Soğutma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

/ 26 Haziran 2021 / 1.157 / yorumsuz
Soğutma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Soğutma büyüsü yapan medyum hocalar araştırması içine girdiyseniz doğru yerdesiniz demektir. Soğutma büyüsü, evli çiftleri veya sevgilileri birbirinden ayırmak için kullanılan bir büyüdür. Bu büyünün tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. Günümüzde ise popüler olarak kullanılan kara büyülerden biridir. Oldukça etkili olan bu büyü, doğanın normal akışına ters bir şekilde birdenbire etki gösterebilmektedir. Araları çok iyi olan, asla ayrılamaz dediğiniz kişilere bile bu büyü çok tesirli olabilmektedir. Bakıldığında oldukça yıkıcı ve olumsuz etkileri olan bu büyünün yapılışı da karmaşık ve meşakkatlidir.  Soğutma büyüsü olarak geçen çeşitli büyüler, bu ilimde yıllardır araştırılan ve denenen uygulamalardır. Ancak her soğutma büyüsü tam olarak etkili olmayabilir. Bu sebeple soğutma büyüsü yapan medyum hocalar, konu üzerinde deneyimli ve bilgili olmalıdır.

Medyum hocalar, büyü ilimi üzerinde kendini yetiştirmiş kişilerdir. Yalnızca ilim üzerinde yetişmiş insanlar olmaları yeterli olmayabilir. Aynı zamanda manevi ve ruhani duyguları oldukça gelişmiş kişilerdir. Farklı alemlerle iletişime geçebilen, enerji hisleri gelişmiş kişilerdir. Halk arasında bilinen 6.his, bu kişilerde oldukça yoğundur. Medyumların bu özellikleri genellikle doğuştan kazanır ve zaman içerisinde bu özellikleri gelişmektedir. Medyum hocalar, içerisinde bulunduğumuz maddi alemin ötesine geçebilmektedir. Medyum olmak isteyen herkes, bunu gerçekleştiremez. Medyumlar doğuştan gelen özelliklerle bu işi icra edebilmektedirler. Her ne kadar öğrenilebilir bir alan olsa da sizde bulunması gereken bazı özel yetenekler gerekmektedir.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü, geçmişte de dünyanın birçok yanında yapılan büyülerden biriydi. Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşmasıyla, bu büyü web sitelerinde de yoğun olarak aratılmaktadır. Geçmiş zamanlarda büyüler belirli bir zümre içerisinde gizli kapaklı kalabilmekteydi ancak şu an çoğu yerde bu büyüler birçok kişi tarafından bilinmeye başlanmıştır. Soğutma büyüsü bir kara büyü uygulaması olarak bilinir. Çeşitli ritüeller ve manevi inançlarla bu büyüler hayata geçirilebilmektedir. Özellikle evli çiftler ve sevgililerde işe yaramaktadır. Bunun yanında bir kişinin çok sevdiği maddi ve manevi şeyler için de soğutma büyüleri başarılı olabilmektedir. Çeşitli şekillerde bu büyü uygulanabilmektedir. Soğutma büyüsü yapan medyum hocalar, sizlerin ihtiyacınıza göre seçimi yapacaktır.

Soğutma büyüleri doğru bir şekilde yapıldığında oldukça etkili olmaktadır. Bir kara büyü olduğu için kişi üzerindeki etkisi de yoğun bir şekilde kendini gösterebilmektedir. Büyünün kimleri ayırdığını sıralayacak olursak:

 • Aralarında büyük bir sevgi olan sevgililer
 • Uzun yıllardır sorunsuz bir şekilde yaşayan evliler
 • Yeni birlikte olmuş kişiler ve evlenen çiftler
 • Bir ilişkide bir tarafın ayrılma isteği olmasına rağmen ayrılamayan kişiler
 • İçki, kumar gibi bağımlılıkları olan kişiler

Bu kişiler üzerinde, soğutma büyüleri kullanılabilmektedir. Medyum hocalara başvurduğunuzda, derdinizi açık bir şekilde anlatırsanız sizler için uygun olan soğutma büyüsünü seçeceklerdir. Bazı hocalar, duruma göre soğutma büyüsünü yapıp yapmayacağına karar verir. Kara bir büyü olduğu için yapılması da tehlikelidir. Bu sebeple büyünün yapılması medyum hocanın kararına bağlıdır.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri

Hayatımızın her alanında etkili olabilecek büyüler vardır. Kara büyüler içerisinde bulunan soğutma büyüsü, çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Bu büyüleri yapacağınız kişiye veya kişilere yakın olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda soğutma büyüleri uzaktan da yapılabilmektedir. Geçmişten bu yana her kültürde soğutma büyüleri bulunmaktadır. Gizli saklı bir şekilde yapılan bu büyüler, günümüzde de açık seçik bir şekilde yapılmamaktadır. Kara büyü olması sebebiyle toplumda pek hoş karşılanan bir uygulama değildir. Özellikle Anadolu topraklarımızda bu büyü konusunda büyük çalışmalar ve uygulamalar geliştirilmiştir. Ledün ve Havas ilimlerinde de soğutma büyüleri üzerinde birçok bilgi bulunmaktadır.

