Büyü mü Vefk mi Yapılmalı?

/ 16 Ocak 2023 / 296 / yorumsuz
Büyü mü Vefk mi Yapılmalı?

Büyü mü Vefk mi Yapılmalı?

Büyü mü vefk mi yapılmalı? Konusu kafanızı karıştırıyor olabilir. Gerçek hayatta zorlandığınız ve olmasını çok istediğiniz konularda manevi yardımlardan destek alabilirsiniz. Bu yardımlar büyüsel uygulamalar olabilirken vefk uygulamaları da olabilmektedir. Büyü bazı malzemeler kullanılarak ve doğa üstü güçlerden yardım alınarak yapılan bir ritüeldir. Sadece alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bilinçsizce ve acemice yapılacak olan büyülerden istediğiniz sonuçları alamayacaksınız.

Vefler ise Edceb adı verilen özel hesaplamalar ve çizimlerle yapılmaktadır. Bu konuda bilgili olan kişiler sadece vefk yapabilir. Kişi sorunuyla ilgili olarak büyü ya da vefk uygulamasından faydalanmak istiyorsa öncelikle bunlarla ilgili yeterli bilgiye sahip olmalıdır. İnancı hangisinden yana ise ona yönelmelidir. Bu konuda medyum ve hoca yardımı alabilirsiniz.

 

Hangi Büyüler Yapılıyor?

Büyü mü vefk mi yapılmalı? Konusunda tercihini büyü yaptırmaktan yana kullanan kişiler öncelikle sorunlarını tespit etmeli ve o türdeki büyüye yönelmelidir. Mesela birini seven ve karşılık göremeyen kişilerin aşk büyüsü yaptırması gerekir. Eşinin ya da sevgilisinin kendisine bağlı olmasını ve başkasına bakmamasını isteyenler ise bağlama büyüsü yaptırır. Özel hayatında ya da iş yaşantısında kısmetsizlik yaşayanlar kısmet açma büyüsü yardımı almalıdır.

Bir yuva kurma özlemi çekenlerin evlilik büyüsü yaptırabileceği gibi birini herhangi bir konuya ikna etmek isteyenler ise ikna büyüsüne başvurur. Görüldüğü üzere büyüler oldukça çeşitlidir. Önemli olan kişinin kendi sorununu belirlemesi ve bunu medyuma aktarmasıdır. Tüm gerekli işlemler medyumunuz tarafından yapılacaktır.

 

Hangi Vefkler Yapılıyor?

Sorunlarınıza uygun olan birçok vefk çeşidi bulunmaktadır. Bunların içinde sıklıkla yapılan ve en çok tercih edilenleri aşk ve bağlama vefkidir. Aşk konusundaki istekleriniz ve beklentileriniz için aşk vefki yaptırabilir sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için de bağlama vefkine başvurabilirsiniz. Özel hesaplama yöntemiyle yapılan vefklerde bazı özel bilgiler medyuma sunulmalıdır. İsim, anne adı, doğum tarihi gibi bilgilerin doğru olarak verilmesi gerekir.

Büyü mü vefk mi yapılmalı? Kendi sorunlarını belirleyen kişiler bu uygulamalardan herhangi birini tercih edebilir. Genellikle aynı sonuçlarla karşılaşılır. Kişi tercihini inancına uygun olacak uygulamadan yana kullanmalıdır.