İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumlar

/ 8 Mayıs 2022 / 1.030 / yorumsuz
İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumlar

İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumlar

İstanbul’da en iyi büyü yapan medyumlar konusunda araştırma yapanlar oldukça fazladır. İstanbul ülkemizin en büyük kentidir. Böyle olunca da burada yaşayan insanların türlü türlü sorunları bulunur. Bu sorunlarla baş edemeyen kişiler kendilerine yardım edecek birini bulma arayışına girerler. Bu kişiler genellikle medyum hocalardır. Çünkü farklı birçok uygulamayı yapabilen kişiler medyum hocalar olmaktadır. Büyüden vefke, muskadan dua çalışmalarına kadar birçok konuda onlardan yardım alınması mümkündür. Çok sayıdaki uygulamanın içinde büyüler genellikle ilk sıralarda yer almaktadır.

Büyü uygulamaları tarihin ilk çağlarından beri yapılmaktadır. İstanbul’un tarihi geçmişini inceleyecek olursak burada birçok medeniyetlerin yaşamış olduğunu görürüz. Her medeniyet kendilerine ait olan büyüsel çalışmalardan izler bırakmışlardır. Büyülerin yapılış şekilleri ve izlenilen yolları farklı olsa da genellikle amaçları aynıdır. Ak büyü türlerinin yanı sıra kara büyüler de sıklıkla uygulanan bir tür olarak karşımıza çıkmaktadır. Ak büyüler insanlara zararı olmayan ve onların sıkıntılarını gideren bir tür olarak kendini belli etmektedir. Kara büyüler ise öyle değildir. Amaç kişilerin hayatına olumsuz olarak müdahale etmektir. O yüzden de yapılması ve yaptırılması tercih edilmez.

İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumlar
İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumlar

İstanbul’da Büyü Yapan Medyumlar

İstanbul’da en iyi büyü yapan medyumlar birçok büyü türünü kolaylıkla yapmaktadırlar. Medyumların içinde iyi olan kişiye ulaşmak ve ondan yardım almak gerekir. Gerçek sonuca ulaşmak ve büyünün etkilerini doğru olarak alabilmek için bu önemli bir durumdur. Büyü yapmak oldukça büyük beceri ve tecrübe isteyen bir durumdur. İlk zamanlarda sağlık, şifa, nazar ve kısmet konularında yapılan büyülerin yanına birçok çeşit daha eklenmiştir. İnsanların ihtiyacına ve sıkıntısına yönelik olarak yapılan büyüler azımsanmayacak kadar çoktur. Mesela birine aşık olanlar ama aşkına karşılık alamayanlar aşk büyüsü yaptırmak ister. Aşk büyüleri bekar ya da evli, kadın ya da erkek kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Kocasının sadece kendisine bağlı kalmasını isteyen kadınlar bağlama büyüsü yaptırarak sorunlarına çözüm bulmayı amaçlamaktadır. Bağlama büyülerinin birçok çeşidi vardır. Kişinin ihtiyacına yönelik olan türün belirlenmesinde kişinin içinde bulunduğu sorunlar değerlendirilerek karar verilecektir. Terk edilen kişilerin başvurduğu büyü çeşidi geri getirme büyüsü olmaktadır. Bu büyüyle giden kişinin dönmesi sağlanır. Evlenmek ve yuva kurmak isteyenler için evlenme büyüsü, kendini daha sempatik göstermek isteyenler için şirinlik büyüsü de büyü çeşitleri içinde yer alır. Kısmetinde kapalılık hissedenler kısmet açma büyüsü tercih etmektedirler. Görüldüğü üzere oldukça fazla büyü çeşidi bulunur. Bunlardan yaptırmak isteyenler de en iyi medyumu arayıp bularak ona sorunlarını anlatmalıdır.

İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumların Yaptığı Aşk Büyüsü

İstanbul’da en iyi büyü yapan medyumlar aşk büyüsü konusunda oldukça uzmandır. Aşk büyülerinin birçok türü bulunur. Bu türler arasında hangisinin yapılması gerektiği konusunda son kararı medyum verecektir. Aşk büyüsü çeşitleri kullanılan malzeme ya da yapılış sürelerine göre isim alır. Örnek verecek olursak kırmızı gülle yapılan aşk büyüsünde gül kullanılır. Nohutla yapılan aşk büyüsünde ise nohut kullanılır. Kişiler 72 saatte tutan aşk büyüsü yaptırarak işe hız kazandırabilir. Ya da en kısa sürede tutan aşk büyüsü, kişilerin amaçlarına çabuk ulaşması için yapılmaktadır. Görüldüğü gibi farklı isimlerle anılan çok sayıdaki aşk büyüleri arasında kişinin sorununa uygun olan seçilir ve uygulamaya geçilir.

