Ücretsiz Yıldızname Falı Baktır

/ 29 Aralık 2020 / 12.666 / yorumsuz
Ücretsiz Yıldızname Falı Baktır

Fallar gelecek ya da geçmişteki hayatlar için bilgiler verebilir. Uyarılarda bulunabilir. Hayatta daha dikkatli olmamız için verilen bilgiler sayesinde yaşam şeklimiz değişebilir. Yıldızname falı da bizler için oldukça önemli olan fallardan biridir. Ancak bu fal tam olarak nedir bilinmemektedir. Yıldızname falı nedir sorusu ise son dönemlerde oldukça merak edilmektedir.

Yıldızname falı tarih olarak Osmanlı dönemine kadar gitmektedir. Çok eski zamanlarda da geniş coğrafyalara yayılmıştır. Bu falın bakılması ve bilgiler verilmesi için ise bilinmesi gereken birkaç nokta vardır. Bakılacak kişinin doğum tarihi, doğum saati, ismi gibi bilgiler doğru ve eksiksiz bilinmelidir. Yıldızname falı bakılması sonrasında yaşamla ilgili bilgiler elde edilebilir ve kişinin hayatında kolaylıklar sağlanabilir. Fal sonucunda hastalıkların tedavileri erken dönemde yapılabilir, hatalar önceden görülebilir ve fırsatlar değerlendirilebilir. Bu yüzden bu falı baktırmayı düşünen kişiler için oldukça önemlidir. Fala bakan kişilerin bilgi düzeyi oldukça önem taşır. Bilgisi olmayan ya da ilmi yetersiz kalan kişilerin bu fala bakması doğru değildir. Medyum tarafından bakılan bu fal profesyonellik ister.

Yıldızname Falı Hangi Olaylar Hakkında Bilgi Verir

Yıldızname falı ölüm zamanına kadar olan süre içindeki tüm olaylar hakkında bilgilenmeyi sağlar ve astronominin alt dalı olarak kabul edilir. Kişinin bazı bilgileri bilinerek kolaylıkla bilgiler öğrenilebilir ve bunlar gelecek hayatta kullanılabilir.

Yıldızname falı bakmak için malzemelere ihtiyaç yoktur. Taş, kâse içinde su, kahve gibi materyaller olmadan bakılır. Herhangi bir araç kullanmadan da uzaktan bakılabilir. Bu malzemelerin yerine bakan kişilerin dua bilgisi, ilim bilgisi kullanılarak yorumlanır. Ayrıca dinsel fikirler de öne çıkabilir.

Yıldız falı daha çok gelecekle ilgili bilgiler öğrenmek için bakılır. Evlilik, çalışma hayatı, ekonomi gibi önemli bilgilere yer verilir. İsteğe göre kişinin hayatında olacak önemli olaylar, hayırlı olacak işler gibi püf noktalara değinilir. Tıp alanında da bu fal geçmişte kullanılmıştır. Her yıldızın bir organı temsil ettiği düşünülürdü. Eğer uygun olmayan takımyıldızı o gün egemen konumundaysa ameliyatlar ve bakımlar yapılmaz uygun yıldızlar gelince tedaviler yapılırdı. Bu yüzden hekimlerde bu konuda bilgi sahibi olur ve ona göre tedavilerde uygularlardı.

Yıldızname Falı Türleri Nelerdir?

Günümüzde bilinen çoğu fal gibi Yıldızname falı türleri de mevcuttur. Bu türlere sırasıyla göz atalım:

 • Ayrıntılı olarak bakılacağı gibi genel bilgilerin de yer aldığı, gelecekle ilgili bilgilerin olduğu genel Yıldızname falı bakılabilir. Bu falda istenilen her konuyla ilgili sorular sorulabilir. Güncel hayat ile ilgili veriler sunulması için profesyonel kişilerce bu falın bakılması gerekir.
 • Genel Yıldızname falından sonra en çok merak edilen fallardan biri de aşkla ilgilidir. Aşk hayatının nasıl ilerleyeceği, geçmişte olan olayların geleceğe etkisi, gelecekte başka ilişki olup olmayacağı bu fal ile öngörülebilir. Aşk ile ilgili Yıldızname falı bakmak en çok tercih edilenler arasındadır.
 • Günlük hayatın içinde yer alsa da evlilik her kişi için oldukça önemlidir. Daha çok kadınlar bu fala yönelse de erkekler de evlilik falına ilgi duymaktadırlar. Gelecekte evlilik olacak mı ya da evlilik nasıl ilerleyecek gibi soruları bu Yıldızname falı için sorulabilir.
 • İş ve ticaret hayatı maddi açıdan tüm insanları etkiler. Maddi durum nasıl etkilenecek, daha kaliteli bir hayat olacak mı, iş hayatında yükselme söz konusu mudur gibi sorular bu fal çeşidinde sorulabilir ve bilgiler elde edilebilir.
 • Şans ve kısmet için de fal baktırılabilir. İş hayatında, aşk hayatında şans etken olacak mı, gelecekte şanslı olacak mıyım, tüm hayatımda beni neler bekliyor gibi sorunlar bu Yıldızname falı için sorulmaktadır.

