Kısmetsiz Bir İnsan Hangi Büyüleri Tercih Etmeli?

/ 9 Şubat 2021 / 453 / yorumsuz
Kısmetsiz Bir İnsan Hangi Büyüleri Tercih Etmeli?

Kısmetsiz Bir İnsan Hangi Büyüleri Tercih Etmeli? sorusu aslında sıklıkla merak edilen konular arasında yer alır. Kısmet, insan hayatında önemli olan olgulardan biridir. Genellikle bir eş bulma, ev sahibi olma, işe girme gibi konularda “kısmetse olur” ifadesi sıkça kullanılır. Kısmet ifadesi aynı zamanda hayırlı olana da çağrışım yapar.

İnsanoğlunun en doğal haklarından biri de evlenmek, salih bir eş bulmaktır. Bazılarının bahtı açık olsa da bazılarınınki kapalıdır. Bu durum üzerinde birtakım durumların etkisi söz konusudur. Bu etkileri doğru anlamak ve tespit etmek önemlidir. Bir uzmandan yardım almak gerekir.

Sadece evlilikte değil hayatının her alanında kısmetsiz olan kişiler birtakım yollara başvurmaktadır. Kısmet açan büyüler bunlardan biridir. Bahtının kapalı olduğunu düşünen kişiler işinin ehli olan bir medyuma başvurarak kısmet açma büyüsü yaptırmaktadır. Bu hususta pek çok büyü ve dua yer almaktadır. Bu yazımızda sizler için kısmeti kapalı olan bireylerin bu şikayetlerini giderek birtakım dua ve büyüleri anlatacağız.

Doğru Aşkı Bulmak İçin Doğru Büyü Yapılmalı

Kısmetsiz bir insan hangi büyüleri tercih etmeli sorusu kapsamında insanların bir kısmı aradığı aşkı bulamama hususunda şikayetçidir. Ne yapsalar ne etseler de aradıkları aşkı, doğru kişiyi ve eşi bulamayabilirler. Bu durumda yapılması gereken şey de aşktan yana doğru kısmeti bulduracak bir büyüdür. Aşk büyüsü, bu konuda kısmeti kapalı olan kişiler için doğru bir tercih olacaktır.

Bu büyünün doğru kişilerce yapılması önemlidir. Alanında uzman ve tanınmış bir medyumdan yardım alınabilir. Böylece kısmeti kapalı olan kişinin doğru aşkı bulması ve hayatını onunla birleştirmesi sağlanmış olacaktır.

41 Nohut ile Kısmet Açma ve Aşık Etme

Kısmetsiz bir insan hangi büyüleri tercih etmeli bağlamında evde herkesin yapabileceği nohut büyüsü, 41 nohut kullanılarak yapılmaktadır. Büyü yapılmadan önce nasıl yapılacağı iyice öğrenilmeli ve ardından yapılmak üzere hazırlığa başlanmalıdır. Burada amaç, kısmeti açarak bir kimseyi kendine aşık etmektir. Doğru bir şekilde yapılan büyü, kısa süre içerisinde etkisini gösterecek ve kişi aradığı aşkı bulacaktır.

Nohut büyüsünün amacı bir kişiyi diğerine aşık etmektir. İnsanlar arasında en çok bilinen büyüler arasında yer almaktadır. Kişilerin evlerinde kolay bir şekilde yapabileceği bir büyü çeşidi olarak bilinmektedir. Eğer doğru yöntemler ile yapılırsa sonucu da olumlu olacak ve en kısa sürede bir sonuç alınacaktır. Nohut büyüsü için gerekli malzemeler nelerdir derseniz şunları sayabiliriz:

 • 41 tane nohut
 • 1 kaşık
 • 1 metal tabak
 • 20 santimetrelik ip

Her evde bulunabilecek bu malzemeler ile nohut büyüsü yapımı oldukça basit olmaktadır. Büyü için kullanılacak nohutların da haşlanmış olmasına gerek yoktur.

