Alanında Uzman ve Deneyimli Medyumlar

/ 2 Temmuz 2021 / 553 / yorumsuz
Alanında Uzman ve Deneyimli Medyumlar

Alanında uzman ve deneyimli medyumlar, ülkemizin her bölgesinde bulunabilmektedir. Dünya üzerinde de günümüzde hizmet veren saygın ve oldukça deneyimli medyum hocalar çalışmalarını yürütmektedir. Oldukça geniş ve derin bir ilim olan büyü ilmi, yüzyıllardır süren bir gelenek olarak karşımıza çıkıyor. Bir manevi ilim olan büyü ve büyücülük, insanlar üzerinde psikolojik ve ruhsal bazı etkiler yaratabilmektedir.  Özellikle büyülere başvurmak gibi bir ihtiyaç içerisinde olan kişiler, uzman medyum arayışı içerisinde olmaktadır. Yaşadıkları hayatın gidişatında bazı sorunlar ve problemler yaşayan insanlar bazen son çare olarak bazen de ilk adım olarak büyülerden medet ummaktadır. Örnek vermek gerekirse, tüm işleri ters giden kişilerin veya aşk acısı çeken insanların medyum hocalar yardımına koşmaktadır.

Toplumumuz içerisinde ise bu tarz sorunlara derman olabilecek büyüler üzerinde uzman medyum hocalar bulunmaktadır. Tam olarak manevi dünyanın parçası olan bu kişiler, insanların duygusal ve düşünce yapılarında değişiklik yaratabileceklerdir. Son zamanlarda internet ve sosyal medyanın kullanımının artış göstermesi medyum hocaların ne kadar çok tercih edildiğini yapılan aramalardan görebilmekteyiz. İnternet üzerinde büyüler hakkında birçok bilgi ve deneyime sahip insanlar olduğunu görebilmekteyiz ancak her gördüğümüz bilgiye körü körüne inanmamak gerekmektedir. Büyü ilmi oldukça kapsamlı ve karmaşık bir yapıya sahip olduğu için herkesin doğru bir şekilde büyüleri hayata geçirmesi zordur. Gerçek bir medyum hoca ile çalışmalar yapmanız herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için önemlidir.

Medyum Ne Anlama Gelir?

Alanında uzman ve deneyimli medyumlar denilince medyumun anlamı da merak edilmektedir. Medyum kelimesi Latinceden dilimize eklenmiştir.  Kelime anlamına bakacak olursak; ruhsal alemle iletişime geçebilen, farklı alemlerde etkileri olan kişi anlamına gelmektedir. Medyumların yaptığı görevlere ve uygulamalara baktığımızda ise kelimenin tam anlamıyla karşıladığını göstermektedir. Medyumlar, büyü ilmi içerisinde kendilerini geliştirmiş ve yetiştirmiş kişilerdir. Farklı büyü ilimleri bulunduğu için her medyum farklı konular üzerinde uzmanlaşabilmektedir. Bu çeşitlilik insanlar için oldukça faydalıdır. İnsanlar zor durumlarda, büyülere ihtiyaç duyduklarında kendilerine çözüm bulabilmek için farklı büyü ilimlerine başvurabilmektedir. İlk çağlardan bu yana aktif bir şekilde meslek modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Her dönemde farklı isimlerle anılsa da meslek özünde hep aynı kalmıştır.

Medyum Nasıl Olunur?

Medyum hocalar, büyü ilimleri içerisinde kendilerini geliştirip insanlara hizmet sunabilmektedirler. Büyüleri yapabilmek için bir bilgi ve deneyim gereksinimi olduğunu söylemek abes kaçmaz. Ancak yalnızca bu konu üzerinde çalışmak yeterli olmamaktadır. Medyum kişiler, doğuştan sahip oldukları bazı özellikler ile kendilerini bu alanda geliştirebilmektedir. Farklı enerji alemleri ve diğer ruhani varlıklarla iletişime geçebilen bu kişiler, büyülerin etki göstermesinde yardımcı olmaktadır. Bu iletişim büyüler için oldukça önemlidir. Aksi halde büyüler hakkında ne kadar deneyime sahip olsanız da böyle bir özelliğiniz yoksa medyum olamazsınız. Bir yetenek olarak da bu özelliği adlandırabiliriz.

