En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüleri

/ 29 Mart 2021 / 1.552 / yorumsuz
En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüleri

En Kolay ve En Etkili Aşk büyüleri, tarihin eski zamanlarından günümüze kadar devam eden ritüellerdir. Özellikle kadınlar tarafından fazlası ile tercih edilmektedir. Sevdiği adamı kendisine aşık etme ya da evlilikte kadının kocası için yaptırdığı büyüler arasında yer almaktadır. Peki bu büyüler bu kadar tercih edildiğine göre en kolay ve en etkili aşk büyüleri nasıl yapılır bunları inceleyelim.

Öncelikle belirtmek istediğimiz bir husus da bu büyüleri evde kendiniz yapabileceğiniz gibi uzman medyumlardan destek alabilirsiniz. Ama bu ritüeller özel dualar içerdiği için sizlere tavsiyemiz kesinlikle bir medyumdan yardım almanız olacaktır. Aksi halde evde kendi kendinize yaptığınız büyülerin ters sonuçları ile de karşılaşmanız mümkündür.

En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En kolay ve en etkili aşk büyüsü nasıl yapılır diye bakacak olursak, bu büyüyü yapmak için özel ve kaliteli malzemeler kullanmak gerekir. Kullanılan malzemenin önemi büyüktür. Çünkü malzeme ne kadar kaliteli olursa büyünün etki etme süresi kısalmaktadır. Bu büyünün amacı adından da anlaşılacağı gibi kısa süre zarfında büyü yapılan kişiyi kendine bağlayarak aşık etmektir. Yapılması gereken büyünün uygun şartlarda yapılması sonucunda eşinizi veya sevdiğiniz kişiyi kendine aşık etmeniz mümkündür. Sadece bekarlara yapılmayan bu büyü çeşidi evli kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Bu sayede sevdikleri kişilerin gözlerinin kendinden başkasını görmemesini ve dışarıda başka kişilere gitmemesini sağlarlar.

Burada aşk büyüsü için bir tane örnek vermek istiyoruz. Birçok çeşitli malzeme ile yapılan aşk büyülerini salatalık ile de yapmak mümkündür. Peki salatalık ile kolay ve etkili aşk büyüsü nasıl yapılır? Bunun için bir adet salatalık alınır ve sessiz ve az aydınlık bir ortama geçilir. Ortama geçtikten sonra salatalığın üzerine medyumun söylemenizi tavsiye ettiği tılsımlı sözcükleri söylemeniz ve duaları okumanız gerekir. Bunu yaparken yönünüz kıbleye doğru olmalıdır. Bu işlemi yaptıktan sonra salatalığı evin içerisinde kimsenin göremeyeceği bir yere saklamanız gerekir. Aynı zamanda bu salatalığı bir yere de gömebilirsiniz. Bu işlemden sonra büyü yapma işleminiz bitmiş olacaktır. Hatasız ve kusursuz bir şekilde yapılan büyü işlemi ile sevdiğinizi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu aşk durumu ölene kadar devam etmektedir.

En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüleri
En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüleri

En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüsünde Neler Söylenir?

Salatalık örneğinden devam edecek olursak aşk büyüsü yaparken kullandığınız salatalığın üzerine bazı tılsımlı sözcükler söylenmesi gerekir. Bunun için sessiz bir odaya geçmeli ve yönünüzü kıbleye doğru dönmelisiniz. Salatalık sağ elinizde ve gözleriniz kapalı olmalıdır. Ardından gözleriniz kapalı iken kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin simasını gözünüzün önüne getirmeniz ve niyette bulunmanız gerekir. Niyet ettikten sonra gözlerinizi açmanız ve dizlerinizin üzerine çökerek salatalığı önünüze almanız gerekir. Ardından medyum hocanın en kolay ve en etkili aşk büyüsü yapımında tavsiye ettiği tılsımlı sözcükler ve özel duaları okumanız gerekir.

Hata yapmamanız ve evde yapacağınız salatalık ile aşık etme büyüsünün olumsuz sonuçları ile karşılaşmamak adına medyumunuzdan hangi kelimeleri söyleyeceğinizi iyice öğrenmeniz gerekir. Eksiksiz bir şekilde size verilen tılsımlı kelimeleri söyledikten sonra salatalığı gömmeniz gerekir. Aynı zamanda gömme aşamasında da bazı tılsımlı kelimelerin söylenmesi gerekir. Yine burada da eksiksiz bir şekilde söylediğiniz bu sözcükler ile salatalığı gördükten kısa bir süre içerisinde sevdiğiniz kişinin size aşık olduğunu göreceksiniz.

