Evden Soğutma Büyüsü Nedir Kimler İçin Yapılır?

/ 10 Haziran 2021 / 2.687 / yorumsuz
Evden Soğutma Büyüsü Nedir Kimler İçin Yapılır?

Evden Soğutma Büyüsü Nedir Kimler İçin Yapılır? Büyüler belli ilimlerin izinden gidilerek yapılan ve çok eski zamanlara dayanan ritüeller olarak hayatımızda yer almaktadır. Birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında dikkat çekenleri aşk büyüsü, bağlama büyüsü ve soğutma büyüsü olarak bilinmektedir. Kadın ya da erkek olsun her birey büyü yaptırmaktadır. Sevdikleri kişilerle bir araya gelmek isteyen, ilişkilerinde daha tutkulu olmak isteyenler ya da daha farklı niyetlerle büyülere başvurulmaktadır. İyi niyetli ve kötü niyetli büyüler olarak ikiye ayrılmaktadır. Evden soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır diye bakıldığında aslında bunun kara büyü olduğu akıldan çıkmamalıdır.

İnsan hayattında var olan duygulara müdahale edilmesi sonucu kara büyüler ortaya çıkmaktadır. Soğutma büyüsü genellikle evli çiftlere yapılmaktadır. Bunun nedeni de evli çift arasındaki ilişkinin bozulması ve eşlerden birinin evi terk etmesi içindir. Özellikle evli kişilerle ilişki yaşayanlar bu büyü şekline başvurabilmektedir. Eşlerinden ayrılıp, kendilerine dönmesi için yaptırılmaktadır. Aynı zamanda eşlerden biri ile husumeti olan kişiler tarafından da çiftlerin ayrılması, yuvalarının dağılması için de bu büyü yaptırılabilmektedir. Niyetine bakıldığında kara büyü olarak adlandırılması buradan gelmektedir. En etkili ve en tehlikeli büyüler arasında olduğu hatırdan çıkarılmamalıdır.

Evden Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Evden soğutma büyüsü yukarıda bahsedildiği gibi farklı nedenlere bağlı olarak yapılmaktadır. Genel olarak bakıldığında ise soğutma büyülerinin yapılma amacı;

 • Evli olan çiftlere yapıldığında, çiftin beklenmedik anda boşanmaları için,
 • Sevgililik yaşayan ya da nişanlı olan çiftin ayrılması için,
 • Kişiler arasındaki muhabbet bağının bozulması için,
 • Bazı zamanlarda iyi anlaşan iki arkadaşı birbirine düşürmek için,
 • İnsanların birbirine küsmesi ve kırılması için bu büyü yaptırılabilmektedir.

Fakat bu amaçlar arasında en çok evliliklerin bozulması için yapıldığı da bir gerçektir. Eşler arasındaki muhabbet bağı ve aşk duygusunun bitmesi için yaptırıldığı ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle de boşanma sağlanmakta ve sonuca ulaşılmaktadır. Evden soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır konusu bu nedenle de merak edilenler arasında yerini almaktadır. Sevdiğiniz, aşık olduğunuz kişi bir başkası ile duygusal paylaşımlar yapıyorsa, size gelmesi için de yaptırılmaktadır.

Evden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü nedir nasıl yapılır konusunda araştırmalar yapılmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda konusunda uzman medyumlar tarafından yapıldığı da ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle eğer böyle bir büyü yaptırılmak isteniyorsa uzun uzadıya gerekli araştırmaların yapılması sağlanmalıdır. Bu konuda başvurmuş olduğunuz medyum hocalar büyünün tutması için sizlerden de talepte bulunacaktır. Fakat en başta yapılması gereken belli malzemelerin bir araya getirilmesidir.

Bazı durumlarda kişiler evde kendileri bu büyüyü yapmak istemektedir. Bunun için de yine medyumlardan destek almak ve inceliklerini öğrenmek faydalı olacaktır. Evden soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır konusunu araştırdıktan sonra belli materyaller bir araya getirilmesi sağlanmalıdır. Bunlar; temiz bir A4 kağıdı, kurşun kalem, kırmızı bir ip ve tahta parçası ya da çubuk edinilmelidir. Büyünün yapım aşamasında gerekli malzemeler temin edildikten sonra büyünün tamamlanması sağlanmalıdır.

Tüm malzemeler bir araya getirildikten sonra büyü yapma işlemine başlanacaktır. Burada dikkatli davranılması gerekmektedir. İşlem basamakları dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Aksi takdirde büyü tutmayacak ve istenilen sonucu vermeyecektir. Öncelikle büyü yapmak için tamamen sessiz ve sakin bir yer olması gerektiği unutulmamalıdır. Büyüye odaklanmak için bu önemli bir detaydır. Hazırlanmış olan A4 kağıdına büyü yapmak istediğiniz kişilerin adları yazılmalıdır. Kırmızı kurşun kalem ile yazılacaktır. Buraya yazılmış olan isimler sesli olarak zikredilmelidir. Aşağıdaki dua ise isimler zikredildikten sonra 10 defa tekrarlanması gerekmektedir.

