Dertlerinize Deva Olacak Büyüler

/ 29 Mart 2021 / 648 / yorumsuz
Dertlerinize Deva Olacak Büyüler

Derdinize deva olacak büyüler arasında farklı türlerde büyüler sayılabilir. Eski cağlardan günümüze kadar uzanan süre zarfında bazı insanlar büyülere yönelmektedirler. Neredeyse her şey için büyü yapıldığını söylemek mümkün. Aşk, para, sıhhat, rızık, baht açma, bağlama gibi örnekler verilebilir. Büyüyü kişinin kendisi yapabileceği gibi medyum hocalara da yaptırabilir. Burada önemli bir husus söz konusudur. Büyülerin ters etki yapmaması için kesinlikle uzman medyumlar tarafından yapılması gerekir. Aksi halde kişi büyü yaparken doğru adımları izlemediği takdirde yaptığı büyünün istemeyen sonuçları ile karşılaşabilir.

Bu yüzden büyü yaparken çok dikkatli olmak gerekir. Örnek verilecek olursa etkili aşk büyüsü yaparken Hüddam adlı bir varlık tılsım sözcükler içerisinde geçmektedir. Ancak bu psikolojisi ve ruh hali sürekli değişen bir varlık olduğu için eğer kötü anına denk gelinirse ömür boyu büyü yapan kişiye musallat olmaktadır. Onun için hangi türden büyü yapılmak istenirse iştensin kesinlikle medyum hocalara yaptırılmalıdır. Peki bu dertlerinize deva olacak büyüler nelerdir bahsedelim.

Derdinize Deva Olacak Evlilik Büyüsü

Derdinize deva olacak büyüler arasında evlilik büyüsü, insanların en çok tercih ettiği büyü ritüellerinden birisidir. Bu büyü çeşidi genellikle evlilikte oluşabilecek olan sorunları ortadan kaldırmak için yapılan bir büyüdür. Bu büyü sayesinde kadın ve erkeğin arasında bir gönül bağı oluşmaktadır. Bu konu ile ilgili medyum hocalardan destek almak önemlidir. Hocaların yapacağı evlilik büyüsü kısa sürede sonuç vermekte ve etkisi uzun yıllar hatta bir ömür boyu devam etmektedir. Her büyüde olduğu gibi burada önemli olan iyi niyettir.

Evlilik büyüsü yaklaşık olarak 40 günde sonuç vermektedir. Burada büyü yaptıran kişinin sabırlı olması gerekir. Aşk büyüsü olarak bilinen evlilik büyüsünün etki etme suresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bazı kişiler de üç günde etkili olurken bazı kişilerde 40 günde etki göstermektedir. Ancak bazı durumlarda sonuç alma işlemi 40 günü de geçmektedir. Bu gibi durumlarda sabırlı olmak ve dualara devam etmek gerekir.

Evlilik Büyüsü Duaları

Evlilik dualarının okunması İslâm alimlerine göre farklılık göstermektedir. Bazılarına göre sabah saatlerinde, bazılarına göre ise yatsı zamanında okunması daha faydalıdır. Ancak bir kısım İslam alımı içinde duanın okuma saatinin önemi değil, duanın huzur içinde okunması önemlidir. Evlilik büyüsü için okunan duaların inanarak ve gönülden okunması gerekir. Bunun yanı sıra evlilik büyüsünden daha fazla etki almak isteyen kişiler, duaları daha sık okumalıdır. Hangi duaları okumak gerekli, evlilik büyüsünde hangi dualar daha etkili, bunları medyum hocalardan öğrenmek gerekir.

Evlilik büyüsü yaparken muhakkak Kur-an’ı Kerimden ayetler ve Esma-ül Hüsna okunmalıdır. Aksi halde yapılacak büyünün hiçbir hükmü yoktur. Bu esmaları okurken büyüyü yapan kişinin abdestli olması gerekir. Evlilik büyüsü yaparken kişi sadece okuyacağı dualara odaklanmalıdır. Okunan duaların yanı sıra evlilik büyüsü için çizim de yapılmaktadır. Bu yöntemle büyü yapacak kişinin önüne beyaz bir mendil alması gerekir. Ardından bu beyaz mendilin üstüne safran ile şekilli semboller ve harfler yazması gerekir. Çizim ile evlilik büyüsü yaparken kullanılması gereken alfabe ise Arapça ya da Süryanice’dir.  Burada evlenilmek istenen kişinin baş harfleri yazılır ve bu ritüele 7 gün devam edilmesi lazım. Uzaktan da olsa bu vefk ile kişi istediği kişiyle ile evlenebilir. Çizim işlemi bittikten sonra bu beyaz mendil katlanır ve tılsım haline gelir. Derdinize deva olacak evlilik büyüsü ile evliliğinizi kurtarabilir ve esinizle mutlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Dertlerinize Deva Olacak Büyüler
Dertlerinize Deva Olacak Büyüler

Derdinize Deva Olacak Bağlama Büyüsü

Dersinize deva olacak büyüler arasında bağlama büyüsü, geçmişten günümüze en çok ilgi gören büyü türlerindendir. İki kişi arasında gönül bağı kurmak için kullanılan bu büyü çeşidi, sadece evli kişiler için yapılan bir uygulama değildir. Eşler arasında yakınlığı ve muhabbeti arttıran bu büyü, sevgililere hatta platonik aşıklara bile yapılmaktadır. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler alanında uzmana medyum hocalardan destek almaları gerekir. Çünkü bu ritüel uygulanırken bazı ruhani güçlerin de devreye girmesi gerekir.