Halk arasında bu özellikler 6. His olarak bilinmektedir. Duygular ve düşünceler üzerinde oldukça etkili olabilen medyumlar, bu konular içerisinde büyük yeteneklere sahiplerdir. Bir diğer adıyla da kalp gözü olarak söylenebilmektedir. Medyumlar, içerisinde yaşadığımız maddi alemin manevi dünya ile arasındaki iletişimin kurulmasına yardımcı olmaktadır. Bu iki dünyada da yaşayabilen kişiler, büyülerle etkilemek istedikleri kişilerle manevi dünya üzerinden iletişim kullanmaktadır. Bu farklı alemlerde yaşayan varlıklar ve enerjilerden yardım alınması, medyum hocalar için oldukça önemlidir. Bu varlıklarla beraber büyünün etkisini kişiler üzerinde yaratabilmektesiniz.  Alanında uzman ve deneyimli medyumlar içerisinden yardım almanız, bu büyülerin net bir şekilde etki gösterebilmesine yardımcı olur.

Herkes Medyum Olabilir Mi?

İnternet ve dijital ortamların kullanımı, günümüzde büyük bir ivme ile artmaktadır. Bu ivme, doğru bilgilerle birlikte yanlış ve yalan bilgilerin kişiler içerisinde yayılmasına neden olmuştur.  İnternet üzerinde birçok insan medyum olduğunu iddia etmekte ve sizlere para karşılığı bazı hizmetler sunabilmektedir. Bu noktalara dikkat etmelisiniz, çünkü kandırılmadan doğru bir şekilde büyü hizmeti almanız daha sonrasında olumsuz sonuçlarla karşılaşmamanız için önemlidir. Toplum içerisinde medyum denilince büyü yapan, fal bakan ve gelecek hakkında bilgi verebilen kişiler akla gelmektedir. Tüm bunlarla beraber gerçek medyumlar toplum içerisindeki algıdan farklı hizmetler sunabilmektedirler. Oldukça saygın ve bilgili kişilerden oluşan bu medyum topluluğu, günümüzde de bulunmaktadır.

Herkes, büyü ilmi üzerinde çalışmakta ve bilgiler edinmekte özgürdür. Ancak her insan medyum olarak kişilere hizmet verememektedir. Doğuştan gelen bazı özellikleriniz yoksa büyülerinizin tutması ve kişiler üzerinde etki yaratması oldukça zordur. Bu sebeple herkes medyum olamaz. Bu yeteneklerinizi keşfetmeniz kimi zaman ergenliğe eriştiğinizde kimi zaman bu konularla ilgilendiğinizde gerçekleşebilmektedir. Maddi yaşamda büyü ilmi ile ne kadar ilgilenirseniz ilgilenin manevi dünyalarda bir varlık gösteremiyorsanız, büyü hizmeti vermeniz imkansızdır. Alanında uzman ve deneyimli medyumlar, tüm bu özellikleri bir potada eritmiş ve deneyimlerini hayata geçirebilen kişilerdir. Toplumda yoğun bir şekilde bu kişiler bulunmamaktadır ve bu insanlara sahip çıkılmalıdır. Birçok noktada hayatınızı değiştirecek etkiler yaratabilecek özel insanlardır.

