Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Nedir?

/ 6 Şubat 2021 / 1.091 / yorumsuz
Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Nedir?

Erkeklere etki eden aşk büyüsü ritüeli nedir? Bu konu hakkında açıklama yapmadan önce kısaca ritüelin ne olduğundan ve aşk büyüsünün ne olduğundan bahsetmek gerekir. Bu ikiliyi bilmediğiniz takdirde erkeklere etki eden aşk büyüsü ritüeli nedir sorusuna verilen yanıtı tam olarak kavrayabilmeniz mümkün olmayacaktır. Öncelikle aşk büyüsünün ne olduğundan bahsedelim dilerseniz. Neredeyse dünyanın her yerinde gerçekleştirilen bu uygulama yüzyıllardır var oluşunu sürdürmektedir. Günümüzde de halen yapılmaya devam eden bu uygulama kişilerin birbirini sevip bağlanması için yapılıyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu büyünün temeli aşk duygusuna dayanmaktadır.

Aşk büyüsü adıyla anılan bu işlemlerin çeşitleri çok fazladır. Bu çeşitlerin cinsiyete bağlı, kişinin karakteristik özelliklerin ve daha birçok duruma bağlı olarak ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Tüm çeşitler için geçerli olan bir şey vardır ki o da büyü yapımında ruhani varlıklardan faydalanılması gerektiğidir. Ruhani varlıklardan faydalanmak sıradan insanların yapabileceği bir işlem değildir, bunun için medyumlar gibi olağanüstü yetenekli kişilerin yardımı gereklidir. Çok eski zamanlardan beri bu işle ilgilenen medyumlar için ruhani varlıklara iletişime geçme işi çocuk oyuncağı iken bu yeteneğe sahip olmayan kişiler için uygulanması mümkün olmayan bir işlemdir.

Anadolu’nun taşra olan bölgelerinde okunan büyü kitaplarının en çok ilgi gören kısmının aşk büyüleri olduğunu söylersek yanlış olmaz. Öyle ki insanlar mutlu olmak için aşk duygusuna ihtiyaç duyarlar. Aşkı her yolu denedikleri halde bulamazlarsa da çareyi büyü kitaplarında ararlar. Aslına bakılırsa günümüzde kitaplara ihtiyaç duyulmadan kolayca büyülerle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Yalnız bilinmelidir ki kaynaklardan aldığınız bilgilerde büyü tariflerine yer veriliyorsa kesinlikle evde kendi kendinize denememelisiniz. Ritüellerden kısaca bahsetmek gerekirse bu olguların kişiler tarafından kutsallaştırılmış bazı davranış biçimleri olduğunu söyleyebiliriz. Bu ritüeller hakkında en geniş kapsamlı bilgilere sahip olan kişiler de yine şüphesiz ki uzman medyumlardır.

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Yapımı

Anadolu kültüründe yer alan ve yüzyıllardır uygulanan aşk büyülerinin cinsiyete bağlı olarak değişim göstereceğinden bahsetmiştik. Hem kadınlar üzerinde hem de erkekler üzerinde etkili olan büyüler de vardır fakat bunlar kişiye özel yapılanlar kadar etkili olmayacaktır. Cinsiyet göz önünde bulundurularak yapılan büyülerin her zaman daha etkili sonuçlar ortaya çıkardığı gözlemlenmiştir. Öyle ki her iki cinsiyet için etkili olan büyüler bazen erkekler için bazen de kadınlar için daha başarılı sonuçlar verebilir. Bu durumu önceden kestirmek zor olduğu için garantiye almak adına cinsiyetlere özel ritüeller aracılığıyla yapılanlar tercih edilmelidir.

Ritüeller hakkında kısaca bilgi aldıktan sonra erkeklere etki eden aşk büyüsü ritüeli nasıl yapılır sorusuna da yanıt bulmak istiyorsanız en net bilgiye uzman bir medyum aracılığıyla ulaşacağınızı bilmelisiniz. İnternet ortamı ve kitaplar gibi kaynaklardan edineceğiniz bilgiler çok net olmaz çünkü büyüler cinsiyete hatta kişiye özeldir diye belirtmiştik. Öyle ki bazı uygulamalar bir kerede tutmayabilir, bu durumda medyumun birkaç kez deneme yapması gerekir. Deneme yapılırken her seferinde farklı farklı ritüellerle yapım aşamalarını gerçekleştirmek gerekir. Bu yapım aşamalarını en ince detayına kadar bilen kişiler de işinin ehli uzman medyumlar olduğundan bu hususta güvenebileceğiniz tek kaynak onlardır.

