Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü

/ 26 Eylül 2022 / 1.025 / yorumsuz
Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü

Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü

 Kilitle yapılan aşk büyüsü Anadolu halk inançlarında en sık olarak kullanılan büyü çeşitlerinden biridir. Kilidin iki fonksiyonu vardır. Birincisi kapıları açma görevi olan anahtar burada aşkın kapısını açmaktadır. İkincisi ise kilidin maddesi demirdir. Demir ise gücün kuvvetin sağlamlığın bağlılığın simgesidir. Demir üzerine okunan her türlü kutsal dualar ve tılsımlı sözcükler iletilerek evrene hızlı bir şekilde yayılır.

Kültürümüzde kilitle yapılan aşk büyüsü uygulamalarında genellikle asma kilit kullanılır. Anadolu’da neredeyse her köyde, kasabada veya şehirlerin merkezlerinde özellikle genç kızların kısmetini açmak için kullanılan kilit ve anahtar aşk büyüsü yapmak amacı ile de kullanılmaktadır.

Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Kilit, bahtın kapalılığını ve kilidin anahtarla açılması bahtın açılmasına delalet eder. Bu yüzden kilitle yapılan aşk büyüsü uygulamalarında önceden bazı işlemlerle kapatılan kilidin muhakkak belli bir saat veya gün sonra tekrar özel işlemlerle açılması sağlanmalıdır. Aylar geçmesine rağmen unutulan kapalı şekilde kalan ve açılmayan kilitler enerji akışında tıkanıklık yaratır.

Kilitle yapılan aşk büyüsü uygulamalarının çok hızlı etki etmesinin bir başka nedeni de kullanılan nesne olan asma kilidin ve anahtarın da demir olmasıdır. Tüm kötü enerjileri uzaklaştıran demir aynı zamanda tıpkı su gibi okunan tüm duaları emer, içine çeker saklar ve evrene hızlı biçimde yayar. Dolayısıyla istenilen sonuca çok kısa yoldan ve etkili biçimde ulaşılır.

Kilitle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Kilitle yapılan aşk büyüsü uygulamaların pek çok çeşidi bulunur. Burada tılsımlı olan nesne esasında anahtar veya kilit değildir. Tılsımı ve büyüyü yaratan unsur; büyüsel işlemler sırasında okunan dualar asma kilit üzerine temas edilerek sözel olarak yapılan duaların demire işlemesini sağlamaktır. Yani bu uygulamaları büyü haline getiren uzman bir Medyum hocanın ustalığı ve bilgeliğidir.

Anadolu’da yüzyıllar boyunca çeşitli uygulamalar görülmüştür. Perşembe gününden asma kilidi kilitleyerek Cuma namazından sonra kilidi dualarla açmak bunlara bir örnektir. Burada esas olan önce kilidin kilitlenmesi ve daha sonra bazı işlemler ile açılması yolu ile kapalı olan aşk yollarının açılması enerjisel olarak feraha refaha kavuşması için yapılır. Kilitle yapılan aşk büyüsü uygulamaları için uzman birinden yardım almak daha etkili sonuç verir.