Bütün aşk büyülerinde bazı malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelere dualar da okunmaktadır. Büyülerde en sık kullanılan malzeme kişinin resmidir. Resim üzerine birtakım işlemler yapılır ve büyünün tutması sağlanır. İyi medyumlar tarafından yapılan aşk büyülerinde şu sonuçlar görülür:

  • Aşk büyüsü yapılan kişi sadece büyü yaptıran kişiyi düşünür, başka bir şey düşünemez.
  • Aşk büyüsü etkisinde olan kişi büyü yaptıran kişinin hep yanında olmak ister, başkasının yanında mutlu olmaz.
  • Aşk duyguları bu büyü türünde ağır basmaktadır. Çünkü kişinin düşüncelerine ve hislerine hükmedilmektedir.
  • Büyü yapılan kişi bekarsa yaptıran kişiyle evlenme hayali kurar.
  • Eğer evli ise eşine olan aşkı ilk günlerdeki gibi olacaktır.
  • Büyü etkisinde olan kişilerde ilk zamanlarda sersemlik, sağlıklı düşünememe, uyku hali ya da dalgınlıklar olabilir. Ama bunlar geçicidir.
  • En iyi büyü yapan medyumlar aşk büyüsü yaptıklarında büyü yapılan kişide yukarıdaki etkiler olacaktır.

İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumların Yaptığı Bağlama Büyüsü

İstanbul’da en iyi büyü yapan medyumlar bağlama büyüsü türlerinde de oldukça başarılıdırlar. Bağlama büyüleri sevgililerin ya da eşlerin birbirine daha bağlı olması için yapılmaktadır. Mesela sevgiliniz sizden uzak bir şehirde yaşıyorsa onu göremediğiniz için ne yaptığını da bilemezsiniz. Belki başka birine gönlünü kaptırıp sizi bırakır şüphesi taşıyor da olabilirsiniz. Bu durumda olanlar bağlama büyüsü ile sevdikleri kişinin sadece kendisine bakmasını ve kendisiyle ilgilenmesini sağlarlar. Bu şekilde yapılan bağlama büyüleri bazen sevenlerin kavuşmasını ya da ailelerin dağılmasını engellemektedir. Bu iyi niyetle yapılan bağlama büyüsüdür. Kişiler bunu sevdiği insana yaptırabildiği gibi çevresindeki kişiler de iyilik niyetiyle eşlerden birine yaptırabilir.

Bağlama büyüleri bazen kötü amaçlar için yapılır. Özellikle birinin kısmetini bağlamak ya da işini bağlamak için yapılanlar türler de bulunmaktadır. Kısmetini bağlamak onun evlenememesi ve kısmet bulaması yönündedir. Bazen işle ilgili kısmetler de kapatılmakta kişinin zor zamanlar geçirmesi hedeflenmektedir. İş bağlama büyüleri ise; insanların yaptığı işte başarılı olamamasını ve hatta işinden atılmasını sağlar. İş bağlantılarının yapılamaması ya da yeni iş kurulamaması durumları söz konusudur. Bu kötü amaçlarla yapılan bağlama büyüleri türleri olsa da tercih edilmemelidir. Çünkü insanların hayatlarına olumsuz izler bırakan uygulamalara kalkışmak ve onlara zarar vermek haramdır. Büyü konusu geneline bakılacak olunursa haram uygulamalar olarak dikkat çeker. Bir de kötü büyülere başvurulursa bu durum kişiler için büyük kayıptır.

 

İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumların Yaptığı Geri Getirme Büyüleri

İstanbul’da en iyi büyü yapan medyumlar geri getirme büyülerini de yapmaktadır. Terk edilen kişiler bu duruma çok üzülüyorsa ve sevdiği kişinin geri gelmesini istiyorsa geri getirme büyüsüne başvurabilir. Terk edilen kişinin öncelikle yapması gereken sevdiği kişinin gönlünü kazanma yoluna gitmesidir. Kendi çabalarıyla onun dönmesini sağlamak gerekir. Ama bunu başaramadıysa manevi uygulamalardan destek alabilir. Bunun için de işinde uzman olan medyuma ulaşmak gerekir. Geri getirme büyüsünde uzman olan medyum bulununca kişinin geri dönmesi daha kolay olacaktır. Geri getirme konusunda yapılan birçok ritüel bulunur. Bunlardan bir tanesi de büyülerdir.

Gidenin geri gelmesi için yapılan büyülerde bazı malzemelere de ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeler büyüde kullanılır ve gidenin dönmesi için dualar okunur. Büyü uygulamaları kişiler için belki ilk belki de son tercih olabilir. Bazı kişiler karşılaştığı sorunlarda hemen medyumdan yardım almak isteyebilir. Bazıları ise hiç medyuma gitmemiştir. Özellikle ilk defa medyuma gidecek olanlar işinde iyi olan kişiyle çalışması gerekir. Çünkü soruna kesin çözüm getirecek olan yol medyum hoca tarafından size iletilecektir. Kişiler de böylelikle içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmuş olacaklardır.

İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumların Yaptığı Kısmet Açma Büyüsü

İstanbul’da en iyi büyü yapan medyumlar kısmet açma büyüsünü hem kişilerin evlenmeleri için hem de işinde kısmet bolluğu yaşaması için yapmaktadır. Bazı dönemlerde insanların kısmeti kapanmış ya da kapatılmış olabilir. Art niyetli kişiler tarafından da kısmetiniz kapanmış olabilir. Kısmet kapalılığında kişi özel hayatında ya da iş hayatında mutlu olamaz. Kapalı kısmetin açılması için farklı yollar bulunur. Bunlardan bir tanesi de kısmet açma büyüsü olmaktadır. Kısmet açmayla ilgili muskalar, vefkler ve celbler de yapılmaktadır. Kişi istediği türü yaptırırken o türde uzman olan medyumu arayıp bulmalıdır. Kısmet açıldıktan sonra evlenmek isteyenlerin karşısına talipler çıkacaktır. İşle ilgili sıkıntı yaşayanların müşterileri de dolup taşacaktır. Eğer özel sektörde ise yükseleceklerdir.

Kısmet kapanması çok kötü bir durumdur. Kişi neye elini atsa başarısız olur. Bu durum da onun bütün hayatını olumsuz etkiler. Kapalı kısmetin açılmasıyla bolluk ve bereket içinde geçen günlere ulaşılır. Yıllar öncesinde de kısmet açma konularında farklı ritüeller yapılırdı. Tarımla uğraşan kişilerin ürünlerinin bol olması ya da evlilik çağına gelen kişilerin kısmet bulması bu ritüellerle sağlanmakta idi. Günümüzde de kısmet açma konularına özen gösterilmekte ve oldukça fazla talep de görmektedir. Kısmet açma büyüsü yaptırmak isteyenler de bu işte uzmanlaşmış medyuma gitmeleri gerekir.

İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumların Yaptığı Evlenme Büyüleri

İstanbul’da en iyi büyü yapan medyumlar evlenme büyüleri yapılması konusunda da talep görmektedirler. Evlilik yaşına gelmiş olan, herhangi bir kusuru olmayan kişilerin evlenemediklerine rastlanır. Bunun nedenleri hep merak edilir. Bazı olumsuz durumlar kişilerin evlenmesine engel olabilir. Bazı gençlerin de evlenmekten korktuğu ve uzak durduğuna rastlanır. Bu kişiler için de evlenme büyüsü yapılır. Kişinin korkularını aşması ve evliliğe sıcak bakması büyünün sonuçları arasındadır. Büyü yapılan kişinin bir an önce evlenmek için can attığına rastlanır.

Bazı birlikteliklerde bir taraf evlenmekten kaçıyor olabilir. Sevgililer belli bir süre sonra evlenme hayali kurar. Ama çiftlerden birisi karşı tarafı oyalıyor ve evlenmeye yanaşmıyorsa bu durumda da evlilik büyüleri tercih edilebilir. Bu konuda yapılan farklı bir büyü türü de ikna büyüsüdür. İkna büyüsünde kişilerin evliliğe ikna edilmesi sağlanmaktadır. İkna büyüleri sadece evlilik için yapılmaz. Kişinin fikirlerinde değişiklik olmuyorsa ve o yanlış yolda ilerliyorsa ikna büyüsünün yapılması gerekecektir. Bütün bu konularda en iyi medyuma ulaşarak sıkıntınızı anlatmanız ve onun göstereceği yoldan ilerlemeniz gerekecektir.

İstanbul’da En İyi Büyü Yapan Medyumlara Nasıl Ulaşılır?

Büyü yaptırmak isteyenler işinde iyi olan kişiye ulaşmak isterler. Dediğimiz gibi büyüleri yapan kişiler medyumlardır. Medyumlar arasında da kendini kanıtlamış ve belli bir tecrübe kazanmış medyumla çalışmamız gerekir. Bu kişilere nasıl ulaşılır konusu merak edilmektedir. İyi medyuma ulaşmak için 2 yol vardır.

  • Tavsiye üzerine iyi medyuma ulaşmak
  • İnternetten araştırma yaparak ulaşmak

Tavsiye üzerine iyi medyuma ulaşmak isterseniz çevrenizde bir araştırma yapmalısınız. Daha önceden medyuma gitmiş ve fayda sağlamış kişileri bulmanız gerekir. İnternet üzerinden araştırma yapmak daha kolaydır. Medyumların internet sitelerine giriş yaptığınızda onların yapmış olduğu uygulamaları inceler ve sizin sorununuza hitap edip etmediğine bakabilirsiniz. İstanbul’da en iyi büyü yapan medyumlar kendi internet sitelerinde birçok bilgiyi kişilere sunarlar. Ayrıca medyumlardan fayda görmüş kişilerin yorumları da bulunur. Bu yorumları okuyarak da doğru medyumun sayfasında olup olmadığınıza karar verebilirsiniz. İstanbul ilinde kendini ispatlamış birçok iyi medyum bulunur. En iyisi de sizin sorununuzu çözecektir.

Tavsiye

Saygı Büyüsü Nedir?