72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nedir?

/ 28 Mart 2021 / 926 / yorumsuz
72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nedir?

72 saatte aşık etme büyüsü nedir? konusu özellikle kısa süre içerisinde sonuç almak isteyenler tarafından çok fazla merak edilmektedir. Bu büyü ile kısa süre içerisinde boşanma aşamasında olan eşinizi bile geri getirebilir kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun yanında ailesine sadık olmayan erkek ya da kadınların evlerine ve çocuklarına bağlı olmaları sağlanabilmektedir.

Yapılışı ve etkisi bakımından oldukça tesirli bir büyüdür. Bu nedenle mutlaka ehil ve uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde sıkıntılı durumların ortaya çıkmasına sebep olunabilir. Bunun yanında büyü hiçbir etkiye sahip olmayacaktır. Bağlama büyüleri konusunda ehil olan medyum hocamız ile irtibata geçerek kısa süre içerisinde isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Yastık Altına Konulan Büyüler

72 saatte aşık etme büyüsü içerisinde en dikkat çekeni yastık altına konulan büyü olmaktadır. Bu büyü ile terk eden eş ya da sevgili yetmiş iki saat içerisinde geri döner. Bu büyü tılsım ve özel işlemler gerektirmektedir. Bu nedenle uzman kişilerin yapması ilk şartlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra büyü yastık altına konulmalıdır. Bu işlemlerden sonra yermiş iki saat dolmadan istekleriniz yerine gelecektir. Ancak dikkat edilmesi gereken ilk husus alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından işlemlerin yapılmasıdır.

Taş Altına Konulan Büyü

Taş altına konulan büyü için okunması gereken bazı dualar bulunmaktadır. Bu duaların okunması gereken bir süre bulunmaktadır. Bu süre uzman medyum ya da hocalar tarafından bildirilmektedir. Bu dualar okunduktan sonra tılsımlar hazırlanmaktadır. Sonrasında yapılacak işlem ise tılsımların bir taşın altına konulmasıdır. Bu işlemler yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde büyü etkisini göstermeye başlayacak ve sevdiğiniz kişi size geri dönecektir.

 • Büyü yapılan kişi sürekli olarak yaptıran kişiyi düşünür.
 • Sürekli büyüyü yaptıran kişi ile birlikte olmak ister.
 • Rüyalarında sürekli olarak büyüyü yaptıranı görür.

Bu durumlar büyünün etkilerinden bazılarıdır. Ancak bunun için yapılması gereken ilk husus alanında uzman ve deneyimli medyum hocalardan destek alınmasıdır. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle 72 saatte aşık etme büyüsü için mutlaka uzman kişiler ile irtibata geçilmelidir.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nedir?
72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Ağaca Asılan Büyü

Bağlama büyüleri içerisinde dikkat çeken büyülerden biri de ağaca asılan büyü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu büyü için bazı dua ve tılsımlar bulunmaktadır. Hazırlanan işlemlerin sonucunda büyü meyve veren bir ağaca asılması gerekmektedir. Bu büyü türünde doğa üstü varlıklardan yardım alınmaktadır. Bu nedenle mutlaka uzman ve ehil kişilerden yardım alınması gerekmektedir.

Uzun yıllardır konusunda sizlere yardımcı olan medyum hocamız ile irtibata geçerek kısa süre içerisinde istediğinize erişebilirsiniz. Yapmanız gereken hocamıza gerekli bilgileri vermek ve istenilen hususları yerine getirmek. Geri kalan tüm işlemler medyum hocamız tarafından sizlere sunulacaktır.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Tarifi Nasıl Hazırlanır?

72 saatte aşık etme büyüsü tarifi için mutlaka uzman bir hoca ya da medyum ile görüşmek gerekmektedir. Bunun dışında yapılabilecek işlemler şunlardır.

 • Giden kişinin ismi ve anne ismi medyuma verilir.
 • Muhabbet yıldızlarının bağlanması gerekmektedir.
 • Medyum tarafından hazırlanacak tılsım ve dualar için malzemeler temin edilir.
 • Medyum tarafından belirtilen işlemler yapılır.
 • Uygun ve yerinde yapılan büyü ile bir ömür bağlanma sağlanır.

Bu büyünün tutması için öncelikle medyum ya da hocanın uzman olması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. 72 saatte aşık etme büyüsü için ilk ve temel şart budur.

