Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

/ 13 Haziran 2021 / 8.531 / yorumsuz
Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

Büyü bozma yöntemleri nelerdir? Bu konu ile ilgili bilgiler aktaracağız. İnsanlar farklı amaçlar ile ilgili büyü yaptırmaktadırlar. Ne yazık ki bu büyülerin bazıları insanların hayatlarını alt üst etmek amacı ile yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı da üzerinde ya da evinde büyüden şüphelenen kişiler, medyum hocaya başvurarak büyüleri bozdurmak istemektedirler. Tıpkı büyü yapımında olduğu gibi büyü bozma işlemi de medyum hocalara yaptırılması gerekmektedir. Ancak halk arasında sirke, kaya tuzu gibi maddeler ile büyü bozma işlemi yapıldığı bilinmektedir. Peki bu malzemeler ile büyü nasıl bozulur? Bu konuya değinelim.

Sirkeli Su ile Yıkanmak Ya Da Kaya Tuzu ile Banyo Yapmak Büyüyü Bozar Mı?

Halk arasında inanışlardan bir tanesi de bazı maddeler ile büyünün evde bozulacağızdır. Peki sirkeli su ile yıkanmak ya da kaya tuzu ile banyo yapmak büyüyü bozar mı? Kendisine büyü yapıldığını düşünen kişiler, bu büyüyü bozmak için bazı yöntemlere başvurmaktadırlar. Bunlar arasında en bilineni de sirkeli su ve kaya tuzu ile yıkanmaktadır. Daha önceden büyü olayları ile karşılaşan kişiler genellikle bu yöntemlere başvurmaktadır. Çünkü daha önceden büyü ile karşılaşan kişiler, büyülerin etkileri nelerdir bu konuda fikir sahibidirler. Ancak bunu bilmeyen kişiler de büyük bir arayış içerisine girmektedir.

Özellikle kara büyü ve etkileri hakkında bilgi sahibi olan kişiler, bu büyülerin ne kadar tehlikeli olduklarını bildikleri için asla bu etkilerin altına girmek istemezler. Bu yüzden de bundan korunmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Çok eski zamanlardan beri yapılan büyüler, birçok kişinin hayatında olumsuzluklara sebep olmuş ve bazen de geri dönüşü olmayan sıkıntılar yaşamalarına sebebiyet vermiştir. Bu yüzden de insanlar büyüden korkmaktadırlar. Ancak buna rağmen insanlar gerektiği zaman büyü yaptırmaktan da geri durmazlar.

Büyü bozma yöntemleri nelerdir diye araştırıldığında insanların tercihlerini sirke ve tuzdan yana kullandıkları da bir gerçektir. Peki büyü nasıl bozulur? Ona bakalım.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur? Diye açıklayacak olursak eğer bunu şu şekilde cevaplamak mümkün olacaktır. Büyü bozma işlemleri medyumların da oldukça zorlandığı işlemler arasında yer almaktadır.  Büyü bozma işlemini gerçekleştirirken medyumların hem çok emek vermesi hem de çok sabırlı olması gerekmektedir. Özellikle kendilerini manevi anlamda geliştirmiş medyum hocaların bile büyü bozarken bile zorlanmaları mümkündür. Büyü bozma işlemleri gerçekleştirilirken kesinlikle doğru tekniklerin kullanılması gerekmektedir. Çünkü yapılacak en ufak yanlış bile büyünün etkilerini ciddi boyutta etkilemektedir. Büyü bozarken medyum hocaların ruhani varlıklar ile iletişime geçerek çok özel tılsımlı sözler söylemesi gerekmektedir. Ancak bazı medyumlar farklı tekniklere kullanmaktadır. İnsanlar da bu tekniklerin neler olduğunu merak etmektedir. Bu yüzden de araştırma içerisine girmektedirler. Aşağıda bahsedilen teknikler yer almaktadır.

  • Kuran-i Kerimde yer alan bazı ayetler ve dualar şu ve yemeklere okumak.
  • Gerçek medyum hocaların hazırladığı vefk ve muskaları medyumun önerdiği gibi kullanmak.
  • Çok güçlü medyumlara giderek yeni büyü yaptırmak ve bu sayede eski büyülerin etkilerinden kurtulmak ve bu tekniklerden yararlanmak.

Büyü bozma yöntemleri nelerdir? Sorusuna kısmen bu şekilde cevap verebiliriz.

Büyü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Büyü bozmak için ne yapmak gerekir? Bu soruya yanıt verelim. Öncelikle üzerinde büyü olduğuna şüphelenilen kişiler kesinlikle kulaktan dolma bilgilere itibar etmemelidirler. Bunun için gerçek bir medyuma ulaşarak bu konu hakkında medyum hocadan yardım almaları gerekmektedir. Çünkü büyü bozma işlemlerinin yan etkilerinden zarar görmemek için ilim irfan sahibi bir gerçek medyum hoca tarafından yapılması gerekir. Büyü bozma işlemi nasıl yapılır bilmeyen kişiler kesinlikle bu işlemi kendi başlarına yapmaya kalkışmamalıdırlar.

