Vefk Büyü Müdür ve Vefk Nasıl Yapılır?

/ 11 Mart 2021 / 3.343 / yorumsuz
Vefk Büyü Müdür ve Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk büyü müdür ve vefk nasıl yapılır sorusunun yanıtı bu alanda en çok merak edilen konulardan biridir. Vefk ise büyüden birçok alanda farklıdır. Vefk sadece Kuran-ı Kerim’de yer alan ayet ve sureler ile yapılmaktadır. Vefk elbiselerde ve evde bulundurulabilir. Bu durumda herhangi bir sorun oluşmaz. Bunların yanında vefk sadece kötü ve şer durumlardan korunmak için yapılmaktadır. Dini açıdan herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Büyü ise dinimizce yasaklanmıştır.

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk nasıl yapılır sorusuna en iyi cevabı alanında uzman ve deneyimli hocalar ya da medyumlar verebilmektedir. Vefk yapılırken ebced hesabı kullanılmaktadır. Vefk kişiye özel hesaplar yapılarak hazırlamakta ve dikdörtgen ya da farklı şekiller kağıtlara dua, ayet ya da sure yazılarak yapılmaktadır. Yazılar 3’lü ya da 11’li arasında sayılar şeklinde yazılmaktadır. Bu yazıların hesaplanmasında ebced hesabı oldukça önemlidir. Bunun için mutlaka ehil kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Aksi takdirde vefk herhangi bir işe yaramayacaktır.

Vefkin Dindeki Yeri

Vefkin dindeki yeri genel anlamda olumlu olmuştur. Çünkü vefk içerisinde ayet, sure ve benzeri yazılar yer almaktadır. Bu nedenle dinimizde olumlu karşılanmaktadır. Bunların yanında hadislerde de olumlu olarak beyan edilmiştir. Özellikle şer ve kötülüklerden koruması nedeniyle evde bulundurulması ya da kıyafette taşınmasında da bir behis görülmemiştir. Tek şart yazıların doğru olarak yazılmasıdır. Aksi takdirde herhangi bir işe yaramayacağı kesindir.

Vefk sadece evde ya da kıyafette değil aynı zamanda farklı yerlerde de bulundurulabilir. İş yerinde ya da evde asma konusunda da herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Evde ve iş yerinde bolluk ve bereket getirir. Bu nedenle yaptırılmasında herhangi bir sorun olmamaktadır. Ancak ehil ve uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir.

Vefk büyü müdür ve vefk nasıl yapılır? Alanında uzman ve ehil medyum hocamız bu alanda sizlere yardımcı olmaktadır. Gerekli yazıları ve hesaplamaları yaparak sizler için gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır. Tüm bilgi ve birikimlerini sizler için kullanılmaktadır.

Evli Çiftlere Vefk Yapılması

Evli çiftlere vefk yapılması en çok karşılaşılan konular arasında yer almaktadır. Özellikle sorunlu evliliklerde yapılması birçok olumlu duruma yol açmaktadır. Evli çiftlerin yaşadıkları sorunlardan kurtulmak ve sorunsuz huzurlu bir yuva sahibi olmak istemeleri için yapılabilmektedir. Yapılan vefk sonucunda eşler arasında saygı ve muhabbet artmakta ve birbirlerine daha fazla bağlanmaktadırlar. Evli çiftlere vefk yapılması durumunda şunlara dikkat etmek gerekmektedir.

 • Öncelikle yazılması gereken dua kağıda yazılmalıdır.
 • Çiftlerin isimleri ve anne isimlerinin yazılması gerekmektedir.
 • İsimler yazıldıktan sonra okunması gereken dualar ve sureler okunmalıdır.
 • Hazırlanan vefk daha sonrasında çiftlerden birine teslim edilmelidir.
 • Yazılan vefk yastığın altında muhafaza edilmelidir.

Bu işlemler mutlaka alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi ruhen Allah’a tam teslimiyet gerekmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli medyum hocamız ile irtibata geçerek kısa sürede kendiniz için gerekli vefk yazılmasını sağlayabilirsiniz.

Vefk Büyü Müdür? Vefk Nasıl Yapılır?
Vefk Büyü Müdür? Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk Yapılırken Niyet

Vefk yapılırken niyet oldukça önemlidir. Niyet iyi olur ise sonuç ta iyi olmaktadır. Vefk hazırlarken niyet kadar ruhen arınmış olmakta oldukça önemlidir. Bunların yanında vefk hazırlanırken abdestli olmak oldukça önemlidir. Her şeyden önce sure ve ayet yazılacağı için abdestli olmak önemlidir.

