Sevgilinize ve Eşinize Karşı Şirinlik Tılsımı

/ 21 Haziran 2021 / 1.046 / yorumsuz
Sevgilinize ve Eşinize Karşı Şirinlik Tılsımı

Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı ne anlama gelir? İlmi ve kadim kitaplarda yerini koruyan büyüler, çok çeşitli sebeplerle yapılabilmektedir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes tarafından başvurulmaktadır. Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı da bu büyüler arasında yer almaktadır. Özellikle sevdikleri insanlara karşı şirin görünmek ve sevgilerini kazanmak adına bu büyü belli tılsımlar ve dualar eşliğinde yapılır. Şirinlik büyüsü yaptıran kişiler, büyünün etkisini göstermesi ile birlikte hem sosyal çevresinde hem de ailesi içerisinde şirin bir görünüm elde eder.

Tüm büyülerin kendine göre farklı etkileri bulunmaktadır. Bu büyünün etkisi ile kendini beğenmeyen ya da çevresi tarafından beğenilmediğini düşünenler tarafından yaptırılmaktadır. Yapılış amacı da göz önüne alındığında çok etkili bir büyü olarak dikkat çekmektedir. Bu büyüyü yaptırmak ve bir an önce etkisini görmek isteyenler, konusunda uzman medyum hocalardan destek almalıdır. Büyünün tutması ve kısa sürede etkisini göstermesi bu açıdan önem arz etmektedir.

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik büyüsü herkes tarafından yaptırılabilen ve etkisini çok kısa sürede gösterebilen bir büyü çeşididir. Karşınızdaki kişiye kendinizi daha şirin ve tatlı göstermek için yaptırılmaktadır. Bu büyünün yapılmasının ardından, büyünün etkisine giren kişi herkes tarafından daha sempatik ve şirin bir hale bürünecektir. Eğer evli çiftlerden biri bu büyüyü yaptırıyorsa, aradaki soğukluk son bulacaktır. Evli çiftler arasında muhabbet bağı güçlenecektir.

Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı yaptırmak isteyenlerin mutlaka bu konuda deneyimli olan medyum hocalara başvurmaları önemlidir. Çünkü yapılacak olan büyünün uygulama aşamasında ritüellere uygun bir şekilde yapılması gerekmektedir. Büyünün ilim ritüellerine uygun bir şekilde yapılması etkinliğini arttıracaktır. Bu da istenilen sonuca ulaşmayı kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda iyi bir şekilde yapılmış olan büyü sayesinde, uzun yıllar şirin bir görünüm elde edebilirsiniz.

Şirinlik Büyüsünü Kimler Yapar?

Şirinlik büyüsü nedir nasıl yapılır diye bakıldığında öncelikle kimler tarafından yapılacağını bilmek gerekir. Bu konuda bilinmesi gereken en önemli detay havas ve ledün ilimlerine sahip olan medyumların yapması gerektiğidir. Bu tarz büyülerin yapılmasında tecrübe çok daha önemlidir. Çok etkili olan bu büyünün doğru bir şekilde yapılarak etkisini göstermesi beklenmektedir. Hatasız yapılacak olan büyüler etkinliğini gösterecek ve sonuca varılacaktır.

Şirinlik büyüsü yapılırken uygulama işlem adımları doğru bir şekilde yapılmalıdır. Medyum hocalar tarafından sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı yapılması ile sürekli bir sevgi bağı sağlanacaktır. Bu büyüyü yaptıran ya da bu büyünün etkisinde olan kişiler her zaman için çevrelerine şirin görünecektir. Bakıldığında fiziksel olarak bir değişim yaşanmaz. Fakat karşısındaki kişilerin bakış açıları değiştiği için daha farklı bir görünüm elde edilir. Bu büyünün yapılması ile birlikte eğer evli çiftler arasında soğukluk ya da ayrılma gibi bir durum varsa ortadan kalkacaktır.

 

Şirinlik Büyüsü Ne Kadar Etki Gösterir?

Şirinlik büyüsü her kesim tarafından yaptırılabilen bir büyü çeşididir. Çok çabuk etkisini gösteren büyülerdendir. Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı ile bu büyü yaptırıldığında yaklaşık olarak on gün içinde etkisini gösterdiği belirtilmiştir. Bu büyü sayesinde sevdiğinizi kendinize aşık edebilirsiniz. Çevrenizdeki insanların sizi sempatik ve şirin görmesini sağlayabilirsiniz. Şirinlik büyüsü ak büyüler arasında yerini almış ve kötü niyet taşımayan büyülerdendir.

