Bağlama Büyüsü Tılsımları Nelerdir?

/ 19 Aralık 2020 / 1.339 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Tılsımları Nelerdir?

Etkili vefk yapmak çok zor bir iş olup herkesin de yapabileceği bir işlem değildir. Bu işlem için güvenilir bir medyum ile çalışmanız sizin için daha yararlı ve sağlıklı olacaktır. Aksi halinde bilinmeyen, gerçekten medyum olmayan birinden yardım almanız halinde ters etki yapabilir ve geri dönüşü olmayan olaylar yaşanabilir.

Geçimsizlik sıkıntıları, birbiriyle sorun yaşayan çiftler, giden ve geri gelmesini istediğiniz bir kişinin size geri dönmesi için bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Evli çiftlerin aralarındaki geçim sıkıntısı ve zarar gören evlilikleri için yapılmakta olan bu büyü doğru kişiye giderseniz etkisini gösterecektir. Toplamda 1-2 gün içerisinde hazırlanan  kişiye özel bu büyü, yazımı bittikten sonra etkisini göstermeye başlar. Çok hızlı değişimler gösterir. Ayrıca bu hazırlama süresi bazen 1 haftayı da bulabilir. Çünkü büyü yapılacak kişinin yıldıznamesine bakarak uygun zamanı bulup ona göre işlemin yapılması gerekir.

7 Parça Vefk Hazırlamak 

Yıldızların kötü enerji gönderdiği bir zamanda bu büyü yapılırsa etkisini çok göstermeyebilir hatta bazen sıfır etki bile gösterebilir. Bu yüzden bağlama büyüsü uzman medyumu büyünün yapılacağı kişinin yıldıznamesine bakarak işlemi yapması gerekir. Medyumdan medyuma bu işlem değişse de bir yöntem olarak 7 ayrı ayeti kerimeyi 7 tane ayrı kağıda yazarak 7 parça vefk hazırlayarak en kolay ve hızlı geçimsizlik giderici bağlama büyüsü tamamlanır.

Başka bir medyum hocanın yöntemi olarak da derin ilmi bilgisinden aldığı bilgiler ile ebced hesabı ve vefk yazım kurallarını birleştirerek ortaya etkili büyüler çıkarır. Ayrıca büyünün tekrar bozulmaması için bağlama koruma büyüsü adı verilen bir büyüyü de yapar. Tabi ki eşlerin birbirlerine bağlanmasında ki duygu değişimleri tesadüfi olarak gerçekleşmiyor. Hüddamlar bu alanda çalışmalar yaparak medyumlara bu konu hakkında bilgi verir. Zaten şöyle bir şey de var ki medyumlar birlikte çalıştığı hüddamlara danışmadan vefk yazmıyor.

Hüddamdan aldığı onay ile bağlama büyüsünü safran mürekkebi ile deri parçası ya da kağıda yazar veya metal bir levhaya işliyor. Bunun sonucunda büyü yapma işlemi tamamlanıyor.

Tılsım Nedir Nasıl Yapılır?

Tılsım çok eski asırlar dönemine dayanan insanların kendini korumak için öyle hissetmek istediği için yaptığı birtakım işlemler sonucunda meydana gelen uğurlu olarak görülen nesnelerin. Bilinmeyen güçlerin tılsıma sahip olanlara bu güçleri verdiği ve kimi zaman insanların yaşantılarına pozitif enerji verdiği düşünülen nesnelerdir.

Tılsımlı nesneler, onu taşıyana, başkalarında olmayan özellikler yüklerken. gerektiğinde onların bir tür olumsuz olaylardan korunmasına yardımcı olur. Ancak burada kesinlikle belirtilmesi gerekir ki, bunların işe yaraması için, Allah’a inanmak ve kalbinizin tertemiz kötülük barındırmaması şarttır. Tılsımı taşıyan kişi, her şeyin Allah’tan olduğuna , ondan geldiğine ve tılsımın sadece O dilerse, bir işe yarayacağını bilmesi de tılsımın etkili olması konusunda oldukça önemlidir.

Tılsım yapmak sanıldığı gibi kolay bir işlem değildir. Bunu yapacak olan kişinin öncelikle ilim sahibi ve yapacağı tılsımı da iyi niyetlerle yapması gerekmektedir. Bu nedenle, kişinin aşk hayatının iyi olması, kısmetinin açılması, işlerinin daha iyiye gitmesi veya onun üstüne yapılan bir büyünün bozulması ve büyüden korunması amaçları ile tılsımlar yapılabilir.

Tılsımlar çok değerli ve özel nesneler olduğundan çoğunlukla sahipleri tarafından ya üstlerinde taşırlar yada çok güvenli yerlerde muhafaza ederler. Tılsımların üzerinde özel şekil ve özel manaya sahip yazılar bulunmaktadır. Bu şekil ve yazıların manası, bu tılsımı yapan uzmanlar tarafından bilinmektedir. Üstünde bunu taşıyan kişiler de, bu tılsımın sahibine neler verdiğini bilmesine rağmen, genellikle özel sembol ve yazıya dair sınırlı bilgisi olur. Çünkü bu bir ilimdir ve her isteyen de bu ilme sahip olamaz.

