1 Günde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 10 Aralık 2020 / 1.188 / yorumsuz
1 Günde Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü geçmişten günümüze dek yaygın olan bir uygulamadır. Eskiden büyü yapanlara büyücü ya da cadı denirdi günümüzde ise bakımcı, klirvoyant, medyum gibi isimler kullanılmaya başlamıştır. Yapılan işlemler genellikle aynıdır veya birbirine benzer olsalar da her büyünün, 1 günde bağlama büyüsü gibi özel isimleri olur. Büyülerin tarihi insanlığın varoluşundan bu yana oldukça yaygın bir şekilde insanlar arasında kullanılan bir durum olarak bilinmektedir. İnsanların kültürleri ile oluşturdukları her dini ve ilahi inanışlarda büyüler de yer alır.

Her kültür ve din için ayrı ritüellerle ayrı aşamalarla büyüler yapılmaktadır. Kuşkusuz bu büyüler insanlığın yararına olduğu kadar zararı için de kullanılabilir. Oldukça tehlikeli ve karışık olan büyü ve büyücülük her insan tarafından uygulanmamalıdır. Hayat’ta bazı isteklerimiz hep gerçekleşmeyebilir ve işler yolunda gitmez. Sürekli engeller ve sorunlar peşimizi bırakmaz. Uzun uğraşlar versek bile bu durumlar bir türlü düzelmeyebilir. Bunun gibi durumlar içerisindeyseniz belki de bu işi yapan kişilerden yardım istemelisiniz.

Büyüler, bu işin uzmanı olmayan insanlar tarafından yapılamaz. Normal insanlar kesinlikle büyü yapmak için uğraşmamalıdır. Çünkü büyü yapmak sadece medyumların işidir. Siz eğer kendi çabalarınızla büyü yapmaya çalışırsanız sonuç sizin için mutlaka olumsuz olacaktır. Eğer yaparsanız hem büyüyü gerçek anlamıyla yapamamış olacak ve istenmeyen tarz da olayların başına gelmesine neden olacaktır. Bu tür durumlar için asla kendi çabanızla büyü yapmaya çalışmayın. Bilgi birikimi ve beraberinde tecrübe ile büyüler uygulanmalıdır. Aksi taktirde pek çok kötü sonuçla karşı karşıya kalınabilir.

Uzman medyum hocalarla birlikte veya onların talimatları ile büyüleri gerçekleştirmek en doğru tercihtir. Bu işi doğru yapan insanlar ile iletişime geçmeniz çok önemlidir. Aksi halde yanlış büyü, dolandırılma, büyünün ters tepmesi gibi olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kimisi hayatının aşkını bulur ama karşılık alamaz ve çözüm olarak 1 günde bağlama büyüsü gibi çözümlere başvurur. Kimi ise eşiyle sürekli kavga eder. Kimi ise haksızlığa uğramıştır ve intikam almak ister. Tüm bunlar büyü yaptıran kişilerin sebepleri olabilir. İnsanlar da kendi çabalarıyla düzeltmediği durumlarda medyumlardan yardım alarak büyüler yaptırırlar ve hayatlarının düzene girmesini bu şekilde sağlamaya çalışırlar.

Uzman Kişilere Danışmadan Evde Büyü Yapabilir Miyiz?

1 günde bağlama büyüsü, çok hızlı tutan bir aşk büyüsüdür, özellikle aşkına kavuşma hevesine kapılan ve vakit kaybetmeye tahammülü bile olmayan kişilerin yaptırmaya çalıştığı manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere aşk büyüleri pek çok farklı çeşidi olan ve Havas ilimlerinde en çok tercih edilen kara büyülerden birisidir.