 En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüsü İle Aşık Etme

En kolay ve en etkili aşk büyüsü ile aşık etme için uzman medyumlardan yardım alınması gerekir. Burada medyum aşk büyüsü yapımı için gerekli bilgileri verecektir. Aşk Büyüsü yapımında tılsımlı sözcüklerin yanı sıra bazı malzemeler de kullanılmaktadır. Malzemeleri de temin ettikten sonra büyünün yapım aşamasına geçebilirsiniz. Burada en kolay ve en etkili aşk büyüsü ile aşık etmede hangi aşamalar izlenmektedir ondan bahsedelim.

 • Öncelikle Cuma günü gece yarısından sonra büyüyü yapacak kişi gül yağı ile banyo yapmalıdır
 • Banyo yaptıktan sonra büyüyü yapacağı odaya geçip ışıkları kapatmalı ve odaya pembe güller koymalıdır
 • Ardından bir adet pembe mum yakmalıdır
 • Mumu yaktıktan sonra pembe renkli kıyafet giymelidir
 • Bu aşamaları tamamladıktan sonra kendisine aşık etme k istediği kişi için içinden iyi niyetlerde bulunması gerekir
 • Ardından bir bakır halkayı pembe mumun içerisinden geçirmesi gerekir
 • Devamında medyum hocanın önerdiği tılsımlı sözcükleri bağırarak söylemelidir
 • Tılsımlı sözcükleri söyledikten sonra bakır halkayı mumun içerisinden çıkartarak sol elin yüzük parmağına geçirmesi gerekir
 • Halkayı bir süre parmağına taktıktan sonra halkayı parmağından çıkartarak evde kimsenin göremeyeceği yerde saklamalıdır

Bu adımları dikkatli bir şekilde takip ettikten sonra size aşık olmasını istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz

Evde En Kolay Ve En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde en kolay ve en etkili aşk büyüsü nasıl yapılır bakalım. Evde en kolay ve en etkili aşk büyüsü yapmak için medyum hoca tarafından tavsiye edilen aşamalar doğru bir şekilde yapılmalıdır. Bunun için neler yapılması lazım aşağıda maddeler halinde sıralayalım

 • İlk önce 41 adet nohut alınmalıdır. Ardından bu boyutların üzerine tek tek 41 kere olmak suretiyle İhlas suresi okunmalıdır
 • 41 kere İhlas suresi okunduktan sonra nohutlar tek tek yakılmalıdır
 • Nohutları yakarken kendinize aşık etmek istediğiniz kişi hakkında niyetlerde edilmesi gerekir
 • Bütün bu işlemleri tamamladıktan sonra 3 hafta içerisinde niyet etmiş olduğunuz kişinin size aşık olması gerçekleşmiş olur
 • Nohut ile yapılan aşk büyüsünde yakılan nohutların küllerinin insan ve hayvanın basamayacağı bir yere kaldırılması gerekir

Bu adımların düzgün bir şekilde uygulanması sonucunda aşk büyüsü etkisini en kısa sürede göstermeye başlar.

Uzaktan En Kolay Ve En Etkili Aşk Büyüsü Yapma

En kolay ve en etkili aşk büyüleri içinde uzakta yaşayan kişiler de sevdiği insan için büyü yaptırabilir. Üstelik uzaktan yapılmasına rağmen büyünün etki etme süresi kısadır. Uzaktan yapılan bu büyünün etki süresi en fazla 1 haftadır. Bu büyüyü yapmak için bazı malzemelere ihtiyaç vardır. Gerekli olan bu malzemeleri temin ettikten sonra aşk büyüsünü kendiniz yapabilirsiniz. Ya da istiyorsanız bir medyum hocaya yaptırabilirsiniz.

Uzaktan en kolay ve etkili aşk büyüsü yapmak için büyü yapılacak kişinin kıyafeti, fotoğrafı, özel eşyası veya kişisel bilgileri yeterli olmaktadır. Bu fotoğrafın veya kişisel eşyanın üzerine kişisel bilgileri ile söylenecek olan özel tılsımlı kelimeler hazırlanır. Ardından bu tılsımlı kelimeler fotoğrafın veya kişisel eşyanın üzerine okunması gerekir. Bu kelimeleri okurken büyü yapılacak kişi hakkında iyi niyetlerde bulunmak gerekir. Zihinde canlandırılan kişi hakkında niyet edildikten sonra büyü yapma işlemi sona ermiş olur. Yapılan bu büyünün etki etme süresi ise 1 haftadır. 1 hafta içerisinde aşkınıza karşılık bulmuş olacaksınız.

En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüsü Sonuçları

En kolay ve en etkili aşk büyüsü sonuçları belirlenen kriterlere uygun bir şekilde yapıldığında yaklaşık bir hafta içerisinde kendini göstermeye başlar. Bu alt başlıkta büyü yapılan kişide ne gibi değişiklikler gözlenir onlara bir bakalım.