Tüm şartlar yerine getirildikten sonra iyi niyetli bir vefk yazma işlemi gerçekleştirmek başarılı sonuçları beraberinde getirecektir. Bunun yanında gerekli işlemlerin yapıldığı vefkler rahatlıkla taşınabilmektedir. Ancak burada bilinmesi ve uyulması gereken ilk şart alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılmasıdır. Aksi takdirde vefk hiçbir işe yaramayacaktır.

Kimler Vefk Yazdırabilir?

Vefk büyü müdür ve vefk nasıl yapılır? Sorusundan başka kimler vefk yazdırabilir sorusuna verilebilecek en basit cevap dileyen herkestir. Burada en çok dikkat edilmesi gereken ehil kişiler tarafından yazılmasıdır. Vefkler ebced hesabına göre kişiye özel olarak yazılmaktadır. Bu nedenle alanında uzman ve deneyimli kişilerin yazması oldukça önemlidir. Hesaplamada yapılacak herhangi bir sorun vefkin herhangi bir işe yaramamasına neden olmaktadır.

Alanında uzman ve tecrübeli olan medyum hocamız gerekli tüm çalışmaları yapmakta ve sizler için kısa sürede vefk yazma işlemini gerçekleştirmektedir. Ebced hesabı gibi özel ilim isteyen konuda ilim sahibi olan hocamız ile sizler de irtibata geçerek kısa sürede ihtiyacınız olan vefkin yazılmasını sağlayabilirsiniz.

Vefk ve Aşk Bağlantılı mıdır?

Vefk ve aşk birbiri ile doğrudan ilişkili olmasa da dolaylı yoldan birbirine bağlıdır. Bunların yanında platonik bir aşka sahip olan kişi uzman kişilerden bu alanda yardım alabilirler. Aşk vefki ile kısa sürede iyi niyetli dilekler yerine gelecektir. Aşk vefki sadece aşık etmek için değil aynı zamanda evlilik hayatının da güzel geçmesini sağlayacaktır. Bu vefk bir ömür boyu etkisini göstermektedir.

Burada vefkin nasıl yapılacağı konusuna medyum hocalar karar verecektir. Bunun için istenen bilgiler hocaya ya da medyuma söylenmeli ve onun belirleyeceği şekilde hazırlanmalıdır. Medyum hocamız kısa süre içerisinde sizler için gerekli çalışmaları yapacaktır ve sizlerin ihtiyacı olan vefkin yazılmasını sağlayacaktır.

Vefk ile Kısmet İlişkisi

Kısmet ile vefk ilişkisi de var olan bir gerçektir. Kısmet vefki ile kısa sürede yaşadığınız tüm sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Kapalı olduğuna inanılan kısmet kısa süre içerisinde açılacaktır. Uzman ve deneyimli bir hoca tarafından yapılması durumunda vefk 15 gün içerisinde etkisini gösterecektir.

Kısmet vefki hazırlanması sırasında medyum hocalar doğadan ve onun enerjisinden yararlanırlar. Doğa enerjisi ile hazırlanan vefk ile kısa süre içerisinde istenen tüm dilekler gerçekleşir. Bu sayede hayatınızda olumlu olaylar meydana gelir. Hayat boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam sürülür. Yaptıran kişilerin hayatlarında yapmak istedikleri işlemler kısa sürede gerçekleşir.

Vefk Çeşitleri Nelerdir?

Vefk çeşitleri niyete ve yapılış şekline göre değişmektedir. Sizin ihtiyacınız olan vefk türüne göre istediğinizi yaptırabilirsiniz. Seçilen ve uzman kişiler tarafından yazılan vefkler ile hayatınız olumlu gelişmelere sahne olacaktır. Vefkler şu durumlar için yazdırılabilir.

 • Şans ve kısmet açmak için
 • Daha iyi bir hayat sürmek için
 • Kötülüklerden korunmak için
 • Büyülerden korunmak için
 • Evli çiftlerin evliliklerinin güzel geçmesi için
 • Arası kötü olan sevgililerin aralarının iyi olması için
 • İş hayatından daha iyi bir yere gelebilmek için
 • Tolum tarafından iyi bir konuma getirilmek için
 • Platonik aşıkların yaptırması sonucunda aşık olunan kişinin sevmesi sağlamak için
 • Sınava girecek öğrencilerin daha başarılı olması için

Bu vefk çeşitleri ile birlikte hayatınız daha iyi bir konuma gelebilmektedir. Ancak yapılması gereken ilk konu uzman kişiler tarafından yazılmasını sağlamaktır. Alanında uzman ve deneyimli medyum hocamız kısa süre içerisinde sizler için gerekli vefk yazma işlemini yaptırabilirsiniz. Sizler için gerekli tüm çalışmaları yapan hocamız alanında ilk akla gelen isimlerden biri olmaktadır.

