Şirinlik Büyüsü

/ 25 Aralık 2020 / 2.289 / yorumsuz
Şirinlik Büyüsü

Bu büyüyü yaptıran kişiler, birini beğeniyorsa, onu etkilemek istiyorsa, o kişiyle arasında bir şey olmasını istiyorsa bu büyüyü başvurabilirsiniz. Bunun yanında, çalıştığınız iş yerinde sevilen, sayılan biri olmak, arkadaş ortamlarında da çokça sevilmek için de bu büyüyü yaptırabilirsiniz. En önemlisi de eşler arasında muhabbetin pekişmesi, aralarında sıcaklık oluşması için bu büyü çok tercih edilir. Sanıldığının aksine bu büyü sadece ikili ilişkiler konusunda yapılmıyor. Toplum içindeki itibarınızın artması için de yapılabilen bir büyü çeşididir.

Şirinlik muskası kullanılarak yapılan bir büyüdür. Bu büyü ile birlikte insanların çevresi tarafından daha çok sevildiği biliniyor. Şirinlik büyüsü yaptırmak isterseniz, bu iş de uzman olan medyum hocalar tarafından bu işlemi doğru bir şekilde yaptırmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır.

Şirinlik büyüsü ile bu büyüyü yaptığınız kişi artık size karşı daha ılımlı ve daha sıcak davranır. Bu sayede ilişkiniz ilerler ve sizin istediğiniz sonuca ulaşır. Bu büyü sizin isteğinize bağlı olarak tek kişiye ya da bir topluluğa yapılabilir.  İstediğiniz kişiye yaptırabileceğiniz bu büyü, herkes üzerinde de etkisini gösterir. Yani istediğiniz her kişiye bu büyüyü yaptırmanız mümkün.

Bu büyü ayrı olarak yaptıran kişilere ve büyüyü yapan kişilere göre etkisini farklı farklı şekillerde gösterebilir. Bu farklılıklar bazı kişilerde büyünün etki etmesini istediğiniz kişi, her zaman sizi düşünür ve sizinle ilgili anılar, özel şeyler hep gözünün önüne gelir. Bazıları da vardır ki sizin kendinize güveninizi yerine getirir ve siz herkesten her şeyden daha iyi ve daha güzel gibi hissedersiniz.

Bir toplumda konuştuğunuz zaman herkes sizi büyük bir dikkatle dinler ve hayatınızda da olumlu gelişmeler birbirini takip ederek devam eder.

Bu büyüyü yaparken diğer alemden doğa üstü güçleri olan varlıklar ile iletişime geçildiği için büyüyü güvenilir, bu alanda tanınmış kişilerce yaptırmak önerilir. Bunun için öncesinde sağlam bir araştırma yaparak hangi medyum hocalardan bu konu hakkında yardım alacağınızı belirleyin. Aksi takdirde sizin isteğinizin gerçekleşmeyeceği gibi hiç istemediğiniz birtakım mevzular da meydana gelebilir.

Şirinlik Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bu büyünün etki süresi değişmekte olup, kimin yaptırdığı ve hangi niyetle yaptırdığı ile alakalı olan bir durumdur. Ortalama olarak 10 gün gibi bir günde etkisini göstermeye başlayıp, günler geçtikçe de yavaş yavaş tam amacınıza ulaşırsınız. Büyünün uzman kişiler tarafından yapılması hem etki süresini değiştirir hem de etkisi daha da olumlu sonuçlanır.

Şirinlik Büyüsü Neden Tercih Edilir?

Birçok amaca ulaşmak için kullanılabilen bu büyü; istediğiniz kişiyi kendine bağlama, aşık etme, iş yerinizde sevilen sayılan bir kişi olma, evlilik konusunda ve herkesin beğenisini kazanmak amacıyla yapılır.

Doğru zamanda doğru kişiler tarafından yapılan bu büyüden istediğiniz sonucu alabileceksiniz ve hayatınızda kendinize sıkıntı ettiğiniz şeyler birer birer yok olup gidecek.

Herkesin merak ettiği şirinlik muskası da bir amaçla bu büyünün içerisinde yer almaktadır. Üçgen olan muska şeklinin içine, Kur’an’ı Kerim’de olan ayetlerden yazılarak hazırlattığınız bu şirinlik muskasını da üzerinizde taşıyarak etkisini görebilirsiniz.

Genellikle bu büyüyü taşımak için boyundan geçirilerek muska kısmı sağ koltuk altınıza gelecek şekilde yani vücudunuzu çapraz olarak kesecek şekilde şirinlik muskaları hazırlanabilir. Sizde bu biçime gelecek şekilde takarsanız daha etkili bir büyü olacaktır.