Bakılan bilgiler ile ilgili kesin ve net sonuçlar alınabilir. Bu falın sonucunda detaylı bilgiler elde edilebileceği gibi kolayca öğrenilir. Bu fal için detaylı şekilde kişinin doğum saati, doğum günü ve yılı, ismi, ailesinden istenen kişilerin isimlerinin bilinmesi gereklidir. Yukarıda yazılan Yıldızname çeşitleri sayesinde istenilen konudan fal baktırılabilir ve çeşitli bilgiler elde edilebilir.

Yıldızname Falı ile Neler Öğrenilebilir?

Yıldızname falı bakmak ve bakılan kişiye bilgiler vermek için bu konuda derin bilgilere sahip olmak gereklidir. Herkes bu fala bakamaz. Bunun için profesyonel kişilerden yardım alınmalıdır. Herkese özel bakılan bu fal kişinin kendi bilgileriyle bakılır. Tamamen özeldir ve gelecekte yaşanacak olumsuz ya da olumlu olaylar ile ilgili bilgiler verir. Fala açık net şekilde bakılır. Fala baktıran kişi için geleceğinde olumsuz olaylar varsa bu konuda uyarılır ve çözüm içinde yardımcı olunur. Kişinin geleceğiyle ilgili herhangi bir problem yaşamaması için bu falda her şeye bakılır.

Yıldızname falı tarihine bakıldığında oldukça eski tarihlere ulaşmak mümkündür. Çok eski zamanlarda Osmanlı dönemlerinde de bu fal baktırılmıştır. Kişilerin geçmişe ve geleceği yönelik merakları insanları bu fala baktırmaya itmiştir. Ancak unutulmamalıdır ki bu fala bilgili ve uzman medyum tarafından bakılması gereklidir. Aksi taktirde yanlış verilen bilgiler sonucunda hatalı adımlar atılabilir.

Yıldızname Falından Elde Edilen Bilgiler Nelerdir?

Yıldızname falı gelecekte olacak olaylar hakkında en net bilgiler veren fallarda biridir. Bu bilgilere ulaşmak ise oldukça kolaydır. Profesyonel bir medyum tarafından bakılan bu faldan kolayca bilgiler edilebilir. Yıldızname falından elde edilen bilgiler nelerdir sorusuna maddeler halinde yanıtlar verilir:

 • İlk olarak fal bakıldıktan sonra kişinin hakkında analiz yapılır. Genel bilgiler toplanır. Hayatının ilerleyen dönemleriyle ilgili bilgiler verebilmek için kesin ve net yargılara ihtiyaç vardır.
 • Bir sonraki adımda ise kişinin kalan hayatında herhangi bir sağlık sorunu olacak mı diye bakılır. Eğer gelecekte hastalık varsa tespit edilir. Kişinin daha dikkatli olması ve bu hastalığa yakalanmaması için bilgiler verilir. Hastalığı geçirme durumunda ise tedavi için nasıl bir yol izleneceği kolay bir şekilde öğrenilir.
 • Hayat için önemli bir adım olan evlilik konusunu da bu falda en çok sorulan sorular arasındadır. İler ki hayatta evlilik olacak mı, hayırlı ilişkiler içerisinde bulunacak mı gibi sorular hayatı etkilemektedir. Bu falda nasıl adımlar atılacak gibi sorulara yanıtlar aranabilir.
 • Aynı zamanda genel olarak olumsuz durumlar, kişinin mutsuz ya da başarısız olacağı zamanlar hakkında da bilgiler verilir.
 • Ayrıca fala baktıran kişi üzerinde herhangi bir büyü var mıdır, büyü çeşidi fark etmeksizin görülebilir. Aynı zamanda büyü olduğu durumlarda nasıl bozulacağı, etkisinden nasıl kurtulacağı fal sayesinde öğrenebilir. Bakan medyumunda profesyonelliği sayesinde bu tür olumsuz durumlardan kurtulmak mümkün ve kolaydır.

Yukarıda verilen maddelere bu falın doğru bir şekilde bakılması sonucunda varılabilir. Kişinin net bilgiler alabilmesi için hakkında söylediği bilgilerin doğru olması gereklidir. Veriler doğru olmazsa gelecek yaşam yanlış yorumlanır ve büyük sorunlara yol açabilir. Bu bilgiler ile Yıldızname falına bakılarak yaşanacak olan olaylar ve durumlar hakkında bilgi elde edilir.

Dinde Yıldıznamenin Önemi

Dinde yıldızname falı oldukça önemli bir yere sahiptir. Yıldızların cinler ve şeytanlardan insanları korudukları söylenir. Bu falın hem koruyucu hem de bilgilendirici yönü sayesinde insanlara yol göstermektedir. Fal oluşacak olumsuz olaylar hakkında bizlere önceden bilgiler verir ve korur. Bu sayede meydana gelecek olumsuz durumların önüne geçilebilir. Yıldızname falı dinde büyük önem taşır. Bu fala baktırmak isteyenler online ya da uzman kişilerle yüz yüze olarak görüşebilirler.

