Büyü Bozan Medyumlar

/ 15 Aralık 2020 / 649 / yorumsuz
Büyü Bozan Medyumlar

Büyü bozma işlemi tarihin her zamanında var olan bir ilim olan göze çarpmaktadır. Ancak bundan önce büyünün ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve diğer başlıkları incelemekte yarar vardır. Çünkü büyünün ne olduğunu ve ne amaçlı yapıldığını bilmek, kimler tarafından yapıldığını bilmek, korunmanın yollarını da ortaya çıkaracaktır.

Büyü Nedir?

Büyü nedir sorusu en çok sorulan soruların başında gelmektedir. Büyü Türk Dil Kurumu tarafından “doğaüstü varlıkların yardımıyla ya da doğada bulunan gizli güçlere söz geçirmek yoluyla birtakım doğal olmayan işler yaptıklarını ileri süren kimselerin başvurdukları birtakım işlem ve davranışlara verilen genel ad” şeklinde açıklanmaktadır. Yine Büyü eski zamanlardan bugüne kadar başvurdukları yöntemlerden bir tanesidir.

Özellikle maddi ve manevi bir isteği olan kişilerin, karşısındaki insanlardan arzu ettiklerini almak için başvurulan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak büyü birçok din tarafından yasaklanmış bir yöntemdir. Özellikle İslam Dini bu konuda tam bir yasak uygulamaktadır. Bunlarla beraber bu ilk ne zaman ortaya çıktığı da bilinmemektedir. İslam Dini amacı ne olursa olsun büyü için kesin haram demiştir. Bir hanımın beyini kendine bağlaması bile günah ve haram sayılmıştır.

En Çok Yapılan Büyüler

Büyüler çeşitleri bakımından oldukça fazladır. Özellikle aşık etme büyüsü en çok başvurulan büyüler arasındadır. Büyüler çok fazla çıkar yol kalmadığında başvurulmalıdır. En çok yaptırılan büyüler ise şunlardır.

 • Aşık etme büyüsü
 • Eşleri birbirine bağlama
 • Boşama büyüsü
 • Evlendirme büyüsü
 • İşlerinin bozulması için yaptırılan büyü
 • Çocuk sahibi olmak için yaptırılan büyü
 • Karşısındaki kişinin ölmesi ya da ağır hastalanması için yapılan büyüler

Medyum hocamız büyüler konusunda alanında uzman durumdadır. İstenilen her büyü için gerekli tüm işlemleri yapmakta ve sizlere gereken yolları gerekmektedir. Ancak medyum hocamız başta olmak üzere tüm ehil insanların ortak bildirileri, büyüleri bilmeyen kişilerin yapmamasıdır. Çünkü hiçbir işe yaramayacağı gibi istenmeyen ve geri dönüşü imkansız olayların olmasına da sebebiyet verebilir.

Büyünün Belirtileri

Büyünün belirtileri yapılan her büyüye göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında büyü yapılan kişinin manevi dünyası ve tüm durumları büyünün belirtileri konusunda farklılık gösterebilmektedir.

Bunların yanında büyüden korunmak için yapılması gereken bazı genel durumlarda vardır. Bunların başında Allah’a dua etmek ve ona sığınmak vardır. Her zaman olduğu gibi bu tür durumlardan korunmak için de Allah’a dua etmek ve ondan ümidi kesmemek gerekmektedir. Nazar ve büyüden korunmak için en çok şu sureler okunmalıdır.

 • Ayetel Kürsi
 • Fatiha
 • Nas
 • Felak

Bu sureleri okumak kişiyi büyü ve türlerinden korumak için Allah’ın izniyle en etkili yollar olarak göze çarpmaktadır. Medyum hocamız yaptırılan büyülerin bozdurulması konusunda uzun yılların verdiği tüm deneyimler ile birlikte ehil kişilerin başında gelmektedir. Her türlü büyünün bozdurulması konusunda medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapılması gereken her türlü işlem konusunda sizlere yol gösterecek ve gerekli tılsımların hazırlanmasını sağlayacaktır.

Medyum Nedir?

Medyum nedir sorusunun cevabı olarak birçok tanım bulunmaktadır. Bunların başında ruhlar alemi ile iletişim kurmayı başaran kişiler olarak tanımlanması gelmektedir. Kökeni Fransızca olmaktadır. Medium kelimesinden dilimize gelmektedir. Zihinsel medyumlar ve ruhsal medyumlar olarak ikiye ayrılmaktadır.

Son yıllarda isim olarak sıkça duyulan medyum kelimesi çok fazla dikkat çekmektedir. Kökeni ilk çağlara dayanmaktadır. Bununla beraber her dönemde isimleri farklı anılmışlardır.

