Üzerimdeki Büyüyü Bozdurmak İstiyorum

/ 1 Nisan 2021 / 592 / yorumsuz
Üzerimdeki Büyüyü Bozdurmak İstiyorum

Üzerimdeki Büyüyü Bozdurmak İstiyorum sözü büyü yapıldığını iddia edenler tarafından sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bu noktada yapılacak bazı işlemler bulunmaktadır. Bunların başında mutlaka uzman ve deneyimli bir medyum hoca ile görüşmek gerekmektedir. Çünkü yapılacak herhangi bir yanlış işlem geri dönüşü olmayan sonuçları ortaya çıkarabilir.

Öncelikle uzman ve deneyimli bir medyuma giderek var olan belirtilerin bildirilmesi gerekmektedir. Uzun yıllardır hizmet veren medyum hocamız ile yaşadığınız sorunları paylaşarak irtibata geçebilirsiniz. Medyum hocamız öncelikle üzerinizde büyü var mı ona bakmaktadır. Eğer büyü var ise ona göre işlemler geliştirmektedir.

Yapılacak işlemler ve daha fazlası için medyum hocamız tüm konuları sizlere aktaracaktır. Sizler de yapılacaklar içerisinde kendi üzerinize düşeni yaparak kısa süre içerisinde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle dua okuma konusunda dikkatli olunması gerekmektedir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum diyenler ilk olarak uzman bir medyum ile görüştükten sonra belirtileri anlatmalıdır. Bu noktadan sonra büyü nasıl bozulur sorusu ortaya çıkmaktadır. Her büyü için farklı bozma işlemleri bulunmaktadır. Evde büyü bozma ve daha fazlası için mutla yardım almalısınız.

Uzun yıllardır hizmet veren medyum hocamız ile sizler de kısa sürede üzerinizde bulunan büyülerden kurtulabilirsiniz. Hocamız öncelikle büyünün türünü bulmaktadır. Eğer hüddam ya da farklı varlıklar ile yapılan bir büyü ise hocamız ona göre hazırlık yapmaktadır. Bu noktada hocamız sizlere gerekli tüm bilgilendirmeleri yapacaktır.

Bunların yanında sizlerin de yapması gereken konuları sizlere aktaracaktır. Özellikle okunması gereken sure ya da duaların atlanmaması gerekmektedir. Kuran’da yazan dua ve surelerin hangilerinin ve kaç defa okunacağını medyum hocamız sizlere bildirecektir.

Büyüden Nasıl Korunur?

Büyüden nasıl korunur konusu en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bunun için ise yapılacak işlemle esasında çok basittir. Günlük olarak okunması gereken dualar ve sureler bulunmaktadır.

 • Fatiha
 • Felak
 • Nas
 • Ayet-el Kürsi

Bu dua ve surelerin yanında Hz. Muhammed (S.A.V.) tarafından okunan dualar da bulunmaktadır. Bu dualar okunduktan sonra büyülerden büyük oranda korunmak mümkündür. Ancak bunların yanında yapılması gereken bazı hususlar da bulunmaktadır. Özellikle tuvalet ve banyoda dikkat edilmesi gerekmektedir. Yapılacak her işten önce mutlaka besmele okunmalıdır.

Tüm bunlara dikkat edilse bile bazı zamanlarda kuvvetli büyülerin kişiyi etkilemesi mümkündür. Sağlığınızda ya da üzerinizde olumsuz etkiler görürseniz hemen büyü bozdurma işleminin yapılması gerekir. Her türlü büyü bozdurulmaktadır.

Üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum şeklinde bir talebiniz var ise mutlaka uzman ve deneyimli medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Sizler için gerekli tüm işlemler medyum hocamız tarafından yerine getirilecektir. Okunacak dua ve diğer işlemler için sizlere bilgilendirmeleri hocamızdan alabilirsiniz.

Hangi Büyüler Bozulabilir?

Hangi büyüler bozulabilir konusu merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bu noktada bilinmesi gereken en önemli husus şudur. Kötü amaç için yapılan büyülerin bozulmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bunun yanında bağlama büyülerinde isteksiz kişilere yapılan büyünün bozulmasında da bir sakında bulunmamaktadır. Yine ayırmak için yapılan büyüler de bozulmalıdır. Kısacası amacı iyi olmayan ve karşı tarafın rızası dışında olan büyüler bozulmalıdır.

Özellikle bu tür bir büyüye yakalanan ve üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum diyenlerin mutlaka uzman destek alması gerekmektedir. Uzman destek alınmadığı durumlarda istenmeyen sonuçların ortaya çıkması muhtemeldir. Bunun yanında yapılan işlemlerin hepsi boşa da gidebilir.