İşleme başlamadan önce ortamın sessiz olmasına dikkat edilmelidir. Yapılacak ortamda kalabalık bulunmaması oldukça önemli bir husustur. Yalnız kalınan durumda Kıble tarafına dönülmesi gerekir. İnançlı ve istekli bir şekilde 1 dakika boyunca aşağıdaki sözün söylenmesi gerekir.

“Tüm ulvi varlıklar; benim sesimi duyun, bana kulak verin. Sevdiğimin gönlünü bana akıtın, benden başkasıyla olamasın, bana gelsin.”

Bu niyetin ardından yapılması gereken Kıble yönüne dönük şekilde diz çökmektir. Sonrasında 41 adet nohut bir tabak içerisine konur. Nohutlu tabak sol elde tutulur ve sağ el de kalp üzerine konur. Bu kurala dikkat edilmelidir. Ardından içten bir şekilde sevilen kişi hayal edilir ve onun kendisine gelmesi samimi bir şekilde istenir.

Nohut Büyüsü İçin Dua 

Kısmetsiz bir insan hangi büyüleri tercih etmeli sorusunun cevabı olan nohut büyüsünün ardından nohut büyüsü için dua edilir ve nohutlar metal kaşık yardımı ile bez bir mendil içerisine konur. Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus nohudun asla vücut ile temas etmemesidir. Mendil daha sonra ip ile bağlanır. Kendisine aşık olunan kişinin evinin yakınlarına bu mendil gömülür ve işlem tamamlanmış olur.

Nohut büyüsü tutar mı diye merak edenler olabilir. Elbette yapım aşamasına dikkat edilmelidir. Bu büyünün dikkatli ve usulüne uygun yapılması, tutmasında önemli bir rol oynar. Okunacak dualar, nohut ile temas edilmemesi gibi pek çok unsur bu büyünün tutmasında önemlidir.

Kısmetsiz Bir İnsan Hangi Büyüleri Tercih Etmeli?
Kısmetsiz Bir İnsan Hangi Büyüleri Tercih Etmeli?

Evlilik İçin Kilit Büyüsü

Kısmetsiz bir insan hangi büyüleri tercih etmeli ya da evlilik için hazırlanan büyüsü çeşitlerine sizler için değineceğiz. Evlilik hayali hemen her insanın hayatında bulunur. Bazı insanlar kolay bir şekilde eş bulurken bazıları ise zor bulmaktadır. Bu durumda devreye büyüler girmektedir. Evlilik için tercih edilen yaygın büyülerden biri de kilit büyüsü olmaktadır. Kilit büyüsünün nasıl yapıldığı, etkilerinin neler olduğu ve ne kadar sürede etki ettiği gibi hususlar önemlidir. Bu neden bu yazımızda bu büyüye dair tüm merak ettiklerinizi cevaplandırmış olacağız.

Bu büyü çeşidi adeta bir kilit görevi görür. Kişinin sahip olmak istediği evlilik hayatının anahtarıdır. Bu nedenle de hayırlı bir yuva kurmak isteyen kişiler bu büyüye çokça başvurmaktadır. Bu büyünün etkisini göstermesi 7 ile 10 gün sürmektedir.

Kısmetsiz bir insan hangi büyüleri tercih etmeli ve kilit büyüsü için gerekli olan malzemeler nelerdir derseniz bu sorunun cevabı oldukça basittir. Sadece bir kilit ile hayatınızı değiştirebilirsiniz. Anahtarcılarda rahatlıkla bulabileceğiniz herhangi bir kilit işinizi görecektir.

Bu büyünün yapılması için en önemli şeylerden biri işinin ehline başvurmaktır. Başarılı ve alanında tanınmış bir medyumdan yardım almanız sizin için oldukça önemlidir. Bu büyü yapılırken sıralama önemlidir. Medyum, işlemi bir sıraya göre yapar. Bu işlem sırası da kişiye ve duruma göre değişiklik göstermektedir.

