Zenginlik Büyüsü

/ 25 Aralık 2020 / 9.224 / yorumsuz
Zenginlik Büyüsü

Dünyadaki birçok insan çeşitli yollara başvurarak istediklerine kavuşmaya çalışır. Bu yollardan birisi de zenginliktir. Kişiler zengin olmak için ellerinden geleni yaparak mutlu bir hayat amaçlar. Bu mutlu hayatı sağlamak için başvurdukları bir yol ise büyülerdir. Büyüler kara büyü ve beyaz büyü olarak ikiye ayrılır. Bu beyaz büyülerden mutluluğa eriştiren bir büyü ise zenginlik büyüsü olmuştur.

Zenginlik büyüsü, medyumlar ya da büyücüler aracılığıyla kişilere iyilik getirmek amacıyla yapılır. Günümüzde bazı zenginlerin gizli silahlarıdır. Zengin olan insanların zenginlik büyüsünün sayesinde zengin oldukları bilinebilir. Tabii ki bu her zengin için geçerli değildir ancak geçmişten günümüze kadar bazı zenginler bu büyü ile para kazanmıştır ve kısmetleri açılmıştır. Peki zenginlik büyüsü nedir?

Zenginlik Büyüsü Nedir?

Zenginlik büyüsünün ne olduğu da günümüzde merak konusudur. Maddi zorluklar çeken kişiler artık zenginlik büyüsüne başvurmaktadırlar. Özellikle ise ülkelerin ekonomisi kötü olduğunda ve insanlar para kazanamadıklarında, paraları az olduğunda bu büyüyü yapmak veya medyumlar aracılığıyla yaptırmak isterler.

Bu büyü sayesinde de kişiler içinde bulunduğu kötü ve yetersiz maddi durumundan kurtulurlar ve daha rahat bir hayat yaşarlar. Böylece borçlar ve diğer sıkıntılardan bireyler kurtulmuş olur. Parasal mutluluğa zenginlik büyüsü sayesinde erişmek mümkündür. Her insan en az bir kere zengin olursa ne yapacağının hayalini kurar ve bu büyü sayesinde de o hayalleri gerçekleştirebilir. Yani büyünün asıl amacı insanları maddi zorluktan maddi rahatlığa çıkarıp zengin yapmaktır.

Medyumlar ise bu büyüyü yapmak için çeşitli çabalar sarf ederler. Bu büyüyü yapmak için tecrübe gereklidir ve bu nedenle medyum ya da büyücülere başvurulmalıdır. Ancak yine de temel bilgiler için zenginlik büyüsünün nasıl yapılacağı merak edilmiştir.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zenginlik büyüsü 5’ten fazla yöntemle yapılabilir. Ancak bunların 3 tane sık bilineni vardır. Yapımı çoğunlukla medyumlar tarafından takip edilerek yapılır. Bu nedenle evlerinizde asla tek başınıza yapmanızı hiçbir medyum tavsiye etmez. Çünkü birikimli bir bilgi ister ve bu bilginin doğru olması da gerekmektedir. O yüzden bir medyum gözetmenliğinde bu büyüyü yapmak çok daha doğru olacaktır.

Zenginlik büyüsünü yapmak için öncelikle 7 adet altın gerekmektedir. Bu 7 adet altın yerleşim yerinden uzakta bir toprağa gömülmelidir. Bu yapılacak işlemin temelidir. Bu işlemde her kenarı en az 10 adım uzunluğunda olacak boş bir alan bulunmalıdır. Bu alan kare şeklinde çizilmelidir. Alan çizildikten sonra da her köşeye bir altın gömülür ve toplamda 4 altın gömülmüş olur. Bu işlemden sonra ise kalan 3 altın karenin orta alanına gömülür ve temel işlem yapılmış olur.

Altınlar gömüldükten sonra ortadaki yerde tılsımlı sözler okunması gerekir. Tılsımlı sözler zenginlik büyüsü için en önemli işlemdir. Bu büyüdeki tılsımlı sözler ise kitaplarda geçmemektedir. Bu yüzden en güvendiğiniz ve iyice araştırdığınız medyumlardan bu tılsımlı sözleri isteyebilirsiniz.

Tılsımlı sözler orta kısımda okunduktan sonra yaklaşık olarak 11 gün beklenmelidir. Büyü ortalama olarak 11 gün içerisinde etkisini gösterir. Bu vade dolduktan sonra da işlemler doğru yapıldıysa büyü etkisini gösterecektir. Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra da herhangi birisi altınları fark edip çıkarırsa büyü etkisine devam edecektir. Bu büyünün yapılışı için gereken yalnızca bir yöntemdir. Büyü farklı yollarla da yapılabilir.

Zenginlik Büyüsünün Diğer Yapılışları

Zenginlik büyüsünün yapılışı için başka bir işleme de başvurulabilir. Bu işlem ise daha az maliyetli olacaktır. Ancak bu işlem ticarette başarılı olmaya iter ve yukarıdaki gibi ticaret gerektirmeden zengin yapmaz.

