Berhetiye Duası ile Aşık Etme

/ 11 Mayıs 2023 / 233 / yorumsuz
Berhetiye Duası ile Aşık Etme

Berhetiye Duası ile Aşık Etme

Berhetiye duası ile aşık etme ya da istenilen kişinin ilgisini çekmek mümkündür. Arapça olan Berhetiye duası manasına hemen hemen denk gelen ve Berhetiye duası okumanın yanı sıra Türkçe aşağıdaki dua da etkilidir.

Berhetiye Duası ile Aşık Etme
Berhetiye Duası ile Aşık Etme

Allah’ım! Özel biriyle tanışmak, evlenmek ve aşkımı bir başkasına adamak için kalbimin arzusunu biliyorsun. Bu yüzden benim adımlarıma öncülük etmeni rica ediyorum. Aşkı ararken elimi tut ve bana yol göster. Hayatımın geri kalanını paylaşabileceğim bir ortak bulabilir miyim? Gelecek için kalbimde umutla hayatı dolu dolu yaşamama yardım et. Amin.

 

Berhetiye Duası ile Aşk- Hacetiniz için Dilek Duası Berhetiye – Berhetiye Esmaları

Yüce Allah’ım, bu duayı işit. Yüce Tanrım, bu ilişki duasını işit. Göksel kalbimde, zihnimde ve ruhumda ilk olduğun gibi, ben de dünyevi kalbim, aklım ve varlığım için bir arkadaş istiyorum. Bana, benim için mükemmel olduğunu bildiğin ortağa rehberlik et. İlk görüşmemize kadar inançla yürümeme yardım et. Bana nasıl sevgiye layık bir ortak olabileceğimi göster.

Allah’ım ilişkimizin her aşamasında bana rehberlik et ki, Sana yaklaştıkça, Sevgide, Sevinçte ve İnançta birbirimize daha da yaklaşalım. Tanrım, duamı işittiğin için teşekkür ederim. Amin!  Berhetiye duası ile aşık etme mümkündür.

 

Berhetiyye Anlamı- Berhetiye Arapça- Berhetiye Duası Oku

Yüce Allah’ım! Bana bahşettiğin bugün için minnettarım. Hayatıma kattığın tüm nimetler ve beni desteklemek için burada olanlara minnettarım. Bir dileğim var Rabbim. Doğru ve doğrudan kalbimden duymanı istediğim bir şey var. Bunu başarmak için yardımını ve lütfunu dilediğim tek arzum.

[Dileğini bu bölümde tüm ayrıntıları ile söyle]

Dileğimi duy Tanrım. Arzumu ve rızanı ver. Amin.

Ne zaman Berhetiye duası okunmasına dair bazı fikirler şunlardır:

Sabah yataktan kalkmadan hemen önce

Yemek saatleri

İşe giderken

Eve dönerken

Yatmadan önce

Tabii ki, günün pek çok başka vaktinde dua edebilirsiniz, ancak bunu her gün aynı saatte yaparak başlayın. Kısa süre sonra bu sizin için ikinci bir alışkanlık haline gelecektir. Ardından, kendinizi bir dua yaşam tarzı yaşarken bulana kadar, her gün bir defaya kadar kademeli olarak artırın. Berhetiye duası ile aşık etme çok etkilidir.