Aşk Büyüsü Ne İçin Yapılır? Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 19 Aralık 2020 / 665 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Ne İçin Yapılır? Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü ne için yapılır? Aşk büyüsü nasıl yapılır? sorularına birlikte yanıt bulacağız. İnsanlar hayatları boyunca aşk duygusunu birkaç kez yaşamışlardır. Bazı insanların hayatında bir kez aşık olduğunu söyledikleri gibi; bu duyguyu defalarca yaşayan insanlar da bulunmaktadır. Aşk heyecanı yaşamak ya da aşk acısı çekmek gibi terimleri sıklıkla duymaktayız. Bu heyecanın kendinde olup da karşısında olmadığını düşünen kişiler büyük bir hüsrana uğrarlar. Bir an önce onun da kendisini fark ederek aşık olmasını isterler. Çünkü onunla mutlu olacağına emindir. Onu mutlu edeceğine de emindir. Ama yapması gereken; duyguların tek taraflı olmasından ziyade karşılık bulabilme istekleridir. İşte tam da bu anda aşk büyüsü devreye girer. Aşk büyüsü yaptırarak hoşlandığınız kişiyi kendinize aşık etmeniz mümkündür. Gelin aşk büyüsü ne için yapılır? Aşk büyüsü nasıl yapılır konularını inceleyelim.

Aşk Büyüsü Yaptıran Kişiler 

Aşk büyüsü yaptıran kişiler onun olumlu etkilerini hemen görürler. Hoşlandığı kişinin hal ve hareketlerinin farklı olması, size daha yakın ve samimi davranması ilk öncelikle görülen etkiler arasındadır. Bu büyü çeşidi karşılık bulunmayan aşklarda özellikle yapılmaktadır. Karşılıksız aşkın ne kadar zor ve kötü bir durum olduğunu herkes bilir. Birini sevmeniz ama aynı duyguları onda görememeniz sizleri psikolojik bir yıkıma uğratacaktır. Sevilmeme duygusunu hissetmek ve bunu kabullenmek oldukça zor ve tarifi imkansız bir duygudur. Sizler de bu hisleri kendinizde yaşıyor ve hissediyorsanız en kısa zamanda bir medyuma danışarak ondan manevi bir destek alabilirsiniz.

Aşk büyüsü ne amaç için yapılır sorusuna aşk büyüsü iyi amaç güdülerek yapılmaktadır denilebilir. Bu büyüyü işinde tecrübeli olan medyumlara yaptırmalısınız. Yaptırmak için karşı tarafın bazı özel eşyalarına ya da saç, kıl gibi vücudundan bazı parçalara ihtiyaç olacaktır. Aşk büyüsü dualarla da yapılmaktadır. Yaptıracak olan kişi bunun kararını verdikten sonra bir medyuma gitmelidir. Medyumlar doğaüstü güçlere sahip, ruhlarla ve bilinçaltındaki verilerle hareket eden insanlardır. Onların size gösterdiği yolda ilerlemekle amacınıza ulaşacaksınız. Bilgisiz insanlara aşk büyüsü yaptırsanız; amacınıza ulaşamayacağınız gibi olumsuz sonuçlar da elde edeceksinizdir. Bu hayal kırıklığı sizin moralinizi bozacaktır. Boşuna zaman ve para sarf etmeniz de yaşayacağınız durumlar arasındadır.  Güzel ve sizin faydanıza bir iş yapmak isterken zararınıza olacak durumlarla karşılaşmamalısınız.

Aşk Büyüsü ile Sevdiğiniz İnsandaki Değişimler

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra etkileri hemen görülecektir. Büyünün tutma süresi, yaptıran kişinin inanmasıyla ve bunu yapan medyumun işinde uzman olmasıyla ilgilidir. Bazen büyü ile birlikte dua edilmesi kişilerin maneviyat duygularını da kuvvetlendirir. İnanmak, dua etmek ve sonucunu beklemek yapılması gereken hareketler arasındadır. Bugüne kadar ilgisiz gibi görünen kişinin size yakınlaştığını fark edebileceksiniz. O kişinin size bakışlarının bile değiştiğini görebilirsiniz. Sizin kalbiniz onu görünce nasıl çarpıyorsa; onunkilerin de aynı olduğunu hissedeceksiniz. Bu durum sizi evliliğe kadar bile götürecektir.