Bu yöntemde öncelikle tuzlu su ve beyaz mendil almak gerekir. Burada tuzlu su ticareti beyaz mendil ise parayı temsil etmektedir. Bu eşyalar ile bir gece boyunca beyaz mendil tuzlu suyun içinde ağzı kapalı şekilde durmaktadır. Hiçbir şekilde ise kabın ağzı açık olmamalı ve açılmamalıdır. Bir gece geçtikten sonra güneşin doğuşu beklenmelidir.

Güneşin doğduğu zamanlarda kabın ağzı açılmalı ve tuzlu su toprağa dökülmelidir. Kalan mendil ise güzel bir şekilde katlanıp kıyafetin içerisine koyulmalıdır. Kıyafetin içindeki mendil ve kıyafet mutlaka vücuda değmelidir. Daha sonra ise mendil kıyafetten belirli bir süre geçince çıkarılmalı ve tuzlu suyun döküldüğü toprağa gömülmelidir. Gömülme esnasında ise medyumların hazırladığı tılsımlı sözler okunmalıdır ve muhakkak güvenilir medyumlardan alınmalıdır. Böylece büyünün yapım aşaması bitmiştir. Bu işlemle yapılan büyü ise ortalama olarak 7 gün içerisinde etki göstermektedir.

Zenginlik Büyüsü A4 Kağıdıyla Nasıl Yapılır?

Zenginlik büyüsü, 1 adet siyah kurşun kalem ve 1 adet A4 kağıt ile yapılır. Bu eşyalardan sonra ise sessiz bir yere geçilir ve bu mekanda tamamen sukunet bulunmalıdır.

Daha sonra ise bu ortamda kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olmamalısınız. Ve günün her saatinde bu büyüyü bu şekilde yapabilirsiniz. Ortam ve malzemeler hazır olduktan sonra güneşin battığı yöne doğru dönmelisiniz. Batı istikametine döndükten sonra ayakta duracak şekilde gözlerinizi kapatmalısınız ve niyetinize yoğunlaşmalısınız.

Zenginlik niyetine odaklanan kişi sonraki hayatında bolluk ve bereket sahibi olacağına yoğunlaşmalıdır. 1 Dakika sürecek bu süreçten sonra ise gözlerinizi açmalı ve tam 77 defa Ya Hüddam Neriman Hanım demeli ve yine zenginliği düşünmelisiniz. 77 defa bunu söyledikten sonra dizüstü çöküp kağıda ‘’Ya Hüddam Neriman Hanım, işte geldim kapına’’ gibi sözler söylemelisiniz.

Bu ifadeden sonra kağıda medyum aracılığıyla aldığınız tılsımlı sözleri yazmalısınız. Bundan sonra ise kağıdın en altına ‘’İşlem tamamlanmıştır ve Hüddam Neriman Hanım devredir’’ yazmalısınız. Bundan sonra ise büyü tamamlanmış olur. Tamamlanan işlemden sonra yazı yazılan kağıt 4 defa içe katlanmalıdır ve muska haline getirilmelidir. Bu kağıt 4 hafta boyunca da kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanmalıdır. Böylece bu işlem de gerçekleşmiş olur ancak ilk iki işleme göre etkisizliği daha yüksektir.

Altın ile Yapılan Zenginlik Büyüsü

Altın ile yapılmış zenginlik büyüsü ile herhangi bir ticaret gerekmeksizin zengin olunabilir ve çeşitli şekillerde para sahibi olabilirsiniz. Bu işlemde ise bilinen bazı seçenekler vardır.

Bu seçeneklerin ilkinde kişiler ceplerine çakıl taşı doldurur. Bu çakıl taşları ceplerinde belli bir zaman sonra altına dönüşür. Kişi elini her cebine attığında bir altın ile karşılaşır. İkinci yöntemde ise boş kutu veya torba gerekir. Bu kutu ya da torbada her daim para bulunmalıdır. Bu para harcandıkça artar gibi gelecektir ve kişinin rızkı açılacak, bereket sahibi olacaktır. Üçüncü yöntemde ise zengin insanlar büyüyü yapan insanların üzerine doğru çekilir ve ilişkiler kurar. Bu kişiler ise bir mağazaya veya ünlü mekanlara gidildiğinde mekan sahibi tüm parayı kişiye teslim eder. Bu kişiye neden yapıldığı sorulduğunda da ya hızlıca kaçar ya da mantıksız açıklamalar ile geçiştirir.

Altın ile yapılan zenginlik büyülerinde rastlanılan para kazanma yöntemleri bu şekilde olmuştur. Daha pek çok ilginç yol da yine para kazanma yöntemlerinin arasındadır.

