Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 11 Mart 2021 / 1.758 / yorumsuz
Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Isınma büyüsü nasıl yapılır? Uzun yıllardan beri evliyseniz, hayatınız monotonlaşmış ve eşiniz size eskisi gibi ilgi göstermiyor olabilir. Bu durum kişilerin evliliklerinde tehlike yaratmaktadır. Isınma büyüsü ile birbirinden soğuyan ve eski alakayı göremeyen kişiler tekrar birbirine ısınmaktadır. Peki ısınma büyüsü nedir? Bu konuyu merak edenler için gerekli açıklamayı yazımızda bulabilirsiniz.

Isınma büyüsünün diğer adı; bağlama büyüsüdür. Isınma ve bağlama aynı anlama gelmektedir. İnsanlar sevdiği kişinin kendine bağlı ve sadakatli olmasını isterler. Bu durum evli ya da bekarlar için de aynıdır. Henüz evlenmemiş ama belli bir arkadaşlık yaşayan gençler de sevdiğinin kendisine bağlı kalmasını istemektedir. Bu bağlılık da ısınma büyüsü ile mümkün olmaktadır. Büyüyü yapan kişiler medyum hocalardır. O yüzden en yakın zamanda bir medyumla iletişim kurmanız gereklidir. Nasıl yapıldığına dair bütün ayrıntıları onlardan öğrenebilirsiniz.

Isınma büyüsü yaptıranlar, büyünün sonucunda karşısındaki insanın kendisine oldukça bağlı olduklarını görürler. İki kişi birbirine ısındırılarak aralarının iyi olması bu büyüyle sağlanmaktadır. Aynı zamanda birbirini yeni tanıyan kişilere de dışarıdaki insanlar tarafından yapılmaktadır. Böylece aralarına bir sıcaklık ve ısınma sağlanmaktadır. Isınma büyüsü tarifi nedir diye merak edenlere daha ayrıntılı bir şekilde açıklamak isteriz.

Isınma Büyüsü Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere, bir erkeği ya da kadını karşısındaki partnerine ısınması için yapılan bir büyüdür. Isınma büyüsü nedir? Araştırmaları çoğu kişi tarafından yapılmaktadır. Evli, bekar, nişanlı, sözlü kişilerin tercih ettiği bir tür bağlama büyüsüdür. Karşısındakine ısınan insan bir nevi de ona bağlanmış olmaktadır. Bu bağlılık sonucunda da uzun yıllar mutlu birliktelikler yaşanmaktadır. İkili ilişkilerde oldukça önemli bir yere sahip olan ısınma büyüsü işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu kişiler de adını sıklıkla duyduğumuz medyumlardır.

İlişkilerin devamlı taze kalmasında ve yıpranmamasında önemli bir yere sahip olan ısınma büyüsü ile mutlu ve huzurlu yuvalara sahip olunmaktadır. Diğer adı olarak birbirine ısınma büyüsü tabirini de kullanabiliriz. Büyü yapılan tarafının karşı tarafa ilgisi artacağından dolayı çiftlerin arasında güçlü bağlar oluşmaktadır. Bu bağları kimsenin yıkmasına ve zarar vermesine gücü yetmemektedir. Doğru sonuca ulaşmak isteyen kişiler kendi çabaları ile ısınma büyüsünü yapmamaları gerekir. Büyü ters giderek karşınızdaki kişiyi kendinizden soğutmanız da mümkündür. Bu önemli bir ayrıntıdır.

Isınma Büyüsü Kimler İçin Yapılmalıdır?

Sevdiğiniz kişi uzakta ya da yakında olsun fark etmeksizin ona ısınma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bazen uzakta olan sevgilinizin ya da eşinizin size karşı ilgisiz olduğunu hissedebilirsiniz. Bu konudan şikayetçi olanlar oldukça fazladır. Size sadık ve güvenilir bir sevgiliye sahip olma isteği içerisinde iseniz ona bu büyüden yaptırabilirsiniz. Etkilerini görmeniz kısa zaman sonra olacaktır. Size bağlı, sizin için can atan ve yanınıza koşarak gelmek isteyen sevgili adayı ile karşılaşabilirsiniz.

Isınma büyüsü nasıl yapılır? Kimlere ısınma büyüsü yaptırılır? Hemen açıklayalım:

