Güzellik Büyüsü Nedir? Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 15 Temmuz 2021 / 2.428 / yorumsuz
Güzellik Büyüsü Nedir? Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Güzellik Büyüsü Nedir? Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Güzellik büyüsü nedir güzellik büyüsü nasıl yapılır konusunda birçok kişi araştırma yapmaktadır. Genel olarak büyü konusunda yapılan işlemler çiftler üzerinde etkili olacak büyüler olarak bilinse de güzellik ile ilgili büyülerde göze çarpmaktadır. İnsanların dışarıdaki kişilere ve sosyal çevrelerine güzel görünmelerini sağlamak için yapılan büyü çeşididir. Kendilerinin tabiri caizse çirkin olduğunu düşünenler bu büyüye başvurmaktadır.

Güzellik büyüsü yapılırken de diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi konusunda tecrübe sahibi olan medyum hocalara başvurmak önemlidir. Bu büyü yapılırken hem belli ilimlere sahip olunmalı hem de okunması gereken duaların yerinde olması önem arz etmektedir. Aksi takdirde istenilen sonuç ortaya çıkmayacaktır. Doğru işlem basamakları uygulandığında çok kısa bir süre sonra büyünün etkileri görülmeye başlayacaktır.

Güzellik Büyüsü Nedir?

Güzellik Büyüsü Nedir
Güzellik Büyüsü Nedir

Güzellik büyüsü nedir sorusu da son zamanlarda kendisini kötü hisseden kişiler tarafından sorgulanmaktadır. Erkek ya da kadın fark etmeksizin güzellik kavramı önemli bir detay olarak düşünülmektedir. Fakat kadınların bu konuda daha çok dikkat ettikleri de bir gerçektir. Bu nedenle de çok daha fazla kendilerine özen göstermektedirler. Çirkin olduklarını ve istedikleri ilişkiyi yaşayamayacaklarını düşünürler. Erkeklerin hem çekici hem de güzel kadınları tercih ettiklerine inanmaktadırlar.

Güzellik büyüsü nedir nasıl yapılır sorusu da bu kişiler tarafından oldukça merak uyandırmaktadır. Kendilerini daha güzel hissetmek isteyen bireyler de bu büyü çeşidine başvurmaktadır. Hayatlarını farklı şekillerde değiştirerek istedikleri sonuca ulaşmayı hedeflemektedirler. Fakat bazı durumlarda güzel olmalarına rağmen bu durumun farkında olmayan kişilerde büyü yaptırmayı tercih etmektedir. Bu farkındalığın oluşması için medyum hocalardan destek almaktadırlar.

Güzellik Büyüsü Türleri Nelerdir?

Güzellik büyüsü türleri diğer büyü türleri gibi farklılık göstermektedir. Güzellik büyüsü nedir nasıl yapılır konusundan önce nasıl bir büyü yapılacağına karar verilmelidir. Daha güzel ya da daha seksi olmak isteyenler için de güzellik büyüsü yaptırılabilmektedir. Erkeklerin ya da kadınların beğenisini almak isteyenlerde bu büyü çeşidinden yararlanmaktadır.

Medyum hocalardan destek almak istediğinizde hangi çeşidini yaptıracağınız konusunda net bilgiler vermelisiniz. Sizin verdiğiniz bilgiler ışığında yapılması gereken büyünün çeşidi belirlenecektir. Büyü çeşidine karar verildikten sonra belli dua ve ilimlerle birlikte büyü yapma işlemi başlayacaktır. Kısa süre sonunda da istenilen sonuç alınacaktır. İyi bir sonuç elde edilmek isteniyorsa sabırlı davranmakta fayda olduğu unutulmamalıdır.

Güzellik Büyüsü Yapımında Okunacak Dua

Güzellik büyüsü nedir güzellik büyüsü nasıl yapılır sorularının ardından büyünün etkisini en kısa sürede nasıl gösterdiği önemlidir. Büyü işlemi konusunda uzman olan medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Büyü işlemi tamamlandıktan sonraki aşamada okunması gereken dua bulunmaktadır. Çok etkili bir büyü olan güzellik büyüsünde okunacak dua şu şekilde olmaktadır;

 • Bismillâhirrahmânirrahîm.

El hamdu lillâhi rabbil âlemîn. (Fatiha 1-2) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmirrahıym.

Elif, lâm, mim. Zâlikel kitâbu lâ reybe fîh. (Bakara 1-2) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym.

Elif lâm mîm. Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm. (Ali İmran 1-2) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym.

Yâ eyyuhân nâsuttekû rabbekumullezî halakakum. (Nisa 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym.

Yâ eyyuhâllezîne âmenû evfû bil ukûd. (Maide 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym.