Ancak her alandan olduğu gibi bu alanda da kötü niyetli olan kişilerin olması kaçınılmazdır. Bu nedenle güvenilir medyum hocaları ile çalışmak en doğru olan yoldur. Medyum hocamız sizlere gereken tüm yolları aktardıktan sonra tüm işlemlerin olması için yapılması gerekenleri yapacaktır. Gereken tılsım ve benzeri durumların hazırlanmasını sağlayacaktır. Bunun için yapmanız gereken sadece medyum hocamız ile irtibata geçmek ve isteğiniz olan konuları söylemeniz.

Medyumluk Nedir?

Medyumluk nedir sorusu da bu noktada bilinmesi gereken konulardan bir tanesi olmaktadır. Medyumluk medyum olma özelliklerini yapmaya gücü olan kişilerin yaptıkları mesleğe denilmektedir. Öte dünya ve dünya ötesi ruhlar ile iletişim kuran kişiler medyumluk yapabilmektedir.

Ancak yine belirtilmesi gereken konu ise güvenilir medyumlar ile birlikte irtibata geçilmesidir. Çünkü güvenilir olmayan kişilerin sadece sizin isteklerini yapma noktasında iş yapmalarını beklemek yeterli olmayacaktır. Çünkü sizlerden de belirli istekleri hatta daha da ileri gitmeleri mümkün olacaktır. Bununla beraber hiçbir işe yaramayan işlemlerin yapılması da mümkündür.

Medyum hocamız sizler için gerekli tüm işlemleri yapmak için sizlere destek verecektir. Bugüne kadar yaptığı işler medyum hocamızın en büyük referansı konumundadır. Bu işlemler için yapmanız gereken tek işlem medyum hocamız ile irtibata geçmek olacaktır. Medyum hocamız sizler için gereken işlemlerin tamamını yapacaktır. Gerekli tılsımların hazırlanması ve ritüellerin yerine getirilmesi konusunda gerekli tüm çalışmaları yerine getirecektir.

Medyum Nasıl Olunur?

Medyumluk bir meslek olsa bile daha ötesidir. Çünkü ruhani varlıklar ile birlikte temas kurması ve bu şekilde insanları hizmet vermesi meslekten öte bir hal almaktadır. En çok merak edilen sorulardan bir tanesi de medyum nasıl olunur sorusudur.

Medyum olmak için kişinin öncelikle 6. hissinin kuvvetli olması gerekmektedir. Bununla beraber farklı medyum türlerinin olduğunu da bilmek gerekmektedir.

 • Zihinsel medyumlar ruhani varlıklar ile iletişim kuran kişilerdir. Bu kişiler ruhani varlıklar ile iletişim kurabilir ve bilgi alışverişinde bulunurlar.
 • Otomatik medyumlar olayların seyrini değiştirmeye gücü yetmeyen ancak kendi isteklerine göre hareket eden kişilerdir.
 • Fiziksel medyumlar, telekinezi gibi yetenekleri bulunan ve paranormal yetenekleri sergileyen kişilerdir.
 • Mekanik medyumlar ise bilinçli olarak hareket etme kabiliyeti olmayan kişilerdir.
 • Üfürükçüler ise en çok adı duyulan ve işini düzgün yapmayan kişilerdir. Safsata ve düzmece işler yaparak medyumluk işinin adına leke sürmektedirler.

Medyumlarda olması gereken özellikler ise şunlardır.

 • Ruhani ve dünya ötesi varlıklar ile iletişime geçebilmek.
 • İnsanları ve varlıkları etkisi altına alabilmek
 • Altıncı hissin kuvvetli olması
 • Kalp gözünün açık olması.

Medyum hocamız bu alanda ehil kişilerden biridir. Büyü yapmak ve bozdurmak konusunda bugüne kadar yaptığı tüm işler referans olmaktadır. Yaptırılmak istenen işler ile ilgili sizlere gereke tüm konuları aktaracak medyum hocamız ile sizler de iletişime geçebilirsiniz. Gerekli tüm yolları sizlere iletecek ve istediğiniz işlerin olması için yapılması gerekenleri yapacaktır.

Medyumlar Ne İş Yapar?

Medyumlar sadece büyü yapmakla yükümlü kimseler değildir.

 • Büyü yapmak
 • Büyü bozmak
 • Muska yazmak
 • Tılsım oluşturmak
 • Rüya tabiri yorumlama
 • Astroloji ile ilgilenmek
 • Gizli ilimler ile ilgilenmek
 • Hüddamlar ile ilgili işlemleri yapmak
 • Havas ve Vefk konuları ile ilgilenmek

Medyum ne iş yapar sorusunu cevabı elbette bu kadarla sınırlı değildir. Ruhlar aleminde bulunan varlıklar ile iletişim kurarak yapılması gerekenleri yapmaktadırlar. Bunların yanında kötü ruhlu cismani varlıkların yapmak istediklerini engellemek için çabalamaktadırlar.

Medyumlar Ne Tür Büyüler Yaparlar?

