Ankara Büyü Bozan Medyum Hocalar

/ 5 Mayıs 2022 / 631 / yorumsuz
Ankara Büyü Bozan Medyum Hocalar

Ankara Büyü Bozan Medyum Hocalar

Ankara büyü bozan medyum hocalar arayışında olan kişiler olabilmektedir. Büyü yapılması nasıl ki söz konusu ise yapılan büyünün bozulması da söz konusudur. Öncelikle büyü neden yapılır ve neden tercih edilir o konuya değinmemiz gerekir. Sonrasında da yapılan büyülerin bozulması için neler yapmalıyız konusunu anlatmakta büyük fayda bulunmaktadır. İnsanlar kendi çabaları ve gayretleriyle başaramadıkları konuları büyü yaptırarak çözmeye çalışırlar. Büyü, olayların ya da kişilerin değiştirilmeye çalışılması için yapılan bir sihirdir. Dinimizde de günah sayılmaktadır. Çünkü olayları değiştirmek ya da insanların hayatına müdahale etmek gibi durumların içine girmek Allah’a karşı gelmek demektir. O yüzden büyülerden uzak durmak ve sadece Allah’a sığınmak gerekir. Dua etmek ya da dualarla ilgili çalışmalarda bulunmak niyetlerimizin gerçek olması için daha güzel ve mantıklı yollardan birisidir.

Ankara büyü bozan medyum hocalar olduğu gibi büyü yapan medyum hocalar da bulunmaktadır. Genellikle her medyum farklı büyü çeşitlerini uygulamaktadır. Bazı medyumlar insanlara iyilik sunan ak büyüleri yaparken kara büyülerden uzak durmaktadır. Bazı medyumlar da hem ak büyü hem de kara büyü uygulamalarını yapmaktadırlar. Büyü yaptırmak isteyen kişiler genellikle olayın günah boyutuyla fazla ilgilenmez. Amaç içinde bulunulan sıkıntının çözümü için arayış içinde olmaktır. Mesela birine aşık olan ve aşkına karşılık bulamayan kişi aşk büyüsü yaptırmak ister. Yine aynı şekilde eşinin aşkını tekrar kazanmak isteyen evli birey aşk büyüsüne başvurabilir. Buradaki amaç aşk duygusunu harekete geçirmektir. İzlenecek olan yolda hassas davranılmayabilir. Karşısındaki kişinin kendisine aşık olması için yapılan uygulamanın türü kişi için önemli olmayabilir. Aslında büyüsel çalışmalardan uzak kalmak isteyenler vefk uygulaması ya da dua çalışmasıyla yine amacına ulaşabilir.

Ankara Büyü Bozan Medyumlar

Ankara büyü bozan medyum hocalar, medyum ya da hoca ismiyle anılmaktadır. Tarih öncesine gidecek olursak büyü yapan ve bozan kişilere farklı isimler verilmiş olduğuna rastlarız. Eskiden büyü yapan kişilere büyücü, sihirbaz, kahin gibi isimler verilirdi. Şimdilerde ise medyum denilmektedir. Medyum kelimesi Latince kökenli bir sözcüktür. Aslında medium olarak yazılmaktadır. Medyumlar metafiziksel varlıklarla insanlar arasında iletişim kurabildikleri için bu ismi almışlardır. Ruhlardan ve cinlerden haber getirebilen kişiler medyum sınıfında yer almaktadır. Bir medyumun transa geçerek ruh ya da cin çağırması ve sonrasında da tılsımlı cümleler kurarak farklı uygulamalar yapması, bu varlıklarla konuşarak gelecekten haberler verebilmesi mümkündür. Bunun için de medyumun çakrası açık olması gerekir. Kalp gözü açık olarak tabir ettiğimiz medyumlar metafizik alanında da kendisini geliştirmişlerdir.

Kişinin sonradan medyum olması gibi bir durum söz konusu değildir. Bir medyum doğuştan yetenekli olmalıdır. Sonradan bu yeteneklerini anca geliştirebilir. Günümüzde kendini geliştirmiş ve birçok konuda başarılı olan medyumlar bulunmaktadır. Astroloji, gök bilimleri, tarot, yıldızname, büyü, tılsım, celb, vefk, muska gibi konularda bir medyum kendi yeteneklerini konuşturabilir. Kendinde olan yeteneği farklı alanlarda geliştirebilir. Tarih boyunca birçok İslam alimi büyü ve sihirle ilgilenmişler ve bu alanda kendilerini geliştirerek bir akımın oluşmasına da neden olmuşlardır. Gerçek medyumlar büyü yapma ve bozma konusunda uzmandır. Her büyünün yapımında ve bozulmasında farklı malzemeler kullanırlar. Alanında uzman olmayan ve kendini medyum olarak tanıtan kişilerin yapacağı hiçbir çalışma amacına ulaşmayacaktır. Bir medyumun metafizik, astroloji ve spiritüalizm konusunda kendini tam olarak yetiştirmesi gerekir. Ankara büyü bozan medyum hocalar yaptıkları çalışmalarla kendini ispatlamış kişilerdir. Onlardan büyü bozma konusunda yardım alınabilir.

