Rahmani Bağlama Büyüsü

/ 29 Aralık 2020 / 4.448 / yorumsuz
Rahmani Bağlama Büyüsü

Birini kendine bağlamak amacı ile yapılan bu büyü ak büyü kategorisine girer. Bu büyüyü yaptırırken, yaptırmak isteyen kişiler bu konuda tereddüt edebilir fakat güvenilir bir medyum hoca tarafından yapılan bu büyülerden büyük fayda göreceksiniz.

Sevgililere yapılan bu büyüyü, eşinize de yapabilmeniz mümkün. Özellikle eşinizin evinize bağlanmasını istiyorsanız, size daha ılımlı davranmasını, size, çocuklarınıza ilgi göstermesini istiyorsanız da bu rahmani bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bu büyü sayesinde evini terk eden eşiniz evine döner ve mutlu bir yaşam sürersiniz. Daha önce bu büyüyü yapmış olan medyumlardan yardım almanız sizin için avantaj oluşturur. Çünkü daha önce bu işlemi yapmış olduğu için tecrübe edinmiş olur ve yaptığı işlemi de bildiği için hem etki süresini kısaltır hem de etkisini daha çok gösterir.

Eğer ki bu büyü yanlış birine yapılırsa, o kişi agresif tavırlar sergiler. Sevgilisinden veya eşinden uzaklaşmaya başlar. Yanı büyüyü yaptırma amacınızın tam tersi bir durum ile karşı karşıya kalabilmeniz muhtemel bir durumdur.

Onun için de büyüyü yaptırmaya karar verdiğiniz anda, evde kendiniz büyü denemesi yapmaya çalışmayın onun yerine ilk adım olarak yardım alacağınız güvenilir ve deneyimli bir medyum bularak işleme başlayabilirsiniz.

Bu büyünün bağlama özelliğinin yanında aşık etme büyüsü özelliği de bulunur. İnsanlar kendine aşık etmek istedikleri kişileri bu büyünün sayesinde kendine aşık eder ve isteklerini kolay bir şekilde gerçekleştirirler.

Rahmani Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Rahmani bağlama büyüsü yapılırken büyünün yapılacağı kişi ile alakalı kişisel malzemeler kullanılır. Saç teli, tırnak gibi malzemeler kullanılabilir, yapım aşamasında medyum hocanın sizden talep ettiği ne varsa büyünün gidişatının olumlu yöne doğru gitmesi için malzemelerin temin edilmesi gerekir.

Daha sonra büyünün yapılacağı kişiye ait olan eşyaların üzerine farklı tılsımlı sözler söylenerek büyü yapımına devam edilir. Sözler söylenirken yanlış bir söz söylenmemesi ve en ufak bir hata yapılmaması gerekir. Bu işlemden sonra isteğe göre çeşitli dualar edilebilir.

Dinimizde de aşk ve bağlama konusunda dualar yer alır ve bu büyülerin daha kuvvetli ve etkili olması açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu dualar edilirken içten ve inanarak bu işlemin yapılması çok çok önemlidir.

Bu aşamalardan sonra medyuma bağlı olarak rahmani bağlama büyüsü tamamlanır. Bu işlemin ardından da beklemeye başlanır.

Bu büyü, herkese uygulanabilir. Eşini evine bağlamak isteyen erkek veya kadınlara yapılabilir. Bununla birlikte sevgilisini kendine bağlamak isteyen kişiler de bu büyüye başvururlar. Bu büyü sayesinde de eşler, sevgililer birbirine daha bağlı olur ve evli kişiler de evine, çocuklarına, eşlerine daha bağlı hale gelir ve sadık olur.

Her yaştan insan bu büyüyü uzman bir medyum hocaya giderek yaptırabilir. Bu büyü gençler tarafından daha çok yapılır, platonik olarak aşık oldukları kişileri kendilerine aşık etmek için büyüyü yaptırırlar.

Rahmani bağlama büyüsünün etkisi diğer büyülere oranla daha fazladır. Bu büyü yapılırken söylenen sözler, büyüde kullanılan malzemeler ve yapılan dualar büyünün etkisini artırır.

Büyü yapıldıktan sonra etkisi büyü bozuluncaya dek devam eder yani büyünün kendiliğinden bozulma gibi bir durum söz konusu değildir. Büyünün etkisi çok fazla olduğu için kullanılan her kelimeye, yapılan her işleme dikkat edilmelidir ve çok titiz bir çalışma ile uygulamanın yapılması gerekmektedir.

Rahmani Bağlama Büyüsünün Etkisi Nasıl Yok edilir?

Bu büyüyü bozmak isteyen kişiler, uzman olan medyumlara girmelidir. Büyü hangi medyum tarafından yapıldıysa ona gidilmesi de daha makul olur, çünkü medyum sırası ile yaptığı işlemi harfiyen bildiği için tekrar bozması da çok daha  kolay olur. Böylece bozma işleminde bir hata yapılmadan işlem tamamlanır. Büyü bozulurken yapılacak en küçük hata bile başka davranışların oluşmasına, geri dönülmesi zor birtakım sorunlara yol açabilir.