Günümüzden, yüzyıllar öncesine kadar bağlama büyüleri, yıllar boyunca süren ruhani çalışmaların sonucu olarak günümüze dek gizli kalmayı başarabilmiştir. Bağlama büyüleri arasında pek çok çeşidin varlığından söz etmek mümkündür. Özellikle sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişiler 1 günde bağlama büyüsü arayışında bulunmaktadır. Bir bağlama büyüsünün çok kısa sürede etki göstermesi ve kuvvetli bir tesire sahip olması, o aşk büyüsünün gerçekten çok başarılı olduğunu gösteren unsurların başında gelir. Büyü kitaplarında en geniş yer kaplayan büyü uygulamalarının başında mutlaka aşk büyüleri gelmektedir. Geçmişten günümüze, yüzyıllar boyunca hem erkekler hem de kadınlar tarafından sıklıkta yaptırılan bu uygulamalar, milyonlarca insanların, sevdiklerine kavuşup bir ömür boyu mutlu ve mesut bir hayat sürmelerinde oldukça faydası sağlanmıştır. Eğer siz de sevdiğinize sadece 1 günde etkisi olacak aşk büyüsü arıyorsanız öncelikle yüksek bilgi birikimine sahip medyum hocaların desteğine başvurmanız önerilir. Kendi başınıza bu işlere kalkışmanız ise kesinlikle tavsiye edilmez.

1 Günde Bağlama Büyüsü Yapmak Mümkün mü?

Yapılan bu büyülerin neredeyse tamamı Kuran’dan bazı ayetlerin farklı yöntemler uygulanarak yeniden yazılması, kişinin özel eşyalarının ve kişisel bilgilerinin eklenmesi ile yapılır. Duaların tılsımlı hale getirilerek insanlara uygulanması ve gerçek hayatta bu tılsımların kısa bir sürede etki etmesi hakkında tarih içinde ve günümüzde örnekler mevcuttur.

1 günde bağlama büyüsü yapmak için ilk şart, büyüyü yapacak kişinin, işinin uzmanı ve güvenilir olmasıdır. Büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde olan bu ritüeller, diğerlerinden farklılaşabilir. Bu farklılığın sebebi büyü ritüellerinin icra edilmesinde, büyüde kullanılan malzemelerde, büyünün etki süresinde ve kuvvetinde görülmektedir.

Kitaplarda yer alan büyü uygulamaları birbirinin ne aynısıdır ne de aynı etkileri göstermektedir. Bu nedenle 1 günde bağlama büyüsü arayışında olanlar, önce doğru medyum hocalarından ya da büyü üstatlarından faydalanmalıdır. Bu türden hayatını manevi çalışmalara adamış, dünya dışı ruhani varlıklarla çok rahat bir şekilde iletişime geçebilen kişilerin tavsiyeleri ve hazırladıkları tılsımlar ile kısa sürede etki gösteren aşk büyülerinin varlığından bahsetmek mümkün olabilir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü çeşitleri arasında bulunan;

 • Sadakati arttırma ve bağlama büyüsü.
 • Kendine bağlama büyüsü.
 • Dil bağlama büyüsü.
 • Göz bağlama büyüsü.
 • Sevenleri bağlama büyüsü.
 • Erkekliği bağlama büyüsü.
 • İki kişiyi bağlama büyüsü vb.

 

Çeşit büyüler yer alır. Tüm bu büyü çeşitlerinin yapımı ve etkileri hakkında farklı farklı yorumlar yapılabilir. Mesela göz bağlama büyüsü sayesinde büyünün etkisinde olan kişiler, eşinden başka kadına ya da erkeğe karşı en ufak bir şehvet ve istek duymazlar. Gözü, eşinden başkasını gördürtmeyecek olan bu büyü, yapılması en tehlikeli ve uzmanlık gerektiren büyüler arasında yer alır. Kişilere özel olarak hazırlanmış olan vekf ve tılsımlar, ilişkilerde bağlılık ve sadakatin arttırılması adına eşler arasında özel bir enerji oluşturmaktadır. 1 günde bağlama büyüsü işleminden sonra oluşturulan bu enerji ile kısa sürede aralarında kopukluk yaşanan eşlerin birlikteliklerinin sağlanması mümkün olur. Havas ve vekf gibi gizemli dini ilimlerde oldukça hâkim ve bilgili kişiler tarafından bağlama büyülerinin yapılmasından sonra etkileri çok kısa süre içinde ortaya çıkması mümkün olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Hangi Nedenlerden Yapılır?