Ayrı olarak şirinlik büyüsü için hazırlanmış olan vefkler de çoğu kişi tarafından rağbet görür ve kişiler buna çok başvurmaktadır. Okulda hocalarınıza şirin görünmek ve notlarınızı yükseltebilmek için de şirinlik vefki çeşitlerine başvurulabilir.

Eşler arasında boşanma sebeplerinden sadece biri olan, artık eşlerin aralarında heyecan kalmaması, kişilerin birbirlerine çekici ve bu durumun yavaş yavaş soğumaya gitmesi gibi nedenlerdir. Bu büyü için başvurduğunuz medyum hocalar enerjiler göndererek aranızdaki olumsuz nedenleri götürür ve pozitif enerji ile artık birbirinize daha sıkı bağlanma noktasına gelirsiniz. İstediğiniz amaca ulaşmak için sizde medyum hocalardan yardım alabilirsiniz.

Şirinlik büyüsü yaptırmak için bu iş alanında uzman olan bir medyum hoca ile yola çıkılması durumunda büyüyü yaptırmak için başvuran kişiler, her zaman herkese güzel ve değerli biriymiş gibi görünür.  Bunun sonucunda evliliklerde ve ilişkilerde meydana gelen ayrılma ve soğuma gibi durumlar tamamen ortadan kalkar.  İş yerinizde tarafınıza olan dışlanmalar veya başka türlü diğer sorunları da çözerek daha olumlu bir etki gösterir ve sıkıntılarınız geçer ve sorunsuz bir hayatın İlk gününün sabahı mutlu bir şekilde uyanırsınız.

Şirinlik Büyüsü Aşamaları Nelerdir?

Öncelikli olarak büyüyü yaptıracak olan kişi güvendiği, bildiği bir  medyum hocaya giderek ebced hesabını yaptırmalıdır. Ebced hesabını yaptırdıktan sonra ulaşılan bilgiler doğrultusunda medyum hocası şirinlik büyüsünün adımlarını kişiye uygun olarak gerçekleştirir.

Bu sayede medyum hocanın yaptığı size özel vefki ya da büyüyü evinizde saklamanız gerekiyor ve 1 hafta içinde de büyüyü yaptırma amacınızda ki istediğiniz herkese güzel ve sempatik görüneceksiniz.

Şirinlik Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Şirinlik büyüsü yapılmasında bu iş de artık çok fazla tecrübe etmiş, işinin ehli olmuş bir kişi tarafından doğru adımlar ile yapılmasından 1 hafta veya 10 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Ve büyüyü evliliğiniz için yaptıysanız eşiniz size daha ılımlı davranır, evde tadına doyum olmayan sohbetler olur.

Eğer ki  sevgiliniz için yaptıysanız da bu kişi size yeniden aşık olur ve bu aşk gün geçtikçe daha da artmaya devam ederek hep sizinle kalır. Bunun dışında şirinlik büyüsünü herkes tarafından sevilmek için yaptıysanız, sonucunda çevrenizdeki herkesin gözünde çok dikkat çekici olursunuz ve ilgi görürsünüz. Herkes sizin etrafınızda dört döner ve herkesin gözdesi haline gelirsiniz. Tekrar belirtelim ki bu iş bilindik bir medyum tarafından yapılması takdirinde böyle etkiler gösterebilir.

Şirinlik Büyüsünün Bozulması 

Büyüyü kimin için yaptırıyorsanız o kişinin kişisel bilgileri medyum hocaya doğru ve eksiksiz bir şekilde verilmelidir.  Bu bilgiler sayesinde medyum hoca kişiye özel dualar ile birlikte şirinlik muskası hazırlar ve 1 hafta içerisinde de bu muskanın etkisi ortaya çıkar ve kendini belli eder. Sonuç olarak da etrafınızdaki kişilere daha şirin gözükeceksiniz.

Şirinlik büyüsünün bozulması için sadece ama sadece büyüyü yaptıran kişiler isterse bunu medyum hocadan talep edip bozdurabilir. Bunun dışında kimse kendine yapılan büyünün bozulması için medyum hocaya gidip isteklerini söyleyemez, söylese bile bunun hiçbir faydası olmaz. Aynı zamanda şu önemli ayrıntıya da dikkat çekecek olursak, şirinlik büyüsünün bozulmasını sadece büyüyü yapan medyum hoca gerçekleştirebilir.

Yani eğer ki şirinlik büyüsünü hangi medyum hocaya yaptırdıysanız, ona giderek büyünün bozulma aşamalarını düzgün bir şekilde tamamlamanız gerekir. Medyum hoca büyünün bozulması için yeniden büyü hazırlığına girerek şirinlik büyüsünün etkisini yok etmeye çalışır. Bunun sonucunda da büyü  etkisini kaybeder ve artık kimsenin gözünde alımlı ve çekici olamazsınız ya da ne için yaptırdıysanız o kişi ve o durum eski haline geri döner.