Alanında ve konusunda uzman medyum hocamız bağlama büyüleri konusunda deneyim sahibidir. Sizler de medyum hocamız ile irtibata geçebilir ve isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Uygun şekilde yapılan büyülerin bozulması ise imkansız bir durumdur.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Malzemeleri

72 saatte aşık etme büyüsü malzemeleri uzman hoca ya da medyum tarafından işlemler esnasında bildirilecektir. Ancak verilen malzemelerin mutlaka tam ve eksiksiz olması gerekmektedir. Genel olarak şu malzemeler istenmektedir.

 • Tütsü
 • Bakır levha
 • Gümüş levha
 • Ceylan derisi
 • At nalı

Bu malzemeler genelde istenen malzemelerdir. Ancak her büyü için medyumlar farklı isteklerde bulunabilmektedir. Bu nedenle mutlaka uzman ve deneyimli bir hoca ile görüşmek gerekmektedir. Özellikle doğa üstü varlıklardan dolayı bu bir zorunluluktur.

72 saatte aşık etme büyüsü ve daha birçok alanda uzman olan medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapılması gereken tüm işlemler medyum hocamız tarafından sizler için yerine getirilecektir. Sizler de hocamızın isteklerini yerine getirerek büyünün kısa sürede tutmasını sağlayabilirsiniz.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Tehlikeli mi?

72 saatte aşık etme büyüsü tehlikeli mi sorusu bu büyüyü yaptırmak isteyenler tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken konu uzman bir hoca ya da medyum ile çalışılmasıdır. Aksi takdirde büyü tehlikeli hale gelebilir. İstenmeyen sonuçların yanında büyü hüddamlarının kızdırılması gibi ve büyünün ters tepmesi gibi durumlara neden olunabilir. Bunun yanında yanlış kişilere yapılması da olası bir durumdur. Ancak uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılması bu tür sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır.

Uzun yıllardır hizmet veren medyum hocamız 72 saatte aşık etme büyüsü konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Gerekli tüm işlemler alanında uzman hocamız tarafından sizler için yerine getirilecek ve aşık etme büyüsü yerine gelmiş olacaktır.

Hocamız alanında ilk akla gelen kişilerden biri durumundadır. Bu noktada yapılacak tüm işlemleri sizler adına yaparken, sizlerin de yapması gereken işlemler medyum hocamız tarafından sizlere bildirilecektir.

Tırnak ile Aşık Etme Büyüsü

Tırnak ile aşık etme büyüsü bu alanda en çok kullanılan büyülerden biridir.72 saatte aşık etme büyüsü çeşitleri içerisinde en dikkat çekenlerinden biridir. Burada dikkat edilmesi gereken konu diğer çeşitlerinde olduğu gibi medyum hocalardan yardım alınmasıdır.

Bunların yanında ritüellerin ve malzemelerin doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Burada büyüyü yaptıracak kişinin tırnaklarından bir miktar gerekmektedir.

 • Kesilen tırnak bir tas içerisine konur.
 • Tırnaklar yakılır.
 • Tırnaklar toz haline getirilir.
 • Daha sonra medyum tarafından belirtilen dualar okunur.
 • Dua okuma işlemleri esnasında mutlaka niyet edilmelidir.
 • Daha sonra toz haline getirilen tırnaklar karşı tarafın yemeğine konulur.

Yemek yenildikten sonra 72 saat dolmadan kişi sevdiğine geri dönecektir. Ama mutlaka uzman ve deneyimli hocaların dediklerinin yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde büyü istenilen şekilde gerçekleşmeyebilir.

Tüm bu ve benzeri işlemleri için medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapılacak tüm işlemleri sizlere anlatacak olan hocamız olunacak dua ve tılsımları da sizlere bildirecektir.

Diş ile Yapılan Büyü

Diş ile yapılan büyü ciddi şekilde yapılır ise mutlaka yetmiş iki saat dolmadan istenilen gerçekleşmiş olacaktır. Medyum ya da hocaların dediklerinin yapılması durumunda kısa süre içerisinde tutması mümkün olacaktır. Burada amaç bırakıp giden taraftan intikam almaktır. Bu nedenle kötü amaçlı yapılan büyüler arasında olmaktadır.

Büyü yapılır iken şeytani varlıklar ile irtibat kurulmaktadır. Ancak tüm işlemlerde olduğu gibi bu işlemde de mutlaka uzman ve deneyimli bir kimseden yardım alınması gerekmektedir. Çünkü şeytani varlıkların devreye girmesi oldukça işleri zor duruma sokabilmektedir.

Medyum hocasına gitmeden önce yapılması gereken bir işlem bulunmaktadır. Hoca ile görüşmeye gitmeden önce mutlaka bir mezardan bir adet diş alınması gerekmektedir.