Aynı zamanda Aşk büyüsü yaptıran kişiler mutlu bir beraberliğe ilk adımı atmış demektir. Karşınızdaki insan sizden başka birisini gözü görmeyecek, her anında sizin yanınızda olmayı arzulayacaktır. Aşk büyüsü ile birlikte yapılan başka bir büyü çeşidi de bulunmaktadır. Hatta ikisini birlikte yaptırırsanız daha güzel sonuçlar alacağınız da bir gerçektir. Bu büyünün adı bağlama büyüsüdür. Aşk ve bağlama büyüsü aynı anda yapılırsa amacınıza tam olarak ulaşmanız mümkündür. Peki aşk büyüsünün yanında bağlama büyüsünü neden yaptırmalısınız?

Aşk ve Bağlama Büyüsü Neden Yaptırmalısınız?

İnsanlar aşk ve bağlama büyüsü neden yaptırayım ki diye düşünce içerisinde olabilirler. Bunun nedenlerini sıralayacak olursak;

  • Aşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık edebilmeniz ve onu size bağlamanız bu büyü ile mümkündür. Hayatınızda böyle birisi varsa aşk ve bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.
  • Evli iseniz ve eşinizin sizden soğuduğunu ve sizi sevmediğini düşünüyorsanız bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Böylelikle aşkınızdaki o heyecanı geri yakalayabilecek ve onu eve bağlayabileceksiniz.
  • Kocanızın gözünün dışarıda olduğunu fark ettiyseniz, bu durum size olan ilgisinin azaldığını da göstermektedir. Size eskisi gibi davranmasını ve aşık olmasını istiyorsanız; aşk ve bağlanma büyüsü yaptırabilirsiniz.
  • Sizi terk edip giden eski sevgilinizi geri getirme büyüsü ile birlikte bu büyüden de yaptırabilirsiniz. Böylelikle sizi terk ettiği için pişman olacak ve size aşık bir şekilde geri dönecektir. Artık size bağlandığı için gözü başkasını da görmeyecektir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Öncelikle aşk büyüsü için başvuracağınız medyum sizin derdinize deva olacaktır. Büyüler kulaktan dolma bilgilerle yapılmamaktadır. Bunun için işinin uzmanı birisi gereklidir. Gereksinim duyulan eşyalar, objeler medyum tarafından belirlenmektedir. Aşk büyüsü duaları okunarak, büyünün tutması için tılsımlı kelimeler söylenir. Aşk büyüsü yapmak için medyumların kendine göre farklı yöntemleri bulunmaktadır. İstenilenler ve gereksinim duyulanlar eşyaların getirilmesi ile aşk büyüsü yapılabilir.

Örnek vermek gerekirse resme bakarak aşk büyüsü yapmak, başvurulan yöntemlerden bir tanesidir. Olumlu sonuçların alındığı da görülmektedir. Arkadaşlık boyutunda olan ilişkilerde kişilerin birbirine açılamaması ile birlikte bu büyü çeşidi tercih edilmektedir. Resme üzerinde bazı simgeler kullanılarak çizimler yapılması medyum tarafından sağlanmaktadır. Ruhani varlıklardan yardım almak ve hangi malzemelerin kullanılacağını bilmek aşk büyüsünde önemli bir yere sahiptir.

41 nohut ile yapılan aşk büyüsü, tercih edilen farklı bir yöntemdir. Bu büyü ile aşk hayatınızda olumlu gelişmeler görebilirsiniz.