Çoğu zaman insanlar büyülerin etkilerinden kendilerine maddi manevi zarar vermemesi için bir an önce büyüden kurtulmak istemektedirler. Bu yüzden çok aceleci davranırlar ve yanlış uygulamalar sonucunda kötü sonuçlara maruz kalmaktadırlar. Bu yüzden kişilerin medyum hocaya gitmesi ve yapılan büyülere bakım çalışması yapılması gerekmektir. Büyülerin özellikleri belirlenerek medyum hoca tarafından bu etkilerin ortadan kaldırılması gerekir. Büyü bozma yöntemleri nelerdir? Sorusuna verilecek en doğru cevap medyum hocalar tarafından yapılacak büyü bozma işlemleridir. Çünkü bu sayede insanlar kendi kendine bozmaya çalışacakları büyülerin kötü sonuçları ile karşı karşıya kalmayacaklardır.

Büyüden şüphelenilmesi durumunda ya da varlığından kişi emin ise muhakkak alanında uzman, ilim irfan sahibi bir medyum hocadan yardım alması gerekir. Çünkü medyumlar yapacakları bakımlar sayesinde bu duruma sebep olan büyüleri ve özelliklerini ortaya çıkarmaktadırlar. Büyü bozma işlemi çok ciddi bir iş olduğu için muhakkak doğru tekniklerin kullanılması gerekmektedir. Özellikle kara büyülerin etkileri oldukça ciddidir ve kara büyünün bozulması yapılmasından daha zor bir işlemdir. Büyünün ne zaman bozulacağına dair net bir bilgi vermek doğru olmaz, çünkü büyünün ne zaman bozulacağı bilinmez. Bu yüzden de medyum hoca işleme aldığı kişi ve kişileri ve üzerlerindeki etkileri takip etmesi gerekir. Büyü bozma işlemi devam ederken mutlaka sabırla beklenilmesi gerekmektedir. Büyü bozduran kişilerin medyum hocanın bilgisi olmadan kendi başlarına herhangi bir işleme kalkışmaması gerekir.

Büyü Bozmak İçin Sirke Kullanılır Mı?

Büyü bozma yöntemleri nelerdir? Sorusuna olarak sirke cevabını vermiştik. Çok eski zamanlardan beri insanlar nazardan, kötü enerjiden korunmak için kendilerince bazı yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerden bir tanesi de sirkedir. Hatta öyle ki medyum hocalar bile büyü bozarken sirkenin faydalarından yararlanmışlar. Öyleyse büyü bozmak için sirke kullanılır mı? Sorusuna evet cevabını verebiliriz.

Halk arasında sirke ile yapılan en yaygın yöntemlerden biri sirke ile yıkanmak veya bulunan ortama sirke koymaktır. Ancak bilindiği gibi güçlü büyülerin etkilerini bu yöntemler ile ortadan kaldırmak sanıldığı kadar kolay değildir. Medyum hocalara göre büyü bozmak için en doğru yöntem, öncelikle bakım çalışması yapmak, ardından yapılan büyü hakkında bilgi sahibi olmak ve bu doğrultuda büyüyü bozmak için doğru teknikler kullanmaktır. Örneğin kötü enerjiden, nazardan veya cin kurallarından korunmak için sirke ilk akla gelen yöntemler arasında yer almaktadır. Çünkü pek çok medyum hocaya göre cinler, sirke kokusundan etkilenmektedir ve en kısa sürede de sirkenin bulunduğu ortamdan uzaklaşma isteği duymaktadırlar. Bu yüzden de büyü bozmak için sirke medyum hocalar tarafından da en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

Sirke ile Büyü Bozmak

Yukarıda büyü bozmak için kullanılan yöntemler arasında sirkeyi saymıştık. Peki sirke ile büyü bozmak nasıl bir işlemdir? Onu değerlendirelim.  Toplumda birçok yaşadığı bazı olumsuz olayları, maddi ve manevi sorunları büyüye bağlamaktadır. Bu yüzden de pek çok kişi bu durumdan kurtulmak için medyum hocaların kapısını çalmaktadır. İnsanları bu olumsuz durumdan kurtarmak ve hayatlarını yaşanabilir hale getirmek için medyum hocaların büyü bozma işleminde doğru yöntemleri ve nesneleri kullanacaklarını bilmesi gerekmektedir. Bu sebeple büyü bozdurmak isteyen kişilerin öncesinde araştırma yaparak deneyimli gerçek bir medyum hocaya gitmesi gerekir.

