Aşk Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

/ 9 Şubat 2021 / 1.495 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Aşk büyüsü adı verilen tür, bazı zamanlar ak yani saf duygularla yapılan büyüler bazen ise kötü duygularla yapılan kara büyüler sınıfına girmektedir. Aşk büyüsünün yapım nedenleri denildiğinde akla birçok durum gelebilir. En bilinen sebep ise elbette ki karşılık alınamayan platonik aşklarda kişilerin hislerine karşılık alabilmek için yaptırmalarıdır. İşlem sonunda da etki altında kalan kişilerin sadece âşık olması değil, büyü yaptıran kişiye sağlam bir şekilde bağlandığı da görülmektedir. Büyü yapılmasının ardından aşk büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusu da medyumlara başvuranların en çok cevap almak istediği sorudur diyebiliriz. Yazımızda aşk büyüsü ile ilgili tüm detaylara ulaşacağınız gibi bu sorunun da yanıtını alacaksınız.

Aşk büyüsünün pek çok çeşidi bulunmaktadır. Yalnız hepsi de sıradan bir bireyin evde kendi başına denememesi gereken türlerdir. Medyum hocalara gidilerek onların tavsiyelerine uymak mutlaka her şartta gereklidir. Kendileri danışanlarına izlenmesi gereken yollar hakkında bilgilendirme yapacaktır. Her büyü hakkında en doğru bilgilere sahip olan medyumlar aşk büyüsü yapımı hakkında da en doğru ve ayrıntılı bilgilere sahiptirler ve bu konuda kendisine başvuranlara memnuniyetle yardım etmektedirler. Hem intikam almak için yapılan aşk büyüleri hem de iyi niyetle yapılan aşk büyülerini icra eden medyumlar bu konularda herkese yardımcı olabilmektedir.

Aşk büyülerinin net bir şekilde tanımını yapmak aslına bakılırsa pek mümkün değildir. Çünkü kişilerin medyuma başvurma amaçlarına göre büyünün etkisi farklılık gösterecektir. Kısacası her büyüde olduğu gibi bunlarda da kişiye özel büyüler yapılmakta ve etkileri de kişiye özel görülmektedir. Aşk büyüsünün anlamına uygun şekilde icra edilmesi her zaman daha etkili sonuçlar verecektir. Örneğin; kişi tamamen temiz duygularla başkasıyla beraberliği olmayan platonik aşkını kendine aşık etmek niyetiyle medyuma başvurduysa kesinlikle kuvvetli bir şekilde etkiler kendini gösterecektir. Âşık olması istenilen kişi hakkında ne kadar saf duygular beslenirse o kadar güzel sonuçlar alınır. Aynı şekilde içtenlikle yaklaşmak da bu hususta oldukça kıymetlidir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyüsü çeşitleri denildiğinde akla pek çok büyü gelmektedir. Bunlardan bazılarının nasıl yapıldığı, hangi malzemeler kullanılarak yapıldığı adından kolaylıkla anlaşılmaktadır. Fakat hepsinin yapımı için de bir uzman medyumdan yardım almak gereklidir. Hiçbir detay atlanmadan büyü yapımını gerçekleştirebilecek kişiler şüphesiz ki işinin ehli medyumlardır. Dilerseniz medyum hocalara başvurmadan önce fikir sahibi olabilmeniz adına bu çeşitlerin bazılarından kısaca bahsedelim.

 • Kâğıt Yakılmasıyla Yapılan Aşk Büyüsü: Ateş elementi çok eski dönemlerden bu yana büyü yapımında sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca ateş sembolü bildiğin üzere Kuran’da dahi geçmektedir. Önemini buradan da kolaylıkla anlayabilirsiniz. Hatta bu büyü sadece kâğıt yakılarak değil de kumaş, kişisel olan herhangi bir eşya ve ceylan derisi yakılmasıyla da gerçekleştire-ilebilmektedir.
 • İp Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü: Kutsal olduğu medyumlar tarafından bilinen ipek ve benzeri materyallerden üretilen iplikler ile bu yapılan bu büyü sıklıkla icra edilen büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Yapım aşamasında kullanılacak iplikleri rengi ve türü medyum tarafından kişiye özel olarak seçilmektedir. İpliklere dualar okunarak işlem gerçekleştirilir.
 • Düğüm Yöntemi Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü: Medyum hocalar uygun görürse iplikler düğüm atılarak da kullanılabilir. Bu yöntem de oldukça yaygındır. Bu yöntem kullanılarak yapılan büyülerde yalnızca ip kullanıldığını düşünmeyin. Saç teli, bez parçaları ve kumaşların düğüm atılmasıyla da büyü yapımı gerçekleştirilebilir. Hatta hayvanların bağırsakları gibi parçaları kullanılarak dahi yapılabilmektedir.
 • Saç Teli Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü: Büyü yapımında kişilerden alınan saç teli, tırnak veya kan gibi parçalar sıklıkla kullanılmaktadır. Vücuda ait hangi parçanın kullanılması gerektiğini elbette ki medyumlar belirlemektedir. Bu parçalar büyü yapılmak istenen kişiden alınmalıdır. Bu sayede büyünün tesir çok daha kuvvetli hale getirilmiş olur.
 • Fotoğraf Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü: Aşk büyüsü yapılırken fotoğraf kullanılması sıklıkla kullanılan yöntemler arasındadır. Hatta başka birçok büyüde de fotoğraf zaman zaman kullanılan bir materyaldir. Bu fotoğrafların nasıl kullanılması gerektiğini bilmek çok önemlidir. Öyle ki yanlış bir işlem yapıldığı takdirde salınan sonuçlar hiç de güzel olmayacaktır.
 • Kilit Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü: Kilit yardımıyla yapılan aşk büyüleri çok eski dönemlerden beri medyumlar tarafından icra edilmektedir. Günümüzde de sıklıkla tercih edilmekte olan bu yöntem tıpkı diğerleri gibi oldukça etkilidir. Kilit kullanımıyla gerçekleştirilen büyülerde genelde amaç tesir altına alınacak kişinin kalbine kilit vurmak yani mühürlemek olacaktır. Bu sayede kişi sadece büyüyü yaptıran kişiye karşı duygu besleyebilecektir.