Medyumların Sahip Oldukları Yetenekler

Manevi bir ilim olan büyü ilmi, çeşitli ekollerle karşımıza çıkmaktadır. Medyum hocaların da kendi ilgili ve yeteneklerine göre uzmanlaştığı büyü alanı olmaktadır. Maneviyatı yüksek ve ruhani kavramlar ile iç içe olan alanında uzman ve deneyimli medyumlar, kendilerini farklı kategorilere koyabilmektedir. Bazı medyumlar, doğuştan ruhani varlıklarla iletişime geçebilecek özelliklere sahipken bazıları ise yıllarca süren çalışma ve istek ile bu yetenekleri ortaya çıkabilmektedirler.  Medyumlar kendi yeteneğine ve çalışmalarına göre birbirinden farklı farklı meziyetlere sahip olabilmektedirler. Birçoğu ortak özelliklere de sahip olabilir. Sizlerin medyum hocalardan istediğiniz hizmetlerde, çoğu medyum bu klasik ortak özellikleri kullanır.

Alanında uzman ve deneyimli medyumlar içerisinde olan sezgisel medyumlar ortaya koyduğu tüm manevi işlemleri bilinci doğrultusunda yürütmektedir. Büyünün aşamalarını ve sonuçlarını kendi iradesi altında tutarak hayata geçirebilmektedir. Aynı zamanda birçok insanın iradesini, kendi düşünce işlemleri ile yönetebilmektedir. Mekanik medyumlar, kendi iradelerini tam olarak ortaya koymamaktadır ve içlerinde bulunan gücün farkında olmadan hareket ederler. İnsanlara verdikleri yardımlarda tam olarak bilinçli ve iradeli davranamamaktadırlar. Otomatik medyum ise manevi olaylar üzerinde büyük bir farkındalıkları vardın ancak tam olarak olaylar üzerinde iradelerini ortaya koyamazlar. Falcılık üzerinde bir hizmet verebilmektedirler. Fiziksel medyumlar ise maddi dünya ile manevi dünya arasındaki bağı kolayca kurabilmektedir.

Medyum Hocaların Görevleri

Medyum hocalar, geçmişten bu yana varlık gösterse de bazı zamanlar yaşam içerisinde kabul edilmemiştir. Her şeye rağmen varlıklarını sürdürmeye devam eden bu insanlar, çoğu zaman insanların yararına çalışmalar yürütmeye çalışmıştır. Her medyum hoca, etik ve toplum yararına hizmetler vermese de çoğu toplumlara pozitif etkiler bırakmışlardır. İnsanların iradelerini etkileyen temel bir görevleri vardır. Bu irade etkilemesi, çeşitli ritüeller ve farklı enerjilerle iletişime geçmek ile olmaktadır. Kişilerin istenilen yönde duygusal bir yapıya bürünmesini ve düşüncelerin istenilen yönde değişmesini sağlar. Medyum hocaların yapmış olduğu tüm bu etkiler, büyü etkisi altındaki kişi tarafından çoğu zaman anlaşılmamaktadır. Öte yandan bazı medyumlar, kişilerin geleceği hakkında yorumlar yapabilmektedirler. Falcılık tabiri de bu noktadan ortaya çıkmıştır

Medyum hocalar yalnızca büyü yapmamaktadır. Her hocanın farklı yetenekleri ve meziyetleri olması farklı hizmetleri de insanlık adına yapabilmektedirler. Bu hizmetleri saymak gerekirse:

  • Ahirete göç etmiş kişiler ile iletişime geçebilme
  • Geçmişte olan ancak bilinmeyen bilgileri alma ve gelecekten sinyaller getirebilme
  • Kişilere musallat olan farklı varlıkları ve büyüleri tespit etme
  • Büyüleri amaçlara uygun bir şekilde uygulama
  • Büyülerin bozulması için çeşitli ritüeller ve çalışmalar yürütme
  • İnsanların manevi olarak huzura ve mutluluğa sahip olmasına yardımcı olma
  • Çeşitli muskalar, tılsımlar ve ritüeller ortaya koyma
  • Nazar ve musallat gibi kötü ruhları kişilerin hayatından uzaklaştırma

Tüm bu hizmetler, insanların mutluluğu amaçlanarak yapılmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli medyumlar, tam olarak bu şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır.

Medyum Hoca Büyü Yapar Mı?