Kilit Büyüsü Ne Kadar Sürer 

Kilit büyüsü ne kadar sürede tutar derseniz de kısa bir sürede tuttuğunu söylemek yanlış olmayacaktır. İnsan hayatını olumlu yönde etkileyen en önemli işlemlerden biri olan bu büyü ile insanların kısmeti hemen açılacaktır. Kısmetin açılması ve insan hayatının değişmesi elbette büyüyü yapan medyumun becerisine de bağlı olmaktadır. Doğru zamanda ve doğru yöntemler kullanılarak yapılan büyülerin tutma şansı daha yüksek olmaktadır.

Kilit büyüsünün bozulması için de yine bunu yapan medyumdan yardım almak gerekir. Yaptıran kişi tek başına bozmaya kalkmamalıdır. Aksi durumda faydası ortadan kalkabilir. Daha da kötüsü bu büyünün olumsuz özellikleri ortaya çıkar ve kişi hayatında ummadık durumlarla karşılaşabilir. Kişi eğer bunu bozdurmak isterse alanında uzman bir medyumdan yardım almalıdır.

Eski kilit kullanılarak büyü yapmak için şu aşamalar izlenmelidir:

 • Öncelikle antika diye nitelendirilecek kadar çok eski bir kilit bulunması önemlidir.
 • Elde edilen bu kilit daha önce hiçbir büyü işinde kullanılmamış olmalıdır.
 • Bir kap içerisine su koyularak karşısına geçilir. 5 kez “kilitler kapansın” denilir.
 • Bundan sonrasında ise suyun içerisine antika kilit atılır ve bu su içerisinde 3 gün boyunca bekletilir.
 • 3 gün geçtikten sonra suyun içerisinden kilit çıkarılır.
 • Sudan alınan kilit bir çuval içerisine konur. Ardından da bu çuvalın ağzı sıkı bir şekilde kapatılır.
 • İçinde kilit olan çuval kişinin kendi yatağının altında 3 gün boyunca bırakılır.
 • 3 gün geçtikten sonra da sevilen kişinin kapısına bu çuval bırakılır. Ancak bunun göz önünde olmamasına ve kilidin görülmemesine dikkat edilmesi gerekir.

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Kısmetsiz bir insan hangi büyüleri tercih etmeli, sevdiğini kendine aşık etme duası sıkça merak edilen konular arasında yer alıyor. Dua, İslam dininde çok önemli yere sahip bir olgudur. Dua her ne için okunursa kabul olur. Yeter ki içten ve samimi bir şekilde okunsun. İnsanlar içten ve inanarak dua ederlerse Allah katında kabul edilir.

Hayatın her alanında dua etmek sayısız fayda sağlar. Bunlardan biri de Kısmetsiz bir insan hangi büyüleri tercih etmeli sorusunun cevabı olarak sevdiğini kendine aşık etme duası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kısmet açma duası olarak da bilinir ve kişinin sevdiğine kavuşmasını sağlar.

Aşağıda yer alan duayı her gün 1 defa olmak şartıyla bir hafta boyunca okumak gerekir:

İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti.

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti.

Bu duanın kabul olması için kişinin inançlı ve istekli olması şarttır. Her duanın olmazsa olmaz kuralıdır bunlar. Aynı zamanda abdest alınması da önemlidir. Ruhun ve bedenin temizlendiği bir durum olan abdest, duaların kabulü için şarttır.

Abdest aldıktan sonra Kıble tarafına diz çökerek bu dua okunmalıdır. Kişi büyü yaptırmayı tercih etmezse ellerini semaya kaldırarak bu duayı samimi bir şekilde ve istekli olarak edebilir.

Günde 3 Kere Okunan Aşık Etme ve Kısmet Açma Duası

Kısmetsiz bir insan hangi büyüleri tercih etmeli kapsamında size önereceğimiz günde 3 defa okunan aşık etme ve kısmet açma büyüleri Gün içerisinde 3 kere okunan aşağıdaki dua, insanların sevdiklerine kavuşmak için başvurdukları yollardan biridir. Bu dua da büyü tercih etmeyen kişilerin okuyabileceği etkili dualardan biridir. Okunuşu şu şekilde olmaktadır:

Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ukadü, ve tenfericü bihil’kürabü, vetükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ke’imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek.

