3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

/ 23 Temmuz 2021 / 12.976 / yorumsuz
3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

3 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer alır. Geri getirme büyüsü giden eşler, sevgililer, nişanlılar için yapılabilmektedir. Araştırıp bulduğunuz medyum hocaya gittiğiniz zaman geri getirme büyüsünü kimin için yaptırmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. İlim ve irfan sahibi medyum hocalar ona göre işlem yapacaklardır. Geri getirme büyüsünün tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Güçlü etkilere sahip olan bu büyü türünün aslında ritüelleri çok da zor değildir. Bu büyüyü yaptırmayı tercih eden kişiler genellikle aşk acısı çekenler, terk eden eşin ya da sevgilinin geri dönmesini isteyen kişilerdir.

Aynı zamanda 3 günde geri getirme büyüsü hem erkekler hem de kadınlar tarafından yaptırılabilen bir uygulamadır. Büyünün tutması ve daha uzun süre etkili olması için büyü uygulamasını tercih eden kişinin bazı kurallara uyması gerekir. Öncelikle bu kişinin güvenilir bir medyum hocaya gitmesi ve büyü için medyumun talep ettiği bilgileri doğru bir şekilde kendisine vermesi gerekir.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırdıktan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?
3 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

3 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Bu sorulara cevap vermeye çalışırken büyüyü yaptıran kişilerin geri getirme büyüsü yaptırdıktan sonra ne yapmam gerekiyor? Merak ettiği soruyu ele alalım.

Bağlama büyüsü ya da geri getirme büyüsü yaptırdıktan sonra uyulması gereken bazı kurallar vardır. Geri döndürme büyüsünü yapmayı düşünen kişiler, bu kurallara muhakkak uymalıdır. Bu kurallara uymadığı sürece büyünün etkisi çok güçlü olsa bile kişi bu büyüden verim almayacaktır. Öncelikle büyü işlemi yapıldıktan sonra büyü etkisini gösterene kadar kişinin sabırlı olması gerekir. Çünkü yapılan büyü anında tutmayabilir. Ayrıca kişi geri getirme büyüsünün uygulanmasından hemen sonra gerçekten muhtaç birine sadaka vermeli ya da adına yardım yapmalıdır.

Ayrıca sadaka olarak bahsettiğimiz durum kesinlikle muhtaç birine verilmelidir ve bu sadece parasal konu da olmayabilir. İlla gidip birine para vermesi gerekmez. Maddi imkanları kötü olan ailelerin çocuklarının eğitimine destek sağlayabilir. Para vermeyi düşünüyorsa eğer bunun için de bir miktar yoktur. Kişi gönlünden ne kopuyorsa onu ihtiyaç sahibine ulaştırabilir.

3 Günde Geri Getirme Büyüsünün Yararları Nelerdir?

Eşine ya da sevgilisine geri getirme büyüsü yaptırmayı isteyen kişilerin akıllarına takılan bir soru vardır. Geri getirme büyüsünün yararları nelerdir? Aslında bu büyü çeşidinin saymakla bitmeyecek yararları bulunmaktadır. Bu yüzden de bu büyü türü çok fazla tercih edilmektedir. Güçlü bir geri getirme büyüsü yaptıran kişiler, büyü yaptırdıktan sonra şu durumlarla karşılaşacaktır;

 • Büyülenmiş olan kişi kısa bir süre içerisinde sevgilisine, eşine ya da nişanlısına geri döner.
 • Büyüyü yapan kişi artık aşk acısı çekmekten kurtulur.
 • İki kişinin arasındaki muhabbet artar.
 • Büyünün etkisi altına giren kişiler büyü yapan kişiden ayrılmazlar.
 • Bu kişilerin arasında artık kavga olmaz.
 • Mutlu ve hayırlı bir beraberliğe başlarlar.
 • Eğer bu kişilerin bir araya gelmesini engelleyen durumlar varsa, tamamen ortadan kalkar.
 • Bu kişiler artık herkes tarafından örnek kimseler olarak gösterilirler.

Saç Tutamı Kullanarak Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

3 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Sizler için bu konuyu ele aldık. Geri getirme büyüsü ritüeli farklı çeşitlerde uygulanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de saç tutamıdır. Peki saç tutamı kullanarak geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Onu bir inceleyelim.