Aşk Büyüsü Etkileri

Aşk büyüsü işlemi eğer tecrübeli uzman medyumlar tarafından icra edildiyse etkileri çok kuvvetli olmaktadır. Medyum hocaya başvuran bireylerin bu etkileri fark etmemesi mümkün değildir diyebiliriz. Hatta büyünün varlığından haberdar olmayan çevredeki kişiler dahi değişikliği kesinlikle fark edeceklerdir. Tabii herkes büyünün varlığından şüphe etmeyebilir sadece sorgulayarak bu değişikliklerin nasıl oluştuğunu anlamaya çalışacaklardır. Kişinin büyü etkisinde olduğunu anlamak bilmeyen kişiler için pek de kolay değildir kısacası. Aşk büyüsü etkileri konusundan bahsedecek olursak;

 • Aşk büyüsü etkisi altında olan kişiler sebepsiz yere büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlarlar hatta akıllarından bir saniye bile çıkartamazlar diyebiliriz.
 • Büyünün tesiri altındaki bireyler âşık olduğu kişiyi sürekli aramak ve iletişime geçmek isterler. Onun sesini bir dakikalığına dahi duyacak olmak bu kişilere huzur ve mutluluk verecektir.
 • Âşık olduğu kişilerin gönlünü yapmak için sürekli bir çaba gösterme halinde olurlar. Tüm maddi ve manevi varlıklarını ortaya sererek hayatlarını onları mutlu etmeye adarlar. Hiçbir şekilde jest yapmaktan vazgeçemezler.
 • Hem yakın tarihli hem de uzak geleceğe dair tüm planlarında âşık oldukları kişi bulunur. Öylesine bağlılardır ki hiçbir planlarını o kişi olmadan yapamaz hale gelirler.
 • Uyanırken büyü yaptıran kişiyi düşünmedikleri bir an bile olmadığı yetmezmiş gibi rüyalarında bile sürekli o kişiyi görmeye başlarlar. Kısacası uyuyor olmaları o kişiyi akıllarından çıkardıkları anlamına gelmez.
 • Uykuya dalmakta zorluk çekerler. Bunun sebebi de sürekli aynı kişiyi düşünmekten hafif bir depresyon haline girmiş olmalarıdır diyebiliriz. Bu durumdan çıkmalarının tek yolu âşık oldukları kişiyle birlikte olmaktan geçer.

Yukarıda belirtilen etkilerin görülmesi halinde kişiler büyünün varlığından şüphe edebiliriler. Bu şüphenin sonucunda net bir şekilde kesinlik kazandırmak için medyum hocalara başvurabilirler. Medyum hocalar aşk büyüsü etkisinde olduğunu söyledikleri takdirde kişiler büyü bozma işlemine başvurmak isteyebilirler. Yani büyü yaptıran kişilerin bu hususta dikkatli olmaları gerekmektedir. Tesir altında olan kişinin büyü varlığından şüphe edip bozdurmak için medyuma başvurmaları emeklerin boşa gitmesi anlamına gelecektir. İşinde uzman olan, hiçbir detayı atlamadan büyü yapan medyumlar sayesinde bu durumun anlaşılması çok güç hale gelir fakat yine de imkânsız değildir.