 • Evli olan eş diğer eş için yaptırabilir. Böylelikle aralarındaki sıcaklık ve aşk duygusu daha çok artacaktır.
 • Uzakta olan sevgili ve eşe yaptırılır. Gözünüz arkada kalmadan onun sevgisinden ve sadakatinden böylelikle emin olabilirsiniz.
 • Sözlünüze ya da nişanlınıza yaptırabilirsiniz. Evlendiğiniz zaman sizi seven ve size bağlı olan bir eşe sahip olabilirsiniz.
 • Görücü evlilikleri için tanıştırılan iki kişinin arasına ısınma büyüsü yapılmaktadır. Birbirine uyumlu olarak düşünülen bu gençler birbirine ısınınca daha mutlu bir evlilik hayatı geçireceklerdir.
 • Genellikle anne ve babalar tarafından çocuklarının evlilikleri üzerine ısınma büyüsü yapılmaktadır. Bazen de çocuklar, ilerleyen evlilik hayatına sahip olan anne ve babaları için yaptırırlar. Böylelikle onların boşanmasına engel olmak isterler.
 • Evden uzaklaşmış olan eşe eve ısınma büyüsü yapıldığı da görülmektedir. Zamanının çoğunu dışarıda geçiren ve eve uğramayan eşe yapılan bu büyü sonucunda size ve evine bağlı bir eş sahibi olabilirsiniz.
 • Eve ısındırma büyüsü devamlı dışarıda vakit geçiren haylaz çocuklar için de yapılmaktadır. Özellikle ergenlikte karşılaşılan bu durumla, gençleri kötülüklerden korumak için eve ısınma büyüsünün yapıldığı gözlenmektedir.
 • Uzun zamandan beri evli ama bir türlü eşine ısınamayan kadın ya da erkekler için de bu büyü etrafındaki kişiler tarafından yapılmaktadır. Büyü neticesinde soğukluk yaşayan taraf eşine ısınır ve böylelikle mutlu bir evliliğe ilk adımını da atar.
 • Yeni işe başlayan kişilerin işine ısınması ve başarılı olması için de yapılmaktadır.
Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Isınma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Isınma büyüsü yapılan kişilerde bunun etkileri kısa zaman sonra kendini gösterir. Bunların içerisinde en çok rastlanan, büyü yapan kişiye olan ilginin fazlasıyla artmasıdır. Bir tür bağlama büyüsü olduğundan bahsetmiştik. İşte bu yüzden kişi, büyüyü yaptırana fazlasıyla bağlanır. Onsuz bir hayat düşünemez. Her an onun yanında olmak ister. Bunlardan başka ısınma büyüsü belirtileri şöyledir:

 • Büyü yapılan kişinin bulunduğu ortamdan zevk alamaması ve hep canı sıkılması
 • Moralinin bozuk olması ve sinirli hareketler sergilemesi
 • Dalgın ve uyuşuk bir hal içerisinde bulunması
 • Yakınındaki kişilerden uzaklaşmak istemesi
 • Büyü yapan kişiye doğru yaklaşım göstermesi
 • Devamlı büyü yapan kişiyi düşünmesi
 • Başka bir ilde ise ona kavuşacağı günü sabırsızlıkla beklemesi
 • Ayrılan ya da ayrı yaşayan eşlerin tekrar beraber olma istekleri
 • Gündüzünde büyü yapan kişiyi hayal etmesi, gecesinde onu rüyalarında görmesi
 • Bekar kişiler için bir an önce evlenme isteğinin ortaya çıkması

Isınma Büyüsü Kimlere Yaptırılmamalıdır?

Sevdiğiniz ve sizin için önemli olan kişilere ısınma büyüsü yaptırabilirsiniz. Aşk ve bağlanma büyüleri içinde oldukça önemli bir yere sahip olan büyü çeşidi ısınma büyüsüdür. Etkileri de hızlı ve çabuk görülmektedir. Eşinize, sevgilinize, çocuğunuza yaptırmak istemeniz onların iyilikleri içindir. Ama bazı durumlar vardır ki onlara yapılan ısınma büyüsü tutmaz. Daha doğrusu siz yaptırmamalısınız. Sizin yaptırıyor olmanız büyünün iyi amaçlardan çıkarak kara büyü sınıfına girmesine neden olur.

Özellikle başkasının eşine ya da sevgilisine ısınma büyüsü yapılması doğru karşılanmamaktadır. Başkalarının yaşamış olduğu güzel birliktelikleri bozmak ve sizin lehinize çevirmek doğru bir davranış değildir. İnsanların mutluluklarını bozmamalısınız. Ayrıca çocuk yaşta sayılan ve henüz ergenliğe ulaşmamış kişilere de bu büyü yapılmamalıdır. Akli dengesi yerinde olmayan ve bazı psikolojik sorunları bulunan kişilere de ısınma büyüsü yaptırmak uygun değildir. Allah’tan korkan kişiler bu insanlara büyü yaptırmaktan uzak durmalıdırlar.

Isınma Büyüsü Sonucunda Elde Edilenler

Isınma büyüsü nasıl yapılır? Çoğu kişinin merak ettikleri arasındadır. Bu işi yapmak için kişiler kendi kendilerine harekete geçmemelidir. Mutlaka bir uzmandan yardım almak gerekir. Yardım alacağınız kişiye büyünün nasıl yapıldığına dair sorular sorabilirsiniz. Büyü için ihtiyaç olan malzemeler size söylenecektir. Onları tedarik ettikten sonra işleme başlanacaktır. Bu malzemeler bazı gıdalar olabilir. Onlara okunan dualar sonrasında büyü yapılacak kişiye yedirmeniz gerekecektir. Uzakta olan kişiye büyü yapmak için bir resim ya da şahsi bir eşyası sizden istenebilir.

