Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

/ 19 Aralık 2020 / 498 / yorumsuz
Bağlama Büyüsü Hakkında Genel Bilgiler

Bağlama büyüsünün ilk yapılışı çok eski zamanlara dayanır. Bu büyü hakkında merak dilenler oldukça fazladır. Çünkü bağlama büyüsü belirtileri ve etkileri bağlama büyüsü olan kişiler tarafından kulaktan kulağa yayılmıştır. Oldukça etkili bir büyü olduğunu fark eden insanlar da hemen araştırmaya koyulmuştur. Büyünün etkisi kişiden kişiye değişiklik gösterir. Sizin medyuma kendinizi ne kadar doğru ve anlaşılır ifade ettiğinin büyünün etkilerinin değiştiren sebeplerden bir tanesidir. Büyünün etkisinde olan kişideki değişiklikler büyü yaptıran kişi tarafından rahatça gözlemlenecektir. Hatta dışardan gören birisi de kişideki değişimleri fark edip şaşıracaktır. Bağlama büyüsü etkisindeki kişi büyü yaptıran bireyden asla kopamayacak hale gelecektir.

Medyum Beşir Hoca ile Bağlama Büyüsü Yaptırmak 

Büyüyü yaptıran kişiye de etkileri daha iyi görebilmesi için birkaç görev düşüyor. Bunlardan en önemlisi büyü etkisindeki kişiye eskisinden daha çok ilgi göstermek ve hoşgörülü olmaktır. Böylece bağlama büyüsü belirtileri ve etkileri daha da kuvvetlenecektir, büyünün tutma ihtimali de artacaktır. Partnerinizden ayrılmak istemiyorsanız sizin de emek vermeniz gerekir. İlgi, sevgi, şefkat vb. duyguları partnerinize yoğun şekilde göstermelisiniz. Bağlama büyüsü sayesinde partneriniz size tüm bu güzel duyguları hissettirecektir. Dolayısıyla siz de bu güzel duyguları karşılıksız bırakmak istemeyeceksiniz. Karşılıklı duygular sayesinde de birlikteyken öyle huzurlu olacaksınız ki ikiniz de birbirinizden ayrılmayı aklınızdan geçiremeyeceksiniz bile.

Dikkat edilmesi gereken bir husus daha vardır ki o da büyü yapılan kişinin büyünün etkisinde olduğunu fark etmemesi gerektiğidir. Ona hissettirmeden büyüyü yaptırmalısınız, asla belli etmemelisiniz. Fark ettirdiğiniz takdirde ilişkiniz daha da sarsılacaktır. Üstelik kişi büyü etkisinde olduğunu öğrendiğinde bir medyuma gidip büyü bozdurma işlemi yaptırabilir, sonucun böyle olmasını istemezsiniz. Olumlu sonuç almak için medyumun dediklerine harfiyen uymalı, isteklerinizi de ona doğruca anlatmalısınız.

Bağlama Büyüsü Yapılışı

Bağlama büyüsü birçok büyü gibi medyum tarafından kişilere özel hazırlanan bir büyüdür. Medyumdan destek alınmadan bu büyü yaptırılmamalıdır. Büyünün yapılış sürecinde birçok aşama vardır ve bunları en iyi bilecek kişi medyumdur. Bağlama büyüleri oldukça güçlü büyülerdir, etkileri çok kuvvetlidir. İşin ilmini bilmeyen medyum dışındaki kişilerin bu büyüyü doğru şekilde uygulaması mümkün değildir. Aynı zamanda bu büyüler kişiden kişiye değişim gösterdiği gibi cinsiyetler arası da değişim gösterir, farklı ritüelleri mevcuttur. Bu kadar çeşitli olması da gösteriyor ki bu ritüelleri bilmeyen kişiler bağlama büyüsü yapamaz.