Sizlerin istekleri ve bildirimleri neticesinde yapılacak tüm işlemleri yapmaktadır. Sizlerin yapması gereken konuları da uzman hocamız sizlere bildirecektir. Özellikle okuma konusunda denilenin eksiksiz ve tam yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan tüm işlemler boşa gidebilir.

Medyumluk doğuştan gelen bir yetenektir. Medyum hocamız doğuştan gelen yeteneği ile birlikte hareket etmektedir. Bu noktada gerekli tüm işlemleri yapmaktadır. Eğer büyü hüddamı ya da diğer varlıklar ile görüşülmesi gereken bir husus var ise hocamız bizzat irtibata geçmektedir. Sizlerin ve sevdiklerinizin daha iyi olması için yapılacak tüm işlemler hocamız tarafından sizler için yerine getirilmektedir.

Büyü Bozma Duası

Büyü bozma duası olarak okunan birçok sure ve dua bulunmaktadır. Ancak en tesirli olan ve okunacak sureler Felak ve Nas sureleridir. Bunun yanında uzman medyum hocamız tarafından verilecek bazı duaların ve surelerin de okunması gerekmektedir.

Üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum diyenlerin evde okuyabilecekleri bazı sure ve dualar bulunmaktadır. Bu dualar ve sureler okunarak kısa süre içerisinde büyülerden ve tesirlerinden kurtulmak mümkün olmaktadır.

Büyü bozma duaları nelerdir diye araştırma yapabilirsiniz. Üzerinizdeki kötü büyülerden kurtulmanız gerekmektedir. Elbette dua ve sure okumanın etkileri sadece büyü için değil, normal hayat için de oldukça önemlidir. Ancak büyü bozma aşamasında okunması gereken dualar okunması gereken sayı kadar okunursa çok daha etkili olur.

Felak Suresi Okunuşu

Bismillahirrahmânirrahîm.

1- Kul e’ûzü birabbil felak

2- Min şerri mâ halak

3- Ve min şerri ğasikın izâ vekab

4- Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad

5- Ve min şerri hâsidin izâ hased

Felak Suresi Anlamı

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın ismiyle.

1- De ki: “Sığınırım o sabahın Rabbine,

2- Yarattığı şeylerin şerrinden,

3- Karanlığı çöküp bastırdığında bir gecenin şerrinden,

4- o düğümlere üfleyen üfürükçülerin şerrinden

5- ve kıskançlık gösterdiğinde bir kıskancın şerrinden!”

Nas Suresi Okunuşu

Bismillahirrahmânirrahîm.

 1. Kul e’ûzü birabbinnâs
 2. Melikinnâs
 3. İlâhinnâs
 4. Min şerrilvesvâsilhannâs
 5. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi
 6. Minelcinneti vennâs

Nas Suresi Türkçe Anlamı

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla

 1. De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine,
 2. İnsanların hükümdarına,
 3. İnsanların ilahına,
 4. Sinsi vesvesecinin şerrinden.
 5. Ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar.
 6. Gerek cinlerden gerek insanlardan.

Özellikle Felak ve Nas sureleri bu alanda okunabilecek en etkili surelerden olmaktadır. Bu surelerin iniş amaçları da göz önünde bulundurulmalıdır. Amacına uygun ve belirtilen sayıda okunması büyünün bir an önce bozulmasını sağlamaktadır.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü belirtileri nelerdir sorusu üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum diyenler tarafından merak edilmektedir.

 • Sürekli yorgun olma hali
 • Sürekli uyku hali
 • Aniden değişen duygu hali
 • Depresyon belirtileri
 • Tek başına kalmak isteme
 • Tek başına kalamamak
 • Kusma ve şiddetli baş ağrısı

Bu belirtiler kişiden kişiye değişmekte ve artabilmektedir. Bu nedenle şüphe duyulduğu anda mutlaka uzman bir medyum ile irtibata geçilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Kişiden kişiye değişen etkiler gibi herhangi bir etki etmediği durumlarda söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda kişinin büyüye yakalandığını anlamak ise neredeyse imkansız olmaktadır. Bu tür durumlarda kişide görülen en büyük değişim ise karşısındaki kişilere davranışları olmaktadır.

Üzerimdeki Büyüyü Bozdurmak İstiyorum
Üzerimdeki Büyüyü Bozdurmak İstiyorum

Büyü Bozan Medyumlar

Büyü bozan medyumlar özellikle büyüye yakalandığını düşünenler tarafından merak edilmektedir. Üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum diyenler bu konuda ciddi araştırma yapmaktadırlar.