Ankara Büyü Bozan Medyum Hocalar
Ankara Büyü Bozan Medyum Hocalar

Yapılan Büyüler Niçin Bozulur?

İnsanlar iyi niyetlerle büyü yaptırmayı tercih edebilir. Mesela evliliğini kurtarmak isteyen kişiler eşine bağlama büyüsü yaptırmak isteyebilir. Sevdiği erkeğin kendisine aşık olmasını isteyenler de aşk büyüsü yaptırmak isteyebilir. Kadın terk eden kocasının eve geri dönmesi için geri getirme büyüsü yaptırmak isteyebilir. Ya da kısmetinin kapalı olduğunu düşünenler kısmet açma büyüsü ile hayatlarını düzene sokmak isteyebilir. Bütün bu çeşitler insan hayatının mutlu ve güzel olmasını sağlayabilmek için kişilerin başvurduğu yöntemlerdir. Bu büyülerin bozulmak istenmesi karşı tarafın durumdan memnun olmadığı zamanlarda söz konusu olabilir. Örneğin geri getirme büyüsü yaptırıldığını anlayan bir erkek eve geri dönmek istemiyorsa hemen o büyüyü bozdurmak ister. Ama büyü yapıldığını fark etmezse de büyünün etkilerine maruz kalabilir.

Kötü amaçlar için yapılan birçok büyü çeşidinin olduğu unutulmamalıdır. Kara büyüler insan üzerinde ağırlık oluşturur. İnsan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Tamamen kişinin benliğine hükmeden büyülerin bozulması bazen şart olabilir. Üzerinde büyü yapıldı şüphesi taşıyanlar öncelikle kendilerini işinde uzman bir medyumun ellerine bırakmalıdır. Ankara büyü bozan medyum hocalar öncelikle kişilere bakım yapmaktadır. Kişinin üzerinde olumsuz bir durum var mı diye tespit etmektedir. Bu tespitten sonra büyünün bozulması ve kişinin rahatlaması söz konusu olacaktır. Acemi bir şekilde yapılan büyü bozma çalışmaları kesin sonuçları kişilere sunmamaktadır. Büyünün olumsuz etkileri profesyonel olmayan kişilerin yapacağı büyü bozma işlemiyle kendini belli edebilir. Bu durum da telafisi imkansız olan sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü belirtilerini yaşayan kişiler bozulması için harekete geçtiklerinde hemen işinde uzman medyuma gider. Büyü bozma özel işlemler gerektiren bir uygulamadır. Okunacak dualardan başka söylenmesi gereken tılsımlı sözcükler de büyü bozmada önemlidir. Hatta bazı büyüleri bozmak için farklı büyü yapmak da gerekebilir. Mesela kara büyüler yapılacak olan bir ak büyü ile bozulur. Büyü bozmada bazı gıdalar da kullanılır. Sirke ile büyü bozma, tuz ile büyü bozma gibi çeşitler de mevcuttur. Bazen yiyeceklere ya da suya büyü bozma duaları okunur. Bu gıdaların da belirli aralıklarla tüketilmesi gerekir. Yapılmış olan bir büyüden kurtulmak kolay değildir. Hele ki kara büyülere maruz kalanlar bu konuyu daha da ciddiye almalıdır. Ankara büyü bozan medyum hocalar farklı yöntemlerle kişilere yardımcı olmaktadır. Yapılan büyüyü bozmakta ve sonrasında koruma tılsımı ile kişinin bir daha büyüye maruz kalmamasını sağlamaktadır.

Bazen büyü yaptıran kişiler, yaptırdığı büyüden pişman olarak onu bozdurmak isteyebilir. Birine yapılan aşk ya da bağlama büyüsünden vazgeçilmiş ve büyünün gerçekleşmesi istenmiyorsa bu durumda büyüyü yapan hocaya hemen gidilmesi gerekir. Büyü tutmadan bozulması talep edilmelidir. Çünkü bazı durumlarda bu gibi istekler ortaya çıkabilmektedir.

Büyü Bozma İşleminde Medyum Hocaların Yeri

Kişiler kendi bildiği yöntemle nasıl ki büyü yapmaya güçleri yetmiyorsa bozmaya da güçleri yetmemektedir. Sıradan kişiler büyü bozmada yeterli bilgilere sahip değildir. Kişinin iyi bir araştırma yaparak işinde uzman medyuma ulaşması gerekir. Ancak onun yardımıyla kişi üzerindeki büyü bozulacaktır. Ankara büyü bozan medyum hocalar yardımı alınarak bozulan büyülerde şu sonuçlara varılır:

  • Büyü bozulan kişi psikolojik olarak rahatlar.
  • Büyünün olumsuz etkileri üzerinden kalkar.
  • Baş ağrısı, dalgınlık, odaklanamama, huysuzluk, sinirlilik halleri varsa kişi normale döner.
  • Kişinin hayatında ters giden konular varsa büyü bozulunca normale dönecektir.
  • İşle ilgili yapılan kara büyülerin bozulmasıyla kişinin iş hayatı düzelecektir.
  • Aşkla ilgili yapılan kara büyülerin bozulmasıyla kişi eşini ya da sevgilisini kaybetmeyecek ve onların yanında olacaktır.
  • Kişideki yaşam sevinci tekrar ortaya çıkar.
  • İşlerin yolunda gitmesi üzerinizdeki kara büyülerin bozulmasıyla yakından ilgilidir.