Medyum hocaların toplum içerisindeki yansıması direkt büyü ile bütünleşmiş haldedir.  Ancak yalnızca büyü üzerinden medyumları değerlendirmek doğru olmaz. Öte yandan medyum hocaların yetenekleri içerisinde büyü yapmak ve büyüleri bozmak vardır. İnsanlar da genel olarak bu sebeplerden ötürü medyumlara başvurmaktadır. Medyum hocaların yetenekleri sayesinde sahip oldukları manevi güçler ile büyüler yapılabilmektedir. Büyüler doğrudan bu güçler sayesinde kişiler üzerinde etki yapabildiği için bu alanda bilgili medyumlar sizlere yardımcı olacaktır. Her medyum büyücü, büyü üzerinde hizmet vermemektedir. Öte yandan her medyum farklı şekillerde büyüler yapabilmektedir. Amaçlarınıza uygun bir medyum bulabilmeniz, isteklerinizin yerine gelmesini sağlayacaktır.

Medyumlardan Hizmet Almak Güvenli Midir?

Medyum hocalar, insanlarla bire bir iletişim kurmaktadır ve danışan gizliliğini koruyan bir ilkeye sahip oldukları çok açıktır. Medyum hocadan hizmet almayı birçok kişi araştırır ve merak eder ancak ufak da olsa bir çekinceyle duruma yaklaşırlar. Bu noktada, alanında uzman ve deneyimli medyumlar ile çalışırsanız güvenle onlardan hizmet alabilirsiniz.  Medyumlar hakkında kafanızdaki korkular ve değişik algılar bir şekilde ortadan kalkacak ve kendinizi onlara bırakabileceksiniz. Bu kişiler, eğer sizlere hizmet veriyorlarsa gerçekten yardım etme amacıyla bu işi yapıyorlardır. Aksi durumlarla da karşılaşanlar olsa da karşılıklı güven ile medyum hocalardan büyü hizmeti alabilirsiniz. Sizlerin isteklerine ve amaçlarınıza uygun bir şekilde büyü çalışmalarını yapmaya başlayacaklardır

Medyumlar Büyüleri Ortadan Kaldırabilir Mi?

Alanında uzman ve deneyimli medyumlar, büyüleri uygulamaya koyabildiği gibi aynı zamanda büyüleri bozma üzerinde de etkilidir. Her hoca, büyüleri yapmakta ne kadar yetenekli değilse bazıları ise büyüleri bozma üzerinde etkili olamayabilir. Büyülerin ortadan kaldırılması için de maddi dünya ile manevi dünya arasında bağlantı kurulabilmesi gerekir. Bu yeteneklerin yanında, bazı ritüeller üzerinde bilgi ve deneyimi olan kişiler büyüleri ortadan kaldırabilmektedirler. Özellikle havas ve ledün büyü ilimleri üzerinde çalışmaları olan medyum hocalar bu konu üzerinde yardımcı olabilmektedirler. Büyülerin yapımı için doğrudan medyum hocalara gittiğiniz gibi büyüleri bozdurmak için de aynı şekilde bu insanlara başvurmanız yeterli olacaktır.

Yaptırdığınız bir büyüyü ortadan kaldırmak için daha önce başvurduğunuz medyum hocadan destek almaya çalışmalısınız. Bu kişiler, yaptıkları büyüleri bozmak için atılacak adımları ve ritüelleri daha kolay bir şekilde ortaya koyabileceklerdir. Eğer kendileri bu işlemleri yapamayacaklarsa, sizleri işinizi halledecek kişilere yönlendirebileceklerdir. Öte yandan üstünüzde bir büyünün etkisi olduğunu düşünüyorsanız doğrudan alanında uzman ve deneyimli medyumlar ile görüşmelisiniz. Bu kişiler, sizler üzerinde detaylı bir inceleme yapacaktır ve etkisi altında olduğunuz büyüyü anlatacaktır. Daha sonrasında büyüleri ortadan kaldırmak için gerekli olan ritüelleri ve tılsımları sizler adına yapmaya başlayabilirler.