Ayırma Büyüsü

/ 4 Mart 2021 / 744 / yorumsuz
Ayırma Büyüsü

Büyülerle ilgili en çok merak edilen soru yapım aşaması olduğundan ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu medyum hocaya başvuracak kişilerin akıllarında bulunuyor. Bu ve benzeri ayırmak için yapılan her türlü büyü hakkında merak ettiğiniz tüm konuları aydınlığa kavuşturmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Öncelikle ayırma büyüsünün ne anlam ifade ettiğinden bahsedeceğiz. Bu büyünün yapılma amaçlarından en sık karşılaşılan sevgilileri ve evli çiftleri birbirinden ayırmaktır.

Ayırma büyüsü adından da anlaşılacağı üzere kötü niyetle yapılan bir işlem olduğu için kara büyü sınıfına girmektedir. Eski dönemlerde ve günümüzde fazlasıyla rağbet gören bu işlem uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. Pek çok kişinin hayatına dokunan bu büyü sayesinde dertlerinden kurtulanların sayısı oldukça fazladır. Manevi ritüeller uygulanılarak gerçekleştirilen bu büyü işinde uzman bir medyum tarafından icra edildiğinde çok etkili olmaktadır.

Etkisi inanılmaz derecede kuvvetli olan ayırma büyüsü mutsuz giden beraberlikleri bitirmek için de yapılabilmektedir. Aynı zamanda elbette bir kişiye platonik olarak aşk besliyorsanız fakat âşık olduğunuz kişinin hali hazırda birlikteliği varsa veya evli ise onları ayırmak için de bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Hatta medyum hocaya ayırma büyüsü yaptırmak için başvuran kişiler de en fazla bu niyetle gelmektedir.

Birbirini hiç sevmeyen fakat bir türlü ayrılamayan çiftler bu büyü sayesinde hiç zorlanmadan birbirinden ayrılabilirler. Çiftlerin evli veya flört halinde olması sorun teşkil etmeyecektir. Medyum hocalar her şekilde başarıya ulaşabilirler. Huzura kavuşmanızı sağlayacak ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun detaylıca cevabına ulaşmak isterseniz yazımızın devamını dikkatlice okuyabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü yapım aşamaları konusuna detaylı bilgiyi alabileceğiniz ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtında ulaşabilirsiniz. İşinde uzman olan medyum hocaların yaptığı ayrıma büyüsünün hangi adımlar izlenerek yapılacağına değinecek olursak;

  • Öncelikle yapılması gereken işlemler arasında medyum hocaya başvuran kişilere de pay düştüğünü belirtmek gerekir. Bunlardan en önemlisi de medyuma derdinizi, isteklerinizi ve büyü yaptırmaktaki niyetinizi dürüst bir şekilde ifade etmeniz gerektiğidir.
  • İsteklerinizi ve niyetinizi dürüstçe belirttikten sonra kendinize ve büyü yaptırmak istediğiniz kişiye ait tüm bilgileri net ve doğru bir şekilde medyum hocaya anlatmalısınız. Kendisinin sorduğu her soruya doğru yanıt vermelisiniz. Sorulacak sorular sonucunda doğum tarihi, isim ve soy isim, kişilerin anne adı gibi bilgileri medyum not ederek büyüleri ona göre icra edecektir. Yanlış bilgi verdiğiniz takdirde büyünün tutmasına sebebiyet vermiş olacaksınız.
  • Alınan bilgiler ışığında medyum hoca hangi yöntemle işlemi gerçekleştireceğine karar vererek tılsım ve vefkleri hazırlamaya koyulacaktır. Büyü yapımında dualardan yardım almak tercih edilirse bu aşamada dua seçimi de yapılacaktır.
  • Kişileri birbirinden ayıracak tılsımlar, vefkler ve dualar hazırlandığında büyü yaptırmak için medyuma başvuran kişiye takdim edilecektir. Tüm bunlar kişiye teslim edildiğinde uygun koşullarda saklanması gerektiği söylenecektir. En azından etki altına alınmak istenen kişinin göremeyeceği bir yere saklanmalıdır.
  • İşlemleri bitirdiğindi belirten medyum hocanın verdiği tüm direktifleri yerine getirerek sabırla büyünün tutmasını bekleme aşamasına geçilecektir.

Yukarıda belirtilen tüm aşamalarda medyum kadar sizin de emeğiniz olacaktır. Vermeniz gereken en büyük emek de medyuma duyduğunuz güveni hiçbir zaman azaltmamaya gayret etmektir. İnanç duyduğunuz işlem ve güvendiğiniz medyum unsurları birleştiğinde ortaya çıkan işlemin başarılı olmama ihtimali yoktur demek yanlış olmaz. Tam tersi güven duymadığınız bir medyum ve gerçekleşeceğine inanmadığınız bir büyünün de tutma ihtimali yoktur diyebiliriz.

Ayırma Büyüsü Aşık Çiftleri de Birbirinden Ayırabilir Mi?

