Kısmetin Açılması İçin Evlilik Büyüsü

/ 19 Ocak 2023 / 1.474 / yorumsuz
Kısmetin Açılması İçin Evlilik Büyüsü

Kısmetin Açılması İçin Evlilik Büyüsü

Kısmetin açılması için evlilik büyüsü yapmak etkili yöntemlerden biridir. Anadolu kültürümüzde evlilik çağına gelmiş fakat henüz evlenmemiş olan kişilerin kısmetinin kapalı olduğu düşünülür. Ve kısmet açılması için çeşitli büyüsel ritüeller yapılmaktadır.

Yuva kurmak ve bir aile kurmak hayattaki istikametini bilmek demektir. Yönünü ve nereye gideceğini bilen kişinin ise daha güçlü hedefleri olur. Bu hedefler kişiyi başarıya ulaştıran unsurlardır. Dolayısıyla iş konusunda bir hedef belirlemek veya bir yuva kurmak hayattaki gerekliliklerden biridir. Çünkü kişi evlendiğinde ve topluma yararlı çocuklar yetiştirdiğinde ya da kendi kişiliğini yansıtan işlerle uğraştığında hayatı daha anlamlı bulur, daha tatminkar ve mutluluk sahibi olur. Evlenmek için kısmetin açılmış olması gerekir; kısmeti açmak için ise belirli yöntemler ve büyüsel işlemler uygulanır.

 

Kısmetin Açılması İçin Ne Yapmalı?

Kısmetin açılması için evlilik büyüsü ve bazı işlemler yapılır. Evlilik büyüsü kısmetin açılması için yapılan temel uygulamalardan biridir. Kısmeti açılan kişi en yakın zamanda kendi fıtratına uygun biriyle tanışarak evlilik yolunda ciddi adımlar atar.

Anadolu’da kısmetin açılması için evlilik büyüsü yaptırmanın dışında nişanlı çiftin nişan kurdelesinden ufak bir parçayı yutmak, gelinin ayakkabısının altına ismini yazmak gibi uygulamalar yapılır. Bunun yanı sıra evli ve mutlu çiftlerin yanında vakit geçirmek durumun frekans yoluyla size de sirayet etmesini sağlayacaktır.

Kısmetin açılması için yapılan bir diğer evlilik büyüsü ise anahtar ve kilit uygulamasıdır. Kapalı kilit kapalı kısmeti temsil eder. Kilidin anahtar ile açılması kısmetin açılacağına dair bir işarettir. Kutsal günde genellikle Cuma günü öğle namazının ardından bu tip işlemler yapılır.

 

Evlilik Kısmetinin Açılması İçin Dua

Evlilik kısmetinin açılması için yapılacak diğer bir uygulama da çeşitli dualar sureler ve ayetleri okumaktır. Bu duaları belli süre içerisinde belli sayıda okumak kısmetin açılması için gereklidir. Aşağıda yer alan duayı 41 gün boyunca günde 41 kez okumak evlilik için kısmetin açılmasına yardımcı olur:

İnnâ fetahnâ leke fethan-mübina.Ve fütihatis-semâiü fekânet ebvabâ.

Namaz sonrasındaki dualarda bu dilekler söylenir ve evlilik isteği ve Kısmetin açılması için dua etmek gerekmektedir. Kısmetin açılması için evlilik büyüsü yapılır ve çeşitli dualar okunur.