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Aşk için yapılan büyüler bilinen en hassas büyülerdendir diyebiliriz. Bu yüzden yalnızca yapımı hakkında tecrübe sahibi olan medyumların icra etmesi oldukça önemlidir. Öyle ki bu denli hassas olan büyünün iyi yönde etkileri olduğu kadar kötü yönde etkileri de vardır. İyi olan yönü takdir edersiniz ki karşılıklı aşk ve sevgi duygusunun ortaya çıkmasıdır. Büyü yaptıran kişilerin sevgi beslediği kişiden karşılığını alması mutluluğa yol açacağı için bunun olumlu bir sonuç olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca bu büyü evli olan kişilerin evliliğinin bozulması sonucunu da ortaya çıkartabilmektedir. Evli olan bireye âşık olan kişiler evliliği bozup kişiyi kendilerine aşık etmek isteyebilirler. Bu durumda mutlu bir yuva bozulduğu için büyünün kötü yanı ortaya çıkmış olur diyebiliriz. Özetlemek gerekirse âşık olunan kişi evli de olsa bekar da olsa bunun bir önemi yoktur. Hatta kişinin hiçbir özelliği büyü yapımına engel değildir. İşinde uzman olan bir medyumun herkese karşı etkili büyüler geliştirebildiği bilinen bir gerçektir.

En Etkili Aşk Büyüleri

Aşk büyülerinin ne kadar etkili olacağı pek çok etkene ve duruma bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Kişiye özel olarak uygulanması da bunun bir göstergesidir diyebiliriz. Kişilerin karakteristik özelliklerine, fiziksel özelliklerine, ruhsal durumlarına ve elbette medeni hallerine göre büyü yapım işleminde değişiklikler olacaktır. Neyin nasıl etki edeceğini iyi bilen medyumlar izlenmesi gereken adımları en iyi bilen kişilerdir. Dolayısıyla da en etkili aşk büyüsü denildiğinde akla gelen pek çok büyü vardır fakat önemli olan bu büyülerin bilinçli bir şekilde icra edilmiş olmasıdır. Aksi takdirde etkilerin görülmesi mümkün değildir.

Ayrıca etkileri kuvvetli görülen aşk büyüleri sadece bu yönden değil etkilerinin kısa sürede görülmesi yönünden de ayrıcalıklıdır diyebiliriz. Yalnız tabii ki etkisi sayesinde öne çıkan birkaç aşk büyüsü de vardır. Bunlar canbar büyüsü ve papaz büyüsüdür. Bunlar en ağır aşk büyüsüdür. Etkileri oldukça kuvvetli görüldüğü gibi çok kısa zaman içerisinde kendini göstermektedir. Maneviyat ile ilgili en sık başvurulan bu büyüler aynı zamanda çok da tehlikelidir. Uygulama sırasında ve sonraki süreçte dikkatli olmak çok önemlidir. Bu iki etkili büyüden kısaca bahsedecek olursak;

 • Canbar Aşk Büyüsü: Bu büyü çok etkili tılsımlar kullanılarak yapılıyor olması sebebiyle çok güçlüdür. Öyle ki canbar tılsımı inanılmaz derecede kıymetlidir. Hem kadınlara hem de erkeklere uygundur. Bu büyü sayesinde kişiler kısa zaman içerisinde diledikleri aşk dolu hayata kavuşabilirler.
 • Papaz Aşk Büyüsü: Papaz büyüsü hem aşk hem de bağlama büyüsü olarak tanımlanmaktadır. Hem bekar hem de evli bireylere karşı etkilidir. Ayrıca bu büyünün yapımı için cinsiyetin de bir önemi yoktur.

Aşk Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Aşk büyülerinin gerçekleşme süresi hakkında net bilgiye ulaşmak ancak medyumla yüz yüze görüşme sağlandığında mümkün olacaktır. Bazı büyüler daha kısa sürede bazıları da 10 günden çok daha uzun sürede gerçekleşebilir. Yapılan büyünün tutma süresi büyü etkisi altına girecek kişinin özelliklerine bağlı olduğu kadar medyumun donanımına da bağlıdır. Medyum ne kadar profesyonelse süreç o kadar sorunsuz ve çabuk geçecektir.

Medyuma başvuran kişiler eğer ki sabırsızsa aşk büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusunu sıklıkla sorarlar. Eğer sizin de aradığınız aşka kavuşmak için aceleniz varsa ve sabırsızsanız işinin ehli medyuma ulaşarak kolay yoldan ona kavuşabilirsiniz. Her zaman vurgulandığı gibi büyünün tutması ve kısa zamanda etki göstermesi için yapmanız gereken tek şey işinin ehli bir medyumu bulmaktır. Aradığınız medyuma an itibariyle ulaştığınıza göre hayallerinize artık bir telefon kadar yakınsınız demektir. Olağanüstü yetenekli, donanımlı, ilim sahibi ve tecrübeli uzman medyuma ulaşarak hak ettiğiniz aşk dolu hayata kavuşabilirsiniz.