Bazı medyum hocalar yaptıkları bazı işlemlerden sonra büyü bozmak için sirkeli suya bazı tılsımlı sözcükler söylemektedir. Hazırlanan bu sirkeli sudan içmelerini, bu su ile banyo yapmalarını ve yaşadıkları ortama da bu sudan serpmelerini istemektedirler. Bu sirkeli su sayesinde işlemden etkili sonuç alabilmektedirler. Sirkeli su ile banyo yapmak büyü bozmada bilinen en etkili yöntemdir. Ancak bazı medyum hocalara göre de büyü bozmak için sirkeden daha güçlü ve etkili yöntemler bulunmaktadır.

Büyü bozma yöntemleri nelerdir? Sirke, her ne kadar kötü bir kokuya sahip olsa da kötü enerjileri yok etmede, büyüleri bozmada bilinen ve çok yaygın bir şekilde kullanılan bir gerçektir. Birçok medyum hoca tarafından kabul olunan bir gerçek daha vardır ki o da cin veya iblisin sirkenin kokusundan rahatsız olmasıdır. Bu yüzden de musallat oldukları kişiyi ya da bulundukları bu ortamı sirke yüzünden terk etmektedirler.

Peki sirkeli su ile büyü bozma uygulaması nasıl bir işlemdir birazda bundan bahsedelim. Öncelikle sirkeli suyun özenle hazırlanması gerekmektedir.  Yani medyum hoca tarafından sirkeli suya bazı tılsımlı sözcükler söylenmektedir. Ardından geceleri yatmadan önce kişilerin bu sirkeli su ile yıkanması gerekmektedir. Üzerlerine sinen sirkenin bu kötü koku, kötü enerjilerin kişinin üzerinden kalkmasını sağlayacaktır. Bu yöntem bugüne kadar pek çok kez denenmiştir ve etkili sonuçlar ile karşılaşılmıştır.

Kaya Tuzu ile Büyü Bozma

Yukarıda büyü bozma yöntemleri nelerdir? sorusunda sirke cevabını vermiştik. Bu yöntemler bir diğeri ise kaya tuzu ile büyü bozma işlemidir. Peki kaya tuzu ile büyü nasıl bozulur? Onu inceleyelim.  Özellikle Havas ilminde büyü bozmak için kaya tuzu oldukça önemlidir. Bu yüzden de birçok medyum hoca tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Bazı medyum hocalara göre kaya tuzunun sirke ile karıştırılması ve banyo yapılması gerekmektedir. Bazılarına göre de banyo yapmadan önce kaya tuzu 5 dakika boyunca ağızda bekletilmelidir.  Bu işlemlerden hangisinin seçileceği ise insanların medyum hocalara bahsettikleri bilgilere değişiklik gösterebilmektedir.

Kaya tuzunun etkilerinden bir tanesi de kişilere musallat olmuş cin ya da iblisin kaya tuzundan hoşlanmamasıdır. Bu yüzden de sirke gibi kaya tuzu da büyü bozma işlemlerinde çok sık kullanılan bir nesnedir. Ancak burada da diğer uygulamalarda olduğu gibi önemli olan medyum hocaların, kaya tuzunun üzerine okuması gereken bazı tılsımlı sözcüklerdir. Sirke yönteminde olduğu gibi büyü bozmada kullanılan kaya tuzundan büyünün ne zaman bozulacağı tam olarak bilinmemektedir. Bu yüzden de medyum hocanın çalışma yaptığı kişiyi ve büyünün etkilerini yakından takip etmesi gerekmektedir. Aynı zamanda medyumların bu kişilere düzenli olarak bakım çalışması yapmaları gerekmektedir. Bu sayede kaya tuzunun etkili sonuç verip vermemesi gözlemlenmesi gerekir.

Kuran-i Kerimde Büyü Bozma Duası ve Ayetleri

Büyü bozma yöntemleri nelerdir? Bundan yukarıda bahsettik. Bu yöntemlerden en önemlisi ise Kuran-i Kerimde bulunan dualar ve ayetlerdir. Peki Kuran-i Kerimde büyü bozma duası ve ayetleri hangileridir? Bunlara bakalım.

Kuran-i Kerimde yapılan büyüyü bozmak için bazı dualar ve ayetler yer almaktadır.  Ancak okunan bu dua ve ayetlerin etkili olabilmesi için okuyacak kişinin ilim sahibi olması gerekmektedir. Yanı hangi duayı, hangi ayeti kaç kere okuyacağını bilmesi gerekmektedir. Burada önemli bir bilgi olarak not düşelim ki her Kuran okuyan büyü bozamaz.

Kuranda büyü bozmak için okunan dualar şu şekilde sıralayabiliriz; Yunus 80-81. Ayet, Araf suresi 200. Ayet, Nisa suresi- 76. Ayet, İsra süresi- 65. Ayet, Mücadele suresi- 19. Ayet.