En Etkili Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Birbirlerine açılamayan, hissettiği aşkı karşısında göremeyen kişiler aşk büyüsü yaptırma yoluna girerler. En etkili aşk büyüleri, farklı yöntemlerle ve materyallerle yapılmaktadır. Gereksinim olan domuz kanı, domuz yağı ya da köpek kemiği sizlerden istenebilir. Aşık olduğunuz kişinin özel eşyaları da sizden istenebilir. Hangi yöntemin kullanılacağı tamamen medyumun kendi çalışma şekliyle alakalıdır. Getirilen malzemeler bazen yakılır, bazen toprağa gömülür bazen de aşık olduğunuz kişinin suyuna katılır. Bunların belirlenmesi haliyle sizin karar vereceğiniz bir durum değildir. Büyünün tam anlamıyla tutması ve amacına ulaşması için profesyonel bir destek alınması oldukça önemlidir.

En etkili aşk büyüsü tercihinde bulunmak için danışmanız gerekecektir. Hocalar bu konuda uzmandır. Sizin içinde bulunduğunuz duruma göre en uygun olacak yöntem sizler için belirlenecektir. İşlemin yapılmasından sonra da amacınıza ulaşmak için beklemeniz gerekecektir. Peki bu süre ne kadardır?

Aşk Büyüsü Etkileri ve Etki Süresi

Aşk büyüsü yapıldığında, genel olarak istenilen sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Örneğin büyü yapılan kişi, yaptıran kişiyi sürekli olarak hayallerinde görür ve canlandırır. Bununla beraber sürekli yan yana olmak istemektedir. Bu büyü türünde etkiler ömür boyu sürmektedir. Daha önce de söylendiği gibi, büyünün iyi amaçlı yapıldığı gibi, kötü amaçla da yapılanı mevcuttur. Evli çiftlere yapılan büyülerde, karı koca arasında bağlılık artar ve mutlu bir evlilik sürmeye başlarlar. Çocuklara ve eve karşı ilgi oldukça artar. Ancak tüm bunların olması için, mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılmış olması gerekmektedir.

Büyü yapılan kişide çeşitli değişiklikler gözlemlenebilir. Bunlardan bazıları; aynada kendine bakamamak, sosyal çevreden uzaklaşmak, ruhsal problemler yaşamak, konuşmada bozukluk, uykuda düzensizlik gibi belirtilerdir. Bu büyü türünde etki süresi her insanda aynı değildir. Aynı zamanda büyüyü yapan hocanın uzmanlığı da bu konuda büyük önem taşımaktadır. Bununla beraber, büyü yapılan kişinin durumu da bu konuda önemli bir etkendir. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında, büyünün etkileri kişilere göre farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak, tüm bu etkenler oluştuğunda, en geç 1 ay içerisinde etkisini göstermeye başlar ve ömür boyu etkisi sürebilir.

Aşk büyüsü yaptırmak kişinin kendi istekleri ve tercihleri ile ilgili bir durumdur. Aşık olduğu kişi ile mutlu olacağına inanan herkes bu büyüyü yaptırabilir. Mutlu bir hayat sürmek isteyen biri, sevdiği kişinin kendini fark etmesi ile bu mutluluğu yakalayacaktır. Sizler de gerçek bir mutluluğun yanınızda olmasını istiyorsanız öncelikle bir medyuma danışarak yardım talep etmelisiniz. Onun göstereceği yolda ilerlemeniz daha sağlıklı olacaktır. Kendi başınıza halledemediğiniz olumsuzlukları bir medyumla hale yola koyabilirsiniz.

Hayatınızdaki olumsuzluklar sizin peşinizi bırakmıyorsa, olmasını istediğiniz güzellikler ortaya çıkmıyorsa destek almanız oldukça doğru olacaktır. Bilinçsizce yapılan büyüler iyi değil kötü sonuçlar ortaya çıkarabilir. Hayatınızda daha kötü olumsuzluklar ortaya çıkabilir. Aşk büyüsü ne için yapılır sorusu en çok merak edilenler arasında yer alır. Aşk büyüsü ile aşkı tam olarak yaşamak, hissetmek ve tadına varmak istiyorsanız medyum hocalar bu konuda danışacağınız tecrübeli yerlerdir. Peki bu medyumlar tam olarak nedir, ne iş yapar, olumlu özellikleri nelerdir? Bütün bunlar da kafanızı karıştırıyor olabilir. Hadi biraz da o konuyu aydınlatalım.

