Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı?

/ 13 Haziran 2021 / 1.626 / yorumsuz
Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı?

Acemice Yapılan Büyüler Tutar Mı? Sorusu son dönemlerde en çok merak edilenlerden biridir. Sizler için bu soruya yanıt aradık. İşte detaylar…Çok uzun zamanlara dayanan tarihi ile dikkatleri her dönem üzerine çekmeyi başaran büyüler, birçok şekilde günümüzde de uygulanmaktadır. Çok farklı amaçlar için büyü uygulaması yapıldığı, yapılacak olan araştırmalarla ortaya çıkmaktadır. Büyü yaptırmak isteyenlerin öncelikle hangi amaç için büyü yaptırmak istediğine karar vermeleri gerekmektedir. Dikkat edilmediği zaman acemice yapılan büyüler tutar mı büyü tutması için kime gitmeliyim soruları gündeme gelmektedir. Özellikle ilk defa medyum hocalara başvuracak olan ve büyü yaptıracak olan kişilerin bu konudaki tedirginlikleri çok fazla olmaktadır. İstenilen sonuca ulaşıp ulaşamayacaklarını çok fazla merak etmektedirler.

Büyü ne için yapılır sorusu da çok sık sorulan sorulardan bir tanesidir. Büyüler genellikle;

 • Çevresindeki biline ya da bilinmeyen düşmanlarının uzaklaştırılması ya da etkisinin azaltılması için başvuru yapabilmektedirler.
 • Sevdiği ya da aşık olduğu kişinin kendisine ilgi göstermesini isteyen kişiler tarafından yaptırılmak istenir. Özellikle mutlu olmak isteyen çiftler hiç sebep yokken ayrılmışlarsa ya da sevgilisi terk eden bireyler yeniden bir araya gelmek için büyü yaptırma işlemi uygulayabilmektedir.
 • Bazı zamanlarda hayatlarına çok fazla müdahale edildiğini düşünen kişiler büyü yaptırmak için medyum hocalara gitmektedir.
 • Şifa bulamadıkları hastalıklarının ortadan kalkması için yine medyum hocaların kapısını çalmaktadırlar.

Yukarıda sayılan amaçlar dışında da birçok şekilde büyü yapılabilmektedir. Büyü yaptırılmak istendiğinde kendi alanında yetkili ve ilim sahibi olan kişilerden destek alınması önemlidir. Akıldan çıkmaması gerekir ki; büyü yapımı belli ritüellere dayanmaktadır. Bu nedenle de yanlış yapılacak uygulamalar daha fazla zarar verebilmektedir.

Herkesin Büyü Yapabilmesi Mümkün müdür?

Herkesin büyü yapabilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Büyü yapmak ayrı bir ilim işi gerektirmektedir. Aynı zamanda birçok büyü çeşidini uygulayabilmek için ruhani varlıklarla iletişim kurulması önemlidir. Ayrıca büyü yapacak olan kişi tüm dinlere açısından da bilgi sahibi olması gerekmektedir. Büyü yaptırma işi çok ciddi bir iştir. Bu nedenle de hızlı sonuçlar almak ve etkili sonuçlarla karşılaşmak için işin ehli olan medyum hocalardan destek alınmalıdır. Kaynakların birçoğunda evde büyü yapılacağı bilgisi veriliyor olsa da bazı zamanlarda hiçbir etkisinin olmadığı da unutulmamalıdır.

Çok eski zamanlardan beri büyü ritüeli uygulanmaktadır. Her ne kadar büyü yapmak ya da yaptırmak kötü bir şey olarak bilinse de niyete göre farklılık göstermektedir. Kara büyü olarak adlandırılan büyüler, insanları zor duruma düşürmeleri ile bilinmektedir. Fakat büyüden korunmak için, kısmet açmak, işinde verimli olmak ve hayatında verimli olmak isteyenler için de büyü yapılmaktadır. Bu büyülere de iyi niyetli büyüler gözü ile bakılmaktadır. Sonucundan sadece büyü yaptıran kişi etkilenecektir. Acemice yapılan büyüler tutar mı büyü tutması için kime gitmeliyim sorusunun gündeme gelmesinde yanlış yapılan büyüler yer aldığı da bilinen bir gerçektir. Araştırılmadan yaptırılan ve konusunda uzman olmayanlar tarafından yapılan büyülerin tutması zordur.

Büyü yaptırmak isteyenlerin, medyum hocalarda dikkat etmesi gerekenler;

 • Özellikle belli ilimlere sahip olmalıdırlar. Bunlar havas ve ledün ilmi olarak bilinmektedir.
 • Sadece İslam değil tüm dinlere vakıf olmalıdır. Tüm dinlerdeki büyüler ile ilgili bilgi sahibi olmalı ve aralarında mukayesesini yapabilme becerisine sahip olmalıdır.
 • Medyum hocalarda olması gereken başka bir özellik ise; imanı sağlam olmalıdır.

Büyüler Gerçekten Etki Eder mi?