Erkekleri Aşık Etmek için Kullanılan Ritüeller Hakkında

Öncelikle bu ritüeller uygulanırken en çok dikkat edilmesi gereken işlemlerin doğru uygulanıp uygulanmadığıdır. Ayrıca yapılan işlemler sırasında inancınızın çok yüksek olması gerekiyor. Bildiğiniz üzere inanmak başarmanın yarısıdır. Ritüellerin gerçekliğine, etkilerinin görüleceğine yani tutacağına gönülden inanmazsanız olumlu sonuç almayı beklemek yersiz olacaktır. Erkeklere etki eden aşk büyüsü ritüeli uygulanırken büyünün tesiri altına girecek kişinin mutlaka sakin olması gerekir. Gergin ve agresif haldeki bir bireye ritüellerin işleme ihtimali biraz düşüktür. Kısacası kişinin sakin olması ritüelin tutma ihtimalini arttırır.

Yapılacak işlemler hali hazırda kişiyi rahatsız edecek hatta belki gerecek ve agresifleştirecek etkilere sahipken bunlar uygulanmadan önce erkek bireyin sakin olması çok önemli bir husustur. Yalnız bu ritüelin yaratacağı bu gerilme halinin sadece başlarda kısa süreliğine etkili olacağını bilmelisiniz. Hatta bazı durumlarda kişinin duygu durumu hiç etkilenmeyebilir bile yani bu durum sizi hiç korkutmasın. Erkek bireyin sakinliği sağlandıysa artık iş sabırlı olmaya kaldı demektir.

Ritüel uygulamaları hem medyum için hem de medyuma başvuran kişi için oldukça sabır gerektiren bir iştir. Sabır göstermeyip bir an önce olmalı diye kendinizi şartladığınız takdirde ritüelin tutma ihtimalini ne yazık ki azaltmış olacaksınız. Özellikle sabırsız halinizi medyuma yansıttığınızda kendisi yaptığı işe odaklanamaz, bu da işin daha da yokuşa sürülmesine sebebiyet verir. Ayrıca sabırsızlık huzurunuzun kaçmasına sebep olur ve etrafa kötü enerji yayarsınız. Ritüel yapılırken de kötü enerji yerine pozitif enerji yaymanız oldukça önemlidir. Bu hususta dikkatli olmanız gerekmektedir.

Bu genel kurallar dışında uyulması gerekenler kişiye bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden de medyumla birebir görüşerek diğer önemli kurallar hakkında bilgi almanız daha doğru olacaktır. Medyum hoca hem sizinle ilgili hem de karşı tarafla ilgili önemli bilgileri aldıktan sonra sizlere uygun yeni kurallar anlatacaktır. Bu kurallar doğrultusunda ilerlemeniz gerekmektedir. Tüm kurallara harfiyen uyduğunuzda ritüelin tutmama ihtimalini nerdeyse yok etmiş olursunuz.

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Belirtileri

Öncelikle bilmek gerekiyor ki belirtilerin etkili şekilde ve arzu ettiğiniz gibi görülmesini istiyorsanız mutlak suretle işinin ehli ve uzman bir medyuma ulaşmanız gerekiyor. Aksi takdirde aşağıda bahsedilen belirtileri görmeniz mümkün olmayacaktır. Hatta bilgi sahibi olmadan uygulamaya çalıştığınızda görmek istediklerinizi göremeyeceğiniz gibi farklı farklı istenmeyen durumlara yol açabilirsiniz. Büyü yapmak ve ritüel uygulamak bilinçsizce icra edilmemesi gereken iki olaydır. Doğru bir medyuma işlemi uygulattığınızda göreceğiniz belirtilerden kısaca bahsedecek olursak;

 • Eşini terk eden koca evine geri döner ve eşine ilk günkü gibi yeniden âşık olur. Ayrıca evlerine eskisinden çok daha bağlı bir hale gelirler.
 • Erkek bireye platonik olarak âşık olan kişiler bu ritüel sayesinde besledikleri aşkın karşılığını en güzel şekilde alırlar.
 • Sevgilisini terk eden erkek birey bu büyü sayesinde partnerine geri dönmek ister ve tekrar birlikte olabilmek için ona nerdeyse yalvarır.
 • İmkânsız olduğu düşünülen aşklar bu ritüel sayesinde gerçeğe dönüşür.
 • Eşini aldatan erkekler bireyler aldatmaya bir son verir ve eşinden af dilemeye başlar. Eskisinden çok daha sadık bir şekilde evine bağlanırlar.
 • Aşk acısı yaşayan kişilerin acısı son bulur. Sevdiğine kavuşması sayesinde kişi hayalini kurduğu mutlu mesut hayata kavuşur.
 • Çiftler arasındaki iletişim kuvvetlenir. Erkek bireyin sohbeti eskiye nazaran çok daha sevimli olduğu için kişiler pozitif enerjiyle muhabbet ederler.
 • Aşık edilmek istenen erkek birey mutlaka kişiye âşık olacak ve bağlanacaktır.
 • Ev ortamı eğer ki huzursuzsa bu ritüel sayesinde huzura erişecek, mutlu bir yuva halini alacak.
 • Çiftler arasındaki aşk ve duygusu arttığı için bağlılık da aynı derecede artış gösterecek.