Elhamdu lillâhillezî halakas semâvâti vel arda. (Enam 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym.

Elif, lâm, mim, sâd. (Araf 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hürmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym.

Yes’elûneke anil enfâl. (Enfal 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hürmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym.

Berâetun minallâhi ve resûlihî. (Tevbe 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hürmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym

Elif lâm râ, tilke âyâtul kitâbil hakîm. (Yunus 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym

Elif lâm râ kitâbun uhkimet âyâtuhu. (Hud 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym

Elif lâm râ tilke âyâtul kitâbil mubîn. (Yusuf 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym.

Elif lâm mim râ tilke âyâtul kitâb. (Rad 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym

Elif lâm râ kitâbun enzelnâhu ileyke. (İbrahim 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym.

Elif lâm râ tilke âyâtul kitâbi ve kur’ânin mubîn. (Hicr 1) Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti

 • Bismillahirrahmanirrahıym

Etâ emrullâhi fe lâ testa’cilûh. (Nahl 1).

Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Güzellik büyüsü nasıl yapılır kullanılan malzemeler nelerdir şeklinde araştırmalar yapıldığı da ortaya çıkmaktadır. Bu araştırmalar sonunda ortaya bu büyünün süt ile yapıldığı ortaya çıkmaktadır. Gündelik hayatımızda da birçok yerde okuduğumuz sütün cilde faydalarının bulunduğu bilinmektedir. Bu nedenle bu büyü çeşidinde kullanılıyor olması da etkinliğini ortaya koymaktadır. Sütün geniş bir kaba konması ile birlikte büyü yapımına başlanmaktadır. Fakat bu aşamada dikkat edilecek olan durum belli aralıklarla yüze uygulanması gerekmektedir.

Güzellik büyüsü nedir güzellik büyüsü nasıl yapılır şeklinde araştırma yapanlar bu büyü çeşidi ile istedikleri sonucu elde etmektedir. Sütün yüze uygulanması esnasında dikkatli olunmalıdır. Aynı zamanda her büyü çeşidinde inanç çok önemlidir. Uygulama esnasında büyünün etkin olacağına inanmak gerekmektedir. Uygulama şekli ise yüze 11 kere uygulanacak olmasıdır. Bu büyünün temelini oluşturan ve sütün yüze uygulanması aşamasında rakamın önemi büyüktür. Uygulama esnasında da “muttan kabali” denmelidir. Her uygulamada 3 kez tekrar edilmelidir. 11 uygulamada 33 kez söylenmiş olacaktır.

Güzellik Büyüsü Kimlere Yaptırılır?

Güzellik büyüsü nedir güzellik büyüsü nasıl yapılır sorusundan ziyade daha çok merak edilen kimlere yaptırılabileceği sorusudur. Güzellik büyüsü kimlere yaptırılır sorusu da bu büyüyü yaptırmak isteyen herkes açısından önem arz etmektedir. Büyünün etkinliğinin ortaya çıkması ve istenilen sonucun alınması için mutlaka araştırma yapılmalıdır. Hem büyünün etkileri hem de ne kadar süre içerisinde tutacağı konusunda da araştırma yapılmalıdır. Fakat burada unutulmaması gereken durum, büyünün konusunda uzman olan medyumlar tarafından yapılması gerekliliğidir.

Yapılacak olan güzellik büyüsünün sonucunu en kısa sürede almak adına medyum hocaların etkisi büyüktür. Bu nedenle de profesyonel bir destek almak adına iyi bir araştırma yapılması önem arz etmektedir. Her ne kadar bazı yerlerde evde büyü yapılacağı belirtilse de bunun doğru bir uygulama olmadığı bilinmelidir. Yapılacak olan büyünün niteliği ne olursa olsun medyum hocalardan destek alınması faydalı bir adımdır.

Güzellik Büyüsünde Söylenmesi Gereken Sözler Nelerdir?

Güzellik büyüsü nedir güzellik büyüsü nasıl yapılır kimlere yaptırılması uygun olur sorusu ve cevabı oldukça merak edilmektedir. Büyü yapımı belli ilimlere dayanan uygulamalar olarak bilinmektedir. Bu nedenle de yapılacak olan büyünün çeşidi ne olursa olsun ilim sahibi kişilerce yapılmalıdır. Güzellik büyüsünde ne söylenir hangi sözler etkili olur soruları da merak uyandıran sorulardandır. Büyü yapımında söylenmesi gereken sözler hüddam ilmine göre belirlenmektedir. Başvurulan medyum hocalar bu konuda tecrübeli olmaları önemlidir. Aksi takdirde çözüm bulunamayacaktır.