Medyum hocalar büyü yapabilmek için var olan mistik güçlerinin yanı sıra belli eğitimleri de almaları gerekmektedir. Genel olarak bu yetenek ve güçlerle doğmaktadırlar. Fakat uygulama yapabilmek ve bu güçlerini tam anlamı ile kullanabilmeleri için ilim anlamında da kendilerini eğitmeleri gerekmektedir. İlk defa bu konuda karar vermek üzere olanların akıllarındaki soru büyüler gerçekten etkili midir sorusu olmaktadır. Yapılan büyünün çeşidine göre etkinlik süresi farklılık gösterse de etkili oldukları kanıtlanabilmektedir. Acemice yapılan büyüler tutar mı büyü tutması için kime gitmeliyim sorusu da hemen arkasından gelmektedir. Büyü ritüellerinden bahsedilirken en başta bilinmesi gereken durum işin ehli medyum hocalar tarafından yapılması gerektiğidir.

Bakıldığında mutlaka çevrenizde bu işlerle ilgilenen birilerinin varlığı dikkatinizi çekecektir. Hem büyü yaptıran hem de büyü yapan kişilerin varlığı söz konusudur. Bu kişilerden referans alarak gideceğiniz medyum hocalar tarafından yapılan büyüler etkisini kısa sürede gösterecektir. Büyüler doğru işlem adımları ve doğru malzemelerle yapıldığında mutlaka beklenen sonucu verecektir. Sadece büyü yaptırmak için değil büyülerden korunmak ya da var olan büyüden arınmak için de medyum hocalara başvurulmaktadır.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyülerin varlığı çok eski yıllara dayanmaktadır. Belli ritüellerin yer aldığı kadim büyü kitapları da o zamanlardan bu zamanlara varlığını sürdürmektedir. Bakıldığında her niyete uygun olarak yapılabilen büyü çeşitleri bulunmaktadır. Etkinlikleri de yapılan büyünün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Büyüler kendi içlerinde üç kısma ayrılmaktadır. Bunlar kara büyü, ak büyü ve kırmızı büyü olarak bilinmektedir. Bunlar arasında en dikkat çeken ve tehlikeli olanı ise kara büyü olarak nitelendirilen büyüler olmaktadır. Sonuçları ölümcül olarak ortaya çıkabilmektedir. En çok başvurulan büyü Çeşileri;

 • Aşk Büyüsü
 • Bağlama Büyüsü
 • Kaşık Büyüsü
 • Papaz Büyüsü
 • Domuz yağı ile yapılan Domuz büyüsü
 • Kara büyülerden biri olan sabun büyüsü
 • Kan ile yapılan ve çok etkili olan kan büyüsü
 • Karabiber büyüsü
 • Nohut ile yapılan aşk büyüsü
 • Kilit büyüsü
 • 41 Büyüsü

Burada yazılanların dışında da birçok çeşitleri bulunmaktadır. Burada yazılan büyülerden her biri için farklı malzeme ve işlem basamakları kullanılmaktadır. Aynı zamanda uygulanacak olan büyüler için yararlanılan ilimler ve söylenecek tılsımlı sözler farklılık göstermektedir.

Büyü Yapımında Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Çeşitli şekillerde büyü yapılmaktadır. Yapılan büyülerde dikkat edilmesi gereken doğru işlem adımlarının uygulanmasıdır. Bu nedenle üzerine basa basa konusunda uzman olan medyum hocalardan destek alınması faydalı görünmektedir. Büyüler kişilere özel olarak yapılmaktadır. Bunun nedeni çok etkili olan ve çok çabuk etki eden büyülerin doğru kişi üzerinde etki sağlamak içindir. Büyü çeşidine göre farklı malzemeler kullanılsa da bazı büyüler de sadece aile isimleri ve büyü yapılacak olan kişinin ismi yerli olarak görülmektedir. Acemice yapılan büyüler tutar mı büyü tutması için kime gitmeliyim sorusu cevaplandıktan sonra uzman medyumlar tarafından sizden istenen materyaller bir araya getirilmelidir. Genel olarak istenenler;

 • Büyü yapılması istenen kişiye ait saç ya da vücut kılları
 • Yine büyü yapılacak olan kişiye ait bir adet fotoğraf
 • Büyü yapılması istenen kişiye ait tırnak parçası
 • Büyünün niteliğine bağlı olarak renkli mum ve ip
 • Kanla yapılacak büyüler için adet kanı, hayvan kanı
 • Domuz büyüsü yaptırılacaksa domuz yağı

Büyünün çeşidine ve sonucundan beklenen duruma göre farklı malzemeler bir araya getirilecektir. Büyü yapma işleminden önce bu malzemelerin büyü yaptırmak isteyen kişi tarafından tedarik edilmesi gerekir.