Medyum Nedir? Kimlere Medyum Denilir? Ne Yapmaktadırlar?

Bedenini terk etmiş olan ruhlarla bağlantı sağlanarak, günümüz dünyasında iletişim kurulduğunu hepimiz bilmekteyiz. Medyum nedir, kime denir ne yapar? Gibi sorular insanların zihninde oldukça fazla yer etmektedir. Özel yeteneklere sahip, bağlantı kurma kabiliyetleri güçlü olan, ruhsal irtibat yapabilen kimselere medyum denilmektedir. Medyumlar psişik duyarlı kimselerdir. Bunlar falcı değildir. Gelecekle ilgili olaylar hakkında sizlere bilgi vermezler. Bu olayları nasıl yaşamanız gerektiğini sizlere sunarlar. İnsanların kendi dünyasında baş edemediği, olmasını isteyip de olduramadığı konularda kendilerinin yeteneklerini başkasının faydasına kullandıran kişilerdir. Aslında ilk çağlardan beri bu meslek farklı isimlerle kullanılmıştır. İslam dinimizde de “nefesi kuvvetli” diye tabir ettiğimiz kişiler manevi sıkıntıların ve ruhsal bunalımların giderilmesinde oldukça fazla yer almışlardır.

Hıristiyanlar, Yahudiler ve Müslümanlar yüzyıllardan beri büyü, muska, tılsım, kehanet gibi ruhlarla ilgili bilimsel olaylarla ilgilenen topluluklar olmuşlardır. Bu topluluklarda özel yeteneklere sahip kişileri keşfedince de onların beyinsel gücünden faydalanmış ve ruhlarla iletişim kurmalarını sağlatmışlardır. Günümüzde cinlerle ve diğer alem dediğimiz ruhlarla bağlantı kurabilen kişilere medyum denilmektedir. Farklı zamanlarda farklı isimlerle adlandırılan bu kişilerin günümüzdeki ismi budur. Falcılık ve medyumluk arasında oldukça fazla farkların olduğunu da unutmayalım. Kahve ya da tarot falına bakan kişiler gelecekle ilgili bilgiler verirken işin ucunda biraz eğlence de bulunmaktadır. Peki, hangi durumlarda ve nasıl medyumlardan faydalanabilmekteyiz?

Kimler Medyum Olabilir? Medyumlara Neler Yaptırabiliriz?

Kendisinde özel yetenekler bulunmayan insanlar medyum olamazlar. Bu ders alınarak ya da kursa gidilerek öğrenilecek bir durum değildir. Altıncı hisleri yüksek, farklı alemlerle bağlantı kabiliyeti olan, ruhlarla ve cinlerle iletişime geçebilen özel kişiler tarafından medyumluk mesleğinin yapılması gerekmektedir. Bu kişilerden faydalanabilmemiz için gerçekten işinde tecrübeli ve gerçek anlamda doğaüstü yetenekleri olan kişileri seçmemiz gerekir. Bunun aksinde oluşabilecek durumlar sonucunda hiçbir şekilde fayda sağlanmayacaktır. Yani bu işi ehil kişilere yaptırmak gereklidir.

Medyum nedir, kime denir ne yapar? Sorumuzun cevabında medyumun kim olduğunu kime denildiğini açıkladığımıza göre neleri yaptığından da bahsedelim. Aşk büyüsü, bağlama, papaz, evlilik büyüleri, soğutma, kısmet açma, geri getirme, sabun ve kaşık büyüsü de yaptıkları işlerin arasındadır. Ayrıca büyü bozma, muska hazırlayarak insanların sıkıntılarını gidermede de yardımcı olmaktadırlar. Aşk büyüsü ne için yapılır ya da aşk büyüsü nasıl yapılır konuları hakkında Beşir Hoca’dan destek alabilirsiniz.