1 Günde bağlama büyüsü sadece iyi niyetle ve insanların, eşlerini yeniden ailesine ve kendisine bağlama amacı ile yapılması gerekir. Günümüzde en çok ilgi gösterilen manevi uygulamaların başında aşk ve bağlama büyüleri gelir. Belli kaynaklarda gösterildiği üzere bu çeşit büyülerin yapılışında bazı özel ritüellerin bulunduğu bilinmektedir. Büyünün icra edilmesinde niyet ve amacın etkisi de oldukça yüksektir. Bu büyüler hem erkeklere hem de bayanlara yönelik icra edilebilir. Anında etkili 1 günde bağlılık büyüsü yapmak isteyen kişilerin nedenleri genellikle şunlardan oluşmaktadır:

 • Platonik aşıklar, sevdiği kişi tarafından aynı şekilde sevgi ve aşk görmek isteyenler.
 • Aralarında duygusal bağ olsa bile çeşitli sebeplerden dolayı bir türlü sevgili olamayan kişiler.
 • Evlilik yolunda ilerleyen sevgililerin, sözlülerin, nişanlıların bir an önce işin sıkıntıya düşmeden evlenmesini isteyenler.
 • Evli karı koca arasında olan aşkı kuvvetlendirmek ve bağlandırmak isteyenler.
 • Kızlarına veya oğullarına hayırlı bir gelin ya da damat adayı bulmak isteyen ebeveynler.
 • Eşlerine ya da sevgililerine karşı ilgilerinin kendilerine yönelmesini isteyenler.

1 Günde Bağlama Büyüsü Bozulur Mu?

 Bağlama büyüsünü bozmak için tıpkı büyü yaparken ihtiyaç duyulan malzemelere benzer olan ürünler ve teknikler kullanılır. Bazı durumlarda büyü bozmak, büyü yapmaktan daha tehlikeli olabilir. Hatalı veya yanlış yapılan büyü bozma işlemleri, insanların daha büyük sorunlarla karşı karşıya gelmesine ve büyünün etki alanın büyümesine neden olur. 1 günde bağlama büyüsü etkisinin bozulması için öncelikle büyüye maruz kalan kişinin ne kadar süredir büyünün etkisinde olduğunu ve hangi tür bağlama büyüsünün yapıldığının belirlenmesi gerekir. Bağlama büyüsü ve benzeri bağlılık büyüleri yapıldıktan oldukça kısa süre içinde etkisi görülebilir. Bu büyülerden arınmak için yine tesri gücü yüksek büyülerin yapılması gerekebilir.

Bağlama Büyülerinde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Bağlama büyüsünün uygulanması için malzemeler yapılması planlanan büyünün özelliklerine ve tesir etme gücüne göre belirlenebilir. Bunun için farklı büyü türlerinde alternatif malzemelerden söz edilebilir. Bağlama büyülerinde gerekli olan malzemeler arasında;

 • Saç teli, tırnak, mum, su.
 • İp.
 • Kıyafet parçaları.
 • Özel eşyalar
 • Fotoğraflar vb.

Eşyalar yer almaktadır. Her bir büyü malzemeleri özel tesirli dualar ile efsunlanarak tılsım haline getirilmektedir. Sizden uzaklaşan kişileri, tekrar kendinize geri döndürmek ve onun eski halinden daha güçlü bir bağlılığı ile size bağlanmasını sağlamak için bu çeşit malzemelerin büyüyü yapacak kişi tarafından özenli ve ince bir şekilde işlenmesi gerekir. Aksi takdirde büyünün etkileri istenilen şekilde olmayabilir.

