Bağlama Muskası Nasıl Kullanılır?

/ 19 Ocak 2023 / 1.670 / yorumsuz
Bağlama Muskası Nasıl Kullanılır?

Bağlama Muskası Nasıl Kullanılır?

Bağlama muskası nasıl kullanılır, muskalar genellikle kişiler tarafından üzerlerinde taşınan veya belli noktalara yerleştirilen belli amaçlar doğrultusunda duaların yazıldığı özel objelerdir. Muskalar, esas olarak kağıt ve üzerine mürekkeple yazılı dualar ayetler tılsımlı sözcükler veya isim ya da harflerin ve bazı durumlarda vefk cifr ve havas ilmi gibi örneklerin yazıldığı belli bir muhafaza ile sarılı yazılı kağıtlardır.

Bağlama muskası ve tüm muskalarda kişinin amacına ulaşmak istediği hedefe göre belli büyüsel ritüellerin oluşturduğu şekiller, vefk, ebced hesabı, ayetler, dualar, isimler yazılmaktadır. Muskaların daha fazla etki göstermesi için belli usul ve esaslara göre kullanılır ve belli yöntemlerle takılır.

 

Bağlama Muskası – Muska Nasıl Takılır?

Bağlama muskası nasıl kullanılır, muskaların esas özelliği insanların üzerinde taşınması veya belli bir mekan içine asılmasıdır. Özellikle kalp çakrasına yakın bir noktada taşımak yaygın bir gelenektir. Bu nedenle kolye olarak kullanımı veya elbiselerin gömleklerin göğüs hizasına dikilmesi sık rastlanan durumlardır. Aşağıda bağlama muskasının nasıl kullanıldığını ve nasıl takıldığı listelenmiştir:

  • Kolye gibi boyuna takılır.
  • Gömleğin iç tarafına dikilir. (Dışarıdan görünmeyecek şekilde)
  • Elbisenin içine göğüs hizasında içeriden dikilir.
  • Uyku uyunan odada yüksek bir yere asılır.
  • Çantada veya günlük kullanım eşyası içinde taşınabilir.
  • Muska mahfazası içinde yüksek bir çekmecede saklanabilir.

 

Kocayı Kendine Bağlama Muskası Nasıl Kullanılır?

Kocayı kendine bağlama muskası, büyüsel bazı metotlar aracılığıyla yazılmış ve eylemleri etkileyerek değişim ve dönüştürme gücüne sahip muskalardır. Bu yazılan muska, uzman medyum hoca tarafından sizin için yazıldıysa sizin bunu boynunuzda, kıyafetinize dikili olarak, cebinizde, çantanızda taşımanız gerekir. Eğer hem kadın hem kocası için yazılmış ortak bir muska ise (ki bunu Medyum belirtmektedir) o zaman muska her iki bireyin birbirine bağlanması için, ortak vakit geçirdikleri uyku odası veya salon gibi bir mekanda yüksek bir noktaya asılır veya yüksek bir dolabın içine yerleştirilir.

Kocayı kendine bağlama muskası insanların vücudu üzerinde veya çanta gibi yakın bir noktada taşınarak veya bir mekanda yüksek noktalara asılarak kullanılır. Ancak daha ciddi durumlar söz konusu ise ve belli büyüsel işlemler gerektiren durumlarda muskalar suda eritilerek içilebilir veya yakılıp tütsülenerek evin içinde gezdirilebilir. Bağlama muskası nasıl kullanılır, tüm bunlar bağlama muskasının kullanım şekilleridir.

 

 

Tavsiye

Ücretsiz Su Falı Bakılır