Pek çok kişi tarafından yüksek oranlarda sonuç veren soğutma büyüleri merak edilmektedir. Büyünün tesir etmesinde birçok etken rol oynar. Medyum, inanç, etkilenecek kişinin ruh hali gibi çeşitli durumlar büyünün sonucunu belirler. En etkili soğutma büyülerini sıralayacak olursak:

 • Evlilik içerisinde kadınları soğutma büyüsü
 • Uzaktan yapılacak soğutma büyüleri
 • Resimle soğutma büyüsü
 • Sevgililerin arasını bozma büyüsü
 • Eş ayıran karabiber büyüsü
 • Nişan attıran soğutma büyüsü

Yukarıda saydığımız gibi bunlara benzer birçok soğutma büyüsü bulunmaktadır. Büyülerin uygulaması, etkinin değerini de değiştirmektedir. Soğutma büyüsü yapan medyum hocalar, bu noktada çok önemlidir. Bu konuda deneyimli ve bilgili hocalardan yardım almanız sonuca daha kolay ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Ayırma Büyüsü Zamanlaması Nasıl Olmalıdır?

Büyüler, eğer samimi bir inanç ve iman varsa istediğiniz her zaman yapılabilmektedir. Çiftleri ayırmak için kullanılan soğutma büyüleri de hemen hemen süre fark etmeksizin etki yapabilir. Özellikle araları limoni olan çiftlerde bu büyü doğrudan sonuç verecektir. Bu noktada önemli olan, medyum hocanızı bu büyüye ikna etmenizdir. Çoğu medyum, gerçekçi bir sebep görmedikçe kara büyüleri yapma taraftarı değildir. Medyum hocanızla anlaştıktan sonra bu büyüleri hem kendinize hem de başka kişilere yapabilmektesiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi eğer bir kişiyi bağımlılıklarından kurtarmak istiyorsanız soğutma büyüsü yapan medyum hocalar, sizlere yardımcı olacaktır. Durum hakkında onlara detaylı bilgi vererek en doğru büyüyü sizler için yapacaklardır.

Soğutma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Çiftler üzerinde uygulanan bu büyüler, çeşitlerine göre farklı etkenler göstermektedir. Eğer başka bir insan bir çifte soğutma büyüsü yapıyorsa çift dahilinde sonuçlar ortaya çıkabilir. Bir çift içinden birisi bu büyüyü yapacaksa yalnızca karşısındaki insan etkilenir. Sevgililer üzerinde yapılan soğutma büyüleri genellikle 1 hafta içerisinde etkisini gösterebilmektedir. Büyüden sonraki 2 hafta ayrılma kesinleşmeye başlar. En geç 1 aylık süreç içerisinde büyü kendini göstermektedir.

Soğutma büyüleri ilk olarak kişilerin duyguları üzerinde etkili olmaya başlar. Duygusal olarak bir huzursuzluk yaratarak kişinin soğumasının başlangıcını yapar. Kimi zaman ortada herhangi bir sebep olmasa bile kişi soğuma gösterebilir. Kişiler birbirlerini her ne kadar sevse de soğutma büyüleri etkiliyse durum tam tersine dönebilmektedir. Soğutma büyüsünün etkisi bazı zamanlar o kadar büyük olmaktadır ki seneler geçse bile kişiler bir daha bir araya gelemez. Uzun süreçte baktığımızda, soğutma büyüleri kişilere fiziksel ve psikolojik zararlar vermez. Ancak bu büyü, kötü niyetli kullanıldığında kişiler istemese bile ilişkilerini bitirmek zorunda kalmaktadır.

Soğutma büyüsü eğer bir alışkanlıktan, bağımlılıktan ayırmak için yapılacaksa burada etkiler değişiklik gösterir. Büyü etkisi altında kalan kişi yavaş yavaş alışkanlığından soğumaya başlar. Bazı zamanlar bu birden kendini gösterir bazı zamanlar ise bir süreç içerisinde olur. Tamamen kişinin durumuyla ilintili olan bu konu, soğutma büyüsü yapan medyum hocalar tarafından tahmin edilebilmektedir.

Eşten Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü, özellikle karı koca çiftler için yapılmaktadır. Kara büyüler içerisinde sık sık uygulanmaktadır. Uzaktan yapılabilen bir büyü olduğu için de kişiler bu büyüden yararlanmaktadır. Büyünün yapılabilmesi için çiftin birlikte oldukları bir fotoğrafın elinizde olması önemlidir. Soğutma büyüsü yapan medyum hocalar, bu fotoğrafların üstüne çeşitli efsunlu sözler ve dualar söyleyerek büyüyü tutturur.  Doğru bir şekilde uygulandığında en etkili büyülerden biri olacaktır.  Fotoğrafı medyumlara verdiğinizde, gerekli duaları 21 kez fotoğrafa okuyarak büyüyü yapar. Kısa süre içerisinde soğutma büyüsünün etkisi görülmeye başlanır. Büyüyü yaparken olan inancınız ve sabrınız, uygulamanın etkisini arttıracaktır.

Sevgiliden Soğutma Büyüsü Nedir?