Ve ilâ ervâhi âbâinâ ve ümmehâtinâ ve ihvâninâ ve ehavâtinâ ve evlâdina ve akribâinâ ve ehibbâinâ ve asdikâinâ ve esâtîzinâ.

Duanın okunmasının ardından kağıdın kolay bir şekilde gömülmesi için iyice katlanması gerekir. Ardından katlanmış kağıdı derin bir çukur açıp gömmelisiniz. Yaklaşık olarak 3 günün ardından gömülü olan yerden çıkararak yakılmalıdır. Kağıdın külleri yine aynı çukura gömülerek üstü iyice kapatılmalıdır.

Soğutma Büyüsü Etkisinde Olanlar Nasıl Anlaşılır?

Evden soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır sorusundan ziyade eğer böyle bir büyüye maruz kalınmışsa nasıl anlaşılır sorusuda sıkça gündeme gelmektedir. Aynı zamanda bu büyüyü yaptıran kişilerde, büyü yapılan kişideki etkilerini de merak etmektedir. Her birey üzerinde farklı etkiler bulunur. Soğutma büyüsünün etkileri kısaca;

 • Evli çiftler arasında yapılan soğutma büyüsünde eşler birbirinden zamanla uzaklaşmakta ve birbirlerine karşı tahammülleri azalmaktadır.
 • Çift arasında sebepsiz yere çıkan tartışmalar ve kavgalar başlamaktadır.
 • Daha öncesinde birbirleri ile anlaşma problemi yaşanmazken, büyü yapılmasının ardından anlaşamaya başlamaktadırlar.
 • Çiftler birbirleri ile zaman geçirmekten kaçınmakta ve eskisi gibi bu surumdan hoşlanmamaktadırlar.
 • Sevdikleri kişinin dışındakilere ilgi duymaya başlarlar.
 • Birbirlerine karşı çekicilikleri azalmakta ve beğenmeme başlamaktadır.

Yukarıda sayılan belirtiler sizde ya da çevrenizdeki kişilerde bulunuyorsa mutlaka bir medyum hocadan destek alınmalıdır. Soğutma büyüsü bozma işlemi yapılmalı ve sorunlar bertaraf edilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Büyünün bozulması için ne kadar geç kalınırsa bozma illemi de o kadar güç bir hale gelmektedir.

Evden Soğutma Büyüsü Medyumlar Tarafından Nasıl Bozulur?

Evden soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır ve belirtileri nelerdir soruları cevaplandıktan sonra, eğer böyle bir durumdan şüpheleniliyorsa bozma işlemine başvurulmalıdır. Evden soğutma büyüsü bozma işlemi için mutlaka medyum hocalar tarafından uygulanması önemlidir. Her ne kadar bozma işlemi zor bir süreç olarak bilinse de konusunda uzman olan medyum hocalar tarafından bozulabilmektedir.

Büyü yapma işleminde nasıl ilimlerden yararlanılıyorsa bozma işlemi için de belli ilimlerden yararlanılmalıdır. Havas ilmine sahip medyumlar bu konuda size destek olacaktır. Öncelikle bu konuda şüphelerinizin son bulması için sizde büyü olup olmadığı araştırılmalıdır. Varsa nasıl ve ne tür bir büyü olduğu medyum hocalar tarafından ortaya konacaktır. Bu detaylara göre de bozma işlemi yapılmaya başlanacaktır.

Soğutma büyüsünün bozulması için havas ilminden yararlanılmaktadır. Büyünün çeşidi ve etkilerine göre ruhsal bir arınma sağlanacaktır. Büyüden kaynaklanan ağırlık duygusu ve belirtilerinin vermiş olduğu çökkünlük hissi bozma işlemi ile son bulacaktır. Büyü bozma işleminde genel olarak vefkler hazırlanmaktadır. Bu vefkler, büyü yapılan kişiler tarafından yanlarında taşınmalıdır. Böylelikle büyünün, üzerinizdeki olumsuz etkilerinden kurtulmak mümkün hale gelecektir.

Evden Soğutma Büyüsü Bozmak Mümkün mü?

Evden soğutma büyüsü yapılabildiği gibi büyü bozma ilemi de yapılabilmektedir. Yapma ya da bozma işleminde çok dikkat edilmelidir. Her iki işlem için de uygulanacak olan işlem basamakları doğru bir şekilde izlenmelidir. İlk başta kırmızı ve siyah renkli iki kurşun kalem tedarik edilmelidir. Kırmızı renkli kalem ile beyaz bir kağıda önce ‘büyü’, sonrasında da siyah kalemle ‘bozulsun’ yazılmalıdır. 4 adet A4 kağıdı bu şekilde doldurulmalıdır.