Uygulamalardan bir tanesi olan saç tutamı ile geri getirme büyüsü en etkili uygulamalardan bir tanesidir. Bu büyü etkisini çabuk gösterir. Ayrıca yapımı da oldukça kolaydır. Büyüyü yapmak isteyen kişi kimi geri getirmek istiyorsa onun saç telini temin etmesi gerekir. Saç tutamı temin edildikten sonra, büyü yapılacak kişinin yaşadığı yerin bahçesine gidilerek biraz kum alınmalıdır. Ardından bu saç tutamı kumun içine gömülmelidir. Ancak bahçeden alınan kum temiz olmalıdır. Saç tutamını kumun içine gömerken kişinin samimi bir şekilde dua etmesi gerekir.

Saç tutamı kuma gömüldükten sonra kum iyice karıştırılmalıdır. Bu esnada büyü yapan kişinin aklında karşı tarafın siması olmalıdır. Bu şekilde kum 5 dakika boyunca karıştırılır. Daha sonra bu kum büyüyü yapan kişinin yatağının altına konmalıdır. 2 gün kum yatak altında beklemelidir. Devamında kum kime büyü yapıldıysa o kişinin yaşadığı yere götürülür. Ancak burada önemli bir ayrıntı vardır. Kum kişinin kapısının eşiğine konmalıdır ve konulan kumu da kimse görmemelidir.

Geri Getirme Duası ile Büyü Yapılacağı Zaman Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

3 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Sizler için bu konuyu cevaplıyoruz. Her ne kadar iki cins tarafından tercih edilen bir büyü olsa da en çok kadınların başvurduğu geri getirme büyüsünde duanın önemini açıklıyoruz. Öyleyse geri getirme duası ile büyü yapıldığı zaman nelere dikkat etmek gerekir? Sizler de merak ediyor musunuz?

Geri getirme büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar vardır. Etkili bir geri getirme büyüsü için aşağıdaki hususlar dikkate alınmalıdır.

 • Geri getirme büyüsü esnasında edilen duanın etkisi anında ortaya çıkmaz. Bu sebepten dolayı da kişi sabırla etkinin ortaya çıkmasını beklemelidir. Ayrıca duanın etkisinin ortaya çıkma süresi kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Örneğin bir kişi büyü yapıldıktan sonra 3 gün sonra etkisini görürken bir diğer kişi için 40 gün süre geçmesi gerekebilir.
 • Dua kesinlikle yarım bırakılmamalı ve tamamlanmalıdır. Eğer herhangi bir sebepten dolayı dua yarım kalırsa, kişinin duayı okumaya baştan başlamalıdır. Eğer yarım kalındığı yerden dualar okunmaya devam ederse büyü kesinlikle tutmaz.
 • Ayrıca dualar içten ve samimi bir şekilde yapılmalıdır ve kişi duanın gücüne inanmalıdır. Dualar inanmayarak okunmamalıdır. Eğer kişi büyüde duanın etkili olmayacağına inanırsa bu büyü kesinlikle tutmaz.
 • Aynı zamanda kişi dua ederken ses tonunun iyi ayarlamalıdır. Ses tonu ne çok yüksek ne de çok alçak olmamalıdır.
 • Dua okunurken kişi yalnızca duaya odaklanmalıdır. Başka bir şey düşünmemelidir.
 • Dua okunacak ortamda çok önemlidir. Karanlık, dağınık, pis ve gürültülü olmamalıdır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek için Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

3 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Bu konu hakkında sizi aydınlattıktan sonra yazımıza giden sevgiliyi geri getirmek için bağlama büyüsü nasıl yapılır? Devam edelim.

Pek çok kişi özellikle kadınlar giden sevgililerinin geri gelmesi için bağlama büyüsü yaptırmaktadırlar. Geri getirme büyüsü yapan kişiler yukarıda da bahsettiğimiz gibi büyünün kurallarına uymalıdır. Örneğin büyü yapılırken büyünün aşamaları sırasına göre yerine getirilmelidir. Eğer eksik bir halde yapılırsa, kişinin o büyüden yeterli faydayı göremeyecektir. Aşağıda dikkat edilmesi gereken konulara yer verilmiştir.