Yıldızname Haritası Çıkarma

Yıldızname haritası dünya haritasına benzer bir şekilde yuvarlaktır. Bu yuvarlağın ortasında ise dünya vardır ve toplamda 12 parçaya ayrılmıştır. Bu çizgilere ise ev çizgileri denmektedir. Çizgiler sayesinde karşılaşılan olaylar ve durumlar hakkında bilgi sahibi olunur.

Doğum tarihinin ve saatinin hatasız bilindiği bu falda ev çizgileri oldukça önemlidir. İlk ev çizgisine ufuk çizgisi denir. Bu çizgi kişilerin karakteristik özellikleriyle ilgili bilgiler verir. Günlük hayatta güçlü enerjilerin oluşması ya da sönmesi bu çizgiler sayesinde belli olur.  Örneğin bir eve girip çıkarken ya da yeni işe adım atarken bu çizgilerin enerjileri o işle ilgili bilgiler verir. Eğer enerji tutarsa bu iş yapılmasında sorun yoktur yargısına varılabilir. Ancak olmadığı durumlarda dikkat edilmeli ve ona göre hareket edilmelidir. Unutulmamalıdır ki bu bilgilerin doğru elde edilmesi için verilen bilgilerin tam olarak kişiye ait olması önemlidir.

Yıldızname Falı Gerçek Midir?

Yıldızname falı dünyada en yaygın ve merak edilen fal türüdür. Bu falı baktıran kişi sayısı da fazladır. Doğal olarak da akıllara Yıldızname falı gerçek midir sorusu gelmektedir. Bu falı diğer fallardan ayıran özelliği ise keskin ve net bilgiler içermesidir. Yıldızname falı tedavi amaçlı bakılan bir fal değildir. Sadece gelecekte nasıl bir hastalık olacağına ve seyrinin yorumlanmasına yardım eder.

Yıldızname falı hayatta kötü giden olayları önlemek için bakılır. Aynı zamanda cin çarpması, nazar ve büyü gibi olayların önlenmesini sağlar.

Yıldızname’den Hangi Bilgiler Öğrenilebilir?

Yıldızname falının kişi hakkında geniş bilgiler verdiğinden söz etmiştik. Bu bilgilere ayrıntılı şekilde bakacak olursak:

 • Baktıran kişinin karakterine ulaşmak mümkündür. Kişiliğinde olumsuz ya da olumlu yönleri nelerdir. Bunları öğrenerek değiştirebilir.
 • Kalan hayatında neler olacağı ölümüne kadar neler başına geleceği hakkında bilgi edinebilir. Bu bilgileri elde etmek hayatla ilgili atacağımız adımlar için oldukça önemlidir.
 • Herkes hayatında evleneceği kişiyi iyi tanımak ve mutlu bur evlilik geçirmek ister. Ancak bu durum her zaman mümkündür değildir. Yıldızname falı sayesinde kaç evlilik yapılacağı ve bu evliliğin hayırlı olup olmadığı öğrenilebilir.
 • Çoğu insan için hayatta uğur çok önemlidir. Tüm yaşamı etkileyebilir. Hangi günlerin ve sayıların uğurlu olup olmadığı da bu fal sayesinde öğrenilebilir.
 • Bu falda insanların en çok merak ettiği ilk konular arasında üzerinde büyü olup olmadığıdır. Öğrenmek isteyen kişiler kendilerine büyü yapılıp yapılmadığını bu fal sayesinde öğrenebilirler.
 • Kişinin geleceğinde kaç çocuğa sahip olacağının bilgisi de verilebilir. Baktıran kişi bu sayede hayatına yön verebilir ve istenmeyen durumlardan korunabilir.

Herkes Yıldızname Bakabilir Mi?

Yıldızname falı yorumlanmak için oldukça bilgi isteyen bir faldır. Bilgi sahibi olmayan kişilerin bu fala bakması doğru değildir. Gerçek bilgiler ve veriler ancak medyumlar tarafından elde edilir. Uzun yıllar bu işte bilgi birikimi elde etmiş kişilerin yorumlaması daha doğru olacaktır. Osmanlı zamanında da çok yaygın olan bu fal o dönemlerde alimler tarafından yorumlanmaktaydı. Günümüzde ise astrolojide uzman medyumlar tarafından bakılmaktadır. Bu fala baktıran kişiler hayatlarının dönüm noktalar hakkında bilgi sahibi olabilir ve kaderlerini öğrenebilirler. Gelecekte sizleri neler bekliyor, olumsuz neler olacak görülebilir. Uzman kişi ya da kişilerin baktığı Yıldızname falı ile hayatın dönüm noktaları öğrenilir.