Iza veka’atilvaki’atu. Leyse livak’atiha kazibetun. Hafıdatun rafi’tun. İza ruccetil’ardu reccen. Ve bussetilcibalu bessen. Ve fekanet hebaen munbessen. Ve kuntum ezvacen selaseten. Feashabulmeymeneti ma ashaulmeymeneti. Ve ashabulmeş’emeti ma ashabulmeş’emeti. Vessabikunessabikune. Ulaikelmukarrabune. Fiy cennatin na’ıymi. Sulletun minel’evveliyne. Ve kaliylun minel’ahıriyne. ‘ala sururin medunetun. Muttekiiyne ‘aleyha mutekabiliyne. Yetufu ‘aleyhim veldanun muhalledune. Biekvabin ve ebariyka ve ke’sin min ma’ıynin. La yusadda’une ‘anha ve la yunzifune. Ve fakihetin mimma yetehayyerune. Ve lahmi tayrin mimma yeştehune.

Günde 3 kere okunan aşık etme duası, her duada olduğu gibi içtenlikle okunmalıdır. Bu duayı okumadan önce abdest alınmalı ve hatta 2 rekat namaz da kılınmalıdır. Ardından Kıble yönünde okunmalıdır.

Cuma Günü Okunan Kısmet Açma ve Aşık Etme Duası

Özellikle cuma günü okunan kısmet açma duası ile kişiler kısmetsiz bir insan hangi büyüleri tercih etmeli sorusunun cevabı olarak sevdiklerine en kısa süre içerisinde kavuşacak ve mutlu bir hayat süreceklerdir. İşte duanın okunuşu:

Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan. Ve fil kıyameti şefian. Ve minen naristiran ve hicaban. Birahmetike ya erhamerrahimin. La ilahe illallahül melikül kahhar. La ilahe illallahül melikül cebbar. Ya Allah, hasbiyallah.

Allahümme innî es’elüke yâ âlimel hafiyye ve yâ men-is-semâu bikudretihi mebniyye ve yâ men-il-erdu biizzetihi mudhıyye ve yâ men-iş-şemsü vel-kameru binûri celâlihi müşrika ve mudıyye ve yâ mukbilen alâ külli nefsin mü’minetin zekiyye ve yâ müsekkine ra’b-el-hâifîne ve ehl-et-takıyye yâ men havaicul-halki indehü makdıyye yâ men necâ Yûsüfe min rıkk-il-ubûdiyye yâ men leyse lehü bevvâbün yûnâdî velâ sâhibun yağşa ve lâ vezîrun yu’tî ve lâ gayruhu rabbün yud’a ve lâ yezdadu alâ kesretil-havaici illâ keremen ve cûden ve sallallahu alâ Muhammedin ve âlihi ve a’tini süâli inneke alâ külli şey’in kadîr.

Estağfirullah. Estağfirullah. Estağfirullahe’l-azîm el-kerîm, ellezî lâ ilâhe illâ hüve’l-hayyü’l-kayyûmü ve etûbü ileyhi, tevbete abdin zâlimin li-nefsihî, lâ yemlikü li-nefsihî mevten velâ hayâten velâ nüşûrâ. Ve es-elühü’t-tevbete ve’l-mağfirete ve’l-hidâyete lenâ, innehû, hüve’t-tevvâbü’r-rahîm. Yâ Settere’l uyûb, Yâ gaffare’z-zünûb! “Amentü billâhi ve melâiketihî ve kütübihî ve Rusulihi ve’l-yevmi’l-âhiri ve bi’l-kaderi, hayrihî ve şerrihî minellâhi teâlâ ve’l-bâsü bade’l-mevt. Hakkun, eşhedü en lâ ilâhe illâllah ve eşhedü enne Muhammeden abdühû» ve Resûlüh.

Bu duanın cuma günleri içerisinde 15 defa okunması gerekir. Abdestli ve Kıble tarafına yönelerek okunması önemli bir husustur.

Tavsiye

Rızık Açma Büyüsü