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli Bozulması

Aynı ritüel uygulama işlemi gibi bu işlemin yapılması için de işinin ehli ve uzman bir medyumdan yardım almanız gerektiğini unutmayın. Aşağıda belirtilen tüm maddeler sadece büyü bozma işleminin bilinçli bir şekilde uygulanması sonucunda ortaya çıkacaktır. İşi bilmeyen, bilinçsiz kişiler tarafından yapılan erkeklere etki eden aşk büyüsü ritüeli bozma işlemi kesinlikle istenen sonuçları vermeyecektir. Doğru medyuma yaptırılan büyü ritüeli bozma uygulaması sonrasında görülecek etkilerden kısaca bahsedecek olursak;

 • En başta yani büyü bozma işleminin uygulanma aşamasında etki altına giren erkek bireyde huzursuzluk ve gerginlik görülebilir. Bu duygu durumunu sinir ve hırçınlık olarak kişi dışarı vurabilir. Bu yüzden sakin ve dikkatli şekilde kişiye yaklaşmalısınız hatta bu etki geçene kadar uzak durmanız daha iyi olabilir.
 • Ritüelin tesiri altına giren erkek birey uykuya dalma konusunda güçlük geçebilir. Uykuya dalmakta zorlanacağı gibi daldığı uykudan sıklıkla uyanabilir. Uyanmalar genelde irkilerek sıçramayla olur.
 • Aralarından su sızmayan, inanılmaz iyi anlaşan hatta çevresindeki insanların aşklarına özenerek baktığı çiftler yavaş yavaş birbirinden soğumaya başlar. Bu durum etraftaki insanlar tarafından bile kolaylıkla fark edilebilecek derecede etkili olarak yaşanır.
 • Birbirlerini beş dakika dahi göremediğinde özleyen çiftler birbirini görmeye tahammül edemez hale gelir. Karşılıklı olarak duydukları özlem duygusu yavaş yavaş ortadan kalkar ve zamanla yok olarak yerini tahammülsüzlüğe bırakır.
 • Zamanla birbirinden soğuyan çiftlerin arasındaki sevgi duygusu tam anlamıyla etkisini yitirir ve yok olur. Sevginin olmadığı yerde aşk duygusu da takdir edersiniz ki olmayacaktır. Birbirine aşkla bakan çift bu ritüel bozma işlemi sayesinde partnerlerine nefretle bakmaya başlar.
 • Partnerini ilgiye boğan bireyler zamanla ilgi göstermekten bıkarlar.

Ritüel bozma işleminin erkek bireylere yapılmasından bahsettiğimiz için tüm bu duyguların önce erkekte görüldüğünü söyleyebiliriz. Tüm bu işlemler sonucunda erkekte olumsuz etkiler görülmesi kadını da etkileyecektir ve durum karşılıklı bir hal alacaktır. Sürecin sonunda da birlikte olan çift elbette bu kadar olumsuzluğa dayanamayarak ayrılık kararı alacaktır.

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüelini Kimler Yaptırır?

Erkeklere etki eden aşk büyüsü ritüeli yaptıranlar etrafındaki kişilere güzelliklerini anlatırlar. Bu sayede bu ritüel pek çok kişi tarafından keşfedilmiş olur. Aşk konusunda dertli olan kişiler bu güzellikleri duyduklarında elbette ki uygulatmak isterler. Yapılan bu oldukça etkili ritüel sayesinde de hayalini kurdukları mutlu aşk hayatına kolay yoldan ulaşmış olurlar. İstenilen aşk elde edilene kadar uğraşan medyumlar sayesinde bu ritüelin değeri artmıştır ve herkes tarafından tercih edilir hale gelmiştir.

Büyü ritüelini uygulatmak için kişinin belli bir özelliğe sahip olması gerekmez aslına bakılırsa. Yani kısacası istemek yeterli olacaktır. İsteğinizi gerçekleştirmek adına doğru ve işini iyi bilen medyuma ulaştığınızda kolaylıkla kavuşmak istediğiniz hayata ulaşacağınızı göreceksiniz. Bu uygulamaların ne kadar kuvvetli olduğunu görebilmeniz için mutlaka olağanüstü yetenekli medyumlara ulaşmanız gerekir. Aksi takdirde isteklerinize ritüel sayesinde kavuşmanız mümkün olmayacaktır.

Uygulama için medyumlara başvuran kişilerin kafası genellikle umutsuz halde olur. Bu halde medyuma gitmek de ne yazık ki ritüelin gerçeğe dönüşme ihtimalini düşürmektedir. Bu umutsuz halden bir an önce kurtulmakta fayda vardır. Kurtulmanın yolu da öncelikle erkeklere etki eden aşk büyüsü ritüeli hakkında detaylı bilgilere ulaşmış olmaktan geçer ki bu yolu yazımız sayesinde tamamlamış bulunuyorsunuz. Diğer bir etken ise elbette ki medyuma güvenebilmektir. Güven veren bir medyum arayışına girdiyseniz an itibariyle bu arayışa da son verebilirsiniz. Artık aradığınız medyum bir telefon kadar yakınınızda ve aşk hayatınızı farklı boyutlara taşımak için daima hizmetinizde.