Aşk Büyüsü Zararlı Mıdır?

/ 9 Şubat 2021 / 962 / yorumsuz
Aşk Büyüsü Zararlı Mıdır?

AŞK dünyadaki en güzel duygulardan birisidir. Çocukluk yaşımızdan bu yana farklı zamanlarda farklı kişilere aşık olmuşuzdur. Okul zamanlarında aynı sınıftan ya da aynı okuldan karşı cinsi duyulan ilgi ilerleyen yaşlarda farklı boyutlara da uğramaktadır. İş hayatında birlikte çalıştığımız kişiye aşık olabilirken; sanal dünyada internette tanıştığımız birine de aşık olabiliriz. Aşk duygusu insanların içini kıpırdatan ve kan akışını hızlandıran bir olaydır. Karşılıksız aşk içerisinde olanlar da karşısındaki insanın kendisini sevmesini isterler. Bunun için aşk büyüsü yapılır. Bu büyünün akabinde aşk büyüsü zararlı mıdır? sorusu da aklımıza gelebilir?

En çok yapılan ve en çok uygulanan büyüler arasında aşk büyüsü bulunmaktadır. İyi niyetle yapılan en masumane büyü sınıfında yer almaktadır. Çünkü amaç kişileri birleştirmektir. Onların mutlu beraberlikler yaşamasını sağlamaktır. Aşk büyüsünün sadece bekar kişiler tarafından yapıldığını düşünmeyelim. Evli olan kişiler de sıklıkla bu büyüye başvurmaktadır. Örnek vermek gerekirse; evliliğinde ilk günkü heyecanları bulamayan, birbirinden sıkılmış ya da aralarındaki aşk kaybolmuş evli çiftlerden bir tanesi diğerine bu büyüyü yaptırabilir. Böylelikle aşkın heyecanını tekrar yaşayabilirler. Hissedilen aşk cinsel hayata da olumlu yönden yansır. Bununla birlikte evlilikleri yıkılmaktan kurtulabilir.

Aşk Büyüsü Faydalı Mıdır?

İki kişiyi birleştirmek ve aralarına aşk duygusunu veriyor olmak oldukça güzel bir olaydır. Mesela siz birini seviyorsunuz ve onunla mutlu olacağınıza da inanıyorsunuz. Evelenirseniz onu mutlu edeceğinizi düşünüyorsunuz. Ama karşınızdaki bu duygulara henüz sahip değil. Onu uyarmak ve sizin varlığınızı ona göstermek gerekir. Yani karşınızdakinin gözünü açmalısınız ki sizi fark etsin. Bu durumda ona aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü zararlı mıdır? Böyle bir durum söz konusu olduğunda yaşanacak güzel bir birliktelik için herhangi bir zararı olmayacaktır. Ayrıca büyü yapılan kişiye de zararı olmayacaktır. O zaman aşk büyüsünün faydalarını incelemeye başlayabiliriz…

İşte faydaları:

 • Aşk büyüsü ile mutlu bir evliliğe ve güzel bir yuvaya kavuşabilirsiniz.
 • Eşlerden birisi diğerine yaptırırsa aralarındaki muhabbeti ve sevgiyi arttırabilir.
 • Kaybedilmiş ya da unutulmuş olan aşk duygusu bu büyü ile çoğalır.
 • Karşınızdaki kişinin size aşık olduğunu bilmeniz mutlu ve enerjik olmanızı sağlayacaktır.

Zararı Olmayan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılmaktadır?

Kişilerin özel hayatlarında mutlu olmalarını ve güzel bir yaşam sürmelerini sağlayan aşk büyüleri farklı yöntemlerle yapılmaktadır. Bu yöntemlerin neler olduklarını ve uygulama şeklini medyum belirler. Kendinize aşık etmeyi düşündüğünüz kimsenin özel eşyaları, saçı, kılı, tırnağı gibi nesneler sizden istenebilir. Bazen resim getirmek de yeterli olabilir. Uzakta bulunan birisine aşk büyüsü yaptıracaksanız bu durumda resim yeterlidir. Yiyecekler üzerinde büyü yapılacaksa ve bu yiyecekler kişilere yedirilecekse bu da uygulanan bir yöntemdir.