Şirinlik büyüsü herhangi bir kötü niyet taşımaması nedeniyle herkes tarafından kolaylıkla yaptırılabilmektedir. Aynı zamanda bozulması gibi bir durum da söz konusu değildir. Bu büyü yaptırıldığında sonsuza kadar etkisini sürdürebilmektedir. Doğru bir şekilde uygulandığında çevrenizdeki herkese şirin gözükmeniz sağlanmaktadır. Bu nedenle de ömür boyu sürecek şekilde yapılmaktadır.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Şirinlik büyüsü nasıl uygulanır sorusu da çok fazla sorulan ve cevap aranan sorulardandır. Eğer bu büyüyü kendiniz için ya da başka biri için yaptıracaksanız mutlaka karakter özelliklerinin bilinmesi gerekir. Bu özellikler ön plana alınarak büyü işlemi uygulanmaktadır. Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı yaptırmak istiyorsanız medyum hocalar tarafından istenen bilgiler tam ve doğru olarak belirtilmelidir. Öncelikle konusunda uzman olan medyum hocalara şirinlik büyüsü yaptırmak için başvurulmalıdır.

Medyum hocaya başvurulduğunda büyü yaptırılacak olan kişi ile ilgili bilgiler alınmaktadır. Bu bilgiler ışığında medyum hocalar ebced hesabı denilen bir hesaplama yapmaktadır. Bu hesabın sonucunda belli bilgiler ortaya çıkmaktadır. Sonuçları göz önüne alan medyumlar kişiye özel olarak şirinlik büyüsünün uygulanacağı işlem basamaklarını oluşturmaktadır. Hazırlanan büyünün ardından yaklaşık olarak on gün içerisinde etkisini gösterdiği belirtilmektedir.

Şirinlik Büyüsünün Yapılma Amacı Nedir?

Yapılacak olan her büyünün amacı farklılık göstermektedir. Şirinlik büyüsünün yapılma amacı göz önüne alındığında niyetin önemli olduğu unutulmamalıdır. Bu büyünün yapılmasında hangi niyet varsa ona göre bir büyü yapılacaktır. Sonuçları da bu niyete göre olacaktır. Özellikle evlenme niyetinde olan kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Ya da bazı durumlarda evli bireyler tarafından da yaptırıldığı görülmektedir. Evli çiftler arasında yapıldığında birbirlerinden kopma noktasına gelen bireyler, bir anda birbirlerine şirin ve sevgi dolu hale gelmektedir. Aralarındaki aşk duygusu yeniden alevlenmektedir.

Aynı zamanda şirinlik büyüsü kariyer hedefi amaçlayanlar tarafından da yaptırılabilmektedir. Kariyer adımlarında daha şirin ve sempatik görünmek isteyenler bu büyü çeşidine başvurmaktadır. Üst yöneticilerine daha sevimli ve güzel görünmek, terfi almalarını kolaylaştırmak için bir adım olarak görmektedirler. Farklılık yaratarak, yöneticilerinin takdirlerini toplamaktadırlar. Bu büyü için de yine deneyimli ve tecrübe sahibi kişilerden destek alınmalıdır. Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı yaptırmanın dışında bu tarz büyüler içinde başvuru kaynağı olmaktadır.

Şirinlik Büyüsünün Belirtileri Nedir?

Şirinlik büyüsünün belirtileri herkes üzerinde farklılık göstermektedir. Yaklaşık olarak on gün içinde etki göstermeye başlayacaktır. Bu sürenin sonunda bu büyünün etkisi altına giren kişilerin davranışlarında farklılıklar ortaya çıkacaktır. Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı yaptırdığınızda size karşı olan duyguları değişmeye başlayacaktır. Birkaç önemli belirti ise;

 • Ev içinde sürekli olarak eşinize daha önceki zamanlardan farklı bir şekilde görünmeye başlayacaksınız. Daha farklı bir şekilde ilişki yaşanacak ve mutluluk yeniden sizinle olacaktır.
 • Eğer sevgiliniz ya da eşinizle bir soğuma durumu varsa ortadan kalkacaktır. Günden güne çoğalan bir aşk duygusu hayatınızda yer edinmeye başlayacaktır.
 • Aynı zamanda bu büyü etkisini göstermeye başlayınca çevrenizde de sürekli dikkat çeken bir insan haline geleceksiniz.
 • Bu büyünün etkisi altında olan kişiler ortamların aranan yüzü haline gelecektir. Herkes tarafından beğenilen bir kişilik olacaksınız.
 • Girilen her ortamda en çekici ve güzel bir görünüm kazanacaksınız. Hatta ortamların en gözde kişisi olacaksınız.

Doğru bir şekilde yapılan şirinlik büyüsü en etkili şekilde sonuç vermiş olacaktır. Bu büyü sayesinde hayatınızda çok daha güzel zamanlara imza atmış olacaksınız. Bu nedenle başından beri dikkat edilmesi gereken konu, tecrübeli medyumlar tarafından yapılmasıdır.

Şirinlik Büyüsünün Tutma Zamanı

Şirinlik büyüsü yapıldığı andan itibaren yaklaşık olarak on gün içinde tutup tutmadığı ortaya çıkmaktadır. Fakat tutmadığına karar verilmesi için 40 gün kadar beklenmelidir. Büyünün tutma süresi büyü yapılan kişiye göre farklı olabilmektedir. Büyü yaptırılmadan önce mutlaka bir araştırma yapılmalıdır. Yapılan araştırmalar neticesinde bu konuda tecrübeli olan medyumlara büyü yaptırılmalıdır. Çünkü etkili bir büyü olan ştinlik büyüsünün istenilen sonucu vermesi için bu önemli bir adımdır.