Bağlama büyüsünün etkilerini kısa sürede ve kuvvetli şekilde görmek istiyorsanız yapmanız gerek bir başka şey medyuma kendinizi dürüstçe ve doğrudan ifade etmenizdir. Bu kurala uymadığınız takdirde büyüden istediğiniz verimi alamazsınız, yanlış ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Büyünün yapım aşamasının tamamlanmasının yaklaşık 1 hafta kadar sürdüğü bilinmekte fakat bu süre duruma ve kişiye göre değişkenlik gösteriyor. Bağlama büyüsü belirtileri görülmeye yaklaşık on gün ile bir ay arasında başlar, yine bu da kişiye ve duruma göre değişkenlik gösterebilir.

Bağlama büyüsü başka birçok etkene bağlı olarak etkilerini gösterir. Bu etkenlerden bazıları: büyü yaptırmak isteyen kişinin verdiği bilgiler, ilişkinin gidişatı, büyü yapılacak olan bireyin kişisel özellikleri vs. Bunun dışında bağlama büyüsü ile ilgili merak edilen bir diğer konu da mesafenin bağlama büyüsünün etkisinde değişiklik yapıp yapmayacağıdır. Büyünün yapılacağı kişi dünyanın öteki ucunda olsa dahi bu büyünün kişide yapacağı etkilerde hiçbir değişime sebep olmayacaktır, emin olabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Etkileri Hakkında Merak Edilenler

Bağlama büyüsünün diğer büyülerden ayıran birçok unsur vardır. Örneğin; etkileri, büyünün kalıcılığı, tercih edilme sebepleri, yapılış aşamaları bağlama büyüsünü diğer büyülerden ayıran sebeplerden birkaçıdır. Bağlama büyüsü yaptırmak için medyuma başvuran insanların geneli ayrılmanın eşiğinde olup ayrılmak istemeyenler veya partnerleri/eşleri tarafından terk edilip onları geri döndürmeye çalışanlardan oluşur. Bu büyü sayesinde ayrılmak üzere olan çiftler de ayrılan çiftler de birbirlerine ayrılmamacasına bağlanacaklar.

Bağlama büyüsü sayesinde sizden hiç hoşlanmayan, platonik bir aşkın içerisinde olduğunuz şahsı da size bağlayabilirsiniz. Bu büyü sayesinde istediğiniz mutlu, huzurlu aşk hayatına kavuşacaksınız. Büyünün etkisi altında olan kişinin eğer ilişkilere dair kaygılar ve korkuları varsa bunlar yok olacaktır. Aynı zamanda gözü de sizden başkasını katiyen görmeyecektir. Sizi bırakmayacağı gibi sizin de onu bırakmamanız için elinden geleni yapacaktır.

Büyüyü yaptırmaya karalıysanız sadece yapmanız gereken doğru medyumu bulmaktır. Aslına bakarsanız büyüyü yapmadan önceki aşamada en önemli şey sizin yaptırmak için emin olmanız ve istediğiniz sonucu alacağınıza inanmanızdır. Sizin medyuma ve büyünün tutacağına inanmamanız büyünün gerçekleşmesine engel olmanız demektir. O sebepten önce net bir şekilde büyüyü yaptırmaya karar verin ve sonrasında sonsuz güveninizi kazanacak bir medyum bulup derdinizi ona anlatın. Aksi takdirde büyünün tutması mümkün değil ne yazık ki.

Bağlama Büyüsünün Kişide Yaratacağı Etkiler

Bağlama büyüsü görüp görebileceğini en etkili büyülerden bir tanesidir. Bir ilişkiyi kurtarmak takdir edersiniz ki hiç kolay değildir. Üstelik bu büyüyü yaptıran kişiler her yolu denemiş ve artık pes etmiş kişilerdir. Kişiler başka çare olmadığını keşfettiklerine medyuma bağlama büyüsü yapılması için başvururlar. Bağlama büyüsünün kişide yaratacağı etkilerden bahsedelim. Bazı bağlama büyüsü etkileri:

