyünün kimlere yapılabileceğini, neden yapılacağını, etkilerinin neler olduğunu, kaç günde tutacağını vb. merak ettiğiniz başka birçok sorunun yanıtını bulmak için yazımızın devamını okumanızda fayda vardır. Doğruluğuna emin olabileceğini bu bilgiler sizlere ışık tutacak niteliktedir. Zeytin çekirdeği büyüsü diye de anılan bu büyünün en belirgin özelliğinin çok kısa sürede etkilerini göstermesi olduğunu söyleyebiliriz. Hem yapılış aşamaları hem de hazırlanış biçimi açısından medyumların dikkatle yapması gereken bir büyüdür, çaba sarf etmeden etkili olması mümkün değildir. Elbette ki sadece çaba sarf etmek yeterli olmaz, bilinçsiz çabanın bir anlam ifade etmediğinin bilinmesi gerekiyor.

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsünün Uygulanabileceği Kişiler

Gerek internet ortamında gerekse bazı kitaplarda bu konuya dair yanlış bilgiler bulunmaktadır. Örneğin; bu büyünün sadece evlenmemiş kadınlara veya erkeklere uygulanabildiği tamamıyla bir uydurmadır. Bazı büyüler sadece bekar bireylere yapılabilir fakat 41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü bunlardan biri değildir. Kısacası kişilerin medeni durumuna bakılmadan bu büyü uygulanabilir. Yalnız genelde bekar kişiler tarafından rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Hali hazırda evli olan bireylerin de yaptırdığı görülmüştür fakat çoğunluğu bekarlar oluşturmaktadır.

Evliliği mutlu gitmeyen, eşinden artık sevgi göremeyen bireyler de bu büyüyü yaptırabilmektedir. Ayrıca eşi için değil de başka bir bireyi kendine aşık etmek amacıyla da yapılabildiğini söylemek mümkün. Aynı şekilde sevgili olan ya da nişanlı çiftler de gönül rahatlığıyla uzman bir medyuma yaptırtabilirler. Kişilerin onayı alınarak yapılabildiği gibi kişiden habersiz bir şekilde de uygulanabilmektedir, her iki şekilde de etkili olacaktır. 41 zeytin çekirdeği ile aşk büyü etkisindeki kişi evliyse fakat büyü eşi tarafından değil de başkası tarafından yapıldıysa evliliğin boşanmayla sonuçlanma ihtimali çok yüksektir. Kişi eşini bırakıp büyüyü yaptıran kişiye yönelip âşık olacaktır.

Evlilik bozacak kadar etkili olan bu büyüye halk arasında yuva yıkan da denmektedir. Kişi öyle etkilenir ki gözü büyü yaptıran kişi dışında kimseyi göremez hale gelir, buna eşi de dahildir. Etki altına girdiklerinde kaybedecek hiçbir şeyleri olmadığını düşünürler, hayattaki tek amaçları sevdiği kişiye ulaşabilmek ve onunla birlikte olabilmektir. Bazen direkt olarak eşlerine ayrılmak istediklerini dile getirseler de sessiz sedasız ortadan da kaybolabilirler. Tabi yalnızca evlilik bozmak adına değil, eşinizle evliliğinizi kurtarmak adına da bu büyüyü yaptırmanız mümkündür. Artık size âşık olmadığını düşündüğünüz eşinizi size bağlamak için birebirdir.

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Kısa Sürede Etki Eder Mi?

Zeytin çekirdeği kullanılarak yapılan bu büyünün yapım aşamaları genellikle 3-4 gün kadar sürmektedir. Fakat bu süre bazı durumlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Kişinin medeni durumu, cinsiyeti, yaşı ve en önemlisi büyüyü yapacak olan medyumun yeteneği bu süreyi etkileyen faktörlerdir. Bu ortalama 3-4 günlük süre bitiminde sonuçların görülmesi için bekleme aşamasına geçilir. Bu aşamada sabırlı olmak çok önemlidir. Zaten bu süre çok uzun değildir, ortalama 9-15 gün kadar sürmektedir.