Hüddam ilmine sahip medyum hocalar tarafından yapılan güzellik büyüsü çok kısa bir sürede etkisini göstermektedir. Sözler, tılsımlarla birleştirilerek sarf edilmektedir. Fakat bu sözlerin telaffuzunda da dikkat edilmelidir. Telaffuzda meydana gelecek hatalar sonucunda büyünün tutma olasılığı ortadan kalkmaktadır. Dolayısıyla burada devreye medyum hocalar girmektedir. Yani evde uygulama yapmak isteyenlerin bu aşamada medyum hocaları tercih etmeleri doğru bir adım olacaktır.

Güzellik Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Güzellik büyüsünün etkileri yaptıran kişi tarafından fark edilmez. Kişinin aile ve sosyal çevresi tarafından fark edilmektedir. Bu büyüyü yaptıran kişiler çevrelerindeki kişilere çok daha farklı görünmektedirler. Çevrelerinden olumlu geri dönüşler almaya başlayacaklardır. Hatta çevresinde ve dışarıda tabiri caizse parmakla gösterilmek değiminin başkahramanı olurlar. İlgi ve odak sürekli olarak bu büyüyü yaptıran kişi üzerinde olacaktır. Kişinin özel hayatında olan eş ya da sevgili bu kişiden başkasını göremez hale gelecektir.

Güzellik büyüsü nedir güzellik büyüsü nasıl yapılır sorusu özellikle kadınlar tarafından çok sık araştırılmaktadır. Kendilerinin çirkin ya da çekici olmadığını düşünen kadınlar bu büyü çeşidine başvurmaktadır. Ayrıca çevrelerinde farklı bir ilgi görmek isteyen kadınlar da aynı şekilde bu büyünün etkisini yaşamak istemektedir. Aynı zamanda karşılarındaki eş ya da sevgililerini kendilerine bağlamak ve başkalarına bakmalarını engellemek için de bu büyüye başvurmaktadırlar.

Güzellik Büyüsü Bozma

Güzellik büyüsü yapımı oldukça kolay bir büyü çeşididir. Etkileri de kısa sürede göstermektedir. Bu büyüyü yaptıranlar büyünün etkilerini kısa sürede yaşamaya başlayacaktır. Çevrelerinden ve dışarıdaki insanlardan aldıkları olumlu yorumlar sayesinde onore olacaklardır. Fakat bu büyünün bozulması da söz konusudur. Güzellik büyüsü bozma işlemini yaptırmak isteyenler yine medyum hocalara başvurmaları gereklidir. Çünkü büyü yapımı medyum hocalar tarafından yapılmış ve bozma işlemi de yine medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Hatta büyüyü yapan hoca tarafından bozulması daha etkilidir.

Güzellik büyüsü nedir güzellik büyüsü nasıl yapılır araştırılması gereken konulardandır. Büyünün yapılmasının ardından ilgi ve odak noktası haline gelinmektedir. Bu durumdan ilerleyen zamanlarda sıkılanlar olacaktır. Bu nedenle de büyü bozma işlemi için medyum hocalara başvurulmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken, büyünün bozulmasının ardından kişiler aynaya baktıklarında yine kendilerini çirkin bulma ihtimali yüksektir. Özellikle bu tarz büyüleri ilk kez yaptıracak olan kişilerin dikkatli olması gerekmektedir. Çevrelerinde daha önce ilgi gören kişi bu ilginin son bulduğunu göreceklerdir. Dolayısıyla büyü bozma işlemi yaptırmak isteyenler sonuçlarını da bilerek bunu istemelidirler.

Güzellik Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkisini Gösterir?

Güzellik büyüsü nedir güzellik büyüsü nasıl yapılır ne kadar sürede etkilerini göstermeye başlar soruları da oldukça popülerdir. Büyü yaptırmak isteyenler bu konuda da araştırmalar yapmaktadır. Burada unutulmaması gereken büyü yaptırılan kişi ya da kişiler farklı karakterlere sahiptir. Dolayısıyla net bir süre vermek çok doğru olmayacaktır. Büyülerin tutma süreleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Güzellik büyüsü ne kadar sürede tutar sorusunun cevabı farklı sürelerde verilebilmektedir. Her büyüde olduğu gibi insanlar üzerinde tutma süresi farklılık gösterecektir. Bazı kişilerde 7 gün içerisinde büyü tutması mümkünüdür. Fakat bazı kişilerde de bu süre 20 günü bulabilmektedir. Bu nedenle bir haftanın sonunda büyü tutmadı kaygısı yaşanmamalıdır. Özellikle ilk defa büyü yaptıracak olan kişiler sabırlı olmalıdır.