Sizler için gerekli çalışmaları yapan medyum hocamız ile irtibata geçmeniz ve gerekli tüm bilgileri vermeniz durumunda kısa sürede sizler için çalışmalar yapılacaktır.

Vefk Hazırlarken Yazılan Dualar

Vefk hazırlarken yazılan dualar medyum hocalar tarafından belirlenmektedir. Havas ve vefk ilmine göre medyum hocalar tarafından yazılmaktadır. Gerekli hesaplamalar yapılarak Kuran-ı Kerim’den sureler ve ayetler ile yazılmaktadır. Genel olarak şu sureler yazılmaktadır.

Felak Suresi

De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”

“Bismillahirrahmânirrahîm.

 • Kul e’ûzü birabbil felak

2- Min şerri mâ halak

3- Ve min şerri ğasikın izâ vekab

4- Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad

5- Ve min şerri hâsidin izâ hased”

Nas Suresi

De ki: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”

Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Kul e’ûzü birabbinnâs

2- Melikinnâs

3- İlâhinnâs

4- Min şerrilvesvâsilhannâs

5- Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi

6- Minelcinneti vennâs

Ayet el Kürsi

Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

 1. Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle.
 2. Allah’tan başka hiçbir ilah yoktur. O, daima yaşayan, daima duran, bütün varlıkları ayakta tutandır.
  O’nu ne gaflet basar ne de uyku.
  Göklerdeki ve yerdeki her şey O’nundur.
 3. O’nun izni olmadan huzurunda şefaat etmek kimin haddine!
 4. Onların önlerinde ve arkalarında ne varsa hepsini bilir.
 5. Onlar ise, O’nun dilediği kadarından başka ilminden hiçbir şey kavrayamazlar.
  O’nun hükümdarlığı, bütün gökleri ve yeri kucaklamıştır.
 6. Her ikisini görüp gözetmek, ona bir ağırlık da vermez. O, çok yüce, çok büyüktür.

İhlas Suresi

De ki: “O Allah bir tektir. Allah eksiksiz, sameddir. Doğurmadı ve doğurulmadı. O’na bir denk de olmadı”

Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Kul hüvellâhü ehad

2- Allâhüssamed

3- Lem yelid ve lem yûled

4- Ve lem yekün lehû küfüven ehad

Fatiha Suresi

Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

1- Rahmân ve rahîm olan Allah’ın adıyla.

2- Hamd (övme ve övülme), âlemlerin Rabbi Allah’a mahsustur.

3- O, rahmândır ve rahîmdir.

4- Ceza gününün mâlikidir.

5- (Rabbimiz!) Ancak sana kulluk ederiz ve yalnız senden medet umarız.

6- Bize doğru yolu göster.

7- Kendilerine lütuf ve ikramda bulunduğun kimselerin yolunu; gazaba uğramışların ve sapmışların yolunu değil! Âmin.

Kevser Suresi

Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. İnnâ a’taynâ ke’l-kevser. Fesalli li-Rabbike ve’nhar. İnne şâni’eke huve’l-ebter

“Ey Muhammed!” Doğrusu sana pek çok nimet vermişizdir. Öyleyse Rabbin için namaz kıl, kurban kes. Doğrusu adı, sanı ortadan kalkacak olan, sana kin tutan kimsedir.

Bu sureler ve dualar ile vefkler daha kuvvetli olmaktadır.

Vefk Yazarken Dikkat Edilecekler

Vefk yazarken dikkat edilecek bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde başarılı bir vefk yazımı gerçekleşecektir. Bu hususların bazıları şunlardır.

 • Yazan kişi mutlaka Arapça bilmelidir.
 • Yazan kişinin Kuran-ı Kerim’de yazan dua ve ayetlerin ne anlama geldiğini bilmesi gerekmektedir.
 • Vefk yazılacak kağıt mutlaka safrandan yapılması ve mürekkebin ise mavi olması gerekmektedir.
 • Alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yazılması gerekmektedir.

Bu hususlara dikkat edilmesi durumunda başarılı bir vefk yazım işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Medyum hocamız bu alanda ve daha birçok alanda sizlere yardımcı olmakta ve sizler için gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır. Vefk büyü müdür ve vefk nasıl yapılır? Sorusun cevaplarını bulduğunuzu düşünüyoruz.