Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 10 Haziran 2021 / 16.155 / yorumsuz
Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Deli gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Bu konuda sizler ile bilgiler paylaşacağız. Deli gibi aşık etme büyüsü genellikle kişinin sevdiği kişi tarafından sevilmemesi veya ilgi duyulmaması gibi durumlarda yapılmaktadır. Aşık etme büyülerini kişiler evde yapabilecekleri gibi medyum hocalara da yaptırabilirler. Burada unutulmaması gereken bir nokta vardır ki o da büyüler doğa üstü varlıklar aracılığı ile yapılmaktadır. Bu yüzden de kişi büyü yaparken olumsuz etkilere maruz kalmaması ve büyünün ters etki yapmaması için, büyüyü medyum hocaya yaptırması gerekir.

Sevdiği kişiyi kendisine deli divane aşık etmek isteyen kişiler, sevdikleri ya da hoşlandıkları kişileri kendilerine bağlamak için çareyi büyü yaptırmakta bulmaktadırlar. Ayrıca büyü yöntemine sadece bekarlar başvurmamaktadır.  Eşi tarafından eskidi kadar sevilmeyen ya da eskisi kadar ilgi görmeyen kişiler de büyüye başvurmaktadır. Evli kişilerin yaptırdığı bu aşk büyüsü sayesinde de eşleri eve ve kendilerine bağlanmaktadır.  Aşk büyüsü yapılmadan önce iyi niyet olması ve iyi niyet edilmesi gerekmektedir. Aşk büyüsünde niyet oldukça önemlidir. Ayrıca medyum hocaların da hazırladığı tılsımlı sözcükler büyünün etki göstermesinde oldukça önemli ve etkilidir.

Aşık Etme Büyüsünün Tarifi

Sevdiğin kişiyi kendine deli divane aşık etme büyüsünün tarifi nasıldır bakalım. Pek çok aşık etme büyüsü bulunmaktadır ve yapılacak büyü çeşidine göre de tarifi değişmektedir. Çünkü bu büyülerin uygulama yöntemleri birbirinden farklıdır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kişi aşık etme büyüsünü evde yapabileceği gibi medyum hocaya da yaptırabilir. Eğer evde büyü yapacaksa büyüyü yapmadan önce büyü kitaplarından detaylı bir şekilde araştırma yapması gerekir. Ancak aşk büyüsünden etkili sonuç almak isteyen kişiler işlemlerini kesinlikle bir medyum hocaya yaptırmaları gerekmektedir.

Başvurduğunuz medyum hocaya sevdiğiniz kişinin ruhsal ve fiziksel durumlarından bahsederek, sevdiğiniz kişiye özel aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.  Ayrıca aşık etme büyüleri ruhlar aleminde varlıklar aracılığı ile yapılabildiği gibi somut materyaller ile de yapılmaktadır. Bununla ilgili en doğru bilgiyi medyum hocalardan almak mümkündür. Deli gibi aşık etmek için nasıl büyü yapılır? Bu konu hakkında bilgiler aktaralım.

Evde Aşık Etme Büyüsünün Aşamaları Nelerdir?

Dili gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Bundan bahsedelim. Hem evde yapılabileceğinden hem de medyum hocalara yaptırılabileceğinden bahsetmiştik. Peki evde aşık etme büyüsünün aşamaları nelerdir? Bununla ilgili bilgiler aktaracağız. Aslında evde aşk büyüsü yapma işlemi oldukça kolaydır. Önemli olan adımları doğru ve kusursuz bir şekilde yerine getirmektir. Evde yapılabilecek aşk büyüleri hangileridir? Bunları büyü kitaplarından araştırmak mümkündür. Evde yapılabilecek aşk büyüsü tarifini ve aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Aşk büyüsünü yapmadan önce yapılması gereken zamana dikkat etmek gerekir. Bu büyüyü Cuma geceleri saat 12:00’ den sonra yapmak gerekir. Ayrıca yapılacak ortamında sessiz ve karanlık olması gerekmektedir.
 • Zaman ve ortam ayarlandıktan sonra da büyüyü yapacak kişinin gül yağı ile yıkanıp temizlenmesi gerekmektedir.
 • Ardından odanın pembe güller ile süslenmesi ve ışığın kapatılması gerekmektedir. Bu şekilde loş bir ortam oluşturulması gerekir.
 • Bu işlemden sonra bir adet pembe mum yakılması gerekmektedir.
 • Bu pembe mumun bakır halkasının içerisinden geçirilerek yakılması gerekir.
 • Mumu yaktıktan sonra özel tılsımlı sözler söylenmesi ve karşı taraf hakkında niyette bulunulması gerekir.
 • Bütün bu işlemler tamamlandıktan sonra da mumun bakır halkanın içinden çıkartılması ve halkanın sol yüzük parmağına takılması gerekir.
 • Daha sonra halkanın parmaktan çıkartılması ve bir hafta boyunca evde kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanması gerekmektedir.