  • Bağlama büyüsü etkisinde olan kişi büyü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra etrafındaki insanlardan yani sosyal çevresinden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu kişi hep yalnız kalmak isteyecek ve depresyona girerek kendini herkese kapatacaktır. Bu durum içerisindeyken yalnızca büyüyü yaptıran kişiyi düşünecektir. Artık hayattaki tek amacı o kişiyi geri kazanmak ve kendine bağlamak olacaktır.
  • Geceleri uykuya dalmakta zorlanacaktır. Uykuya daldığı andan itibaren uyanana kadar da büyüyü kendisine yaptıran kişiyi rüyalarında/kabuslarında görecektir.
  • Sabah uykusundan uyandığında aynaya dahi bakmak istemeyecektir, kendini göremeye tahammülü yoktur. Yalnızca büyüyü yaptıran kişinin ona aşık olması onun hayattan zevk almasını sağlayacaktır. Aynaya baktığında bile o kişiyi görecektir ve o kişiyle ilişkisi olmadığı sürece onu görmek yalnızca kendisinden nefret etmesine sebep olacaktır.
  • Gözünün önüne sürekli büyüyü yaptıran kişi gelecektir. Aradan biraz zaman geçtikten sonra bu büyünün etkisinde olan kişiye acı vermeye başlayacaktır. Kişi acı duymaya başladığında buna bir son vermek isteyecek ve aşık olduğu kişiyi gerçek anlamda görmek için bir şeyler yapmaya koyulacaktır. Kişiyi görene kadar da asla pes etmeyecektir.
  • İletişim kurma çabaları sonucunda aşık olduğu kişiyle yani büyüyü yaptıran kişiyle iletişim kurmayı başarabilirse artık onu kendine aşık etme çalışmalarına girecektir. Sevgisini, ilgisini, şefkatini ona hissettirerek onu etkilemeye eğer küslerse de kendini affettirmeye çalışacaktır. Kişiyi kendine aşık etmeyi veya kendini affettirmeyi başaramazsa dünyası kararacaktır, hayata küsecektir.
  • Kişi büyünün etkisindeyken eğer istediğini elde edemezse yani büyü yaptıran kişiyi kendine bağlayamazsa çok huysuz, sinirli ve mutsuz bir ruh hali içerisinde olur. Bu olumsuz yanlarını büyü yaptıran kişiye göstermez, onun yanında süt dökmüş kedi gibi olur ve olumlu yanlarıyla onu etkilemeye çalışır.

Bağlama Büyüsü Etkisinde Olmak Nasıl Anlaşılır?

Bağlama büyüsü belirtileri sizde kendinizde değişiklik gördüğünüz an medyuma başvurmanızı gerektirecek kadar kuvvetli etkilerdir. Bu etkileri keşfettiğiniz anda medyuma ulaşmazsanız büyüyü bozmayı zorlaştırmış olacaksınız. Medyum hocaların kalp gözleri açıktır ve olağanüstü yetenekleri vardır. Bu yüzden de büyünün varlığını hemen anlarlar. Bu doğuştan sahip oldukları yetenek onlara bahşedilmiş bir mucizedir. Siz yalnızca büyünün etkisini fark edip şüphelenirsiniz ama bir medyum bunu size kesin olarak bildirecek, soru işaretlerinizi ortadan kaldıracaktır. Bu etkileri gördüğünüzde kendiniz direkt olarak medyuma başvurabileceğiniz gibi yakın çevrenizden olan bir birey de bilgi almak için medyuma başvurabilir.

Medyum hocalar tek bir bakışıyla sizdeki etkileri fark edecektir. Yalnız emin olmak için birkaç yönteme başvurması gereklidir. Bazı belirtiler vardır ki büyü etkisinde olduğunuzu bariz bir şekilde herkes fark edebilir. Yalnız bazen de kimsenin anlayamayacağı şekilde bağlama büyüsü etkileri görülebilir. Bu etkileri sıradan olmayan olağanüstü yeteneklere sahip, ilim sahibi bir medyum anlayabilir yalnızca. Böyle bir durumda medyuma başvurmanız hayati bir meseledir. Büyünün etkilerinden bahsetmiştik. Sonuçta bu büyü insanı oldukça depresif bir hale sokar ve önlem alınmazsa kişi intihar etme düşüncesine kapılabilir.