 • Büyü yapılan kişi bir hafta sonra derin düşünceler ve duygulara sahip olur
 • Geceleri uyuması çok zor olur. Hatta imkansızdır. Uykuya dalma problemi vardır çünkü sürekli olarak büyüyü yaptıran kişiyi düşünmektedirler
 • Büyü yapılan kişiler uyuduklarında büyüyü yaptıran kişinin yüzünü ne bir şekilde görürler
 • Aynı zamanda büyüyü yaptıran kişi ile sürekli yan yana olmak isterler
 • Ayrıca büyü yapılan şahıs büyü yaptıranın aşkı ile delirme noktasına kadar gelebilir. Sürekli yanlarında olmak için fırsat kollarlar ve yanlarından hiç ayrılmak istemezler
 • Ve sonuç olarak büyünün tesiri altında olan kişi, büyüyü yaptıran kişiyi bulur ve onunla bir ömür geçirir.

Sayılan bu maddelerin büyü yapılan kişi büyünün tesiri altında kalması için büyünün yapılma aşamasında doğru bir şekilde yapılması gerekir. Ayrıca en etkili sonucu almak için en etkili aşk büyüsünün uzman medyumlardan tarafından yapılması gerekir.

En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüsünün Tehlikesi Var mı?

Buraya kadar etkili aşk büyüsünün olumlu yönlerinden bahsettik. Ancak bu büyüler bir uzman tarafından yapılmadığı veya yanlış yapıldığı sürece olumsuz sonuçlar yaratmaktadır. Öyleyse en kolay ve en etkili aşk büyüsünün tehlikesi var mı sorusuna cevap olarak evet diyebiliriz.  Eğer büyü yanlış yapılırsa büyü yapılan kişi üzerinde ters tepki yapmaktadır. Özellikle aşk büyüsü yaparken Hüddam isimli varlık çağrılır. Bu durumda yanlış aşamalardan geçen aşk büyüsü sonucu bu varlığın kişiye musallat olma ihtimali yüksektir. Çünkü Hüddam isimli bu varlığın psikolojisi ve ruh hali sürekli değiştiğinden eğer kötü zamanına gelirseniz sürekli sizinle bir ömür boyu uğraş halinde olacaktır.

Örneğin kendinize aşık etmek istediğiniz kişi üzerinde olumsuz etkiler yaratarak size aşık etmek yerine sizden soğutabilir. Ayrıca bu varlıkla ters bir iletişim halinde olursanız bir ömür size musallat olur. Bu tür olumsuz etkilerden kurtulmak için aşk büyüsünü kesinlikle bir medyum hocaya yaptırmanız gerekir.

En Kolay ve En Etkili Aşk Büyüsünü Yok Etme

Buraya kadar en kolay ve en etkili aşk büyüsü nasıl yapılır diye bahsettik. Bu alt başlıkta da en kolay ve en etkili aşk büyüsünü yok etme işlemi nasıl yapılır? Onu inceleyelim.

 • Öncelikle aşk büyüsünü bozdurmak isteyen kişiler, uzman bir medyuma danışarak büyünün hangi yöntem ile yapıldığını kesinleştirmelidir.
 • Eğer büyü yapıldığı ortaya çıkarsa medyum hoca tarafından büyünün bozulması için özel vefkler hazırlamaktadırlar.
 • Bazı gıdalar yenilip içirildikten yaklaşık bir hafta sonra büyü bozulur ve bu büyüyü bir daha kimse yapamaz
 • Ayrıca büyüden korunmak için bazı duaların okunması gerekir. Etkili Aşk büyüsünden korunmak ve uzaklaşmak için Felak ve Nas süreleri okunmalıdır.

Bu yazımızda en kolay ve en etkili aşk büyülerinden bahsettik. Ama unutmamak gerekir ki bu tarz büyüleri yapmak olumsuz sonuçlar doğuracağı için kesinlikle bir uzman medyum tarafından yapılmalıdır. Özel tılsımlı kelimeler ve dualar ile yapılan etkili aşk büyüleri kesin sonuçlar vermektedir. Ancak yapılırken doğru aşamalardan geçmesi gerekir. Bekarların, nişanlı kişilerin hatta evlilerin bile başvurduğu bu aşk büyülerinden kesin sonuç almak için medyum hocalara başvurması gerekir.

Ev ortamında, uzak mesafelerde yapılan bu etkili ve kolay aşk büyüsü yaparken çok dikkatli olmak gerekir. Bu büyülerin tılsımlı kelimelerinde geçen Hüddam isimli varlık ile ters iletişime geçilirse eğer bütün hayatınız kararır desek yanlış olmaz. Bu yüzden yapılacak olan aşk büyüsünün doğru aşamalardan geçmesi ve tılsımlı sözcüklerin doğru söylenmesi için uzman kişilerden destek almanız gerekir.