Aşk büyüsü zararlı mıdır? Bir kişiyi diğer kişiye aşık ettirmek için yapılan büyüler kişilerde zararlı bir etkiye neden olmamaktadır. Üstelik iyi sonuçlar da alındığı gözlenmektedir. Kısa sürede bu sonuçlara ulaşmak da mümkündür. Aşk büyüsü nasıl yapılır? İnceleyelim…

 • Medyuma gittiğinizde loş ve sessiz bir odaya geçersiniz.
 • İstediklerinizi medyuma anlatırsınız.
 • Yiyecekle yapılan büyülerde nohut ya da üzüm kullanılır. İki elinize bunları alırsınız.
 • Gözlerinizi kapatırsınız medyumun size söylemiş olduğu tılsımlı kelimeleri içinizden söylersiniz.
 • Bu sözleri söylerken gözünüzün önüne büyü yaptırmak istediğiniz kişi ister istemez gelecektir. İçinizden iyi niyetlerinizi söylersiniz.
 • Genellikle üzümü sizin yemeniz gerektiği söylenir. Nohut ise evde bir yere saklanır. Genellikle gömülmesi gerektiği de söylenmektedir.

Yukarıda size anlatılan aşk büyüsü yapma tarifi sadece bir örnektir. Bunun haricinde değişik yöntemlerle de aşk büyüsü yapılmaktadır. Bunlar medyumun çalışma şekliyle alakalıdır. Büyü bittikten sonra etkisini görmek için biraz beklemeniz gerekecektir. Bir hafta içerisinde büyü yaptırdığınız kişinin size karşı hal ve hareketleri değişecektir. Telefon ederek, yanınıza gelip sizi görerek ve hep sizinle olmak için sebepler arayarak size yaklaştığını görebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Tutup Tutmadığını Nasıl Anlarsınız?

Aşık olduğunuz ve aşk duygusunu hissettiğiniz kişiler üzerinde büyü yaptırmak isteyebilirsiniz. Onun sizin hislerinizden haberi olmayabilir. Böylelikle sizi fark etmesini ve sizinle bir ömür geçirmesini sağlayabilirsiniz. Aşk her zaman rastlanmayan ve zor bulunan bir duygudur. Onu bulduğunuz zaman kaybetmek istememeniz de oldukça normaldir. Aşk büyüsü yaptırmak için karar verdiniz ve bunun için araştırma yapmaya başladınız. Aklınıza gelen sorulardan bir tanesi aşk büyüsü zararlı mıdır?  Olabilir. Ama endişelenmenizi gerektirecek bir durum ortada yoktur.

Aşk büyüsünün tutup tutmadığını anlamak aslında oldukça kolaydır. Etkiler gözle görünür ve hemen hissedilir. Bu etkiler nelerdir? İnceleyelim…

 • Büyü yapılan kişilerde dikkat dağınıklığı ve dalgınlık olabilir.
 • Duygusal bir hal içerisine girebilirler.
 • Çevresinde bulunan arkadaşları ya da ailesi ona yeterli gelmez. Sadece sizi yanında isteyecektir.
 • Günlük yapmış olduğu işlerden zevk almaz. Çünkü yanında siz yoksunuz.
 • Sizi sık sık araması ve halinizi sorması sizi özlediği içindir.
 • Gece rüyasında bile sizi görür.
 • Sizinle birlikte bir hayat sürmek için sabırsız olur.
 • Eğer evliyseniz evine ve çocuklarına bağlı bir eşi yanınızda görebilirsiniz.
 • Evli olan kişilerin arasındaki aşk duygusu daha da alevlenir ve size sadık bir eş modeli ortaya çıkar.