Büyü bozulsun yazılan kağıtlar ortadan ikiye bölünüp zımba ile yeniden birleştirilmelidir. Bu kağıtları toprağa gömmeli ve gömerken de şu duanın okunması gerekmektedir.

Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr. Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr.

Bu dua tam olarak 20 defa tekrar esilmeli ve bu işlem üç günde bir olacak şekilde dokuz defa tekrar edilmelidir.  Dokuz günün sonuna taklaşıldığında büyü de yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlayacaktır. Bu süreç yaklaşık olarak bir ay kadar sürmektedir. Fakat çok daha hızlı bir şekilde bu etkilerden kurtulmak için işinin ehli medyum hocalardan destek alınması faydalı olacaktır.

Evden Soğutma Büyüsünden Nasıl Korunulur?

Evsen soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır konularında bilgi sahibi olduktan sonra asıl mesele bu durumdan nasıl korunmak gerekir. Bu büyüden korunmak oldukça kolaydır. Çevrenizde bulunan kötü niyetli kişilerden böyle bir kötülüğün gelememesi için korunmak önem arz etmektedir. Bunu gerçekleştirmek için de birtakım ritüellerin yapılması gerekmektedir.

Öncelikle bir bardak dolusu suyu karşınıza almalısınız. Bu suya üflenmek kaydı ile Yasin suresi okunmalıdır. Fakat bu işlemi yapmadan önce bilinmesi gereken Cuma günü okunmasıdır. Bu vakitte okunan duanın daha hayırlı olacağı su götürmez bir gerçektir. Yasin suresinin okunması ve suya üflenmesinin ardından bardaktaki su üç hamlede içilmelidir. Ardından 5 defa ‘Büyü benden uzak olsun. Büyü bana değmesin’ sözcüklerini söylemelisiniz.

Evden soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır konusu detaylı olarak araştırılması ve çok hızlı bir şekilde çözüm üretilmesi gereken bir durumdur. Aynı zamanda birçok büyünün önüne geçmek için de okunması hayırlı olan dualar bulunmaktadır. Bunlar; Nas, Felak, Nisa ve Fatiha surelerdir. Belirtilen surelerin her seferinde 5 tekrar yapılması gerekmektedir.

Evden Soğutma Büyüsü Türleri Nelerdir?

Evden soğutma büyüsü türleri oldukça fazladır. Yapılacak olan büyünün niteliğine göre farklılık göstermektedir. Evden soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır ve yapılması aşamasında hangi türleri karşımıza çıkar bilinmesi gereklidir. Çok fazla çeşidinin olmasından dolayı yapılış işlemleri de farklılık göstermektedir. Yapılacak olan soğutma büyüsünün çeşidine göre farklı malzemeler kullanılmaktadır.

Soğutma büyüsünün türleri arasında en dikkat çekenleri; Kendinden soğutma, eşimden soğutma, cinsellikten, dostundan, erkeklerden, kadınlardan, işinden ve aileden soğutma şeklinde olanlarıdır. Hepsi için farklı ritüeller yapılmaktadır. Nasıl bir sonuca varılmak isteniyorsa ona göre bir işlem yapılmaktadır. Evden soğutma büyüsü belirtileri göz önüne alındığında şüpheli bir durum olarak zihninizde yer ediyorsa medyum hocalar tarafından bu türlerden hangisine uygun yapıldığı ortaya çıkarılacaktır. Bozma işlemi de buna göre yapılacaktır. Önemli olan hissettiğiniz anda mutlaka profesyonel olarak destek almak olacaktır.

Kötü Alışkanlıklardan Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü çok etkili olmasına rağmen kötü alışkanlıklardan soğutmak için yapıldığında uzun süreki bir sabır gerektirmektedir. Çünkü bu tarz soğutma büyüleri uzun vadede etkisini göstermektedir. Bu nedenle sabırlı olunması ve asla isyan edilmemesi gerektiği akıldan çıkarılmamalıdır. Bazı durumlarda yapılan büyünün birkaç hafta içinde tekrar edilmesi gerekebilmektedir. Unutulmaması gereken bir diğer durum da büyü yapılan kişinin üzerinde koruma olup olmadığıdır. Eğer böyle bir durum söz konusuysa büyünün tutmama ihtimali de yüksektir.

Evden soğutma büyüsü nedir kimler için yapılır sorusu cevap bulmuşken ve kara büyü olarak adlandırılmışken, bir de iyi amaçlar güdülerek yapılan soğutma büyüsü olduğu da unutulmamalıdır. Kötü alışkanlıkları olanlara yapılan soğutma büyüsü iyi niyetli bir büyü olarak görülmektedir. Eş ya da sevgili olsun içki, kumar ya da uyuşturucu madde bağımlılığı varsa kurtulması için böyle bir büyü yöntemine başvurulabilmektedir. Yine bunun için medyum hocalar devreye girmektedir.