Ankara Büyü Bozan Medyum Hocalara Gidenler

Büyü bozma konusunda mutlaka medyum hocalara gidilmelidir. Onlardan yardım alınmalıdır. Durum anlatılmalı ve hangi büyünün yapıldığı tespit edilmelidir. Medyum hoca kişilerin sorunlarına çözüm bulabilecektir. Ankara büyü bozan medyum hocalar büyü bozduktan sonra her türlü büyüden ve kötülüklerden korunmak için koruma tılsımı da yapmaktadırlar. Koruma tılsımı olumsuz bütün olaylardan koruyarak kötülüklerin kişiye gelmesini engellemektedir. Kaza, bela, nazar, sihir, büyü gibi insan hayatına olumsuz etkiler bırakan olaylardan korunmak için yapılan bu tılsım oldukça fazla işe yaramaktadır. Medyumdan yardım alanlar öncelikle sorunlarına kesin çözüm bulmuş olurlar ve kötü büyüleri bozdurarak kendisine bir daha büyü yapılmasını da engellerler.

Büyü Bozanken Hangi Dualar Okunur?

Büyü bozma duaları kişinin üzerinde var olan büyünün bozulmasında önemli yere sahiptir. Öncelikle kişinin üzerinde musallat olan cinlerin yok edilmesi gerekir. Büyü yapılan kişide olumsuz etkilerin ortaya çıkmasına neden olan cinler dualar yardımı ile etkisiz hale getirilmelidir. Her medyum büyü yaparken de bozarken de dualar okur. Tabi ki her uygulamaya ait farklı dua okunmalıdır. Büyü bozma duaları aşağıdaki gibidir:

“ Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme aminün min külli şey’in hai’fün, fe biemnike min külli şey’in ve havfi külli şey’in minke amini mimma ve ahzeru inneke ala külli şey’in kadir. Ya satterü stürni. Ya settaru stürni. Bi setrikelllize seterte bili ala zalike fela aynün terake vela yedün, tesılü ileyke ve sallallahü ala seyyidina Muhammedin, ve alihi ve sahbihi ve selleme bi rahmetike ya errahmanirrahım.”

 

Anlamı: “Rahman olan Allah’ın adıyla başlarım ki Ya Rab sen ki her şeyden her zaman emin ve sağlamsın. Senden her şey korkar. Her şeyden salim olman vesilesi ile her şeyin senden korkması en güçlü olman vesilesi ile sen beni her şeyden emin ve salim kıl. Korktuğum ve çekindiğim her yerde beni emin ve salim kıl Allah’ım. Sen her şey üzerine kadirsin.”

“Allahümme ente Rabbi la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbül –arşil azimi. Ma şaellahü kane. Vema lem yeşe-lem yekün. La havle vela kuvvete illa billahil’aliyyil’azim. A’lemu ennellahe ala külli şey’in kadir ve ennellahe kad ehata bikülli şey’in ilma. Allahümme inni euzu bike min şerri nefsi ve min şerri külli dabbetin ente ahizun binasiyatiha. İnne rabbi ala sıratın müştakım”

 

“Allah’ım benim rabbim sensin. Senden başka bir ilah yoktur. Allah’ım sana inandım, sana dayandım ve sana güvendim. Sen bütün arş-ı alâ’nın sahibisin. Ancak senin dediğin olur, senin dilediğin olur. Sen dilemezsen hiçbir şey olmaz. Kötülüklerden, şerlerden, belalardan, görünen ve görünmeyenlerden korumak ancak senin iradenle olur. Allah her şeye kadirdir. Her şeyi kuşatmıştır. Allah’ım kendi nefsimin şerrinden ve her canlının şerrinden, belasından sana sığınırım. Beni muhafaz et, güvenli kıl.”

Ankara büyü bozan medyum hocalar yukarıdaki duaları büyü bozmada okumaktadır. Kişilerin de büyüden ve kötülüklerden uzak kalması için okuyacağı dualar da bulunmaktadır. Özellikle Fatiha, Nas, Felak ve İhlas sureleri kişilerin her zaman okuması gereken dualar arasında yer almaktadır. Bu sureler her gün okunursa kişi üzerine büyü etki etmeyecektir. Ayrıca okunacak bazı esmalar da insanları büyülerden ve sihirden korumaktadır. Edilen duaların korunmamızdaki yeri büyüktür.