Başka bir çözüm yöntemi olarak, şirinlik büyüsünün bozulması için her gün okunması gereken dualar vardır. Bu duaları aksatmadan okunması gereken günlerde okunması ile büyü yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başlar ve insanların gözüne eski haliniz gelir.

Şirinlik büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar;

Ayet-el Kürsi, Abese Suresi, Bakara Suresi, Fatiha Suresi, Nas Suresi, Felak Suresi ‘ dir. Bu süreleri okumanız takdirde büyü yavaş yavaş etkisini kaybedecektir.

Her büyü de olduğu gibi şirinlik büyüsünde de öncelikle inanmak gerekir. Yapacağınız işlemin olacağına, o kişinin sizi seçeneğine, iş yerinizde olan popülaritenizin artacağına, ciddi bir ilişki istiyorsanız bunların hepsine önce siz inanın ve hayal edin. Gittiğiniz medyum hocalara da inanarak gidin ve işlem sırasında olumsuz hiçbir şey düşünmeyin. Bu konu büyünün etkili olup olmaması konusunda çok önemli bir etmendir.

Şirinlik Vefki Çeşitleri

Kadın ya da erkeklerin eşlerini etkilemek için, aralarındaki muhabbeti arttırmak için yaptırdıkları şirinlik büyüleri ve şirinlik vefkleri genel tarafından çok fazla başvurulan bir işlemdir. Şirinlik vefki, çeşitlerinden birisi de sevdiğimiz kişiye şirin görünmek ve onun dikkatini kendi üzerimizde yoğunlaştırmak için yapılabilmektedir. Şirinlik vefki, iş ortamında daha kolay mevkiinizin yükselmesi için, iş arkadaşlarınızın da bu yükselişinize karşı olarak kıskançlık yapmak değil de sempati duymalarına olanak sağlaması için yapılabilecek işlemdir.

Şirinlik vefki çeşitleri içinde öğrencilerin hocalarına şirin görünmek ve notlarının artması için yaptırdıkları şirinlik vefkleri de vardır. Bazı şirinlik vefkleri sayesinde arkadaşlarınız her ortama sizi çağırır ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Şirinlik vefki çeşitleri hazırlanırken her koşulda uyulması gereken bazı  kurallar vardır. Bunlar eksiksiz, sıralı ve doğru bir şekilde yerine getirilirse etki de bir o kadar kendini gösterir. Bu büyüyü yapmanızda ki niyetin de oldukça önemli olduğu, kötü bir niyet ile yapıyorsanız bunun karşıya herhangi bir etki vermeyeceği fakat size de olumsuz etkilerinin yaratacağına dair ihtimalleri göz ardı etmeyin.

Büyüyü yaparken de bunu düşünerek, kötü niyet barındırmadan, kişilerin yararına olacak bir büyü ise sonucunda iyi durumlar yaşanacaksa tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bu konuda daha geniş kapsamlı bilgi almak için şirinlik büyüsünü yaptıracağınız medyum hocadan detaylı bilgi almanız size çok büyük bir yarar sağlayacaktır. Her medyumun da yapamadığı bu büyüde başka varlıklar ile konuşulduğu için, bu konuda kendini geliştirmiş medyumlar tarafından yapılır.

Şirinlik Büyüsü Yapan Medyumlar 

Büyü yaptırma geleneği geçmişten beri var olan ve günümüze kadar süre gelen, insanların da sıkça başvurduğu bir işlem olup şirinlik büyüsü adı altında da evli olan kişiler, eşleriyle aralarındaki sıcaklığın artması ve ona sıcak ve samimi gelmek için en çok bu büyü çeşidine başvuruyorlar.

Herkesin hayatında olan sıkıntılar ve olumsuz olaylar yüzünden çözüme giderler. Bu çözüm şekilleri kişiden kişiye göre değişiklik göstermek ile birlikte en çok başvurulan yöntemdir. Bu yapılan büyülerin, vefklerin ve muskaların etkisi görüldüğü için günümüze kadar devam etmiştir. Sorunun çözümü için inanılan bir yöntem olduğu için de günümüzde de birçok kişi işinin ehli medyum hocalara başvurarak sorunlarını dile getirirler. Medyum hocanın sunduğu birtakım şartların da yerine getirilmesi ile büyü etkisini göstererek başarıya ulaşılır.

Bu da bize gösteriyor ki büyüler gerçekten insanların hayatlarına ya da onların üstünde etki yaratıyor. Sizin de var olan sıkıntı ve kendinize edindiğiniz farklı sorunlarınız varsa hiç düşünmeden bu durumlar ile alakalı medyum hocalardan yardım alıp sıkıntılarınızı çözüme kavuşturulması için adımlar atabilirsiniz. Bu işlemin sonucunda da mutlu bir hayatın sizi beklediğine var gücünüz ile inanın.