 • Büyü yaptırmak aslında bir sırdır. Bundan dolayı da kişi başkaları ile büyü yaptırdığını kesinlikle paylaşmamalıdır.
 • Büyü uygulamasındaki ritüellerin hepsi adım adım uygulanmalıdır.
 • Geri getirme büyüsü kime yapılacaksa büyüyü yaptıran kişi bu bilgiyi medyum hoca ile paylaşmalıdır. Çünkü sevgili, eş ve nişanlı için farklı işlemler uygulanmaktadır.
 • Çok dikkat edilmesi gereken bir konu daha vardır ki, o da şudur; büyüyü yapan ya da yaptıran kişi, kimin geri gelmesini istiyorsa o kişi ile kesinlikle iletişim kurmamalıdır. Aksi halde büyü bozulacaktır. Zaten büyü etkisini göstermeye başladığında büyülenmiş kişi karşı taraf ile iletişime geçecektir.
 • Ayrıca büyü yapılırken doğru bir şekilde uygulanması için kişi medyum hocaya mümkün olduğu kadar fazla bilgi vermelidir. Eksik bilgiler sebebiyle medyum hoca yanlış bir işlem uygulayabilir.
 • Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi en fazla 40 güne kadar beklemelidir. Eğer 40 günün sonunda büyüyü yaptıran kişi herhangi bir fayda görmüyorsa, büyüde muhakkak bir yanlışlık vardır. Bu yanlışın da tespit edilerek giderilmesi gerekir.

Kurşun Kalem Kullanarak Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü farklı şekillerde yapılabilmektedir diye yazımızın üstü kısımlarında bahsetmiş ve saç tutamı ile geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Ondan bahsetmiştik. Bu farklı yapılış çeşitlerinden kurşun kalem kullanarak geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Bir de buna göz atalım.

Kurşun kalem kullanılarak yapılan geri getirme büyüsü hem çok kolaydır hem de çok pratiktir. Bu malzeme ile büyü yapmak isteyenler yeni kurşun kalem almalıdırlar. Yani daha önceden bu kalemin kullanılmamış olması gerekir. Çünkü her objenin üzerine kullanımı esnasında enerji birikir. Biriken bu enerjiler de büyünün etkisini düşürebilir. Bu sebepten kaynaklı olarak da Aşk büyüsü yaparken objelerin sıfırdan alınması bu enerji birikimlerinin önüne geçecektir.

3 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Bu bilgileri sizler ile paylaştık. Yazımızın bu kısmında da kurşun kalem ile geri getirme büyüsü uygulamasından bahsedeceğiz. Bunun için biri kırmızı, diğeri de siyah renkli olmak üzere kişi 2 adet kurşun kalem almalıdır. Aynı zamanda A4 kağıdı da temin etmelidir. Ardından bu kağıdın üzerine büyüde kullanılan gerekli semboller çizilir. Semboller çizilirken kişi dua etmelidir. Siyah renkli kurşun kalem ile büyü yapılacak kişinin yüzü ve ağzı çizilir. Kırmız renkli kalem ile de kişinin gözleri ve saçları çizilir.

Bu çizimler yapıldıktan sonra tam ortadan ikiye katlanmalıdır. Katlama işlemi gerçekleştirilirken kişi 3 kere besmele çekmeli ve daha sonra da büyü yapılan kişinin adını söylemelidir. Ardından katlanan bu çizim 2 gün boyunca büyü yapan kişinin yatağının altında saklanmalıdır. Daha sonra bu çizimler büyülenmiş kişinin kapısının eşiğinde saklanmalıdır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Anında Etki Eder?

3 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Bu geri getirme büyüsü ile ilgili araştırma yapan kişilerin meraklarını gidermeye çalıştık. Son olarak geri getirme büyüsü nasıl anında etki eder? Büyüyü yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesidir.

Anında etki gösteren geri getirme büyüsü sayesinde insanlar 40 günü beklememiş olacaktır. Burada insanlar 3 günde tutan geri getirme büyüsünün etkilerinden faydalanabilmektedirler. Bu geri getirme büyüsünün işlemlerini kolayca yaparak büyünün etkilerinden faydalanmak mümkün olacaktır. Eğer sevdiğiniz insanın sizi bırakıp gitmesinden korkuyorsanız ya da eşiniz eskisi kadar size ilgi göstermiyorsa ve eve gelmiyorsa ya da sevgilinizden ayrıldıysanız geri getirme büyüsünden faydalanabilirsiniz. Bu iki kişi arasında bir daha herhangi bir sorun yaşanmaz.

Anında etki eden geri getirme büyülerinde bazı duaların birden fazla okunması gerekir. Bu dualar ne kadar çok fazla edilirse büyünün etkisi o denli güçlü olacaktır. Büyü yaparken Ayet-el Kürsü en az 5 kere okunmalıdır. Dualar içten gelerek ve kabul olacağına inanılarak yapılmalıdır. Öncesinde niyet edilmelidir. Aynı zamanda tılsımlar hazırlanmalıdır. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi medyum hocamızdan alabilirsiniz.