Birbirine deliler gibi âşık olan evli veya flört aşamasında olan çiftleri ayırma büyüsü yaparak birbirinden ayırmak elbette ki mümkündür. Hatta bu büyü özellikle eski sevgililerinin yeni aşk hayatlarından rahatsız olan kişiler tarafından yaptırılmak istenmekte ve başarılı olduğu da görülmektedir. Bu sayede eski sevgilisinden intikam almak isteyen kişiler hedeflerine ulaşmış olacaklardır.

Peki ya aşık çiftleri ayırmak için yapılan ayırma büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız birbirinden haz etmeyen çiftler için yapılan uygulamalardan biraz farklı olarak işlemin gerçekleştirileceğini söyleyebiliriz. Öyle ki arada aşk olmadan yapılacak işlemle aşık çifti ayırmak için yapılan işlemin aynı olması beklenemez. Ortadaki sevgiyi yok edip ayırmak biraz daha sabır gerektiren bir işlemdir.

Eğer ki kaybettiğiniz eski sevgiliniz mutlu bir beraberliğin içindeyse veya evlendiyse onları ayırmanın yolu kesinlikle bu büyüyü yaptırmak için işinin ehli bir medyum hocaya başvurmaktır. Eski sevgilinizin beraberliğinin sonlanması ve size geri dönmesini istiyorsanız bu büyünün tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz. Aldığınız sonuçlar karşısında büyük bir şaşkınlığa uğrayacağınıza emin olabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Resimle Yapılan Ayırma Büyüsü

Resim kullanılarak yapılan ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu medyum hocalara sıklıkla yöneltilmektedir. Ayırma büyüsünün resim kullanılarak yapıldığında daha etkili olduğunu düşünen veya bu bilgiyi çevresinden duyan bireyler medyumlara başvurup bu soruyu soracaklardır. Aldıkları yanıt karşısında da tabii ki büyü yapım işlemine bir an önce geçilmesini istediklerini söyleyeceklerdir. Öyle ki medyumlar bu büyünün etkisinin ne denli kuvvetli olduğunu anlattığında kişiler kayıtsız kalamayacaklardır.

Resimle ayırma büyüsü de yine diğer türler gibi kara büyü sınıfına girmektedir. Cinsiyet fark etmeksizin her bireye uygulanabilmektedir. Bunu da büyünün avantajları arasında gösterebiliriz. Yapılış amacı da tamamıyla kişinin niyetini bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Eğer ki birinden ayrılmak istiyorsanız ilişki içinde olduğunuz kişiye, başkalarını ayırmak niyetiyle yaptıracaksanız da taraflardan bir tanesine yaptırmanız mümkündür.

Fotoğraf kullanılarak yapılan ayırma büyüsü soğutma büyüsü olarak da anılmaktadır. Çiftlerin arasındaki hoş duyguların yok olmasını sağlayarak aradaki bağları yavaş yavaş koparacaktır. Aradaki bağların kopması da takdir edersiniz ki ayrılık demektir. Bu büyü yapıldıktan sonra aradan yaklaşık 15 gün geçtiğinde etkileri oldukça belirgin bir şekilde görülecektir. Yavaş yavaş ayrılma sinyalleri veren çift bu 15 günlük sürecin sonucunda tamamen birbirinden kopacaktır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Üzerinde ayırma büyüsü etkisi olduğunu düşünen kişiler işinin ehli olan tecrübeli medyum hocalara mutlaka başvurmalıdırlar. Ayırma büyüsünün her çeşidine hâkim olan medyumlar öncelikle büyünün hangi yöntemlerle yapıldığını belirleyip daha sonra bozma işlemini yapmaya başlayacaklardır. Hangi yöntemle yapıldığı tespit edilemeyen büyülerin bozulması mümkün değildir. İşte tam da bu yüzden medyum hocaların yardımına ihtiyacınız olduğunu söylemekteyiz.

Ayırma büyüsü nasıl bozulur sorusunun en net cevabını almak istiyorsanız bunu için medyum hocayla yüz yüze görüşmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Ayırma büyüsü bozma işlemine geçmeden önce yapmanız gereken medyum hocaya başınıza gelenleri tüm gerçekliğiyle anlatmaktır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatarak medyum hocanın doğru teşhisi koymasına yardımcı olabilirsiniz. Bu noktada medyuma başvuranların payı büyüktür diyebiliriz.

Medyum hoca aynı zamanda büyünün kişiye ne amaçla yapıldığını kim tarafından yapıldığını ve yapan kişinin niyetinin ne olduğunu da kolaylıkla tespit edecektir. Bu bilgileri elbette büyü bozma işlemi için kendisine başvuran kişiye de anlatarak onu bilgilendirecektir. Tüm bu aşamalar başarıyla tamamlandıktan sonra yapılması gereken yöntem uygulanarak büyü bozma işlemi için medyum işe koyulacaktır.