Bahsedilen bu işlemlerin doğru bir şekilde uygulanması sonucunda aşk büyüsü 1 hafta içerisinde karşı tarafta etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu sayede büyü yapılan kişi, büyüyü yapan kişiye bağlanacaktır.

Sevdiğini Kendine Aşık Etmek Mümkün Mü?

Deli gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Sizler ile bu konu hakkında bilgiler paylaştık. Peki sevdiğini kendine aşık etme mümkün mü? Bu soruya verilecek cevap tabii ki de evettir. Özellik le sevdiği kişi tarafından sevilmeyen, sadece arkadaş gözü ile bakılan kişiler bu durumu aşk büyüsü sayesinde kendi lehine çevirebilirler. Ama şunu belirtmeliyiz ki medyum hocalara başvurmak en doğru karar olacaktır. Medyum hocalar, büyü yapılacak kişi hakkında bazı bilgilere ihtiyaç duymaktadırlar. Bu bilgiler doğrultusunda da özel tılsımlar ile kişiye özel muska hazırlamaktadırlar.

Medyum hoca tarafından hazırlanan bu muskanın evde kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanması gerekir. Muskanın üzerinden gün geçtikçe muskanın etkisi, büyü yapılan kişinin üzerinde daha fazla hissedilecektir. Bu muska sayesinde büyü yapılan kişi, yaptıran kişiye deli gibi aşık olmaktadır. Ve sürekli aşk büyüsü yaptıran kişi ile zaman geçirmek istemekte ve onun yanından bir dakika bile ayrılmak istemez. Aşık etme büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu yüzden de evde kolaylıkla yapılabilmesine rağmen zararlı etkiler ile karşılaşmamak için yine de bir medyum hoca tarafından yapılması önerilmektedir.

Aşık Etme Büyüsünün Etkisinde Olanlar Nasıl Davranır?

Deli gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Bu konu ile ilgili bilgiler aktardıktan sonra aşık etme büyüsünün etkisinde olanlar nasıl davranır? Ona göz atalım. Aşık etme büyüsünün tesiri altına giren kişilerin davranışlarında yaklaşık olarak 7 gün sonra değişimler meydana gelmektedir. Peki bu davranış değişiklikleri nelerdir? Bahsedelim.

 • Aşık etme büyüsü yapıldıktan 1 hafta sonra yapılan kişide derin düşünceler ve dalgınlıklar meydana gelmektedir.
 • Büyüden önce normal bir uyku düzenine sahip olan bu kişiler, büyüden sonra uykuya dalmakta zorluk çekerler. Daha doğrusu uykuya dalamazlar.
 • Ayrıca aşk büyüsü yapılan kişiler, büyüyü yaptıran kişiyi sürekli olarak rüyalarında görmektedirler.
 • Büyü yapıldıktan sonra büyü yaptıran kişiyi sürekli olarak büyüyü yaptıran kişiye özlem duymaktadır.
 • Ayrıca büyü yapıldıktan 1 hafta sonra büyü yaptırılan kişi, yaptıran kişi ile bir araya gelmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.
 • Devamında büyü yaptıran kişiyi giderek ona aşkını itiraf etmektedir.
 • Bu sayede iki kişi de bir araya gelerek bir ömür boyu mutlu yaşamlaradırlar.

Yukarıda bahsedilen bu etkilerin çok kısa sürede gerçekleşmesini isteyen kişiler aşk büyüsünü kesinlikle medyum hocalara yaptırmaları gerekmektedir.

Aşık Etme Büyüsünü Bozmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Deli gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Bununla ilgili bilgileri sizlerle paylaştık. Peki aşık etme büyüsünü bozmak için ne yapmak gerekir? Bunu açıklığa kavuşturalım. Birine yapılan aşık etme büyüsünü bozma işlemi oldukça zor bir işlemdir. Üzerinde aşk büyüsü olduğunu düşünen kişiler, bu büyüyü bozdurmak için kesinlikle bir medyum hocaya başvurmaları gerekir. Bu büyü türünü evde bozmak gibi bir durum söz konusu değildir.

Büyüyü bozmak için medyum hocanın hazırlayacağı tılsımlar, büyüyü bozma da oldukça etkilidir. Bu özel tılsımlar bazı duaların okunması ile oluşmaktadır. Medyum hoca bu tılsımlar ile aşık etme büyüsünü bozduktan sonra 3 saat içerisinde büyünün etkileri ortadan kalkmaya başlamaktadır. Burada önemli bir bilgi daha paylaşalım. Eğer büyü yapılan kişiye büyü bozulduktan sonra tekrar aşık etme büyüsü yapılırsa bu büyülü etkili olmaz.