Bağlama Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

1 günde bağlama büyüsü olup olmadığını anlamak için büyü ve gizemli ilimler alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından yardım alınması tavsiye edilmektedir. Genellikle, sıradan insanların kendi başlarına büyü yapılıp, yapılmadığını anlamaları çok zordur. Bir kişide bağlama büyüsünün olup olmadığının anlaşılabilmesi için tek bir yöntemden bahsedilemez.

Bağlama büyülerinin yapılışından sonra kısa sürede belirtileri insanlarda ortaya çıkan başlıca büyüler arasında yer alır. Bu belirtilerin, büyü konusunda bilgi sahibi olan kişiler tarafından tespit edilerek buna karşı önlemler alınması mümkün olabilir.  Bağlama büyüsünün belirtileri çoğu büyü ile benzerlik göstermektedir. Büyülerin başlıca etkileri arasında ise kişide yaşanan ani ruh ve hareket değişimleri ve söylemlerindeki farklılıklardır. Diğer bağlama büyülerinin belirtileri arasında;

 • İlgi alanlarında olan değişiklikler.
 • Uykusuzluk ve şiddetli baş ağrıları.
 • Büyü etkisinde olan kişinin ruh halinde radikal değişimler.
 • Psikolojik rahatsızlıklara olan yatkınlık.
 • Sürekli uykulu olma.
 • Fikirlerinde ve konuşmalarında tutarsızlıklar vb.

Gözükmektedir. Bu tip belirtiler tek başına bağlama büyüsünün belirtileri arasında yer almayabilir. Bu sebeple sadece işinin uzmanları tarafından büyü etkisinde olup olmadığı net bir şekilde anlaşılır. Bu konuda uzman olduğunu kanıtlamış kişiler farklı çeşit büyü bozma ve korunma yöntemleriyle bağlama büyüsünün etkilerini ortadan kaldırabilmek mümkündür.

Medyumlara Danışmadan Bu İşe Kalkışmayın!

Bu tür büyü işlerini bir meslek dalı olarak algılayan ve hizmet veren kişiler Medyumlardır. Medyum doğuştan gelen özel yeteneklere sahip, paranormal yetenek sahibi kişilere verilen bir unvandır. Adı geçen bu kişiler 6. his bakımından oldukça kuvvetli ve cinlerle irtibat halinde olan kimselerdir. Medyumlar, insanların hayatı ve geleceği hakkında bilgilere erişebilen, bundan yanı sıra insanları iradeleri altına alabilen uzman kişilerdir. Medyumlar yetenekleri sayesinde başarılı olur. En güvenilir hocalar genellikle en başarılı olan kişilerdir. Cinlerle irtibata geçip onlardan belirli konularda yardım alabilmeleri mümkündür. 1 Günde bağlama büyüsü, Dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, kendine bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü, vefk, muska, kısmet açma, nohut büyüsü, sabun büyüsü gibi yüzlerce işlemi kullanarak sıkıntıda olan kişilere yardımcı olurlar.

Tabii ki yaptıkları bu işlemler bu kişilerin uyguladıkları tek şey değildir. Medyumlar bu uygulamalar dışında olan birçok konuyu da kullanarak tılsımlar muskalar hazırlar ve insanların mümkün olduğunca tüm sorunlarını gidermeye çalışırlar. Medyum olmak için birçok farklı konularda bilgi sahibi olmak gerekir. Medyum olarak geçen ve bilinen bu şahıslar hayatlarının büyük bir bölümünü okumakla, anlamakla, çevirmekle kuranın iç yüzünü anlamakla kısacası ilim ve bilimle geçirirler. Birçok medyum özel yeteneklerle doğmuştur. Özel yetenekler ile doğmayanlar olsa bile birilerinden yardım alarak bu yeteneğe sahip olmuşlardır. Kısacası sıradan bir insanın medyum olması oldukça zordur.