İşinin ehli olan tecrübeli medyum hocalar tılsım ve vefkler hazırlayarak ayırma büyüsü bozma işlemini kusursuzca olması gerektiği gibi yerine getirecektir. Gerek görüldüğü durumlarda vefk ve tılsımların yanı sıra dualardan da faydalanıldığı bilinmektedir. Dualar da muskalara yazılarak kullanılacaktır. Tüm bu işlemler bittikten sonra kısa zaman içerisinde büyü etkilerinin sonlandığı kişi tarafından fark edilecektir. Ayrıma büyüsü etkileri geçerken kişinin karşılaşacağı durumlardan kısaca bahsedecek olursak;

  • Büyünün başlıca etkilerinden kurtulma sürecinde kişiler ruhani açıdan rahatlama ve aydınlığa kavuşma olduğu gözlenecektir.
  • Büyü bozma işlemi başarıyla tamamlandığında kişi artık kendi iradesini kullanmaya başlar. Eskiden istemsizce yaptığı hareketler son bulur ve içinden geldiği gibi yaşamını sürdürmeye devam eder.
  • Büyü etkisinden medyum hoca sayesinde kurtulmayı başaran kişiler ayırma büyüsü bozulmadan önce ne hatalar yaptığının farkına verecek ve hayrete düşecektir.
  • Büyü etkisi geçmeye başladıktan sonra kişiler büyü yaptıran kişiye karşı yeni ve hoş duygular beslemeye başlayabilir. Özellikle büyü bozma işlemi ayırma ve kendine aşık etme niyetiyle yapıldıysa bu sonuç kesinlikle oluşacaktır.

 Ayırma Büyüsü Yaptırmanın Zamanı Var Mıdır? Varsa Ne Zaman Yapılmalıdır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu gibi ne zaman yaptırılmalı sorusu da medyum hocalara sıklıkla yöneltilen bir sorudur. Bu soruya verilebilecek en doğru cevap kesinlikle bu büyünün yapımı için belli bir zamanın olmadığıdır. Yalnız geri dönüşü zor olan bir büyü uygulaması olduğu için kesin kararınızı vermeden yaptırmamanız gerektiğini söyleyebiliriz. Sonuçlarını iyice medyum hocadan öğrendikten sonra net bir şekilde kararınızı verip işlem yaptırmak istediğinizi kendisine söylemelisiniz.

Eğer ki pişman olmayacağınızdan eminseniz de hiç vakit kaybetmeden ayırma büyüsü işlemini uygulaması için medyum hocaya başvurmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Öyle ki sizi rahatsız eden bir birlikteliği bir an önce sonlandırıp hayatınızı huzurlu bir hale getirebilmek bu anlamda sizin elinizdedir diyebiliriz. Yıllardır hayatınızı zindana çeviren bir durumdan kurtulmak bu denli basitken fırsatı değerlendirmenizde fayda vardır.

Ayırma Büyüsü Yapımı için Kime Başvurulması Gerekir?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunu yönelteceğiniz medyum hoca işlemi kusursuzca yerine getirip sizi isteğinize kavuşturacak tek kişidir demek yanlış olmayacaktır. Kendisine derdinizi ve isteklerinizi dürüstçe ve tüm çıplaklığıyla anlattığınızda uygulamadan sonuç almam ihtimaliniz neredeyse yok denecek kadar azdır. Yalnız bu süreçte medyuma ve büyüye karşı inançlı olmanız oldukça kıymetlidir. Aksi takdirde istemsiz bir şekilde büyünün etkilerini azaltabilir ve gerçekleşme sürecini de uzatabilirsiniz.

Ayırma büyüsü bir kara büyü olduğu için yapım esnasında oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. Öyle ki hiç kimse büyü yapılırken başına tehlikeli olaylar gelmesini istemeyecektir. Fakat büyü yapımı medyumluk sıfatına erişmeyen kişiler tarafından uygulanmaya çalışıldığında ne yazık ki tehlikeli durumların oluşması kaçınılmazdır diyebiliriz. Bu uygulama gerçekleştirilirken atlanmaması gereken hususlara hâkim olan kişiler sadece işinde uzman olan medyum hocalar olduğu için onlar dışında ayırma büyüsü yapmaya çalışan kişilerin başına pek çok istenmeyen olay gelebilir.

Eğer siz de ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusuna en detaylı cevabı almak için işinde uzman olan bir medyum hocayı arıyorsanız bu arayışa artık bir dur demenin vakti geldi diyebiliriz. Çünkü sizi amaçlarınıza ulaştırmak adına elinden geleni ardına koymayacak ve kesinlikle başarılı sonuçları alacak medyum hocayı an itibariyle keşfetmiş bulunuyorsunuz. Ayrıca üzerinizde ayrıma büyüsü olduğundan şüphe ediyorsanız kendisine ayırma büyüsü nasıl bozulur sorusunu yönelterek konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bilgileri aldıktan sonra işlemleri uygulatmak isterseniz kendisinin bir telefon kadar yakınınızda olduğunu belirterek vakit kaybetmeden kendisine ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Tavsiye

Boşanma Büyüsü