Bağlama büyüsü, eski cağlardan günümüze kadar uzanan bir ritüeldir.  Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin havas ilmi ile uğraşan medyumlardan yardım alması gerekir. Havas ilmi denilen konu, ruhani varlıklardan alınan desteği kapsamaktadır. Bu yüzden bu havas ilmine sahip medyumlardan yardım almaları gerekmektedir. Bu medyumlar ya doğuştan ya da daha sonradan kazanılmış havas ilmine sahiptirler. Ancak isteyen kişiler de ruhani ritüeller gerçekleştirerek bağlama büyüsü yapabilirler.

Bağlama büyülerinin çeşitli yapılış şekli vardır. Ama bunlardan en bilineni kadının adet kanı ile yapılan bağlama büyüsüdür. Adet kanı ile yapılan bu büyü çeşidinin etki etme süresi yaklaşık olarak 3 gündür. Diğer şekillerde yapılan bağlama büyülerinde sonuç alma süresi yaklaşık bir hafta ile üç hafta arasındadır. Sevdiğine kavuşamayan çoğu insan, çoğu zaman bağlama büyüsüne başvurmaktadır.

Bu büyülerde genellikle dini dualar okunmaktadır.  Ancak bu duaları okurken iyi niyetli olmak ve sevdiği kişiyi düşünmesi gerekir. Mutluluk ve sevgisine karşılık bulmak isteyen kişiler, nefesi kuvvetli hocalardan özel vefkler alarak istediklerine kavuşmaktadırlar. Derdinize deva olacak bağlama büyüsü ile omurunuzun geri kalan kısmında daha güzel günlere imza atabilirsiniz.

Derdinize Deva Olacak Kısmet Açma Büyüsü

Derdinize deva olacak kısmet açma büyüsü, kısmeti kapalı olan kişilere yapılmaktadır. Bazı insanların kısmetleri doğuştan kapalı olmaktadır ve bu insanlar ne kadar başarılı, güzel olursa olsun iş bulma konusunda veya evlilik konusunda sürekli olarak hep sorun yaşamaktadırlar. Bazı kişilere ise kısmet kapama büyüsü yapılmaktadır. Bu kişiler de kısmet açma büyüsü ile ölümlü sonuçlar almaktadır. Kısmet açma büyüsü, en etkili ve güvenilir büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyüyü yaptıran kişiler zamanla şanslarının açıldığını ve özellikle evlilik konusunda daha çok teklif altında kalmaktadırlar.

 

Kısmeti kapalı olan kişiler genellikle kısmetlerinin açılması için büyüye başvurmaktadırlar. Bunun için medyum hocalardan destek alınır. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler etkili dualar okuyarak sonuç alabilirler. Kısmet açma büyüsü genellikle evlenemeyen kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Ayrıca bu büyü çocuk isteyip de çocuk sahibi olamayan kişiler tarafından da tercih edilmektedir.

Maddi anlamda da oldukça etkili bir ritüeldir. Kısmet açma uzman medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu büyü dualar okunarak yapılan bir büyüdür. Büyüyü yaptıran kişiler dünyevi hayatta her sorundan kurtulmakta, işleri ve kısmeti açılmaktadır. Derdinize deva olacak kısmet açma büyüsü ile kısmetiniz açılır ve evinizde veya işyerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Derdinize Deva Olacak Aşk Büyüsü

Derdinize deva olacak aşk büyüsü, en etkili büyüler arasındadır. İki kişinin arasındaki soğukluğu ortadan kaldıran bir büyü çeşididir.  Aşk Büyüsü sadece evli kişiler tarafından yapılmamaktadır. Sevgili, nişanlı hatta platonik aşıkların bile başvurduğu bir ritüeldir.  Evlilikte zamanla ortaya çıkan bazı problemler çıkmaktadır. Bunlar zamanla daha ciddi durumlara dönüşmektedir. Hal böyle olunca çiftlerden biri arayış içine girmektedir. Bunun için medyum hocalardan yardım almaktadır. Bu büyü türü her iki tarafında iyiliğini düşünerek kötü niyetle yapılmayan bir ritüeldir.

Aşk büyüleri medyum hocalar tarafından yapılabildiği gibi kişinin kendisi tarafından da yapılabilmektedir. Bu büyü türünde kullanılan malzemeler ve dualar oldukça önemlidir.  Ayrıca bu büyülerin ters etki yapma özelliği olduğu için kesinlikle medyumlara yaptırılmalıdır. Medyumlar okuyacakları tılsımlı dualar ile ve kullanacakları kaliteli malzemeler ile kısa sürede etki gösteren aşk büyüsü yaparlar. Aşık olduğunuz kişinin size karşı olumlu duygular beslemesini istiyorsanız medyumları tercih edebilirsiniz. Derdinize deva olacak aşk büyüsü sayesinde mutlu bir evlilik yaşayabilirsiniz.