Rahmani Büyüsünün Etki Süreleri

  • Aşk konularında  sonuç alması için ortalama 30 gün içinde etkisini gösterir
  • İş konularında  geri dönüş alınması için ortalama 65 gün beklenmesi lazım.
  • Akraba konularında  sonuç alınabilmesi için ortalama 20 gün beklenilmesi makul görülür.
  • Ev konularında bu büyüyü yaptıran kişilerin sonuç alması için 10 gün gibi bir süre içerisinde beklemeleri gerekir.
  • Evlilik için rahmani büyüsünü yaptıran kişilerin sonuç alması için ortalama olarak  45 gün büyünün etkisini göstermesini beklemelidir.
  • Para, maddiyat konularında bu büyüyü yaptıranların ise sonuç alması için ortalama 55 gün beklemeleri gerekmektedir.

Rahmani Bağlama Büyüsü ile Giden Biri Geri Gelir mi?

Büyüyü kimin üzerinde yapacaksanız, o kişinin saçından iki tutam tel, kıyafetinden kare şeklinde kesilmiş bir parça, bir bardak su, bir adet de küp şeker temin edin.

Daha sonra kıbleye dönerek kağıdı önünüze açın ve kağıdın içine saç telini koyun. Sonrasında kıyafet parçasını üzerine ekleyin, bu işlemi yaparken niyetinizi de içinizden geçirmeyi ihmal etmeyin. Ardından suyu okuyun ve suya 3 kez Fatiha Suresini de okuyun ve suya üfleyin. Bu okunan suyun içerisine de küp şekeri atın ve karıştırın. Suyu bir dikişte için. Hazırlanan kağıt katlandıktan sonra büyünün etkisi altına girmesini istediğiniz kişinin adının ve soyadının baş harfini yazın bu hazırladığınız kağıt sembolü ise paspas altında saklayın.

Böylelikle büyü tamamlanır ve büyünün yapıldığı kişi en kısa zamanda bugünün etkisine girer. Bu sayede giden biri, ( bu kişi kocanız olabilir ) geri gelir mi sorusunun cevabını da büyünün etkisini göstererek anlayabilirsiniz.

Rahmani Bağlama Büyüsünü Yaparken Hangi Dualar Okunmalıdır?

Bu büyüyü yaparken  Fatiha ve Nas surelerinin okunması gerektiği söylenir. İş hayatlarında büyük başarılar elde etmek isteyen kişiler, özellikle aşk için bu büyü yapılıyorsa da Ankebut suresi sabah ilk uyandığınızda okuyun.

Sureleri okurken abdestli olmaya özen gösterin ve dikkat edin. İnanarak ve samimi bir şekilde de niyetinizi dile getirin.

Rahmani işlemler ile, maddi kazancınızı artırabilirsiniz, aşk hayatınıza yeni insanlar çekebilirsiniz, yeni insanlar ile tanışabilirsiniz, evinize huzuru çekebilirsiniz, sağlık problemlerinizden kurtulabilirsiniz, sizin hakkınızda kötü düşünce besleyen kişilerin size zarar vermesinin önüne geçebilirsiniz. Bu istekleriniz için yaptıracağınız büyü ile ilgili uzman bir medyum hocaya giderek detaylı bilgi alın ve hala kararlı iseniz de medyum hoca tarafından büyüyü yaptırabilirsiniz.

İyi Niyetli Bir Aşık Etme Büyüsü

Mutlu bir evliliğin oluşmasını sağlayan ve huzurlu bir hayat yaşamanın ilk adımını atan işlemdir. Farklı denemeler aracılığı ile medyum hocalar tarafından yapılan rahmani bağlama büyüsünün içine girer.

İyi Niyet ile Yapılan Bağlama Büyüsü

Kişilerin arasında güçlü ve güvenilir bir bağ oluşmasını sağlamak için yapılır. Bu işlem yalnızca çiftler için değil, dostlar ve iş arkadaşları içinde kullanılabilir. Uygulamadan ortalama olarak yirmi bir gün ile otuz gün arasında sonuç alınarak büyü etkisini gösterir.

Giden Kişiyi Geri Döndürme Büyüsü

Genellikle yanlış anlaşılmalar sonucunda oluşan ayrılıkları ortadan kaldırmak için yapılan bu büyü işinin ehli uzman medyum tarafından işlemler sırası ile ve en küçük bir detayını bile atlamadan yapılırsa kısa zaman içerisinde etkisini göstermeye başlar.

