Ayırma Büyüsü Yaptıranlar

/ 19 Ocak 2023 / 1.440 / yorumsuz
Ayırma Büyüsü Yaptıranlar

Ayırma Büyüsü Yaptıranlar

Ayırma büyüsü yaptıranlar çeşitli nedenlerle bu büyüyü yaptırmaktadırlar. Ayırma büyüsü bir kişinin sevgilisinden veya eşinden ayrılmasını sağlamak için yapılan büyü çeşididir. Anneler ve babalar, çocuklarının gönlünü yanlış kişiye kaptırması nedeniyle aileye zarar geleceğini düşünerek ayırma büyüsü yaptırmaktadır. Bunun dışında evli çiftlerde eşlerden biri başka biriyle ilişki yaşamaya başlayınca veya evi terk edince yuvayı korumak için evliliği bozmamak için ayırma büyüsü yapılabilir. Ayrıca kıskançlık nedeniyle iki kişiyi birbirinden ayırmak için de ayırma büyüsü yaptırılmaktadır.

Ayırma büyüsü yaptıranlar; eğer kıskançlık ve basit sebeplerden ötürü bu büyüyü yaptırıyorlarsa bu kötü niyetli Kara Büyü sınıfına giren bir büyüdür. Profesyonel bir medyuma danışmadan yapılması tavsiye edilmez. Ancak iyi niyetli bir amaç varsa ve kendi yakınlarınıza, tanıdık, akrabalarınıza ve sevdiklerinize musallat olan kötü niyetli birinden ayırmak amacıyla yapılıyorsa O zaman bu büyüye daha olumlu gözle bakılır.

 

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Kişinin hayatında ciddi problemler yokken bile sıkılganlık, bir anda gelen çaresizlik hissi ve geleceğe dair şüpheli yaklaşımlar hissediyorsa ayırma büyüsü yapıldığını anlarız. Bunun dışında baş ağrısı, baş dönmesi ve halsizlik yorgunluk gibi belirtiler görülebilir.

Ayırma büyüsü yaptıranlar için bu çok ciddi bir karardır. Ayırma büyüsü kara büyüdür. Kara büyülerin etki gücü çok fazladır. Yuva kurmak veya iki insanın birleştirmek için yapılan büyüler Ak büyüdür ve bu tip büyüler medyumların hocaların ve toplumun tercih ettiği büyürlerdir. Fakat iki kişiyi ayırmak için yapılan büyüler kötü niyetli büyülerdir. Dolayısıyla bu büyüyü yaptırmak için çok haklı gerekçeleriniz yoksa bu büyüyü yaptırmak tercih edilmez.

 

Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Ayırmak için yapılan büyülerin belirtileri, durduk yere halsizlik yorgunluk veya baş ağrısı hissetmektir. Bunun dışında kişinin ilişki içerisinde bulunduğu kişi ile sebepsiz yere ufak tefek veya daha büyük tartışma ve kavgalar yaşamaya başlar.

Ayırma büyüsü oldukça ciddi bir konudur. Öncelikle sakin ve emin olmakta fayda vardır. İki kere düşünüp bu büyüyü yaptırmaya karar verebilirsiniz. Ayırma büyüsü yaptıranlar, çok kuvvetli bir büyü olmasının nedeniyle sonuçlarını hemen almaktadırlar.