Derdinize Deva Olacak Geri Getirme Büyüsü

Derdinize deva olacak büyüler arasında geri getirme büyüsü, yıllardır kullanılan bir ritüeldir. Adından anlaşılacağı gibi sevilen bir kişinin terkedilmesi sonucunda kişinin başvurduğu büyü türüdür. Terk eden eş veya sevgili için havas ilmine sahip medyumlardan yardım almak gerekir. Son yıllarda Havas ilimlerinde sıkça rastlanılan bu ritüel, seven kişiyi terk edip giden birini pişman olarak geri getirilmesi için yaptırılmaktadır. Burada evi terk edip giden eşlerin veya sevgilisini terk edip giden kişilerin geri getirmesi amaçlanmaktadır. Ruhani varlıklardan yardım alınarak yapılan geri getirme büyüsü, sadece insanlar için yapılan bir ritüel değildir. Aynı zamanda cansız varlıklar için de yapılabilmektedir.

Geri getirme büyüsünde etki terk edip giden kişinin ruhuna ve vicdanına yönelik yapılmaktadır. Kendilerini seven kişiyi bırakıp gidenlere vicdan azabı çektirerek, pişman olup geri dönmelerini sağlarlar.  Bu büyü en çok sevgili için uygulansa da uygulandığı farklı durumlar da vardır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Evini ve çocuklarını terk eden kişilere yapılır
  • Giden sevgiliyi geri getirmek için yapılır
  • Evini terk eden çocukların geri dönmeleri için yapılır
  • Maddi ve manevi açıdan kaybolan değerli eşyaların kendiliğinden ortaya çıkması için yapılır
  • Kaybolan evcil hayvanlar için yapılır

Kadim kitaplarda en çok ilgi gören geri getirme büyüsü, herkes tarafından yapılabilecek bir ritüeldir. Ancak etkili sonuç alınması isteniyorsa Havas ilmine sahip medyumlar tarafından yapılması gerekir.  Bu şekilde derdinize deva olacak geri getirme büyüsü yaptırarak mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Derdinize Deva Olacak Para Büyüsü

Derdinize deva olacak büyüler içinde para büyüsü yaptırtarak maddi sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Para, insanların geçimlerini sağlaması için çok önemli bir araçtır. Medyum hocalar tarafından dikkatli bir şekilde uygulanan bu büyü türü etkili sonuçlar vermektedir. Para büyüsü sayesinde bulunulan zor durumdan kısa süre içinde kurtulma şansı yüksektir. Para büyüsü yaptırmak isteyen kişinin öncelikle gerçekten maddi anlamda ekonomik sıkıntıda olması gerekir. Bu durumda olan kişiler Havas ilmine sahip medyum hocalara bu büyü türünü yaptırabilirler.

Bu büyüler kişinin ekonomik zorluklardan kurtulması için yapılmalıdır. Zengin olan bir kişi daha çok paraya sahip olmak için para büyüsü yatırırsa bu durum aç gözlülük olarak değerlendirilir. Peki para büyüsü yaptırmak zararlı mı sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır. Her büyü çeşidinde olduğu gibi para büyüsü de eğer alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılırsa zararları vardır. Bu büyüyü yaptırmak için gerçek medyum hocalardan destek almak gerekir.

Derdinize Deva Olacak Kara Büyü Bozma

Dersinize deva olacak büyüler denilince kara büyü bozma işlemi ilim sahibi hocalar tarafından yapılmalıdır. Kara büyü, kişilerin kendilerine veya yaşam şartlarına zarar vermek amacı ile yapılmaktadır. Bu büyünün amacı, kişinin ruh sağlığını bozmak, işlerinin kötüye gitmesini sağlamak, kişiyi yakın çevresindeki insanlardan ayırmak. Kara büyü kişinin üzerinde negatif etki yaratır, böylelikle aile içinde veya iş ortamında unsuz etkilerle karşılaşır.

Bu büyü türü kötü enerji ile yapılmaktadır. Ayrıca diğer büyülerin etkilerine göre bu büyünün etkisi daha yoğun biçimde hissedilir. Bu büyüde kişinin iradesini yok sayarak direkt olarak ruhuna nüfuz edilmektedir. Kara büyülerin isimlerine örnek verecek olursak yumurta büyüsü, domuz büyüsü, düğüm büyüsü, delirtme büyüsü, kıskandırma büyüsü, cin büyüsü gibi isimleri sayabiliriz.

Kara büyüyü yapan hocalar ileri derecede ilim sahibidirler ve enerjilerini kötüye kullanmaktadırlar. Bundan dolayı yapılan kara büyüyü bozmak oldukça zordur. Peki kara büyü nasıl bozulur diye baktığımızda burada da yine karşımıza çıkan ileri derecede ilim sahibi olan medyum hocalardır. Eğer medyumlardan yardım almadan büyü bozulmaya çalışılırsa daha kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalınabilir.