Platonik Aşıkların Yaptırdığı Aşk Büyüsü

/ 26 Eylül 2022 / 844 / yorumsuz
Platonik Aşıkların Yaptırdığı Aşk Büyüsü

Platonik Aşıkların Yaptırdığı Aşk Büyüsü

 Platonik aşıkların yaptırdığı aşk büyüsü diğer tüm aşk büyüleri gibi olumlu büyüler sınıfındadır. Dolayısı ile bu tip ak büyülerin etkisi kara büyülere göre daha kalıcıdır. İki kişiyi birbirine bağlamak, bir an önce tanışmalarına sohbet etmelerine vesile olmak amacıyla yapılır.

Platonik aşıkların yaptırdığı aşk büyüsü tekniklerinde esas amaç aşık olduğunun kişinin zihninde sizin varlığınızı yaratmaktır. Sizin ona duyduğunuz güçlü hislerden haberdar olmasını ve aynı şekilde size yönelmesini sağlamaktır. Gerçekte yaşanması istenen duyguların simülasyonu ve benzeri yaşatılarak, taklit ilkesine dayalı benzerlik kurulur.

Platonik Aşk İçin Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir?

Aşk büyülerinin en büyük özelliği bir zamanlar eş sevgili veya etkileşim halinde bulunmuş kişilerin aralarındaki sönmüş bağı tekrar kuvvetlendirmektir. Fakat platonik aşkta böyle bir durum söz konusu değildir. Aşık olunan kişinin sizden haberi bile olmayabilir. Bu durumda farklı teknikler devreye girer. Platonik aşıkların yaptırdığı aşk büyüsü için büyü yapan kişiye o kişinin kişisel özellikleri hakkında ne kadar detay verirseniz sonuca giden yol o kadar kısalır.

Aşık olunan kişi hakkında az bilgi biliniyorsa telepatik güçler devreye sokularak o kişinin sizinle fiziksel olarak karşılaşması sağlanır. İlk karşılaşmada da sizi fark edebilir veya Birkaç defa karşılaştıktan sonra da sizi fark edebilir. Platonik aşıkların yaptırdığı aşk büyüsü sonucunda tanışma, fiziksel veya manevi temas yaşanır.

Platonik Aşıklar İçin En Uygun Büyü Nasıl Yapılır?

Aşk dünyanın en kıymetli ve en yüksek frekanslı duygularından biridir. Ne var ki karşılıksız olan aşklar hem heyecanlı hem de acı verici olabilir. Aşk büyüsü karşılıklı aşk gibi imgeleme ve eterik yolculuk yaratılarak uygulanır. Yani bu seansta sanki gerçekmiş gibi iki kişi düşsel bir yolculuğa çıkartılır.

Platonik aşıkların yaptırdığı aşk büyüsü için kullanılan yolculuğun sonunda iki kişi tıpkı rüyadaki gibi bu olayı sanki gerçekmiş gibi hisseder. O kişinin aklına rüya ve simge yoluyla düşersiniz. O kişi bilinçaltında bu olayı belli belirsiz hatırlar veya hatırlamaz.  Fakat o kadar çok etkisinde kalmıştır ki sizinle ilk gerçek fiziksel karşılaşmasında hiç farkına varmadığı şekilde sizden etkilenir.

 

 

 

 

Tavsiye

Rüyada Böcek Görmek