Bağlama Büyüleri Yapılışına Göre 3’ e Ayrılır

Kara Büyüyle Bağlama

Kara büyü kullanılarak yapılan işlemlerde büyü ile etki altına alınmış kişilerde bazı sıkıntılar yaşanması olağandır. Çünkü bu büyüyü yaptıran kişilerde iyi niyet çok da söz konusu olmaz. Etkilenen kişinin davranış ve tutumunda bozukluklar meydana gelebilir. Bu büyüyü yaptırmak medyumlar tarafından tercih edilmez çünkü geri dönüşü olmayan ve sonu kötü bitecek bazı olaylar ile karşı karşıya kalınabilir.

Büyü Yapılan Kişilerde Görülen Bazı Belirtiler

Büyü yapılan kişinin uykusu pek de huzurlu değildir ve aralıklar ile uyur uyanır. Özellikle yatsı ezanı ile sabah ezanı arasındaki vakitte bu kişi uyumak istemeyebilir. Çünkü uyuduğunda, aynı huzursuzluğu yaşayacağını bilerek içinde korku, endişe hissetmektedir. Bu da kişilerin uyku düzenlerinin değişmesine neden olur.

Büyü yapılan kişi uyuduğu vakitlerde uykusunda sayıklayabilir. Sık sık uykusundan kabuslar eşliğinde uyanabilir. Uykusunda vücudu hareketli olabilir ve uyandığında fiziksel olarak kendini yorgun hissedebilir.

Ak Büyüyle Bağlama

Bu uygulamalarda genellikle nadir bulunan bazı bitkiler kullanılır. Bu bitkilerin ortaya çıkardığı enerji ile kişilere etki etsin diye bazı söylenişler de yapılır. Bu işlem birkaç hafta sürebilir.

Maji ve Okuma ile Bağlama

Bu bir büyü çeşidi olmasa da, daha çok evrenden dileme üzerine kurulu bir amacı bulunur. Enerji konusunda uzmanlaşmış kişilerin inanarak yaptıkları işlemler sonucunda isteğinizin gerçekleşmesi olasıdır.

Ayrıca işlemlerin hangi gün ve hangi saatte yapılacağı da büyük önem taşır. Haftanın her gününe ait hayır ve şer saatleri bulunur. Yapacağımız işin niyetine göre uygun bir saat seçilir. Örneğin Perşembe gecesinin 9. Saati olan ZÜHRE saati, sevgi aşk ve muhabbet saatidir. Bu saatte soğuyan kalpleri ısındırmak için ve kısmeti bağlı olanları evlendirmek için yapılan çalışmalar hayırla sonuç verecektir. Gibi bu hususlara da dikkat edilmesi durumunda yapılan uygulama etkisini daha kısa sürede ve daha güçlü bir şekilde hissettirir.

İki eş arasında düzen ve huzurun artması için Kur’an-ı Kerim’de adı geçen bazı sureler ile celb hazırlanabilir. Örneğin Yasin suresi veya Zilzal suresi ile celb hazırlamak da mümkündür. Ayrıca Vakıa suresi Cuma gecesi kılınacak 2 rekâtlık  Hacet namazının ardından tatlı bir yiyeceğin üzerine besmele ile okunur ve yedirilir ise aralarındaki muhabbet çoğalır ve birbiri hakkında düşünülen kötü düşünceler de biter.

Bununla birlikte birine büyü yaptırıldıktan sonra bunun başka kişilere de söylenmemesi gerekir. Birileri ile büyü yapıldığı paylaşılırsa, büyünün gizemi, sırrı ortadan kalkar. Bu sebepten dolayı da büyüden sonra bu konuda diğer insanlarla muhabbet içine girilmemelidir.  Ayrıca bazı büyülerin tutma vakti kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Kimi insanda belirtiler hemen kendini gösterirken kimi insanda da bu belirtiler kendini göstermez. Bunun büyüyü yaptırdığınız kişi ile, sizinle, veya büyü yapılışında ki işlemler ile orantılı olarak bu nedenler gösterilebilir. Bu konuda sabırlı bir şekilde davranmak ve zamanı beklemek gerekir.

Sonuç olarak rahmani bağlama büyüsü yapan kişilerde, evli çiftlere bağlama büyüsü yapıldığında aralarındaki muhabbet artar. Bağlama büyüsü sayesinde evinde kavga ve huzursuzluk olanlar rahatlığa, ferahlığa ve muhteşem bir huzura kavuşur. Çiftler birbirine daha da bağlanır ve aralarında oluşan sevgi ve saygı artar. Böylece evlerinde büyük tartışmalar da yaşanmaz.

Bağlanma büyüsünün olumlu etkilerinin yanı sıra olumsuz sonuçları da bulunur. Bu sonuçlardan biri büyü kötü bir amaçla yapılırsa, o kişide bazı zamanlarda ters sonuçlar görülebilir. Onun için büyü yaptırmak istiyorsanız niyetinizin iyi amaçlı olduğundan emin olun.