Bir Kişide Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir kişide büyü olup olmadığı farklı şekillerde ortaya çıkabilmektedir. Büyünün etkisinde olan kişiler fiziksel ve ruhsal birtakım değişiklikler göstermektedir. Büyü yapılan kişiye bağlı olarak en çok görülen değişim baş ağrısı olarak ortaya çıkmaktadır. Sebebi bulunamayan baş ağrıları, kişinin günlük rutinini etkileyecek derecede ortaya çıkmaktadır. Acemice yapılan büyüler tutar mı büyü tutması için kime gitmeliyim sorusunu soran kişilerin öncelikle bu konuda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Aynı zamanda kişi kendini ruhsal olarak sıkıntıda hissetmektedir. Özellikle yalnız kalma isteği ve kendini diğer insanlardan soyutlama isteği oluşabilmektedir.

Eğer kişiler kendi üzerlerinde bir büyünün olup olmadığını öğrenmek istiyorlarsa yine medyum hocalardan destek alabilmektedir. Bazen kişiler kendi üzerinde oluşan fiziksel ya da ruhsal değişiklikleri fark edemeyebilir. Bazı durumlarda da kendilerini büyüden korumak için de medyumlara başvurabilmektedir. Bı esnada öncelikle kendisinde büyü olup olmadığına bakılmalıdır. Eğer böyle bir durum varsa medyum hocalar tarafından ortaya çıkarılan büyülerin bozulması sağlanmalıdır. Büyünün çeşidine göre yine farklı büyü bozma metodları kullanılmaktadır.

Kara Büyü ve Etkileri Nelerdir?

Kara büyü genel olarak sonuçlarının çok tasvip edilmediği büyü çeşitlerindendir. Pagan kültüründe yer alan büyü ritüelleri kullanılarak yapılmaktadır. Sonuçları ölümcül olabilen büyüler kara büyü olarak adlandırılmaktadır. Çok kısa sürede etkisini gösterebilecek nitelikte olan büyülerdir. Çok eski zamanlardan beri tavsiye edilmese de yapılan büyülerdendir. Kara büyü yapımında kullanılan bazı yöntemler bulunmaktadır. Bunlar;

 • Büyü yapılacak olan kişinin kirli eşyalarının üzerine bazı ayetlerin ya da hadislerin yazılması ile yapılanlar,
 • İslam dini açısından kesilmesi yasak olan hayvanların yağları ya da kanları ile yapılanlar,
 • Yine bu hayvanların kesimi ve derilerinin toprak altına belli tılsımlar telaffuz edilerek gömülmesi ile yapılan şekilleri bulunmaktadır.

Büyü Bozma İşlemi Nasıl Yapılır?

Büyü bozma birçok şekillerde yapılmaktadır. Fakat her zaman için kolay bir halde gerçekleşmemektedir. Büyü yapımı gibi bozma işlemi de dikkat gerektiren uygulamalardandır. Genel olarak muska şeklinde yapılan ve çeşitli şekillerde bulunan büyüler İçin birkaç yöntem bulunmaktadır. Böyle bir muska bulunduğunda vakit kaybetmeden medyum hocalara götürülmelidir. Medyum hocalar büyünün ne için ya da kim için yapıldığı ortaya çıkarılmaktadır.

Büyü bozmanın yapılabilmesi için niteliğinin ortaya çıkarılması gerekmektedir. Bununda ancak bu konuda uzman olan medyum hocalar devreye girmektedir. Her ne kadar büyü yapımında ilimler kullanılıyorsa, büyü bozumunda da ilimlerden yararlanılmaktadır. Konusunda bilgi sahibi olmayan ve bu konuda ne yapacağını bilmeyen kişiler tarafından büyü bozma işlemi yapılması uygun değildir.

Büyü Yapman Tehlikeli midir?

Büyü yapımımda kullanılan malzemeler açısından da tehlike arz edebilmektedir. Büyü yapımımda da büyü bozumunda da kişilerin zarar görmesi engellenmekidir. Bazı medyum hocalar tarafından yapılan büyüler insanların hayatına olumsuz müdahaleler olarak bilinir. Böyle olan büyüler tehlikeli ve sonuçları bakımımdan da sorun teşkil etmektedir. Büyünün temelinde insanların hayatına olumlu ya da olumsuz müdahaleler söz konusudur. Olumlu olan büyüker dışımda yapılan olumsuz yönlü müdahaleler insanlar üzerinde tehlikeli durumlar ortaya çıkarmaktadır. Yapılan büyü ve büyüyü yapan medyum hoca ile ilgili bilgi sahibi olunmalıdır.

Büyü yapılması için doğru kişilere başvurulmalıdır. Acemice yapılan büyüler tutar mı büyü tutması için kime gitmeliyim artık şeklindeki sorular iyi bir şekilde araştırılmalıdır. Çünkü her ne olursa olsun büyü yapmanın da tehlikeleri mevcuttur. Çünkü yanlış yapılacak olan bir büyü ya da işin ehli olmayan kişilerce yapılan büyüler geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle tehlikeli durumlar ortay çıkabilmektedir. Özellikle kara büyü olarak adlandırılan büyülerin sonuçları ölümcül olabileceğinden çok tehlikeli büyüler olarak bilinir. Aynı zamanda İslam dinine göre büyü yapmak günah olarak kabul edilmektedir.