Kara büyü kategorisinde olan soğutma büyüleri, günümüzde sevgililer arasında sandığımızdan daha yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle internette büyü bilgilerinin dolaşması, birçok insanın bu uygulamalara yönelmesini sağlamıştır. İnternet üzerinde yer alan büyüler hakkında bilgilerin hepsi doğru değildir bu sebeple soğutma büyüsü yapan medyum hocalar tarafından yardım almanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Bu büyü etki ettiği andan itibaren, sevgililerin arası 180 derece tersine dönmektedir. Bir daha düzelemeyecek şekilde kişilerin arasındaki ilişkileri yok edecektir. Büyüyü yapmanız için kırmızı bir ruj, sarı tonlu saç telleri ve beyaz bez parçası gereklidir. Beyaz bez parçasına erkeğin ismini yazarak saç tellerini üzerine bırakınız. Daha sonrasında medyum hoca, gerekli olan sözleri söyler ve büyünün tutması için tüm inancınızla dua etmelisiniz.

En Etkili Soğutma Büyüsü Hangisidir?

Kara büyülerin etkisi, kendini çok net bir şekilde gösterebilmektedir. Eski dönemlerde bu kara büyüler oldukça gizli bir şekilde tutulmaktaydı. Çünkü tehlikeli görülmekte ve toplumda kabul edilmemekteydi. Günümüzde halen bu büyülere kötü gözle bakılmaktadır ancak internet sayesinde birçok kişi kara büyüler hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Birçok büyü ilmi kitabında soğutma büyüleri bulunmaktadır ve bunlar arasında hangisi daha etkili karar verebilmek oldukça zordur. Büyünün etki edebilmesi için inancınızın ve sabrınızın yüksek olması gerekmektedir. Bu tarz etkenlere göre en etkili soğutma büyüsünü uygulayabilirsiniz.

Birçok kişi tarafından tercih edilen soğutma büyüsü, medyum hocalardan destek almadan yapılabilecek seviyelerde değildir. Bunun yanında, evinizde kendi başınıza yapabileceğiniz uygulaması basit ve etkili olabilecek bir soğutma büyüsü vardır. Bu büyülerin etkili olabilmesi için uygulamaya karşı olan inancınızı yüksek tutmalısınız. Aynı zamanda bu durum, büyünün etkisini de değiştirebilmektedir. Büyüyü yapmaya karar verdiyseniz elinizde bulunması gereken tek şey bir makastır. Makas ve gerekli tılsımlı sözler ile büyüyü tesir ettirebilirsiniz.

İlk olarak karanlık bir odaya geçmeniz gerekmektedir. Ortamın sessiz ve sakin olması odaklanmanız için önemlidir. Daha sonrasında kuzey kutbuna doğru yüzünüz dönük oturmalısınız. Gözlerinizi kapatın ve efsunlu olan şu sözleri 21 kere içinizden tekrar ediniz:

“Ya Hüddam Garaminar, kapına geldim senin, ayır kalpleri artık, bana itaat günü.”

Daha sonrasında dizlerinizin üstüne oturun ve bacakların arasına makası koymalısınız. Tekrardan tılsımlı sözleri söyleyiniz. Büyünün etkisi kendini 2 hafta içerisinde göstermelidir. Eğer büyü tesir etmediyse tekrardan bu ritüelleri uygulamanız gerekmektedir.

Ayırma Büyüleri Hakkındaki Soru İşaretleri

Ayırma büyüleri neredeyse tüm eski büyü kitaplarında yer almaktadır. Geçmişten bu yana büyü, toplumlarda yoğun olarak uygulanmaktadır. Kara büyüler içerisinde olması, çok fazla ön planda tutulmasa da kapalı kapılar ardında bu uygulamaya başvurulmaktadır. Kara büyüler, etkisini gösterdiğinde çok sert bir şekilde kişileri etkilemektedir. Soğutma büyüsü yapan medyum hocalar, bu durumun farkında olduğu için herkesin isteklerine cevap vermemektedir. Tüm bunların yanında büyü ritüelleri doğru ve eksiksiz bir inanç ile yapılırsa soğutma büyüleri etkisini gösterecektir.

Kara büyüleri doğru bir şekilde uygulayamazsanız kişilerde büyük hasar bırakabilmektedir. Çünkü büyü sürecinde yapılan yanlış bir hareket, büyünün farklı sonuçlara yol açmasına sebep olur. Bu durum ise kişilerde psikolojik ve fizyolojik hasarlar açabilmektedir. Doğru ve sorunlardan uzak durarak soğutma büyüsü yapmak istiyorsanız bilinçli medyum hocalara ulaşmalısınız.

Soğutma büyüleri, medyum hocalardan yardım alarak yapılabileceği gibi yukarıda bahsettiğimiz tarzda evinizde de rahatlıkla yapabilmektesiniz. Doğru şekilde ritüelleri gerçekleştirir ve sabırlı olursanız büyünün etki etmeme olasılığı çok düşüktür.  Bazı büyülerin tesir kuvvetini arttırmak için ritüelleri periyodik olarak tekrarlamanız gerekebilmektedir.