Bütün bu belirtiler büyü yapılan kişilerde gözle görünen değişimlerdir. Bunları gördüğünüzde aşk büyüsünün tuttuğunu ve gerçek amacına ulaştığını görebilirsiniz.

Zararı Olmayan En Güçlü Aşk Büyüleri Nelerdir?

Aşk büyüleri farklı çeşide sahiptir. Bu çeşitler kullanılan objeye ve uygulanan ritüellere göre değişir. Çiçek ritüeli aşk büyüsünde kullanılmaktadır. Bu çiçekler gül, karanfil, menekşe, nergis, sümbül, lale olabilir. Kurutulan çiçeklerle yapılan bu aşk büyüsünün kişilere zararı yoktur. Sabunla yapılan aşk büyüsü de oldukça kuvvetli büyüler sınıfına girmektedir. Genellikle etki altında bırakılmak istenilen erkeklere karşı yapılmaktadır. Su ile yapılan aşk büyüsü hem kolay hem de sıklıkla uygulanan bir yöntemdir. Suya okunan dualarla büyü yapılmaktadır.

Aşk büyüleri arasında 10 günde kendine bağlama ve aşık etme büyüsü de bulunmaktadır. Bu çeşit kesin sonuca ulaşılan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu büyüde kurşun eritilerek kullanılmaktadır. Canbar büyüsü ile aşık etme en zor aşk büyüleri ritüelleri arasındadır ama kesin sonuç da vermektedir. Resimle yapılan aşk büyüsü çeşidinde büyü yapılacak kişinin fotoğrafı yeterli olacaktır. Görüldüğü üzere farklı isimlerle anılan aşk büyüleri oldukça tesirli ve kesin sonuçlar elde edilen büyüler arasında yer almaktadır. Hangi türünün kullanılacağı da medyumun kararına göre farklılık gösterecektir.

Aşk Büyülerinin Sonucunda Ne Olur?

Büyü yaptırmaya karar verdiyseniz bunun sonucunda neler yaşanacağını da merak edersiniz. Hemen sonucu görmek istersiniz. Bunun için bir müddet beklemeniz gerekecektir. Sabırla beklediğinizde aşk büyüsü sonuçları ile karşılaşabilirsiniz. Hayatınızı olumlu yönde değiştirecek bu sonuçlar nelerdir? İnceleyelim…

 • Sevdiğiniz kişi sizi terk edip gittiyse, onun size tekrar aşık olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Aşkınız karşılıksız ise artık ona karşılık bulabilirsiniz.
 • Eşiniz evi terk edip gittiyse size aşık olarak geri dönmesini sağlayabilirsiniz.
 • Aldatan bir eşe sahipseniz, aşk büyüsü size tekrar aşık olmasına ve size geri dönmesine neden olacaktır.
 • Aşk acısı çekiyorsanız acılarınız son bulacaktır.
 • İlgisiz bir eşiniz varsa size olan ilgisi artacaktır.
 • Evde sohbet ve muhabbet yoksa oluşan aşkla sohbetler güçlenecektir.
 • Kavgalı gürültülü ailelerde daha dingin ve sakin bir hayata geçiş yapabilirsiniz.
 • Kadın ya da erkek aranızdaki sevgiyi aşk büyüleri ile geri kazanabilirsiniz.

Görüldüğü gibi aşk büyüleri sonucunda birçok olumlu gelişmeler söz konusudur. Evinize ve ilişkinize mutlu bir boyut kazandırmak isteyen kişiler bu yönteme sıklıkla başvururlar. Aşk büyüsü zararlı mıdır? Sorusu aklınıza geldiğinizde bunları düşünebilir ve cevabınızı kendiniz bulabilirsiniz. Olumlu gelişmeleri görmek için de hemen bir medyum bulmanız gerekir. Çünkü ancak o zaman doğru ve olması gereken sonuçlarla karşılaşırsınız.

Zararı Olmayan Aşk Büyüsü Yaptırmak İçin Ne Yapmalısınız?

