Sevdiğini Geri Kazanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

/ 3 Haziran 2021 / 1.554 / yorumsuz
Sevdiğini Geri Kazanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiğini Geri Kazanma Büyüsü Nasıl Yapılır? Çok eski zamanlardan günümüze kadar büyü yapımı dikkat çekmektedir. Sevdiğini geri kazanma büyüsü oldukça eski zamandan beri yapılan büyülerin, en başta gelen çeşitleri arasında bilinmektedir. Özellikle sevdikleri kişinin hayatlarından gitmesi sonucu aşk acısı yaşayanlar bu büyüyü yaptırmaktadır. Yaşanan tatsız durumdan kurtulmak ve yeniden bir araya gelmek için bu tarz büyülere başvurmaktadırlar. Aynı zamanda platonik olarak aşk yaşayanlarda ilgi duydukları kişiler için de yaptırdıkları bilinmektedir.

Bazen evli çiftler de bu büyüyü yaptırmaktadır. Eşlerinin evden gitmesi ya da bağlılığının olmaması nedeniyle sevdiğini geri kazanma büyüsü yaptırmaktadır. Eşlerden birine yapılan bu büyü sayesinde eve bağlamaları ve aralarındaki muhabbetin artmasını sağlamaktadırlar. Evden ayrılan eşin eve yeniden dönmesi için güçlü bir büyü olarak görülmektedir. Büyüler arasında en etkili ve en kısa sürede etkisini gösteren büyü çeşididir.

Giden Sevgilinin Geri Gelmesi İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde sevdiğini geri kazanma büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça merak edilenler arasında yer almaktadır. Büyü yaptırılması esnasında dikkat edilmesi gerekenlerden bir tanesi konusunda uzman olan medyum hocalarla çalışmaktır. Yapılan büyünün tutup tutmaması açısından önem arz etmektedir. Uzman medyum hocalarca yapılan büyülerin tutma olasılığı çok yüksektir.

Genel olarak güçlü bir büyü çeşidi olan geri getirme büyüsü uzman medyum hocanın deneyimli olması ile etkisini ikiye katlamaktadır. Çok kuvvetli etki gösteren büyü ortalama yedi gün içerisinde kendisini hissettirmektedir. Büyü yapılan kişi de bu etkinin gözlemlenebilmesi için bu sürenin beklenmesi gerekmektedir. Geri getirme büyüsü yapılan kişi bu süre içerisinde etkileri yaşamaya başlayacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise büyü yaptırılacak olan kişi ile ilgili bilgilerin doğru ve net bir şekilde verilmesidir.

Çok Hızlı Etki Gösteren Geri Getirme Büyüsü Tarifi

Büyü çok eski zamanlara dayanan ve belli bir ritüele göre yapılan tılsım olarak bilinmektedir. Çok çeşitli büyüler yapılmaktadır. En dikkat çekenleri arasında da sevdiğini geri kazanma büyüsü olarak dikkat çekmektedir. Bu nedenle de birçok kişi tarafından bu büyünün nasıl yapıldığı merak edilmektedir. Anında etki gösteren geri getirme büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişinin çok kısa bir sürede geri gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için konusunda uzman olan medyum hocalardan profesyonel bir destek almak faydalı olacaktır.

Büyünün tam olarak etki göstermesi için belli ilimler ve tılsımlar ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda medyum hocalar bu konuda sizlerden de belli duaları okumanızı isteyebilmektedir. Size verilen okumaları tam anlamıyla ve doğru bir telaffuzla dile getirmeniz gerekmektedir. Büyünün tutmasında önemli bir adım olarak bilinmektedir. Büyü yaptıran kişi, yapılan büyünün ardından eksiksiz bir şekilde okumalarını yapmalıdır. Aksi takdirde büyünün etkisi zayıflayacaktır.

Çok hızlı etki göstermesini istediğiniz büyü için öncelikle 5 kere Ayet-el Kürsi ve 5 kere de Rahman duasının her gün tekrarlanması gerekmektedir. Duaları okumaya başlamadan önce niyetin önem arz ettiği unutulmamalıdır. Niyet ederken mutlaka içten ve samimi bir niyet edilmesi gerekmektedir. Medyum hocalar tarafından hazırlanan tılsımlar sevdiğiniz ve geri gelmesini istediğiniz kişinin kapısına konması gerekmektedir. Fakat bunu yaparken sizden başkasının bunu bilmemesi önemlidir.

Tılsımlar hazırlanırken belli semboller kullanılmaktadır. Bu nedenle doğru kullanılmayan semboller büyünün etkisini kaybetmesine sebep olacaktır. Dolayısıyla uzman medyum hocalardan destek alınması burada çok büyük önem arz etmektedir. Büyünün tutup tutmaması konusunda aceleci davranılmamalıdır. Bu süreç içerisinde sabırlı olmak çok önemlidir. Genel olarak büyünün tutma süresinin 72 saat olduğu öne sürülüyor olsa da bu süre büyü yapılan kişiye göre farklılık göstermektedir.