Resimle Aşık Etme Büyüsü Yapmak

Deli divane aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Sorusunun cevaplarından bir tanesi de resimle aşık etme büyüsü yapmak. Resimle yapılan aşık etme büyüsünün etkileri kısa sürede ortaya çıkmaktadır. Etki etme süresi kısa olduğu için de aşk büyüleri arasında en çok tercih edilen yöntemdir. Bu büyünün yapım aşamasında kullanılan teknik ise diğer büyü türlerine göre biraz farklıdır. Resimle aşık etme büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, medyuma hocaya büyü yaptırmak istedikleri kişinin fotoğrafını muhakkak vermeleri gerekmektedir. Aynı zamanda bu büyü türü uzaktaki birini aşık etmek için de kullanılmaktadır.

Medyum hoca fotoğraftaki kişinin kafasına ve kalbine yönelik bazı tılsımlı sözcükler söyleyerek büyüyü hazırlamaktadır. Resimle aşık etme büyüsünde dikkate alınması gereken en önemli resimde kişinin kalbi ve kafasıdır. Çünkü okunan dualardan ve söylenen tılsımlı sözlerden sonra büyü yapılan kişinin kafasında ve kalbinde büyü yaptıran kişinin yüzü yer alacaktır. Bu yüzden de bu işlemde yapılan bütün gönderilerin fotoğraftaki kişinin kafasında ve kalbinde yer alması gerekmektedir. Yapılması gereken bütün işlemler doğru bir şekilde yapıldığında büyü yaptırılan kişi en kısa sürede iletişime geçmek için çeşitli yollara başvuracaktır.

Evde Resimle Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda deli divane aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Diye bahsetmiştik. Şimdi de evde resimle aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Ona bir göz atalım. Evde resimle aşık etme büyüsü yapılmadan önce bir medyum hocaya giderek bilgi danışılması ve ondan yardım alınması gerekmektedir.  Medyum hocadan alınan fikirler ve bilgiler doğrultusunda kişi evde de sevdiği insanı kendine aşık etmek için büyü yapabilmektedir. Evde resimle aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Aşağıda açıklanmıştır.

 • Öncelikle büyüyü yapacak kişinin sevdiği kişinin net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını alması gerekmektedir.
 • Ardından sessiz ve karanlık bir odaya geçmesi gerekmektedir.
 • Odaya geçtikten sonra güneşin doğduğu yöne doğru oturması gerekir.
 • Daha sonra ayakta durması ve medyum hocanın verdiği tılsımlı sözcükleri gözleri kapalı olarak içinden 7 kes tekrarlaması gerekmektedir.
 • Tılsımlı sözcükleri söylerken aynı zamanda kendisine aşık olmasını istediği kişiyi düşünmesi ve onun hakkında iyi niyetlerde bulunması gerekmektedir.
 • Kişinin niyetini ve tılsımlı sözcükleri söyledikten sonra dizlerinin üzerine oturması gerekir.
 • Ardından resmî önüne alması ve sol elin işaret parmağını fotoğraftaki kişinin kalbine üzerine sağ elin işaret parmağını da kafasının üzerine koyması gerekir.
 • Bu şekilde dururken tılsımlı sözcüklerin yeniden okunması gerekmektedir.
 • Ardından fotoğraftaki kişinin yüzü iç kısma gelecek şekilde fotoğrafın ikiye katlanması gerekir.
 • Bu fotoğrafın evde kimsenin göremeyeceği bir yerde saklanması gerekir.
 • Yukarıda bahsedilen bu adımlar doğru bir şekilde gerçekleştirildiğinde büyünün etkisi bir hafta ortaya çıkmaktadır. Büyü yapılan kişinin kalbinde ve düşüncesinde sürekli olarak büyü yapan kişi yer almaktadır. Sürekli onu düşünmekte, özlemekte ve rüyalarında onu görmektedir. Büyü etkisini gösterdikten sonra da bir yolunu bularak duygularını açmaktadır.

Uzaktaki Birini Aşık Etme

Uzaktaki birini aşık etme de kullanılan yöntemler biraz farklıdır.  Eğer kişi uzaktaki birinin kendisine aşık olmasını istiyorsa muhakkak bir medyum hocaya gitmesi gerekir. Gittiği medyum hoca da doğa üstü güçleri ile ruhlar alemi ile iletişime geçmektedir. İletişime geçtiği Hüddam adındaki bu varlık, aşık etme büyüsünün hemen etki etmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra medyum hocaya verilecek bilgiler de oldukça önemlidir. Özellikle aşık edilmek istenen kişinin anne ve baba adı, doğum tarihi gibi bilgilerin doğru bir şekilde paylaşılması gerekir. Aynı zamanda kişinin net çekilmiş bir fotoğrafı da medyum hocaya verilmelidir. Fotoğraf olmadan uzaktan aşık etme büyüsü kesinlikle yapılamaz. Bilgiler paylaştıktan ve malzemeler temin edildikten sonra medyum bazı tılsımlı sözcükler okuyarak büyü yapma işlemini gerçekleştirmektedir.

Tavsiye

Kimlerin Duası Makbuldür?