Hayatınızda zor elde edilen aşk duygusunu yakaladınız ve onu bırakmak istemiyorsunuz. Çünkü sizin için aşkın önemi büyük. Aşk olmadan karşı cinsle birlikte olmak ve onunla bir ömür geçirmek oldukça zor. Bu duyguları yaşayan kişiler kendinde olan hislerin karşı tarafta da olmasını isterler. Zamana bırakır da olmasını beklerseniz, sevdiğiniz kişi başkasına gönlünü kaptırabilir. Evliyseniz eşiniz sizi aldatabilir. O yüzden elinizi çabuk tutmalı ve aşk büyüsü yaptırmalısınız.

Bu büyü ile birlikte monotonlaşmış olan hayatınız renklenecek, sizi fark etmeyen karşı cins de hemen sizi fark edecektir. Aşk büyüsü yaptırmaya karar veren kişiler, bunun nasıl ve kimin tarafından yapılması gerektiğini de araştırmaya başlarlar. Araştırmalarınızı yaparken medyum hocaların kim olduklarını ve neleri başardıklarını gözlemleyebilirsiniz. Çünkü medyumların çoğunun internet sitesi bulunmaktadır. Burada yaptığı işler ve başarıları hakkında bilgiler verilmektedir.

Evli ya da bekar fark etmeksizin kişilerin tercih etmiş oldukları aşk büyülerinin birçok faydasının olduğuna tanık olmak isterseniz konuyla ilgili yorumları inceleyebilirsiniz. Medyum hocadan yardım alan kişilerin karşılaştığı durumlar ve büyülerin sonuçları sizlere konu ile ilgili ışık tutacaktır. Önemli olan doğru hocayı bulmak ve onunla iletişime geçmektir. Doğru olan kişiyi nasıl ve nereden bulacaksınız?

Aşk Büyüsü Yaptırmak İçin Doğru Adres

Büyü yaptırmak için doğru adreste olma isteğiniz oldukça önemlidir. Sizi anlayan ve ne istediğinizin farkında olan bir medyum hoca ile bağlantıda olmanız öncelikle rahat olmanızı sağlayacaktır. Medyumlar ruhlar alemiyle bağlantıda olan ve onlardan aldıkları güçle insanlara fayda sağlamaya çalışan özel karakterde insanlardır. Bünyelerinde yaptıkları birçok büyü çeşidi arasında aşk büyüleri de bulunmaktadır. Gelecekten bilgi almak ve insanların gelecekle ilgili düzenlerini oluşturmak için çaba sarf etmektedirler.

En güvenilir hoca diye tabir ettiğimiz medyumlar cinlerle iletişime geçerek büyülerini gerçekleştirirler. Okudukları dualar da oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Duasız hiçbir işin gerçekleşmediği için büyülerde de duaya sıklıkla başvurulmaktadır. Farklı sayılarda okunan dualar Allah’a bir yakarış ve olmasını istenilenlerin onun yardımı ile olmasını sağlamaktır. Aşk büyüsü ya da başka büyüleri yaptırmak için sizlerin doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Sitemizden bütün büyü çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilir ve istediğiniz araştırmaları yapabilirsiniz.

Ayrıca çoğu durumlarda okunması gereken özel duaları da sizler için derledik. Bu dualarla sıkıntılarınızı giderebilir ve rahatlama sağlayabilirsiniz. Medyum hocamız ile bağlantı kurmak isteyenler telefon ile randevu talep edebilirler. Ayrıca yurtdışı çalışmalarımız olduğunu da hatırlatmak isteriz. Sizlerin doğru adreste ve doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. İçiniz rahat bir şekilde daha ayrıntılı bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Aşk büyüsü ile mutlu beraberlikler medyum hocamız sayesinde oldukça kolaydır. Aşk büyüsü zararlı mıdır? Sorusunun yerine faydaları hakkında oldukça ayrıntılı bilgiye ulaşabileceksiniz.