Tılsım Çeşitleri Nelerdir?

Yeni Doğan Tılsımları:

Yeni doğan bebeklerde görülen bir takım huzursuzluklar ya da uyku düzenini bozuklukları için anneler genellikle büyük endişe duyarlar. Yeni doğan kız ya da erkek çocukların huzurlu bir uykuya dalabilmesi için ortamda bulunan kötü enerjilerin yok edilmesi gerekiyor. Bebeği huzursuz eden herhangi bir şey onun düzenli bir uyku sağlığına kavuşmasını engelliyor olabilir. Bu nedenle de yeni doğan tılsımı yaptırabilirsiniz.

Mutluluk Tılsımları:

Artık hayatında mutluluklar isteyen, evli ise yuvasının daha mutlu bir hale gelmesi için uğraşan kişiler bu tılsımı yaptırabilirler.

Kötülük Tılsımları:

Sizin için iyi şeyler düşünmeyen ve de arkanızdan iş çeviren insanların sizlerden uzak durması ve yaptığı kötülüklerin son bulması için onlara kötülük tılsımı yaptırabilirsiniz. sizlere kötü niyet besleyen kötü insanların elini kolunu bağlayan bir tılsımdır.

Ayrıca, harflerden oluşan tılsımlar, şekillerden oluşan tılsımlar, taş parçalarından oluşan tılsımlar, çeşitli figürlerden oluşan tılsımlar bulunmaktadır. En yaygın olan tılsım çeşidi ise İbranice tılsımlarıdır.

Tılsım hakkında şöyle denmiştir;

Tılsımla bazı etkenlerin tılsımla tedavisi veya kişinin her türlü afet ve beladan korunması, amaçlı bunlara başvurulmuştur. Tılsım demek, Allah Azze ve Celilin Bin bir güzel isimlerinin ilk harfleriyle  Kur’an’ı Kerimde de bunların (1001) isimden bahsedilmiştir. Bu isimlerle şifa aranmış ve tılsımlar yapılmaya başlanmıştır işin ehli alimler tarafından. Sıkıntının boyutuna göre yaşanan manevi rahatsızlığın ağırlık ve hafifliğine göre tertip edilmiş. Yoksa bu tılsımlar bir cahil uydurması veya sihir veya büyü değildir. İslam dini büyü sihir üfürükçülük gibi insanlara zarar amaçlı yapılan işlere asla izin vermemiştir. Kesin ve kati olarak yasak etmiştir ve bu gibi işlerden uzak durmamız emredilmiştir. Tılsımın bu batıl bilimlerle bir dirhem ilgisi yoktur. Bir hadiste şöyle demişlerdir. Bir şeyi açıklamada batıl ve gerçek yönle vardır, buyurmuşlar.”

Hangi Konularda Bağlama Büyüsünü Yaptırabiliriz?

Başka bir deyiş ve yöntem ile kişilerin kısmetlerinin bağlanması ve başlarından felaketlerin eksik olmaması için de bağlama büyüsünden yardım alınabilir. Fakat diğer büyülerde olduğu gibi bağlama büyüsü de yapılış anlamında belli bir bilgi birikimine sahip olanlarca yerine getirilmesi daha uygun olacaktır.

Karşılıksız olarak birisine bağlı olan ve karşısındakinden herhangi bir ilgi ve sevgi görmeyen kişiler bağlama büyüsüne başvurmak istediğinden bağlama büyüsü nasıl yapılır konusu hakkında detaylı araştırmalar yapıyorlar. Bağlama bir büyü çeşidi olduğundan bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna alınan cevaplar aynı zamanda bağlama büyüsünün de nasıl yapıldığı hususlarında detaylı bilgileri içeriyor.

Bağlama büyüsünde önemli olan nokta, büyünün ehli kişilerce yapılmasıdır. İşinin ehli kişiler tarafından yapılmadığı zaman hem büyü etkisini göstermiyor hem de daha büyük olumsuz neticeler doğmasına sebep olabiliyor. Bu nedenle bağlama büyüsünün bu alanda uzmanlaşmış medyumlar tarafından yerine getirilmesi büyünün etkisi bakımından büyük önem teşkil ediyor.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Büyü konularında meraklı olan ancak bir o kadar da temkinli olan birçok kişinin merak ettikleri en önemli büyü çeşidi bağlama büyüsüdür. Bağlama Büyüsü, teknik bazı bilgilere ihtiyaç duyularak yapılıyor.

Medyumlar bağlama büyüsünü yaparken büyünün gerçekleşmesi için önemli noktaları ile ilgili dualar okuyarak ya da yazarak büyünün gerçekleşmesini sağlıyorlar. Medyumlar öncelikle bağlama büyüsü yapma hususlarında büyü yaptırmak isteyen kişileri bilgilendiriyorlar. Bu bilgilendirme sadece genel bir bilgi olarak veriliyor.