Isınma büyüyü yapılacak olan kişinin yakınınızda olmasına gerek yoktur. Resimle yapılan ısınma büyüsü sayesinde uzakta bulunan sevgilinizin size ısınmasını ve bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Isınma büyüsü sonucunda neler olmaktadır? Büyü yapılan kişi sizin aşkınızla dolup taşacak ve hep sizinle birlikte olmak isteyecektir. Böylelikle onunla kurduğunuz hayaller gerçeğe dönüşecektir. Mutlu beraberlikler ve güzel evlilikler bu büyü ile gerçekleşecektir. Size ısınan kişinin hayallerini sadece siz süsleyeceksiniz. Bu durum da sizin hayattan zevk almanızı sağlayacaktır.

Isınma Büyüsünde Okunan Dualar

Isınma büyüsünde okunan dualar da kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Isınma büyüsü nasıl yapılır? Diye araştırma yapanlar bu büyü yapılırken ve sonrasında birçok dua ile karşılaşırlar. Bunlar medyum hocalar tarafından okunmakta ve büyünün gerçekleşmesi için tılsımlı sözcükler de söylenmektedir. Hepsi bir arada olursa ancak o zaman büyü gerçek amacına ulaşmaktadır. Hocalar Kur’an-ı Kerim’de bulunan birçok sure ve ayetleri büyü içerisinde okumaktadırlar.

Isınma büyüsünde okunan bazı sure ve ayetler şunlardır: Ayetel Kürsi, İhlas Suresi, İnşirah Suresi, 12 Esma Zikri, Yasin Suresi gibi özel bir yere sahip olan sureler sıklıkla okunmaktadır. Bunlardan başka okunan özel dualar da vardır. Bunların hangisinin kaç adet okunması gerektiği de medyum hocalar tarafından belirlenmektedir. Çünkü bazıları 3 defa okunurken bazılarının 7 ya da daha fazla okunması söz konusudur. O yüzden kendi başınıza bilinçsiz bir şekilde büyü yapmak doğru değildir. İlla ki bir şey yapmak istiyorsanız dua edin. Dileğinizi Allah’tan isteyin. Namaz kılın ve namazların bitiminde yine dua edin. İsteyen sizsiniz veren Allah’tır. O sizin hakkınızda hayırlı olanı bilendir. O yüzden bireysel olarak kendinizin yapacağı en hayırlı olay ibadet ve duadır.

Isınma Büyüsü Bozulur Mu?

Isınma büyüsü siz ya da başkaları tarafından bozulabilir. Size yapılmış olan ısınma büyüsünü bozma işlemi için medyumdan yardım almanız gerekecektir. Sizin başkasına yaptırdığınız ısınma büyüsü de fark edilirse bozdurulmaktadır. Büyü yapma işini nasıl ki medyumlar en iyi şekilde gerçekleştiriyorsa, onu bozma işini de en iyi yine onlar yapabilirler. Isınma büyüsü nasıl yapılır? Diye araştıranlar onun nasıl bozulacağı konusunu da merak etmektedirler.

Büyü bozmada doğru yöntemi kullanmak, yerine getirilmesi gereken ritüelleri bilmek ve hepsini sırasıyla uygulamak oldukça önemli bir konudur. Bu önemli konuyu işi bilen kişilere bırakmak gerekir. Yoksa vahim sonuçlarla karşılaşmak hayatımızı alt üst eder. Tehlikeli boyutlara sebep olabilir.

Isınma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

İki kişinin birbirine ısınması ve mutlu bir geleceği birlikte paylaşması oldukça güzel bir olaydır. Bu durum güzel birlikteliklere ve evliliklere neden olmaktadır. Sıcak bir yuvada sizi seven bir eş ile geçirilen bir ömrün ne kadar güzel bir durum olduğu tarif edilemez. Ancak onu yaşayınca size vermiş olduğu tadın farkına varabilirsiniz. İnsanlar ömrü boyunca mutlu bir yuva hasreti ile yanıp tutuşmuyorlar mı? Bunu gerçekleştirmek için de sevdikleri kişi ile evlenmeyi tercih ediyorlar. Isınma büyüsü yapan medyum hocalar sayesinde birçok çift aradığı ve hayalini kurduğu mutlu yuvaya sahip olmaktadır.

Medyumlar bazen evden uzaklaşan çocuğunu bazen de sizi terk eden eşinizi geri getirmek ve size ısınmalarını sağlamak için büyü yapmaktadırlar. İyi amaçlar güdülerek yapılan bu büyülerde kişilerin mutlu olması amacı güdülmektedir. Hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşamak istiyorsanız bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Kendiniz bekleyerek olumlu sonuçlarla karşılaşmak istiyorsanız bol bol dua edebilirsiniz.

Isınma büyüsü nasıl yapılır? Konulu yazımızda bu büyü türü ile ilgili birçok konu sizlere sunulmuştur. Medyum hocaların yeri de anlatılmıştır. Medyum arayışında olanların doğru adresi seçmeleri amaçlarına ulaşmaları bakımından oldukça önemlidir. İletişime geçeceğiniz medyumun yurt içindeki ve yurt dışındaki başarılarını incelemeniz ve onun gerçekleştirdiklerini görmeniz doğru seçim yapabilmeniz için size ışık tutacaktır.

Tavsiye

Rüyada Dal Görmek