Bağlama Büyüsünün Etki Gücü

Bağlama büyüsü belirtilerinden de anlaşılacağı üzere oldukça etki gücü yüksek bir büyüdür. Yaptıranların hayatında oldukça önemli değişikliklere sebep olur. Büyük uğraşlar sonucunda bu büyü yapılır ve etkileri görülmeye başlar. Bağlama büyüsü belirtileri görülmeye başladığı andan itibaren kişiler için hayat durmuştur, dünya tek bir kişi etrafında yani aşık olduğu kişi etrafında dönmeye başlamıştır. Böyle bir tesiri olan büyüye etki gücü düşük demek elbette ki yanlış olacaktır.

Bağlama büyüsü belirtileri bazen kişiyi olumsuz etkileyebilir. Mesela siz bu büyüy yaptırdıktan sonra size aşık olan büyü etkisi altındaki kişiye iyi davranmazsanız ciddi bir depresyona sebep olursunuz. Bu depresyon oldukça ağırdır ve kişinin aklına intihar etme fikrini bile getirebilir. Bu sebepten büyüyü yaptırmadan önce emin olup olmadığınızın kararını çok iyi düşünerek vermeniz gerekiyor.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak için Medyum Seçimi

Sevdiği insanı kaybetmemek adına bağlama büyüsü yaptırma kararı almak kişi için oldukça zordur. Bunun zorluğunun yanı sıra doğru medyum arayışına girmek ve onu bulmak da tam aksine oldukça kolaydır. Doğru medyum hakkında bilgi sahibiyseniz onun kim olduğunu bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. Sizi arzularınıza ulaştıracak medyumu arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu savunmaktayım. Büyü yaptırmak için başvurduğunuz zaman bunu fark edecek, kendi gözlerinizle göreceksiniz.

  • Medyuma ait bir web sitesi varsa bu size güven vermelidir. Web sitesi medyumlar hakkında ön bilgi almanızı sağlayacak araçlardır. Size büyüleri ve medyumları tanıtan, bunlar hakkında bilgi veren medyum doğru medyumdur, ona güvenmelisiniz.
  • Seçtiğiniz medyumla alakalı bilgi edinmek için internet kaynaklarına ve o medyumlarla iletişime geçmiş kişilere başvurabilirsiniz. Size en doğru bilgiyi bu kaynaklar verecektir, seçiminizde yardımcı olacaktır.
  • İletişime geçtiğiniz medyumun konuşma tarzı size güven vermelidir. Ona sorular yönelttiğinizde net cevaplar veren medyumlar doğru medyumlardır. İşini iyi bilen bir medyum ilim sahibidir, büyülerle ilgili her şeyi bilir. Aynı zamanda sahip olduğu tecrübeler ışığında size doğru bilgiler verecektir.
  • Doğru bir medyum size her zaman için içtenlikle ve samimi bir şekilde yaklaşacaktır. Onunla iletişim kurarken alacağınız pozitif enerji ve sıcaklık medyuma güvenmenize vesile olacaktır.

Bağlama büyüsü belirtileri ve etkileri kuvvetli olsun istiyorsanız doğru medyum seçimi yapmalısınız ve aramış olduğunuz adres de tam olarak burası. Yukarıda verilen tüm özelliklere sahip olan bir medyum arıyorsanız artık aramayı bırakabilirsiniz çünkü onu buldunuz. İhtiyacınız olan bağlama büyüsünü yapmaya her daim hazır olan medyum bir telefon kadar yakınınızda. Bağlama büyüsü olan kişiler ve bu büyüden memnun kalan kişiler arasına siz de katılabilirsiniz.