Tuzlu Su ve Mendil ile Yapılan Zenginlik Büyüsü

Tuzlu su ve mendil ile zenginlik büyüsü yapıldığında kişiler ticarete atılmalıdır. Ticarette ise var olan insanlar yine bu büyü ile zengin olabilirler. Bu büyüde kişiler ticarette başarılı olur ve önleri kesilmez, kaybetmezler. Zenginlikleri bu şekilde bulurlar.

Böylece kişiler zenginlik büyüsü ile yaptıkları ticaretlerde büyük meblağlarda kazanç elde ederek mutlu bir hayat sürerler. Ancak zenginlik büyüsünün tehlikeli yanları da vardır ve bu yanları büyüyü yapmaya teşvik etmeyebilir.

Zenginlik Büyüsünü Yapmayan Medyumlar Neden Yapmaz?

Medyumlar, zenginlik büyüsünü yapmayı bilse de ve başkaları için yapsalar da kendilerinin yaptıklarını görmek çok nadirdir. Bunun sebebi ise zenginlik büyüsünün tehlikesi ve sonrasında oluşturabilecek tehlikeleridir. Zenginlik büyüsü yapacak insanlar ise bu tehlikeleri ve olumsuzlukları önceden göz önüne alıp kararlarını vermelidirler. Aksi takdirde bozsalar da iş işten geçmiş olabilir ancak bilmeden yapanlar da yine de bozarak belki de riskleri atlatabilirler.

Zenginlik büyüsü çok faydalı bir büyüdür ancak tehlikeleri vardır. Cinler gibi varlıklar ile iletişime geçilerek yapılır ve cinler insanların alt aleminde bulunduğu için yanlış şeyler, bilgiler ve olaylar getirebilirler. Bu başlıca tehlikelerindendir ve kişilerin hayatındaki kaderini değiştirmek de yine bir tehlikedir. Ufak hatalarda büyü kabul olmaz ve olumsuzluklar yaratabilir. A4 Kağıdı ile yapılan büyüde Hüddam Neriman Hanım kişilere ve çevresine dilediği takdirde her bilgiyi öğrendiği için zararlar verebilir. Kişiler çok tehlikeler atlatabilir.

Bunlar başlıca tehlikelerdendir. Ancak zenginlik büyüsü yapmanın en büyük olumsuzluğu ise sonraki kuşaklardır. Zenginlik büyüsünü yapan insanlar hayatlarını maddi açıdan sıkıntısız yaşarlar. Ancak sonraki kuşaklar için bu durum böyle olmaz. Çocukları başlarda zengin de olsa, çok parası da olsa ve ticarette bir numara da olsa iflas eder ve onları zorluklar bekler. Ailesinin yaptıkları çocuklara kalır. Bu nedenle medyumlar ve bu olayı bilenler zenginlik büyüsünden uzak durur. Yapanlar ise bozarak kimi zaman bu durumdan kurtulur. Ancak bozduktan sonra da eski maddi gücüne geri dönmelidir ki büyünün etkisi tamamen bitsin. Yani sahip olduğu birden gelen paraları ve etkilerini bırakmalıdır.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Zenginlik büyüsünün bozulması için yapılması gereken çeşitli işlemler de mevcuttur. Ancak bu durumda ise gidilecek yöntem bir medyuma başvurmaktır. Medyumlar genellikle büyüleri bozarlar ancak kimileri ise büyüleri yapar. Büyüleri yapan medyumlar ise bozulmaması için uğraşıp uğraşmaması gerektiğini büyüyü yaptıran kişiye sorar. Bozulmamasını dileyen bir kişi olursa medyumun yapacağı büyü o kadar kuvvetli olur ve bozmak o kadar zor olur.

Ancak büyüleri bozan medyumlar ise her türlü zorluğa karşı çalışırlar. Ve büyüyü bozmak için çaba sarf ederler. Büyünün bozma aşamasında medyumlar dualar okurlar. Kişiler de dua okuyup bozabilir ancak gerçek medyumların duası Allah’ın yüzü suyu hürmetine kabul edilir. Çünkü medyumlar Allah tarafından seçilmiş kullardır ve 100 yılda bir en değerlilerinin geldiği bilinir. 100 Yıl içerisindeki medyumların duaları da normal insanlara göre daha hızlı kabul olur. Tabii bu bilinen bir olaydır. Kesinliği yoktur. Ancak medyumların bozması daha doğru olacaktır.

Kişiler yine de medyuma gitmeyip büyüyü bozdurmak isterse de İhlas, Felak, Nas, Tarık ve Abese gibi büyü bozan sureleri okuyabilirler. Bu surelerin yanında ise büyünün bozulması için bireyler Allah’a dualar etmeli ve af dilemelidirler. Dualarını ederken ise büyünün bozulacağını düşünerek, ona odaklanarak dua etmelidirler. Büyü bozulduktan sonra da aynı büyü tekrar yapılmamalıdır. Çünkü Necm Suresi’nin 39.Ayet’inde de dendiği gibi ‘’Şüphesiz her insana kendi emeğinden başkası verilecek değildir.’’