Sevdiğini Geri Kazanma Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Büyüler herkes üzerinde farklı etkiler sergilemektedir. Büyülerin etki etme süresi de insanlar üzerinde farklılık göstermektedir. Fakat bu süre genel olarak bir hafta olarak söylenebilmektedir. Bazı kişiler üzerinde 3-4 gün için de etkisini gösteriyor olsa da bazı kişiler de 7-8 günü bulabilmektedir. Bazı kişiler için bu süre çok daha uzun bir zaman alabilmektedir. En kötü ihtimalle 40 gün beklenmesi önerilmektedir. Her ne kadar sevdiğini kazanma büyüsü etkili bir büyü olsa da yaptırılan kişiye göre etkinliği farklılık göstermektedir.

Medyum hocalar, büyü yaptıran kişilerin sabırlı olmaları gerektiğini vurgulamaktadır. İsyan etmeden ve sabırla beklemeleri önemlidir. Büyü yaptıran kişiler bu konuda çok dikkatli olması gerekmektedir. Büyünün tutması için kendilerinden istenenleri yapmalı ve büyü yaptırmak istedikleri kişi ile ilgili bilgileri doğru bir şekilde belirtmelidir. Bakıldığı zaman en etkili büyü kategorisinde yer alan bu büyü oldukça etkili bir şekilde kendini göstermektedir. Bu nedenle eğer işin ehli medyum hocalar tarafından bir büyü yapılmışsa gözünüz arkada kalmadan sabırlı bir şekilde beklenmelidir.

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Anlaşılır?

Sevdiğini geri kazanma büyüsü yapılan kişi farklı şekillerde kendini belli etmektedir. Her ne kadar herkes de farklı belirtiler gösterse de ortak etkiler de ortaya çıkmaktadır. Geri getirme büyüsü yapılan ve bu büyünün etkisinde olan kişiler kendisinde büyü olduğunu anlayamazlar. Ancak çevresindeki kişiler bunu fark edebilirler.

Büyü yaptırılan kişi sevdiği insan geri döner. Fakat eskisinden çok daha fazla bir aşk ve sevgi bağı ile kendini gösterir. Tabiri caizse abartılı bir aşk duygusu içinde olmaya başlar. Aynı zamanda tartışma esnasında haklılık payları olsa bile kaybetme korkusu yaşadıklarından haklı olduklarını dile getiremezler. Bu nedenle karşısındaki kişiden özür dileyen taraf olurlar.

Bu büyünün etkisinde olan kişiler genel olarak sevdikleri kişiyi akıllarından bir an olsun çıkaramazlar. Hep onunla olmak isterler. Ayrı geçirecekleri birkaç dakika onları mutsuz etmeye yetecektir. Günlük rutinine adapte olamaz ve kendisine verilen işlerde başarı sağlayamaz hale gelirler. Akıllarında sadece sevdikleri kişi vardır. Sürekli birlikte ve yan yana olmak isterler.

Sevdiğini Geri Kazanma Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Sevdiğini geri kazanma büyüsünün faydaları nedeniyle çok daha merak uyandıran bir büyüdür. Bu nedenle de çok fazla tercih edildiği de bilinmektedir. Faydaları da saymakla bitmeyen şekildedir. Bu büyünün faydaları;

 • Özellikle bu büyünün yapılması ile birlikte birbirlerini seven kişiler arasında sevgi ve muhabbet artış gösterir.
 • Büyü yaptırılan kişi kısa sürede sevdiği kişiye geri gelir.
 • Daha önceki ilişkilerinden çok daha mutlu bir ilişkileri olur.
 • Sevdiğiniz kişi ile aranızda olan ve aşılması güç gibi duran engeller ortadan kalkar.
 • Birbirlerini sevenler arasındaki tartışma ve kavgalar son bulur.
 • Birbirlerine sıkı sıkıya bağlanan sevgililer ya da eşler çevrelerinde gıpta ile bakılan bir çift olurlar.

Büyünün Yapılmasının Ardından İzlenmesi Gereken Yol Nasıldır?

Sevdiğini geri kazanma büyüsü yapılmasının ardından ne yapılması gerektiği de sıkça sorulan sorulardan bir tanesidir. Büyünün yapılması esnasında ve yapıldıktan sonrasında da uyulması gereken kurallar bulunmaktadır. Büyü yaptıran kişi bu sorumlulukları da üstlenmesi gerekmektedir. Büyünün tutması ve etkisini yitirmemesi için bu adımlar önemlidir. Bu süreçte önerilenlerin başında büyü taptıran kişinin niyeti ile ilgili sadaka vermesi gerektiğidir. Verilen sadakanın miktarsal bir önemi bulunmamaktadır. Önemli olan niyet için sadaka verilmesidir.