Başka aşk büyüleri ile kıyaslama yapıldığında zaman konusunda ne kadar avantajlı bir büyü olduğunu kendiniz de fark edeceksiniz. Aceleniz varsa hiç şüpheye düşmeden tercih edebilirsiniz. Manevi açıdan enerjisi oldukça yüksek olduğu için bu kadar avantajlıdır diyebiliriz. Bu işlemin etki etmeye başladıktan sonra kişiler üzerindeki kalıcılığı tartışılır yani kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. 41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü etki süresi hakkında en net ve doğru bilgiyi uzman bir medyumla yüz yüze görüştüğünüzde alabilirsiniz.

Etkinin yok olma süresi ile ilgili yine de ortalama bir fikir sahibi olmak isterseniz bu sürenin 2 yıl civarı olduğunu söyleyebiliriz. Günümüz medyum hocaları tarafından yapıldığında bu sürenin 3 yıl hatta daha fazla bir zamana ulaştığı da görülmektedir. Tesir altında kalan bireyler evli değilse mutlaka bu süre zarfı içinde evlenmelidir. Öyle ki bu süre geçtikten sonra kişiyi evliliğe ikna etmek belki zorlayıcı olabilir. İstek geçmeden bir an önce evlenmek en doğru olandır, beklemek ve boşa zaman harcamak doğru değildir.

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Yapımı

Bu konu herhalde büyü yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konudur. Öncelikle 41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü yapım aşamaları konusunda en gerçek bilgiye ulaşmak için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Genelde 5 aşamalı olarak gerçekleştirilen bu büyünün adımları kesinlikle atlanılmadan yapılmalıdır. Aksi takdirde etkilerinin görülmesi mümkün değildir. Aynı zamanda ritüel uygulaması adımına geçilmeden önce zihni rahatlatmak, ortamı tam anlamıyla hazırlamış olmak, işlemin yapılacağı ortamdaki eşyaların tertemiz olması hatta sirkeli suyla silinmiş olması gerekiyor. Bu sayede ortamdaki kötü enerjinin büyük kısmı kovulmuş olur. Tamamıyla kovulmak istenirse de ortamda tütsüler ve bazı bitkilerin yaprakları bulundurulabilir.

Öncelikle işleme başlanmadan kişinin bilgilerini medyum hocaya iletmesi gerekir. Büyü yaptıran kişinin adı ve soyadı ile büyünün yapılacağı kişinin ad ve soyadı en önce bilinmesi gereken bilgilerdir. Bu bilgilere göre yapıma başlanır. Adımlar uygulanırken kullanılacak diller genelde Arapça ve Süryanicedir. Bu diller esas alınarak yapım aşamaları gerçekleştirilir. Birçok kaynaktan edinilen bilgilere göre kişilerin medeni durumu da yapılırken mutlaka bilinmesi gereken, büyünün yapımına yön veren bir bilgidir. Zeytin çekirdeklerinin kaç adet kullanılması gerektiği bu bilgilerle şekillenir.

Tüm bilgiler alındıktan sonra büyünün yapımına tam anlamıyla geçilebilir. Öncelikle uzman medyum hoca tarafından belirlenen sayıda zeytin çekirdeğini bulundurmak gerekiyor. Sonrasında bu zeytinler düz bir zemine yerleştirilerek kesici bir aletten yardım alınarak kesilir. Kesme işlemi sayesinde de çekirdekleri çıkartmak kolaylaşır. Sonrasında yapılacak tüm işlemleri ise medyumla yüz yüze görüşme sağladığınızda öğrenmeniz en doğru olandır. Öyle ki tüm işlemlerin pek çok duruma bağlı olarak farklılık gösterebileceğini belirtmiştik. Yanlış yönlendirmeler istenmeyen sonuçlar getirecektir.

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Çoğunlukla arası bozuk olan ve bir türlü düzelemeyen iki kişinin arasını düzeltmek amacıyla yapılmaktadır. Örneğin; evli çiftlerin arası bozuksa yani bir küslük ya da dargınlık varsa bu büyü tercih edilebilir. Hatta bu küslüğün bazen ayrılığa dahi gideceği düşünülür, bu durumda da yine yapılabilecek bir uygulamadır. Dargınlığın kısa süre içinde barışla sonuçlanacağını kendi gözlerinizle göreceksiniz. Bu süreç çok hızlı gelişecektir. Ayrıca 41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü sevgililerin ve nişanlıların da arasını düzeltmek için birebirdir.