Alanında ilk akla gelen medyum hocamız sizlerin taleplerine göre sizlere yardımcı olmaktadır. Gerekli tüm hazırlıklar hocamız tarafından yapılmaktadır. İster size yapılmış olsun ister başkasına yapılmış olsun, medyum hocamız gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır.

Büyü yapılan kişi çoğu zaman bunun farkında olmaz. Ancak çevresi bu konuda farkında olabilir ve bunun için yardım isteyebilir. Bu noktada gerekli tüm bilgileri medyum hocamız ile paylaşmanız gerekmektedir. Eksik ya da hatalı bir bilgi büyünün bozulması işlemlerini sıkıntıya sokabilir. Bu nedenle eksiksiz ve tam olarak bildirilmesi oldukça önemlidir.

Büyü bozma işlemi oldukça önemli ve ciddi bir iştir. Aksi takdirde ciddi sonuçları olabilmektedir. Bunların başında verilen emeklerin boşa gitmesi gelirken bu en hafifi olmaktadır. Çoğu zaman büyü etkisini daha fazla arttırmaktadır.

Büyü Bozarken Dikkat Edilecekler

Üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum diyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle büyü bozarken dikkat edilecekler konusuna önem verilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçların çıkması engellenemez.

Eğer büyü hüddam ya da ruhani varlıklar ile korunuyor ise ayrıca bir işlem gerekmektedir. Bunun yanında bazı büyüler sadece okuma ile geçebilmektedir. Ancak tüm bunları öğrenmek ve daha fazla bilgiye sahip olmak için uzman yardım alınması gerekmektedir.

Uzman ve deneyimli hocamız sizler için sürekli olarak çalışmaktadır. Uzun yılların verdiği deneyimlerden yararlanmak için irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Kuran ayetleri ve daha fazlası işe kısa süre içerisinde büyülerden kurtulmak mümkün olmaktadır.

Büyü Bozma İşlemleri

Üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum diyenlerin mutlaka yapmaları gereken işlemleri tam olarak yapmaları gerekmektedir. Aksi takdirde hocanın işlemleri bir işe yaramayabilir. Özellikle hüddam ve ruhani varlıklar ile yapılmış büyüler de daha dikkatli olunması gerekmektedir.

Büyü bozma işlemleri uzun süren işlemler olmasa da bazı durumlarda ciddi süre almaktadır. Çünkü büyüyü yapan ve arka planda olan varlıklar ciddi sorun çıkarabilmektedir. Bu sorunlar kişilerin sağlığını etkiler, boyutları daha da ilerleyince psikolojik sorunların yaşanmasını bile sağlar. Bunları unutmamalısınız ve önlemini almak için hemen harekete geçmelisiniz. Bu nedenle dikkatli olmak gerekmektedir.

Büyü Bozma İşlemleri Kaç Günde Etki Eder?

Büyü bozma işlemleri kaç günde etki eder konusu da en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özellikle üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum diyenler bu konuda çok fazla araştırma yapmaktadırlar.

Etkili ve yerinden yapılan büyü bozma işlemleri kısa süre içerisinde etkisini gösterecektir. Ancak her işlemin kendine göre farklı zamanları olabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus tüm işlemlerin yerinde yapılmasıdır. Yerinde ve zamanında yapılan işlemler 3 ile 21 gün arasında büyünün tamamen bozulmasını sağlayacaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise okunacak dualardır. Uzman ve deneyimli hocalardan alınan dua ve surelerin okunması büyünün bozulması için oldukça önemlidir. Dikkatli ve verilen sayılar kadar okunması gereken dualar büyü bozma işlemlerinin en önemli parçalarından biridir.

Büyü Bozulduktan Sonra Neler Yapılmalı?

Üzerimdeki büyüyü bozdurmak istiyorum diyen ve bu noktada büyünün bozulmasını sağlayanlar için süreç devam etmektedir. Ancak bundan sonra yaşanacak süreç başka bir büyüden korunmak için olmaktadır. Hemen herkesin uyguladığı dua ve sureler ile korunmak mümkündür. Ancak bunun yanında uzman ve deneyimli hocalar tarafından yazılacak vefk ve muskalar da kişilileri büyüden korumaktadır.

Büyü bozulduktan sonra neler yapılmalı sorusunun cevabı da okunacak sureler ve yazılacak vefk olmaktadır. Bu şekilde her türlü büyü ve sıkıntılı durumdan korunmak mümkün olmaktadır. Tüm bunların yanında bazı büyü bozma işlemlerinden sonra sadaka ya da kurban kesme gibi durumlarda söz konusu olabilmektedir. Ancak bunun için hoca ya da medyum sizlere bilgi verecektir.