Medyumlar bağlama büyüsü yapımı aşamasında büyü yaptırmak isteyen kişilerden yapmaları gereken bazı şeyler isteyebiliyor. Bunların tam ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi büyünün etkili olabilmesi için oldukça önemlidir.

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen birçok kişi daha önce bağlama büyüsü yaptıran var mı sorusuna cevap arayarak büyünün etkili olup olmadığı konusunda bilgi almak istiyor. Bu nedenle özellikle internet sitelerinde yer alan birçok bilgiyi takip ederek ya da bu büyü konusunda bizzat bağlama büyüsü yaptırmış kişileri dinleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Bağlama büyüsünün yapılmasının sonucunda birçok olumlu durumlar meydana gelir. Özellikle aşık olduğunuz kişi, sürekli olarak sizi hayallerinde canlandırarak size karşı özlem duygusu içerisinde olur. Bununla birlikte sizinle bir araya gelmek için her türlü çabayı gösterir.

Bunun dışında evliliklerinde sorunları olan çiftlere veya gözü dışarıda olan kocalara bağlama büyüsü yapıldığı zaman yuvalarına, çocuklarına ve eşlerine bağlı bir şekilde hayatlarına devam eder. Üstelik eşlerine sadık kalarak gözleri hiçbir yere kaymaz. Aynı zamanda aileleri ile sorunlar yaşayan çocuklar, bağlama büyüsü sayesinde ailelerine bağlı olarak bütün sorunları ortadan kaldırmış olur. Bağlama büyüsünün hızlı bir şekilde belirtilerinin ortaya çıkması için güvendikleri medyum hocalardan destek almalıdırlar.

Bağlama büyüsü genelde uzun süre evli olan kişilerin belli bir zamandan sonra yaşadığı sorunlar için bu büyüyü tercih ederler.  Evine gelmeyen bir koca veya kadını kendinize ve evinize bağlamak için yaptıracağınız bu büyü sayesinde hayatınız daha güzelleşecek ve büyü muhteşem bir etki gösterecektir.

Medyumlar bağlama büyüsü yapımında büyü yaptırmak isteyen kişilerden yapmaları gereken bazı şeyler isteyebiliyor. Bunların tam ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi büyünün etkili olabilmesi için de oldukça önemli bir ayrıntıdır.

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Erkeğe yapılan bağlama büyüsü sayesinde kadınların o kişi hakkında şikayet ettiği, sevmediği ne varsa veya istedikleri erkeği kendine bağlayarak bütün isteklerini yaptırabilirler. Bu büyünün yapılmasındaki amaç çok önemlidir. Çünkü, erkeğe yapılan bağlama büyüsü, iyi ve kötü niyetler doğrultusunda gerçekleşir.

Eğer, gerçekten içten ve samimi bir şekilde hiçbir art niyet olmadan aşık olduğunuz adamı kendinize bağlayıp onunla evlilik yolunda ilerlemek istiyorsanız, bu büyü, iyi niyetle yapılan bağlama büyüsü içerisine girer. Fakat, sevmediğiniz ve nefret ettiğiniz bir erkeğin eşinden veya nişanlısından ayrılmasını isteyip kendinize bağlayarak intikam alma amacında ilerlediğiniz zaman yapılan bağlama büyüsü kötü niyetle yapılan büyülerin içerisinde yer alır. Bunun sonucunda da geri dönüşü olmayan birtakım durumlar ile arşı karşıya kalınabilir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

  • Eşleri bağlama büyüsü,
  • Kocayı bağlama büyüsü,
  • Gece yapılan bağlama büyüsü,
  • Deve derisiyle yapılan bağlama büyüsü,
  • Kırmızı mumla yapılan bağlama büyüsü,
  • Kaşıkla yapılan bağlama büyüsü,
  • Nohut tanesiyle yapılan bağlama büyüsü,
  • Sabunla yapılan bağlama büyüsü,
  • Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü.

Bu büyü için ihtiyaç duyulan bilgiler, büyüyü yaptıracak kişinin; adı, anne adı ve doğum tarihi doğru olarak bilinmelidir. Bunun yanı sıra büyünün yaptırılacak olan kişi için de aynı bilgilere ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler sayesinde bağlama büyüsünün yapım saatine ve uygulanacak işleme de karar verilir.

Her probleme ve kişiye özel hazırlanan büyüler içerisine bağlanacak eşlerin adı işlenmektedir. Sonrasında ise kişilerin uzun bir süre mutlu bir şekilde yaşamaları için dilekte bulunulur. Büyü yaptırırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise kişinin başka bir büyü altında olup olmadığıdır. Kişi eğer başka bir büyünün altında ise sizin yaptıracağınız büyünün etkisi içine giremez.

Tavsiye

Kocayı Eve Geri Getirme Duası