Bu aşamada dikkat edilmesi gereken gerçekten kişinin ihtiyacı olup olmadığının bilinmesidir. Bu konuda çevredekilerden de bilgi alınarak hayır yapılması önemlidir. Sadakanın yerini bulmasının ardından büyü hızlı bir şekilde etkisini göstermeye başlayacaktır. Sadaka verme işlemi gerçekleşmediği sürece büyünün tutma ihtimali düşük olacaktır. Bazı medyum hocalara göre tutmama ihtimali çok fazladır. Bu nedenle büyü yaptıran kişi bu ritüeli mutlaka uygulamalıdır.

Eski Sevgili Yeniden Nasıl Bağlanır?

Aşk duygusu çok eski zamanlardan beri insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Hiç kimse sevdiğinden ayrı kalmak ya da onu kaybetmek istemez. Fakat bazı durumlarda çiftler arasında engeller ya da anlaşmazlıklar çıkabilir. Durum böyle olunca da ayrılık kaçınılmaz bir hal alabilir. Bunun önüne geçmek için birçok kişi tarafından sevdiğini geri kazanma büyüsü yaptırılmaktadır. Bu büyü ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler;

 • Büyünün tam anlamıyla etki etmesi için mutlaka tüm ritüellerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle de sizden istenenleri eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Aksi takdirde büyünün tutmama olasılığı bulunmaktadır.
 • Byü yaptırmak isteyen kişiler bunu bir sır olarak bilmelidirler. Başkaları sizin büyü yaptırdığınızı biliyorsa, büyü etkisini kaybedecektir.
 • Büyü yaptıran kişiler sabırlı bir şekilde beklemelidir. Büyü yaptırdıktan sonra sevdiği geri dönene kadar onunla bu konuda bir iletişim kurmaması tavsiye edilmektedir. Eğer iletişim kurulursa büyü etkisini kaybedecektir.
 • Her büyü çeşidinde olduğu gibi, büyü yaptırılacak olan kişi ile ilgili bilgilerin yeterli ve doğru şekilde verilmesi gerekmektedir. Eğer sevdiğiniz kişiye büyü yaptırdığınız esnada hayatında biri varsa bu medyum hoca ile paylaşılmalıdır.
 • Büyü yaptırdığınız andan itibaren 40 gün geçmiş ve sevdiğiniz geri dönmemişse bu aşamada yanlış bir şeyler olduğu düşünülmeli ve buna göre hareket edilmelidir.
 • Eski eşin geri gelmesi için bir büyü yapılıyorsa bunun da belirtilmesi gerekmektedir. Bunun için farklı bir ritüel uygulanmaktadır. Dolayısıyla büyü yaptırılmaya karar verildiğinde nasıl bir büyü yapılacağı medyum hocaya bırakılmalıdır.

Sevdiğini Geri Kazanma Büyüsü İçin Dualar Nasıl Okunmalıdır?

Sevdiğini geri kazanma büyüsü yaptırılmak istendiğinde medyum hocalardan destek alınmalıdır. Bu konuda uzman olan medyumlar tarafından büyü ritüelleri yerine getirilmelidir. Aksi takdirde yanlış bir uygulama yapıldığında büyü etkisini göstermeyecektir. Hem maddi hem de manevi kayıplara yol açabilmektedir. Bunun önüne geçmek ve mutluluğu bir an önce yakalamak için bu konuda uzman olan medyum hocalar ile çalışmak önem arz etmektedir. Yukarıda verilen dualar tılsımın yapılmasının ardından dikkatli bir şekilde okunmalıdır. Dualar okunurken de dikkat edilmesi gerekenler;

 • Dualar okunurken kişiler yarım bırakmamalıdır. Eğer böyle bir durum söz konusu olmuşsa yarım bırakılan yerden devam edilmemelidir. Tekrar baştan başlanmalıdır.
 • Dualar yalnız bir ortamda okunalıdır. Ses tonu da duaların okunmasında iyi bir şekilde ayarlanmalıdır. Fısıltı şeklinde okunması uygun olarak görülmektedir.
 • Dua okumaya başlamadan önce tüm şartlar yerine getirilmelidir. Büyü yaptıran kişiden başka kimsenin olmadığı, karanlık ve sessiz bir odanın tercih edilmesi gerekmektedir. Dikkatin dağılmasını sağlayacak olan şeyler ortadan kaldırılmalıdır.
 • Okuma yapılacağı esnada zihin arındırılmalıdır. İyi bir şekilde odaklanılarak dua okunmalıdır. Eğer dikkat toparlanamıyorsa bırakılmalı ve iyice odaklanma sağlandığı zaman okunmalıdır.
 • Büyü yaptıran kişiler tarafından inanarak dua okunması sağlanmalıdır. Yapılan büyünün etkisini en kısa sürede göstereceğine inanarak dua edilmesi faydalıdır. Okumuş olmak için okunmamalı ve içten gelerek, niyet edilerek okunalıdır.
 • Büyü yapıldıktan sonra gemen ertesi gün etkisini gösterecek diye bir kural yoktur. Bu nedenle büyü etkisini gösterene kadar duaların sabır içinde okunması ve inanarak okunması önemlidir. Bu süreçte isyan etmeden dua okumaları yapılmalıdır.