Daha sonra diş toz haline getirilmektedir. Bu esnada tılsımlı sözcükler okunmalıdır. Büyü yaptırılacak kişinin yemeğine katılarak yapılması gerekmektedir. Bu büyü ile kişi yeniden size geri dönecek ve size eskisinden daha fazla bağlanacaktır.

Bu büyü türü diğerleri kadar etkilidir. Ancak tüm büyülerde olduğundan daha çok uzman yardım gerektirmektedir. Bu nedenle uzman ve referans sahibi hocalardan yardım alınması gerekmektedir. 72 saatte aşık etme büyüsü ve türleri için mutlaka uyulması gereken bir husustur.

Evlilere 72 Saatte Aşık Etme Büyüsü

Evlilere 72 saatte aşık etme büyüsü yapılır mı soruna verilecek cevap evettir. Bu büyü ile birlikte evliliklerin daha iyi ve sevgi dolu olması sağlanmaktadır. Sadakat ve bağlılık bu büyü ile daha fazla hale gelecektir. Burada uzman yardım almak ilk şartlardan biri olmaktadır. Bu nedenle uzman medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu büyü türünden medyum hoca tarafından çeşitli malzemeler istenmektedir. Bu malzemelerin tam ve eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir. Genel 72 saatte aşık etme büyüsü malzemeleri ile aynıdır. Dikkat edilmesi gereken diğer konulardan bir diğeri de tılsımlı sözcüklerin okunmasıdır. Okunacak tılsımlı sözcükler uzman hocalar tarafından sizlere bildirilecektir. Bu kapsamda eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekmektedir.

Uzman medyum hocamız 72 saatte aşık etme büyüsü konusunda oldukça deneyim sahibidir. Gerekli malzemelerin tamamlanması ile birlikte hocamız sizlere gerekli yardımı sağlayacaktır. Özellikle hüddam ve doğa üstü varlıkların olduğu büyülerde medyum hocamız gerekli tüm donanıma sahip durumdadır.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Evde Yapılır mı?

72 saatte aşık etme büyüsü evde yapılır mı konusu merak edilen konular arasında yer almaktadır. Elbette evde yapmak mümkündür. Ancak bunun için yine uzman bir hocadan yardım alınması gerekmektedir. Öncelikle malzemelerin doğru olması sağlanmalıdır. Bunun için uzman kişilerden yardım alınmalıdır.

Her büyü için farklı malzemeler alınmaktadır. Ortak malzemeler olduğu gibi farklı malzemelere de ihtiyaç duyulmaktadır. 72 saatte aşık etme büyüsü malzemeleri için de uzman hocalardan yardım alınması gerekmektedir.

Özellikle tılsımlı sözcükler ve daha fazlası için yardım alınması gerekmektedir. Tüm bu hususlar ve daha fazlası için medyum hocamız ile irtibata geçmeniz yeterli olmaktadır.

Medyum hocamız sizlere gerekli işlemleri söylerken dikkat edilecek hususları da aktaracaktır. Ancak yapılacak işlemlerin hatasız ve tam olması gerekmektedir. Özellikle dua ve tılsımlı sözcükler kısmı oldukça büyük önem taşımaktadır.

 • Büyü herhangi bir sonuç vermez.
 • Büyü ters etki oluşturabilir ve karlı taraf tamamen uzaklaşabilir.
 • Hüddam ve doğa üstü varlıklar kızdırılabilir ve büyü ters etki oluşturabilir.
 • Büyü yapan ve yaptıran üzerinden olumsuz etki bırakabilir.
 • Büyü yapan kişi ömür boyu etkilerden uzaklaşamayabilir

Tüm bunlar ve daha fazlası yanlış yapılan büyü neticesinde meydana gelebilecek etkilerden bazılarıdır. Bu nedenle evde yapılsa da mutlaka uzman bir destek alınması gerekmektedir. Sizler de evde yapmak isterseniz medyum hocamız iler irtibata geçebilirsiniz. Yapılacak tüm işlemler medyum hocamız tarafından sizlere iletilecek ve sizlerin isteklerinin olması sağlanacaktır.

Her konuda ve bu alanda medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Uzun yılların verdiği deneyim ile hizmet veren hocamız bilgi ve birikimlerini insanlığa sunmaktadır. Sizlerin daha mutlu olması için yaptırmak istediği büyü ve diğer işlemler için medyum hocamızı arayabilirsiniz. 72 saatte aşık etme büyüsü ve çeşitleri sizlere bu yazımızda anlatılmıştır.