Bu büyü kişilerin arasını düzeltmekle birlikte bu kişileri birbirine aşık da edecektir. Âşık olan kişiler zamanla birbirine bağlanacaktır. Eğer evli değillerse bu bağlılık sonucunda evlenmeleri kaçınılmaz olacaktır. Evli çiftler için yapıldığında ise evliliği sağlamlaştırma konusunda tercih edilebilecek en iyi büyülerdendir diyebiliriz. Yakinen tanıdığınız kişilere yaptırabileceğiniz gibi hiç iletişiminiz olmayan kişilere de yaptırabilirsiniz. Büyü yaptırmak istediğiniz birey hakkında biraz bilgi sahibi olmanız yeterlidir. En azından adını ve soyadını bilmeniz gerekiyor.

Ayrılık acısı çeken bireyler de tekrar birleşmek için bu büyüyü yaptırmak adına uzman bir medyuma başvurabilirler. Aslına bakılırsa hem aşk büyüsü hem de bağlama büyüsü olarak anılan bu uygulama iki özelliği de barındırdığı için çok özeldir. Bu işlemi tercih edenler arasında ayrılık acısı çeken bireylerin de çok fazla olduğunu söyleyebiliriz. Böyle durumlarda önce ayrılan veya ayrılmak üzere olan çiftler arasındaki uyuma bakılır ve ona göre hareket edilir. İnce detayların önemli olduğu bu işlem mutlak suretle işinin ehli bir medyum tarafından icra edilmelidir.

41 Zeytin Çekirdeği ile Aşk Büyüsü Sonuçları

41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü sonuçları konusundan kısaca bahsederek özetleyecek olursak;

  • Yakınınızda olmayan birinden hoşlanıyor fakat bir türlü birlikte olamıyorsanız bu büyü sayesinde aşkınız platonik olmaktan çıkarak karşılıklı bir aşka dönüşecek.
  • Partneriniz sizi terk ettiyse bu büyü sayesinde yeniden âşık olacak ve kendisi sizden af dileyerek geri dönecek. Tekrar birlikte olmak için nerdeyse size yalvaracak.
  • Sevdiğiniz veya hoşlandığınız erkeği ya da kadını kendinize aşık etmek istiyorsanız bu büyü sayesinde bunu başarabilirsiniz.
  • Âşık olduğunuz kadını veya erkeği kendinize sırılsıklam aşık edebilirsiniz.
  • Büyü etkisinde olan kişinin aşkı öylesine kuvvetli olur ki çiftin arasına kimsenin girmesi mümkün değildir.
  • Erkeğin veyahut kadının ailesindeki bireyler bu birlikteliğe karşı çıkıyor olabilir. Bu büyü ayrıcalığıyla aileler ilişkiyi onaylayacak hatta kişilerin birlikte olması için can atacaklardır.
  • Aşık etme büyüsü etkisinde olan kişi evli değilse büyünün etkisiyle evlenmek isteyecektir.
  • Evli olan çiftlerin yaptıracağı bu büyü sayesinde aile huzura kavuşacaktır. Özellikle çocuk sahibi olan aileler bu sayede mutluluğu bulacaktır. Anne ve babalarının artık birbirine aşkla baktığını gören çocuklar daha kaliteli bir hayat sürmeye başlayacaklar.

Medyum hocaların tüm detaylara uyması sonucunda gerçekleşecek olan bu sonuçları kısa sürede görmeye başlayacaksınız. Yalnız bilinmesi gerekir ki ancak işinin ehli olan uzman bir medyumun yaptığı büyünün etkili olması mümkündür. Eğer siz de 41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Bu büyü hakkında bilgi aldıktan sonra yaptırmaya karar verdiyseniz artık yapmanız gereken tek şey medyuma ulaşmaktır.

Zor olan kısmı yani büyüle ilgili tüm detayları öğrenme kısmını tamamladığınıza göre medyuma ulaşma konusunda hiçbir engeliniz kalmadığını söyleyebiliriz. Hayati önemi olan bu büyüyü bilinçsizce yaptırmak kesinlikle doğru değildir, bu yüzden bilgi sahibi olmak istemeniz oldukça önemli bir husustur. En doğru bilgilerle fikir sahibi olduğunuza göre hayatınızı güzelleştirmeyi amaçlayarak her daim hizmetinizde olan medyuma kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tavsiye

Kabala Büyüsü Nedir?