Medyumlar alanında uzman kişilerdir. Büyü yapmak ve bozmak konusunda ehil olmayan insanlar ile iş yapmak hiçbir işe yaramadığı gibi istenmeyen ve geri dönüşü olmayan sonuçları da beraberinde getirecektir. Bu nedenle alanında uzman medyum hocamız ile irtibata geçerek istediğiniz büyünün tam manasıyla yapılmasını sağlayabilir ya da bozdurulması gereken büyülerin tam olarak bozdurulmasını sağlayabilirsiniz.

Medyumlar hangi büyüleri yapar sorusunun cevabı ise şunlardır.

 • Bağlama büyüsü
 • Geri getirme büyüsü
 • Kişiyi birinden soğutma büyüsü
 • Aşık etme büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Evlenme büyüsü

Bu büyü türleri en çok bilinen ve çok yapılan büyü türleri arasındadır. Bu nedenle sadece bunları değil daha birçok büyüyü medyumlar yapabilir ve bozabilirler. Sizler de bu büyü türlerinden birini ya da bunlardan daha fazlasını yaptırmak için medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece medyum hocamız ile irtibat kurmak. Geri kalan tüm işlemler medyum hocamız tarafından yerine getirilecektir.

Medyum Büyü Bozma

Medyumların yaptıkları en önemli işlerin başında büyü bozmak gelmektedir. Medyum büyü bozma işlemlerini yaparken en ince ayrıntısına kadar her türlü olasılığı düşünmektedir. Yapılacak her türlü işlemin her ayrıntısını düşünmekte ve sonunda başarıyı hedeflemektedir.

Medyum hocamız büyü yapmak ve diğer medyum hizmetlerinde olduğu gibi büyü bozma işleminde sizlere gereken desteği olacaktır. Tek yapmanız gereken medyum hocamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm işlemler medyum hocamız tarafından yerine getirilecektir.

Büyü bozma işlemi oldukça önem arz eden bir husustur. Çünkü yapılacak bir yanlış işlem birçok konuda sıkıntıya yol açabilir. Bu sıkıntılardan bazıları şunlardır.

 • Büyü bozma işlemi herhangi bir sonuca ermeyebilir.
 • Büyü bozma işlemi sırasında yapılacak hatalı bir işlem bir daha büyünün bozulmayacak hale gelmesine neden olabilir. Çünkü ruhani güçleri ile yapılan büyüler onların takibinde olmaktadır. Bozdurma esnasında hatalı bir işlem bu güçlerin daha farklı davranmasına neden olabilir.
 • Büyüyü bozdurmak isteyen kişilerin üzerinden kalıcı etkiler bırakabilir. Kötü ruhlu varlıkların kişi üzerinde kalmasına neden olur.
 • Büyünün yapıldığı kişinin ruhani güçlerin kötü etkileri altında kalmasına neden olabilir.

Tüm bu nedenlerle büyü bozdurma işlemi için mutlaka ehil kimseler ile çalışmak gerekmektedir. Bu konuda medyum hocamız gerekli tüm adımları atmaktadır. En önce büyü ile ilgili gerekli çalışmalar ile büyünün gücünü bulmaya çalışmaktadır.

Sonrasında büyü yaptıran kişilerin ne tür bir büyü yaptırdıklarını anlayarak izlenecek yol ile ilgili çalışmaktadır. Bu yol için gereken tüm dua ve tılsımlar ile ilgili sizleri bilgilendirmektedir. Büyü bozma işlemi için dua ve tılsım oldukça önemlidir. Çünkü en etkili yol Allah’ın ayetleri ile bu tür bir işlemi bozdurmak en sahih yol olacaktır.

Dua ve tılsımlar ile ilgili bilgilendirmeden sonra izlenecek yolların ne olacağı konusunu büyünün konusu ve yapılma şekli ile birlikte yapan kişinin kim olduğu belirleyecektir. Daha önce de belirtildiği gibi ehil olmayan kişilerin yapacakları genel davranışlar geri dönüşü olmayan sıkıntılara neden olabilmektedir.

Ehil Medyumlar

Ehil medyumlar konusunda uzman kişiler olmakla beraber sürekli olarak ruhani varlıklar ile temas halinde olmaktadırlar. Bu nedenle yapılacak yanlışların en aza indirilmesi için ve büyü bozdurma konusunda kesin sonuç almak için sürekli olarak çalışmakta ve kendilerini geliştirmektedirler.

Medyum hocamız da büyü bozdurma konusunda en iyi çalışan medyumlardan biri olarak alanında uzman konumdadır. Her işin nasıl yapılacağına dair sizlere destek verecektir. Sadece medyum hocamız ile irtibata geçerek kısa sürede ihtiyacınız olan konuda hocamızdan destek alabilirsiniz. Burada yapılması gereken tek şart her türlü bilginin doğru ve eksiksiz olarak hocamıza verilmesidir. Çünkü ehil olmayan insanların yaptıkları hataların aynısı yanlış bilgiler sonucunda da meydana gelebilmektedir. Bu nedenle medyum hocamız ile irtibat kuruduğunuz zaman mutlaka tüm bilgileri paylaşmalısınız.