Büyünün yapılmasının hemen ardımdan çevrenizdeki insanlar tarafından farklı karşılanmaya başlayacaksınız. Çok etkili bir büyü olduğunu gözünüzle gördüğünüzde anlayacaksınız. Aynı zamanda çok kalıcı bir büyü olması da bir diğer etkisini de ortay koymaktadır. Şirinlik büyüsünün yapıldığında bozulmama gibi bir durumu bulunmaktadır. Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı yaptırdığınızda ömür boyu güzel, sempatik ve şirin görünmeye devam edeceksiniz.

Şirinlik Büyüsü Muskası Nasıl Yapılır?

Şirinlik büyüsü kişiye özel olarak yapılmaktadır. Bazı durumlarda tılsımlı sözlerle vefkler hazırlanabiliyorken, bazen de muskalar yapılabilmektedir. Tılsımlı sözler ve duaların okunmasının ardından safran mürekkebi ile yazılan muslalar verilmektedir. Bu muskaların içine belli başlı dua ve ayetler yazılmaktadır. Şirinlik muskası sayesinde de çevrenizdeki insanlara sözünüzü geçirebilecek ve onlar üzerinde etkili olabileceksiniz. Bu muskaların yazımı için mutlaka medyum hocalardan profesyonel bir destek alınmalıdır.

Muskanın yapılmasında medyum hocalar sizlerden bazı bilgileri talep etmektedir. Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı yaptırmak istendiğinde kişiye özel yaptırılacağından bilgilere hakim olmalısınız. Bu bilgilerin doğru bir şekilde belirtilmesi ile muskalar hazırlanmaktadır. Yaklaşık olarak bir hafta içinde de muskanın etkisi altına girilmeye başlanacaktır. Eşinize, sevgilinize ya da yapılan niyet ne ise ona göre bir şirinlik sağlanacaktır. Muska sayesinde tüm çevrelerinizde şirinlik büyüsü ile sempatik ve güzel görünerek insanların ilgisini çekeceksiniz.

Şirinlik Büyüsünü Bozmak Mümkün müdür?

Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı yaptırdığınızda bu büyünün ne kadar süre devam edeceği de cevap bekleyen sorular arasında yer almaktadır. Şrinlik büyüsü yaptıranlar bu etkinin ne kadar süreceğini merak etmektedir. Yapılan büyü çok etkili bir büyü olduğundan dolayı bozmak kolay değildir. Hatta bozulmamaktadır. Eğer şirinlik büyüsü yaptırılmış ve daha sonrasında bunun bozum aşaması düşünülüyorsa yapan medyum hocalara başvurulmalıdır. Medyum hocalar bu büyünün bozulması için yeniden başka bir büyü hazırlamaktadırlar. Diğer büyülerin bozulması gibi bir bozma işlemi uygulanmamaktadır. Yapılan başka bir büyü sonucuda şirinlik büyüsü etkisini yitirmekte ve artık şirin görünme durumu ortadan kalkmaktadır.

Şirinlik büyüsü bozulması için medyum hocalara gidildiğinde sizlere de iş düşmektedir. Medyum hocalar bozma ile ilgili bir işlem yaptıklarımda sizlerden de bazı duaları okumanızı istemektedirler. Sevgilinize ve eşinize karşı şirinlik tılsımı yaptırdığınızda bu tılsımın yok olması için bazı duların belli bir süre okunması gerekir. Bu duaların asıralaması ve okunma zamanları önem arz etmektedir. Belirtilen duaların okunması ile tılsım son bulmaktadır.

Okunması gereken dualar;

 • Ayet-el Kürsi
 • Abesse suresi
 • Bakara suresi
 • Fatiha suresi
 • Felak suresi
 • Nas Suresidir.

Bu dua ve sureler sıralamaya uygun olarak ve yaklaşık bir hafta boyunca okunmalıdır. Dua okumalarının yapılması esansında sessiz ve loş bir odada niyet edilerek okunmalıdır. Özel olarak niyet edilmeli ve iyice odaklanılmalıdır. İçten yapılmayan ya da odaklanılmayan dualar sonuç vermeyecektir. Hem yapılması aşamasında hem de büyünün farklı nedenlerle tılsımının bozulması açısından önem arz etmektedir. Aynı zamanda yapılacak olan büyü tecrübe sahibi medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Dolayısıyla büyünün bozulmasını ve tılsımın ortadan kalkmasını istiyorsanız yine bu büyüyü yapan medyum hocadan destek alınmalıdır. Medyum hocalar şirinlik büyüsünü bozmak için farklı bir büyü yapacak ve onu bakılamasını sağlayacaktır. Sizlerde bir hafta boyunca 7’şer defa yukarıda sayılan duaları ve sureleri okumalısınız. Aksi takdirde her ne kadar tılsımlar ortadan kaldırılmak istense de bu çok mümkün olmayacaktır.

Tavsiye

Büyü Bozan Medyumlar